Studio Hipnoterapii Integracyjnej Elbląg - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Studio Hipnoterapii Integracyjnej nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Studio Hipnoterapii Integracyjnej

O specjaliście

Hipnoterapia, hipnoza terapeutyczna, hipnoza regresyjna połączona z naturoterapią w zakresie: uzależnienia, lęki, fobie, nerwice, natręctwa, stany depresyjne, zaburzenia odżywiania, osobiste traumy,
genogramy (rodzinne konstelacje)
___________________________
Warsztaty edukacyjne:
AutoHipnozy
Relaksacji poizometrycznej mięśni
Treningu Jacobsona
Medytacji, Relaksacji
______________________________
Jestem Life Coachem z poziomu duszy i ducha, zawodowym hipnoterapeutą, Trenerem uzależnień, NaturoTerapeutą, Trenerem relaksacji i medytacji.

Wiedzę, którą zbierałam latami, połączyłam w jedną całość, żeby być bardziej skutecznym terapeutą.
Hipnoza i treningi relaksacji, połączona z wiedzą o naturalnych potrzebach człowieka, daje fenomenalne wyniki, w zmianie nastawianie do życia, co przekłada się na szybszy powrót do równowagi i harmonii.
Prowadzę terapię indywidualną w obszarze:
uzależnienia, lęki, fobie, nerwice, niepokój duchowy, natręctwa, stany depresyjne (rozpacz duszy), ciężkie osobiste, przeżycia, śmierć lub odejście partnera, rodzica.

Stosuję nietuzinkowe metody terapeutyczne: oczyszczanie i zamykanie przeszłości, regresję wiekową i wcieleniową, praca z emocjami, intencją, relaksacją oraz edukację na temat potrzeb żywieniowych, dostosowanych do osobistych potrzeb osoby przechodzącej proces powrotu do równowagi duchowej i emocjonalnej.
Z doświadczenia wiem, że połączenie aspektów ducha, duszy i ciała, przynosi pożądane efekty.

Jeśli masz tak, że mieszkasz, za granicą, a potrzebujesz wsparcia terapeuty, nie martw się tym, pracuję także na Skype,messengerze.
Zapraszam do kontaktu.
Chętnie udzielę wszelkich informacji telefonicznie oraz e-mailowo.

Branża

PsychologTerapia uzależnieńHipnoterapiaDietetykMedycyny naturalnejMedycyna naturalnaSzkoła językowa

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Podkarpackie, Lubuskie, Łódzkie, Zachodniopomorskie, Lubelskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie, Małopolskie, Podlaskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Holandia, Irlandia, Norwegia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 33 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Ewel G., 19 września 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Beatę! W krótkim czasie zaszły u mnie pozytywne zmiany. Jestem bardzo zadowolona.

Robert N., 9 września 2020
Pozytywna opinia

Jedno jest pewne Pani Beata zasługuje na wielki szacunek za to kim jest i co robi, a w szczególności jak. Czy w realu czy w hipnozie - wszyscy po spotkaniu wychodzą odmienieni. W mojej karierze udało mi się polecić jej usługi dziesiątkom osób i nie znam ani jednej, która nie była by mi wdzięczna za polecenie i kontakt. Niejednokrotnie tez były to osoby, które szukały już bezskutecznie pomocy wszędzie. Tu znalazły ukojenie i rozwiązanie, z cała mocą i odpowiedzialnością polecam usługi Pani Beaty uzdrawiające, ulepszające życie i doprowadzające do zmian, wreszcie chce się żyć albo stanowi Ona wręcz ostatnią deskę ratunku zajmując się wszelkimi polami jestestwa człowieka.

Joann S., 6 września 2020
Pozytywna opinia

Polecam gorąco! Pani Beata, to bardzo skuteczny terapeuta. Nie tylko ja dzięki Pani Beacie doświadczyłam wielkich przemian. Mój przyjaciel już po jednej sesji uporał się z emocjami, od których twierdził ze się nie da uwolnić i będą mu towarzyszyć do końca życia. Byłam świadkiem jak kobieta opowiadała Pani Beacie, że jej kontakt z siostrą zmienił się diametralnie w zaledwie 2 tygodnie i że to dzięki niej, że to jej zasługa. Pani Beata to osoba z pasją, powołaniem i posiada wszystko to co potrzebne, by nieść pomoc i uzdrawiać ludzkie dusze. Dziękuję za wszystko, za całe dobro, za to że miałam zaszczyt spotkać Panią w moim życiu. Pozdrawiam serdecznie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Studio Hipnoterapii Integracyjnej

Powiązane produkty i usługi: Masażyści,  Masaż twarzy, WellnessUzdrowisko,  Sanatorium rehabilitacyjne, Masażyści Elbląg,  Masaż twarzy Elbląg, Wellness ElblągUzdrowisko Elbląg,  Sanatorium rehabilitacyjne Elbląg

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Giermków 17, Elbląg

Telefon

668****** Pokaż numer

Skype

Beata Stasiak

Facebook

https://www.facebook.com/beata.stasiak.526

WhatsApp

668****** Pokaż numer

Instagram

beata.stasiak.526

Osoba kontaktowa

Beata Stasiak