Ewidencja, rozliczenie czasu pracy kierowców


Cena do uzgodnienia

Zapraszamy do skorzystania z usług Tacholandii!
Nasze doświadczenie kreowane na przestrzeni ostatnich 10 lat sprawia, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a usługi, które oferujemy naszym Klientom wykonywane są z największą starannością kładąc nacisk na ich wysoką jakość.
Podejmując współpracę z Tacholandią, macie Państwo zapewnioną terminowość otrzymania gotowych rozliczeń, rozliczane przez nas dane przekazujemy w postaci szczegółowych raportów.

Wykonujemy comiesięczną analizę naruszeń kierowców chroniąc w ten sposób firmę przed karami sięgającymi niejednokrotnie wielu tysięcy złotych.
Pilnujemy ważnych terminów oraz otaczamy merytoryczną opieką.
Wdrażamy wszystkie niezbędne dokumenty pozwalające pracować zgodnie z przepisami oraz pozwalające obniżyć ilość nadgodzin, a co za tym idzie wysokość składek na ZUS i zaliczek na podatek dochodowy.

Po podpisaniu umowy, zostanie Państwu przydzielony opiekun z działu rozliczeń, który w jak najkorzystniejszy sposób rozdzieli wynagrodzenie, aby uniknąć zbyt dużych dopłat z tytułu godzin nocnych, nadliczbowych i czasu dyżuru oraz ustali szczegółowe zasady rozliczeń i przygotowuje niezbędne dokumenty do teczki kierowcy.
Do takiego opiekuna mogą Pastwo zawsze zadzwonić w celu informacji jak rozwiązać daną sytuacje aby uniknąć lub zminimalizować mandaty.
W razie kontroli w firmie Opiekun przygotuje także wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące rozliczenia konkretnych kierowców.

Dodatkowe usługi jakie oferujemy:
- Oprogramowanie do samodzielnego rozliczania czasu pracy kierowcy SuperTacho https://tacholandia.pl/supertacho-oprogramowanie-do-rozliczania-czasu-pracy-kierowcow/
- Szkolenia
- Audyty
- Umowa na Przedstawicielstwo we Francji
- TachoDroid https://tacholandia.pl/tachodroid/

Być może uda się nam pomóc w optymalizacji procesów.
Zapraszamy do kontaktu
Aneta: 572 502 706
Anna: 572 502 704
Tomasz: 572 502 708

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 174