Dezynsekcja, Chełm


Cena do uzgodnienia

Oferta:
*Dezynsekcje- pozbywanie się insektów ( w przypadku inwazji mieszkań 30% zniżki dla całego bloku)
*Dezynfekcje - mają na celu oczyszczenie miejsc z różnego rodzaju substancji także biologicznych, usunięcie zapachów i pozostawienie miejsca sterylnego. Na życzenie klienta możemy nie stosować detergentu a jedynie naturalne środki jak gorąca para.
* Ozonowanie jest najbardziej popularną i skuteczną metodą dezynfekcji. Ozon jako silny przeciwutleniacz niszczy bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie i wiele innych. Świetnie sprawdza się po chorobach a także przy alergiach. Ozonowanie jest nie tylko całkowicie bezpieczne dla zdrowia, ale również ekologiczne
* Naświetlanie lampą bakteriobójczą UV-C. Lampa działa przede wszystkim na DNA mikroorganizmów niszcząc ich strukturę i uniemożliwiających reprodukcję. Lampy ultrafioletowe służą do zabijania zarodników, mikrobakterii, wirusów, grzybów, riketsji i chlamydii. Lampy używane mogą być do dezynfekcji powierzchni płaskich, wody i powietrza, a ich skuteczność sięga do 99,9%.
Dezynfekcja UV-C sprawdza się zarówno w domu, jak i w firmach, przychodniach, przedszkolach, szkołach a także w samochodzie
*Zamgławianie ULV
* Usługa S.O.S w przypadku zgonu, (każdy przypadek jest oceniany indywidualnie z zachowaniem zasad bhp a także z szacunkiem do rodziny zmarłego) Sprzątanie pomieszczeń po śmierci i wypadkach.
Zajmujemy się mieszkaniami, biurami, gabinetami, przedszkolami, salkami zabaw itp.
Ozonowanie dla alergika! od 30zł za pokój.
Usuwamy zapachy!
Znajdź nas na Facebooku
Tanatos A. Duch
Zapraszam do kontaktu

Polska, Chełm
 
 


Liczba wyświetleń strony: 73