Stamp Kielce - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Stamp nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Stamp

O specjaliście

Nazywam się Monika Siwoń. Jestem doradcą finansowo-ubezpieczeniowym w kieleckim oddziale Generali. Z moimi Klientami rozmawiam o tym:
- jak zadbać o finanse rodziny w przypadku ich śmierci, niezdolności do pracy, wypadków, poważnych zachorowań i innych nieszczęśliwych zdarzeń losowych, tak, aby w trudnym dla nich momencie rodzina miała fundusze na utrzymanie dotychczasowego standardu życia, spłatę zobowiązań, leczenie i inne wydatki,
- jak zapewnić sobie godne życie na emeryturze i móc jednocześnie skorzystać z ulg podatkowych,
- jak zgromadzić pieniądze, by umożliwić dzieciom start w dorosłe życie (studia, wkład własny na mieszkanie, podróże czy pierwsze dorosłe marzenia).

Zajmuję się również ubezpieczeniami grupowymi. Nie proponuję gotowych pakietów. Pytam o potrzeby, specyfikę zawodową, strukturę wiekową, słucham, analizuję i przedstawiam nieszablonowe rozwiązania odpowiadające potrzebom.

Wybrałam pracę właśnie w tym towarzystwie z kilku powodów. Najważniejszy z nich był taki, że od kilkunastu lat sama byłam posiadaczką polis Generali - zarówno inwestycyjnych jak i ochronnych, które spełniają moje oczekiwania. To dla mnie ważne, bo mam przekonanie, że firma oferuje realny plan zabezpieczenia finansowego dla całej rodziny. Działam na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i mazowieckiego. Działalność gospodarczą prowadzę od 2012 roku. Zapraszam do kontaktu.

Branża

Agenci ubezpieczeniowiUbezpieczenie na życieUbezpieczenie grupowe do 5 osóbUbezpieczenie grupowe powyżej 5 osób

Obszar działania

Małopolskie , Mazowieckie , Łódzkie , Śląskie , Świętokrzyskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 12 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

19 lutego 2019
Pozytywna opinia

Usługa zrealizowana na dobrym poziomie i w bardzo szybkim czasie polecam wszystkim .

18 lutego 2019
Pozytywna opinia

Bardzo sprawna usługa, dobry kontakt. Jak najbardziej polecam p. Monikę.

Stamp, 20 lutego 2019

bardzo dziękuję pozdrawiam

31 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo polecam p. Monikę. To osoba profesjonalna, kompetentna, a przy tym niesamowicie uprzejma i życzliwa:) Polecam każdemu.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Stamp

Powiązane produkty i usługi: polisy oc, polisy na życie, oc na samochód, agenci od ubezpieczeń na życie, polisy oc Kielce, polisy na życie Kielce, oc na samochód Kielce, agenci od ubezpieczeń na życie Kielce, ubezpieczenia indywidualne, ubezpieczenia grupowe, grupa otwarta, inwestycje, emerytura, oszczędności, posag dla dzieci, ubezpieczenia nnw dla dzieci

Oferta

skład publikacji
Polska
do uzgodnienia

skład i łamanie publikacji wielostronicowych, ulotek, projekty banerów

układanie krzyżówek i innych zadań szaradziarskich
Polska
do uzgodnienia

Agora S.A., Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Aude Sp. z o.o., Axel Springer Polska Sp. z o.o., Burda Media Polska Sp. z o.o., Express Media Sp. z o.o., Fortis Media (UK) Ltd., Fundacja Neuca Dla Zdrowia, GoodPoint Press LPP., Gruner+Jahr Polska Sp. z o.o., Grupa...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Paderewskiego 29/5, Kielce

NIP

9590753299

Telefon

507****** Pokaż numer

Telefon

507****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Monika Siwoń