DEMOS P - Alkaliczny, pianowy preparat myjąco – dezynfekujący., Wyry


Cena do uzgodnienia

Alkaliczny, pianowy preparat myjąco – dezynfekujący do mycia urządzeń w przemyśle spożywczym.
Sposób działania:
Płynny koncentrat stosowany do dezynfekcji w zakładach przetwórstwa spożywczego, szczególnie w przetwórstwie mięsa: nadaje się do mycia posadzek, ścian oraz stołów rozbiorowych, maszyn i pojemników plastikowych mających kontakt z żywnością. Nadaje się także do kuchni, sklepów.
Sposób użycia:
Produkt przeznaczony jest do użycia we wszystkich metodach ręcznego i pianowego procesu mycia i dezynfekcji. Zalecany jest do stosowania w przemyśle spożywczym, tam gdzie zachodzi potrzeba łącznego procesu mycia i dezynfekcji.
Produkt wykazuje działanie bakteriobójcze.
Do użytku profesjonalnego:
Do mycia przygotować roztwór roboczy o stężeniu 5 % ( 0,5 kg płynu na 10 litrów wody ). Roztwory robocze przygotowywać bezpośrednio przed użyciem. Jeśli stosujemy urządzenie spieniające należy pamiętać że najpierw nalewamy wodę a później środek myjący. Myte posadzki i inne sprzęty myjąc ręcznie lub poprzez pianowanie należy pozostawić pod działaniem środka myjąco – dezynfekującego co najmniej przez 15 minut, a następnie dokładnie spłukać (bieżącą) wodą pitną do całkowitego usunięcia resztek preparatu. W przypadku silnych zabrudzeń, proces ponowić.
Opakowanie 10 kg. Cena 39,00 zł netto za opakowanie.

Polska, Wyry
 
 


Liczba wyświetleń strony: 100