Pozycjonowanie Bydgoszcz - Oferta nr 63538 - Oferteo.pl

PozycjonowanieCena do uzgodnienia

Istnienie serwisu internetowego jest bezcelowe, jeżeli prawdopodobieństwo jego znalezienia przez potencjalnego Użytkownika lub Klienta jest żadne lub znikome. W celu podniesienia pozycji Twojego serwisu w wyszukiwarkach oferujemy usługi z zakresu SEM (Search Engine Marketing ) który służy ściągnięciu jak największej liczby użytkowników do serwisu poprzez zwiększenie jego widoczności w wyszukiwarkach, oraz SEO (Search Engine Optimization) czyli optymalizacji stron WWW pod kątem wyszukiwarek internetowych. Chodzi o to, żeby optymalizowana strona znalazła się dla wybranego słowa kluczowego jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, przez co będzie częściej wybierana przez Użytkowników.
Jedną z najskuteczniejszych form promocji w wyszukiwarkach jest pozycjonowanie serwisu internetowego firmy. Ma ono pomóc w dotarciu na Państwa stronę WWW potencjalnym Klientom, którzy jeszcze o niej nie słyszeli. Nie wpiszą oni do wyszukiwarki nazwy Państwa firmy, bo prawdopodobnie jej nie znają, tylko nazwę produktu lub usługi, którego szukają.
Jeżeli po wpisaniu takiego słowa kluczowego, Twojej firmy nie ma w pierwszej dziesiątce rezultatów wyszukiwania oznacza to, że Państwa serwisowi internetowemu potrzebne jest pozycjonowanie.
Dlaczego pozycja w pierwszej 10 rezultatów wyszukiwania jest kluczowa dla promocji firmy w internecie?
Firma, której nie ma w pierwszej 10-tce rezultatów wyszukiwania dla danej frazy nie zostanie odnaleziona przez potencjalnych Klientów.

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 218