Projekt rekuperacji. klimatyzacja. Pompy ciepła., Tarnawa - Oferta nr160647 - Oferteo.pl
 

Projekt rekuperacji. klimatyzacja. Pompy ciepła., Tarnawa


Cena brutto: 300.00 PLN

Oferujemy przygotowanie projektu rekuperacji,a następnie wykonanie całego systemu.
W ofercie kompleksowo przygotujemy rekuperacje, klimatyzacje, a także montaż pompy ciepła powietrze powietrze bardzo wydajne i ekonomiczne (grzanie do -30 stopni) i powietrze-woda. Największa zaleta to dwustopniowa sprężarka.
--SUPREME - klimatyzator nowej generacji, który wykorzystuje efektywny ekologicznie czynnik chłodniczy R32. Dzięki eleganckiemu panelowi, który jest dostępny w czterech kolorach (biały/srebrny/złoty/czarny) klimatyzator doskonale dopasuje się do każdego wnętrza
--ARCTIC Inverter z zastosowaniem ekologicznego czynnika R32 został stworzony do pracy w trybie grzania przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających -25°C. Urządzenie wyposażone jest w grzałkę tacy ociekowej, grzałkę karteru oraz jonizator powietrza. Sterowanie ułatwia wbudowany moduł WiFi.
--Nowe urządzenia typu Monoblock C&H oferują maksymalny komfort w domu, a dodatkowo są bardziej wydajne i chronią środowisko, ponieważ jako czynnik chłodniczy wykorzystują ekologiczny gaz R32. Występują w zakresie mocy od 4 do 16kW w przypadku jednostek 1-fazowych i od 10 do 16kW dla 3-fazowych.
--SZAFA HYDRAULICZNA to nowatorski produkt współpracujący z pompami ciepła powietrze-woda typu monoblok. Kompaktowa budowa urządzenia pozwala na skompresowanie niemal całej kotłowni wraz z zasobnikiem ciepła do jednego urządzenia o niecałej powierzchni 0,4 m². Szafa wyposażona jest w armaturę hydrauliczną i sterującą niezbędną do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania instalacji centralnego ogrzewania (CO) oraz ciepłej wody (CWU) w budynku. Staranne wykonanie przy użyciu wysokiej klasy materiałów zapewnia trwałość oraz estetykę produktu. Cicha praca oraz zwarta budowa umożliwiają montaż urządzenia w pomieszczeniach takich jak np. kuchnia czy przedpokój, skąd łatwo i komfortowo sterować całym systemem grzewczym.
Prosimy o kontakt: 665-48-54-23

Małopolskie, Tarnawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 56