Nowy rębak ciągnikowy Skorpion 160 R - TEKNAMOTOR - Oferta nr16043 - Oferteo.pl
 

Nowy rębak ciągnikowy Skorpion 160 R - TEKNAMOTOR


Cena do uzgodnienia

!!!Nowy!!!
Rębak SKORPION 160 R to maszyna przeznaczona do współpracy z ciągnikami średniej wielkości – (min. moc 60 KM), zawieszana na trzypunktowym układzie z tyłu ciągnika. Doskonale sprawdza się przy pracy w terenie, gdzie jest utrudniony dojazd samochodem jak i również jest o wiele tańszą alternatywą dla rębaków mobilnych z napędem z silnika spalinowego.
Przestrzeń załadunku drewna, gardziel o wymiarach 285 mm szerokość i 165 mm wysokość pozwala na rozdrabnianie gałęzi wraz z konarami i odrostami (z liśćmi i z igliwiem), a także okrągłego drewna do średnicy 16 cm.
W rębaku Skorpion 160 R, układ tnący stanowi tarcza wyposażona w dwa noże tnące, współpracująca z dwoma nożami podporowymi. Żywotność noży tnących została zoptymalizowana poprzez ich obustronne zaostrzenie, co pozwala na obracanie ich o 180 stopni, a w efekcie dwukrotnie dłuższe ich używanie. Wszystkie noże są wykonane z odpowiednio dobranych stali narzędziowych oraz poddane profesjonalnej obróbce cieplnej. Dodatkowo tarcza rębaka spełnia również zadanie wentylatora i wyrzuca uzyskany zrębek przez rurę wyrzutową z możliwością ustawienia jej w jakimkolwiek kierunku na pełnym promieniu 360 stopni.
Rębak Skorpion 160 R posiada hydrauliczny podajnik gałęzi, składający się z dwóch rolek napędzanych osobnymi silnikami hydraulicznymi. W standardzie jest on wyposażony w jeden z najnowocześniejszych elektronicznych systemów No-stress dostępnych na rynku europejskim, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu napędowego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego. Edytowalne oprogramowanie systemu antyprzeciążeniowego No-stress pozwala w prosty sposób na zmianę ustawień pracy maszyny i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Program „grube drewno”, „cienkie drewno” umożliwia szybką zmianę trybu pracy rębaka celem dostosowania do aktualnie rozdrabnianego materiału i efektywniejszej pracy rębaka. System ten ma wbudowany licznik motogodzin. Układ hydrauliczny w rębaku jest napędzany z własnej pompy hydraulicznej, co zwalnia użytkownika z potrzeby korzystania z hydrauliki ciągnika.
Uzyskany poprzez proces zrębkowania zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalania w piecach, do produkcji kompostu, do celów dekoracyjnych oraz po wtórnym rozdrobnieniu przez młyn bijakowy jako surowiec do produkcji brykietu i pelletu.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Faktura VAT
Więcej na www.teknamotor.pl

Polska
Skorpion 160R
gotówka, leasing
1 rok, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
CE
TEKNAMOTOR
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2079