Wycena nieruchomości Kraków, Kraków


Cena do uzgodnienia

Potrzebujesz profesjonalnie wycenić nieruchomość? Szukasz kogoś, kto wykona operat szacunkowy? Chętnie pomogę, zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie szacowania nieruchomości i odwiedzenia strony www: https://sylwesterwojda.com/
Wycenę (szacowanie) nieruchomości wykonuję na zlecenie osób fizycznych, osób prawnych, podmiotów publicznych, urzędów oraz instytucji finansowych, w tym banków. Na potrzeby wycen tworzę analizę finansowo-ekonomiczną i prawną przedmiotu wyceny, badanie rynku, wizję lokalną, ocenę stanu techniczno-użytkowego obiektu, szczegółowy materiał fotograficzny.
Wykonywane przeze mnie wyceny nieruchomości spełniają wszelkie wymogi stawiane przez obowiązujące przepisy prawa, a także formalne, wynikające z dobrej praktyki i standardów zawodowych. Opracowania charakteryzują się również estetyką i przejrzystością.

Co wyceniam:
– lokale mieszkalne,
– lokale użytkowe, handlowe, usługowe, komercyjne,
– spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,
– domy jednorodzinne i wielorodzinne,
– działki zabudowane i niezabudowane o różnym przeznaczeniu
– budynki w trakcie budowy,
– kamienice, biurowce,
– obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty)
– stacje benzynowe
– służebności gruntowe,
– inwestycje deweloperskie,
– lasy, przedsiębiorstwa
– nieruchomości z ograniczonymi prawami rzeczowymi,

Każda wycena sporządzana jest zgodnie z etyką zawodową, obowiązującymi przepisami prawa i standardami zawodowymi oraz poprzedzona jest wnikliwą analizą rynku, dostępnych dokumentacji, jak również oględzinami przedmiotu wyceny.

Ceny usług ustalam indywidualnie w zależności od rodzaju nieruchomości, celu i zakresu wyceny, stopnia skomplikowania zlecenia oraz lokalizacji nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z moich usług:

telefon: +48 507 960 908
www: https://sylwesterwojda.com/
wojdawyceny@gmail.com

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 15