Ocieplanie i izolacje pianką PUR, Zwoleń


Cena do uzgodnienia

Ocieplenie i zaizolowanie budynku należy do najważniejszych procesów budowlanych. Często nie przywiązujemy należytej wagi do tego zagadnienia. TERMOPROF poprzez zaangażowanie w segment ociepleń i izolacji, stara się uświadomić Państwu, że tylko prawidłowe technologie ociepleń, właściwe materiały izolacyjne oraz nowe spojrzenie na stare przyzwyczajenia, przynoszą rzeczywiste efekty w zakresie oczekiwań budowlanych. Swoimi usługami w zakresie ociepleń i izolacji natryskowych na Mazowszu, a także sąsiednich województw udowadniamy to z pełną korzyścią dla odbiorców.

Operujemy wyłącznie oryginalnymi, amerykańskimi pianami natryskowymi firmy LALLAFOM® USA, oferując:
- najwyższą termoizolacyjność poliuretanu
- bezpieczeństwo p/poż.
- wyroby pozbawione drażniącej, chemicznej woni
- nieograniczaną upływem czasu sprawność izolacyjną materiału
pisemną, bezterminową gwarancję producenta

Gwarantujemy:
- markowe, bezpieczne, bezwonne pianki natryskowe
- natrysk wysokiej klasy sprzętem Graco Reactor A25
- świadomą i przeszkoloną ekipę izolującą
- pokaźny zasób technologicznej wiedzy wykonawczej
- różne rodzaje pianek poliuretanowych do dedykowanych miejsc
przeznaczenia

Użytkownicy i administratorzy budynków, których poddasza, dachy, ściany, stropy czy fundamenty docieplone zostały metodą poliuretanowej izolacji natryskowej, nigdy nie powracają do tradycyjnych, lecz przestarzałych i niedoskonałych technologii izolacyjnych. Nie ma w tym nic zaskakującego. Poza wstępną i naturalnie i trafną oceną (nawet laika), że nie ma nic szczelniejszego od bez-łączeniowej, wnikającej w każdy zakamarek i rosnącej pianki termoizolacyjnej, spotykają się w praktyce z rzeczywiście efektywną i zgodną z oczekiwaniami izolacją. Budynek jest komfortowy pod względem temperatury, wilgotności i kosztów utrzymania a jego wnętrza ciche, suche oraz wolne od pyłków, pleśni i grzyba. Dodatkowo, błyskawiczna a zarazem precyzyjna technika instalacyjna pozwala zazwyczaj inwestorowi na rozpoczęcie i końcowy odbiór prac na przełomie jednego dnia roboczego.

Firma TERMOPROF to autoryzowany wykonawca marki LALLAFOM® USA, producenta najwyższej jakości systemów izolacji natryskowych z bezterminową gwarancją jakości. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.termoprof.pl , gdzie będą mogli Państwo szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą.
Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny.

Polska, Zwoleń
 
 


Liczba wyświetleń strony: 481