Kurs angielskiego, Siekierczyn - Oferta nr190362 - Oferteo.pl
 

Kurs angielskiego, Siekierczyn


Cena brutto: 75.00 PLN
do uzgodnienia

Nasz szkoła językowa online to miejsce, gdzie profesjonalizm i doświadczenie łączą się z nowoczesnością i innowacyjnością.

Dzięki doświadczonej kadrze lektorskiej, która regularnie szkoli się w nowoczesnych i najskutecznych metodach nauczania, jesteśmy w stanie przygotować kursy językowe online lub stacjonarne z uwzględnieniem szczególnych wymagań i preferencji, łącznie z potrzebami specjalnymi uczniów tj. autyzm, asperger czy mutyzm wybiórczy.

Jesteśmy w pełni wykwalifikowani do nauczania języków obcych na wszystkich poziomach biegłości językowej oraz posiadające odpowiednie predyspozycje do pracy z uczniami, nie tylko online. Wykorzystując nasz silny potencjał oraz nowoczesne technologie e-learningu, np. tablice interaktywne, flipbooki, multibooki, ogromny wachlarz narzędzi online oraz różnorodność metod nauczania i materiałów, stworzyliśmy unikalną ofertę skutecznej nauki przez Internet bez wychodzenia z domu.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko indywidualne kursy językowe online z prywatnym lektorem, ale też kursy stacjonarne dla firm, czy instytucji.

Kursy językowe są idealnie dopasowane do potrzeb naszych uczniów, dzięki czemu nauka języka obcego staje się procesem zindywidualizowanym, co daje większą satysfakcję, przynosząc w krótkim czasie wymierne postępy. Mogą to być kursy dla początkujących, językowych ogólnorozwojowych, gdzie doskonalone są wszystkie sprawności językowe (pisanie, mówienie, czytanie, gramatyka, słuchanie), ale może koncentrować się także na wskazanych przez ucznia obszarach i sprawnościach w celu ich doskonalenia np. przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, pracy za granicą, podróżowania czy egzaminu (ósmoklasisty, matury, certyfikatów), a także studiów filologicznych.

Polska, Siekierczyn
 
 


Liczba wyświetleń strony: 9