Strzelectwo i myślistwo, treningi Poznań - Najlepsi w 2020

Strzelectwo i Myślistwo w Poznaniu, 2020

13 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 13 firm
w kategorii Strzelectwo i myślistwo, treningi

Strzelectwo i myślistwo, treningi Poznań

4duty

Zielona Góra

4DUTY to sklep prowadzący sprzedaż detaliczną i hustową produktów militarnych oraz outdoor. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, pracowników resortu obrony, uczniów szkół mundurowych, grup proobronnych, spraw wewnętrznych oraz dla pracowników ochrony osób i mienia. Sklep 4DUTY prowadzi także oficjalną dystrybucję wyposażenia taktycznego firmy Tactical Risk Group.

PamdoreX

Tuchomie

Witam. Prowadzimy pole taktyczne do gry w paintball i ASG (airsoft) oraz posiadamy strzelnicę dla wiatrówek i ASG (airsoft). Posiadamy cały sprzęt ochronny, amunicję, markery do paintball oraz repliki do ASG. Oferujemy również ognisko, grilla, i nocleg w namiocie wojskowym lub domku. Organizujemy imprezy integracyjne, imprezy urodzinowe, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, lub po prostu wypady ze znajomymi. U nas można grać przeciwko innym graczom na polu taktycznym lub strzelać do celów na strzelnicy.

Stowarzyszenie Sportowe OKS Prawobrzeże zaczęło swoją działalność 23 maja 2006 roku. Obecnie to największa szkółka piłkarska na prawobrzeżnej części Szczecina, dzisiaj we wszystkich grupach szkoli ponad 350 dzieci ze Szczecina i okolic. Treningi piłki nożnej odbywają się na obiektach sportowych tj. kompleks sportowy MOSRiR przy ul. Pomarańczowej, boisko orlik przy SP74, hale sportowe należące do SP37, SP74, CKS, SP59. Kadra szkoleniowa klubu liczy obecnie 12 trenerów (dwóch z nich posiada licencję UEFA A).

Paintball Osada

Mieroszów

Działamy o kilku lat w okolicach Wałbrzycha. Zajmujemy się głównie organizowaniem gier paintballowych i bumper ball.PAINTBALL OSADA. NAJLEPSZY PAINTBALL W TWOJEJ OKOLICY Wiosna 2019 otwieramy drugie wyjątkowe pole jakiego nie widział nikt! Jeśli chcesz postrzelać, poczuć klimat prawdziwego paintballa na świeżym powietrzu, to dobrze trafiłeś! Znajdziesz u nas las, łąki, gęste zarośla oraz zamaskowane na drzewach domki, mosty i wieże. Okopy pomogą Ci przedostać się z jednego punktu do drugiego bez szwanku. Do Twojej dyspozycji jest również parking, grill. Współpracujemy z ogrodem zoologicznym Zoo Farma, który znajduje się na terenie naszej miejscowości. Naszą pasją jest paintball oraz bumperball – Masz pomysł! Pomożemy go

Dołącz do naszych Specjalistów od Strzelectwa i Myślistwa w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od Strzelectwa i Myślistwa i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Celem Fundacji jest popularyzacja i rozwój łucznictwa tradycyjnego wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Podejmowanie działań na rzecz promocji łucznictwa tradycyjnego i kusznictwa historycznego. 2. Fundacja realizuje swoje cele poprzez: - organizowanie zajęć dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w zakresie łucznictwa tradycyjnego na terenie działania Fundacji; - organizowanie turniejów łuczniczych, imprez sportowych oraz rekreacyjnych na terenie działania Fundacji; - informowanie opinii publicznej i mediów o podejmowanych inicjatywach organizowanych przez Fundacje; - współpraca z władzami samorządowymi oraz innymi organizacjami przy planowaniu i organizowaniu zawodów, pokazów oraz eventów; - prowadzenie zajęć związanych z

Działamy na rynku od 2011. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cały kraj. Wachlarz usług firmy obejmuje organizację imprez masowych, kulturalno-oświatowych, integracyjnych, sportowych, firmowych, warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych, organizacja urodzin, wieczorów kawalerskich i panieńskich, opieka nad dziećmi w czasie uroczystości, pokazy i turnieje rycerskie oraz łucznicze. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

ASG Predators

Piotrków Tryb.

Wypożyczalnia replik ASG, Organizator imprez integracyjnych eventów dla firm i osób prywatnych, survival, nawigacja, komunikacja niewerbalna, techniki skradania, kamuflaż, pikniki, wieczory kawalerskie.

Health Revolution to holistyczne podejście do zdrowia połączone z aktywnym trybem życia. Przede wszystkim skupiamy się na rekompozycji składu ciała i minimalizowaniu czynników antyżywieniowych w diecie, co znacząco wpływa na poprawę funkcjonowania jelit, wzrost samopoczucia, sprawności metabolicznej, odporności oraz minimalizuje ryzyko chorób autoimmunologicznych. Oferujemy pomoc w zmianie nawyków żywieniowych oraz doborze suplementacji podpartej badaniami krwi w oparciu o indywidualne zapotrzebowania.

Przedsiębiorstwo Baca Sp. z o.o

Gorąco polecamy. Usługa wykonana terminowo i zgodnie z ustaleniami, profesjonalnie i szybko. Polecamy!

Warsaw Gun Club - WGC sp. z o.o. sp.k.

Michałowice

Daj się zarazić strzelectwem ekipie z Warsaw Gun Club. 16 torów 25 metrów gwarantuje brak kolejek. Przestronne i zadaszone stanowiska strzeleckie gwarantują brak ścisku. Dwie sale do strzelań wirtualnych oparte na systemie Laser Shot Simulations pozwolą na naukę "na sucho" lub po prostu dobrą zabawę. Do tego dochodzi sklep o tematyce strzeleckiej. Znajdziesz w nim np.: kabury i okulary strzeleckie firmy VEGA Holster, maty do czyszczenia broni, ładownice do magazynków do karabinów AR-15 i AK. Zapraszamy

Szkoła Walki Arashi

Zawiercie

Biuro Polowań Artemis

Warszawa

Biuro Polowań Artemis od ponad 10 lat zajmuje się organizowaniem profesjonalnych polowań. Naszym podstawowym zadaniem jest organizacja polowań na terenie Polski. Jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o polowania w Hiszpanii, na Węgrzech czy Białorusi. Oferujemy najlepsze tereny łowieckie, sprawdzone wcześniej przez naszych ekspertów oraz najwyższą jakość usług. Usługi i produkty: - Polowania w Polsce, na Węgrzech, Białorusi oraz w Hiszpanii - Polowania zbiorowe - Polowania na ptaki, sarny, jelenie, daniele, muflony, dziki, zające, łosie

Poznań Skórzewo więcej...

Strzelectwo i myślistwo, treningi w innych miejscowościach

Opisz czego potrzebujesz:
Uwaga:
Im więcej szczegółów podasz, tym oferty będą lepiej dopasowane.
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.