analiza statyczna, badania, ankiety, Mikołów


Cena do uzgodnienia

Oferuje PROJESJONALNE analizy statystyczne do
-projektu statystycznego,
-pracy zaliczeniowej
-pracy magisterskiej
-pracy licencjackiej,
-artykułu naukowego
-pracy doktorskiej
-pracy habilitacyjnej

Dodatkowo wykonuje ZADANIA ze statystyki opisowej lub matematycznej

Cena jest ustalana indywidualnie, każda przypadek jest inny, z doświadczenia wiem że poziom prac jest zróżnicowany (zależy od typu pracy, kierunku studiów, uczelni i najważniejsze promotora) oraz czasu wykonania usługi. Cena nie jest uzależniona od liczby stron. :)

Kilka słów o mnie. Matematyk (Uniwersytet Ślaski w Katowicach) z 11 letnim doświadczeniem zawodowym. W swoim "dorobku naukowym" pomogłam bardzo wielu osobą z różnych dziedzin naukowych; nauki ścisłe, humanistyczne, medyczne, przyrodnicze. Jestem otwarta na wszelaką wiedzę :)
Bardzo lubię swoją pracę, ponieważ daje mi poczucie spełnienia i satysfakcji. Liczby nie traktuje przedmiotowo są to dla mnie konkretne obliczenia, za którymi kryją się weryfikacje przedstawionych przez Państwa hipotez.

Swoją ofertę kieruję również do firm i instytucji badawczych. Udzielam porad i konsultacji statystyczno-metodologicznych na każdym etapie procesu badawczego - metodologia, postawienia hipotez, przez dobór i opracowanie narzędzi badawczych (kwestionariuszy i ankiet), po najważniejsze obliczenia statystyczne z pełną interpretacją uzyskanych wyników i graficzną wizualizacją (tabele i wykresy).

Obliczenia wykonuje w programie Statistica

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :)

Polska, Mikołów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 10