Sprawy procesowe Zielona Góra - Najlepsi w 2022

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Zielonej Górze, 2022

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Zielona Góra
Katarzyna M.

Pani Klaudia prowadzi moja sprawę od października z zakresu władzy rodzicielskiej. Podejście, profesjonalizm o 100% Pani Klaudia jednym pismem osiągnęła ogromny przełom w sprawie (zmiana kurator zawodowego i udowodnienie kłamstw, oraz działania na moją niekorzyść) stały kontakt, realny obraz sytuacji, wsparcie co w takich sprawach jest jedną z podstawowych rzeczy. Polecam!

5.0 (4 opinie)
Bogumiła W.

Mecenas P. Skórnicki szybko i sprawnie rozwiązał moją sprawę, bardzo dobry kontakt, wszystkie moje pytania i wątpliwości zostały dokładnie wyjaśnione, naprawdę polecam szczególnie do spraw rodzinnych.

5.0 (3 opinie)
Sylwester G.

Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo... Bardzo angażuje się w sprawę! Jestem bardzo zadowolony z usług .Polecam i na pewno jeszcze raz skorzystam

5.0 (4 opinie)
Danuta Z.

Pan Mecenas jest bardzo rzetelnym specjalistą. W mojej sprawie wykazał się ogromna wiedza i zaangażowaniem. Bardzo polecam wszystkim, również tym, którzy stracili nadzieje na sprawiedliwość. Polecam!

5.0 (13 opinii)
Daisy's hone

Kancelarię Pana Jamroza wykorzystuje do spraw prywatnych jak i firmowych. Zawsze otrzymuje wysokiej klasy servis oraz podejście komfortowe do klienta. Nie było sprawy do której nie znaleźliśmy rozwiązania.

5.0 (12 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Zielonej Górze

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Zielonej Góry lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Joanna Ł.

Uzyskałam rzetelną i szybką poradę dotyczącą rozliczania podatku od najmu nieruchomości. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej kancelarii. Naprawdę warto skorzystać ze wsparcia Pani Agnieszki.

5.0 (13 opinii)
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

5.0 (11 opinii)
Osoba Prywatna

Rozmowy przebiegały w sposób profesjonalny i merytoryczny.Jakość usługi oceniam bardzo wysoko.Atmosfera bardzo przyjazna klientowi.Człowiek traktowany jest podmiotowo.Czuje,że jego sprawa może być wyjaśniona w sposób właściwy. Pracownicy tej kancelarii są godni polecenia.

5.0 (17 opinii)
Małgorzata J.

Pani Adwokat Katarzyna wnikliwie analizuje sprawę, dążąc do wypracowania najlepszego rozwiązania, jest zawsze przygotowana i punktualna. Dobry kontakt, oraz skuteczne załatwienie sprawy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (15 opinii)
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

5.0 (1 opinia)

KANCELARIA ADWOKACKA BARTOSZ BOCHEŃSKI

 • Zielona Góra
Małgorzata K.

Pan Bartosz Bocheński to Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Bardzo angażuje się w sprawę. Jest skuteczny. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Mecenasa. Polecam i na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba skorzystam z usług Pana Mecenasa.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Poźniak LL.M.

 • Zielona Góra
Fryderyk B.

Bez wahania, szczerze polecam usługi Radcy Prawnego Piotra! Od paru miesięcy korzystam z usług Pana Piotra. Pan Piotr jest osobą kompetentną, rzetelna, sumienną, empatyczną, ale przede wszystkim skuteczną. Doskonale włada językiem niemieckim oraz angielskim Pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. Radca z powołania, najlepszy w mieście. To kancelaria której warto powierzyć swoje sprawy, które wymagają interwencji sądu. Zawsze odbiera telefony lub oddzwania. Bardzo dziękuję i polecam.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka adw.Elżbieta Raczkiewicz

 • Zielona Góra
Sandra L.

Pani adwokat posiadała dużą wiedzę i poświęciła dużo czasu na doprecyzowanie wszystkich szczegółów ze mną. Sprawa porządnie i profesjonalnie zalatwiona

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Narowska

 • Zielona Góra
3DFORM.eu

Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie, świetny kontakt.

5.0 (1 opinia)

Adwokat Kancelaria Adwokacka Anna Witek Zielona Góra

 • Zielona Góra
Jolanta W.

Pani mecenas prowadziła dla mnie kilka spraw, nie jedną - między innymi trudny rozwód z orzeczeniem o wyłącznej winie byłego męża - wszystkie wygrała na moją korzyść. Opanowana, zawsze przygotowana. Pilnuje terminów i stawia się na sprawy. Szczerze polecam!

5.0 (3 opinie)

Procon sp. z o.o.

 • Zielona Góra
Paula E.

Niedawno korzystałam ze wsparcia firmy Lider. Są solidni i profesjonalni. Pomocna firma, serdecznie polecam.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Swatek

 • Zielona Góra

Radca prawny z ponad ośmioletnim doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców z branży e-commerce, fashion, retail, logistycznej, budowlanej i produkcyjnej oraz grup kapitałowych składających się z kilkunastu podmiotów. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, IT, własności intelektualnej oraz ochronie danych osobowych (RODO). W swojej praktyce prowadził spory gospodarcze i cywilne o wartości kilkuset tysięcy złotych oraz pomagał w rozwiązywaniu takich sporów jako mediator. Negocjował i zawierał umowy o wartości kilku milionów złotych, w tym umowy wdrożeniowe, utrzymaniowe, rozwojowe oraz umowy regulujące przejęcie marki. Pełni funkcję Inspektora Ochrony Danych w Grupie Kapitałowej eobuwie.pl, działającej w branży e-commerce na 16

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Jasiński

 • Zielona Góra

Oferta Kancelarii Adwokackiej obejmująca usługi adwokackie dla Klientów Indywidualnych i Przedsiębiorców. Wydawać się może, że pomoc adwokata nie jest niezbędna na co dzień. Klienci traktują tą pomoc jako ostateczność. Jest to jednak błędne podejście. Przepisy prawne ingerują w każdą dziedzinę naszego życia i niestety, przepisy te są często niejasne, skomplikowane, a ich właściwe stosowanie wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia. Celem uniknięcia negatywnych konsekwencji prawnych (wielokrotnie bardzo kosztownych), zapewnienia ochrony swoich interesów, a niejednokrotnie wzmocnienia swojej pozycji potrzebujecie Państwo pomocy profesjonalisty - adwokata - naszej pomocy. Proszę pamiętać, że pomoc adwokata to nie tylko rozwiązywanie problemów

Kancelaria Radców Prawnych Marzena Raczyńska - Kolasińska Marta Prus s.c.

 • Zielona Góra

Obsługą prawną zajmujemy się od 2003 roku. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Pracujemy dla Klientów z woj. lubuskiego. DORADZTWO PRAWNE W SZEROKIM ZAKRESIE Oferujemy dla naszych Klientów obsługę w zakresie: - prawa cywilnego, - prawa gospodarczego, - prawa spółdzielczego, - prawa rodzinnego, - prawa podatkowego, - prawa administracyjnego, - prawa budowlanego, - prawa pracy. Każdy Klient może liczyć na nasze indywidualne podejście do danej sprawy. W pełni i bardzo dokładnie analizujemy Państwa potrzeby, a sposoby działania dobieramy zawsze do danych okoliczności i oczekiwań Klienta. Każdy zleceniodawca może liczyć na naszą szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Służymy pomocą, doradzamy, wszelkie

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Pucek

 • Zielona Góra

Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Nasza specjalność to prawo Budowlane. Handlowe, Spółki, Windykacja, Prawo Rodzinne i Spadkowe, Sprawy Niemieckie, Odszkodowania Powypadkowe, na terenie Zielona Góra, Poznań.

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Jasińska

 • Zielona Góra

Kancelaria założona przez adwokat Małgorzatę Jasińską, świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Kancelaria świadczy usługi w języku polskim i angielskim. Adwokat Małgorzata Jasińska wpisana jest na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Zielonej Górze. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia matematyczne specjalność matematyka finansowa i ubezpieczeniowa na Politechnice Wrocławskiej. Jest także autorką książki „Jak korzystnie zawierać Umowy. Praktyczny poradnik”. Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. W celu ustalenia terminu spotkania zalecany jest jednak kontakt telefoniczny pod numerem telefonu komórkowego.

Kancelaria Adwokacka Waldemar Borowski

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokata Waldemara Borowskiego świadczy usługi zarówno na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, prowadząc ogólną praktykę adwokacką. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapraszam do kontaktu w sprawach z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego - prawa karnego - podatków - odszkodowań - windykacji należności Prowadzię sprawy i reprezentuję klienatów również na terenie Niemiec. Siedziba Kancelarii mieści się w Zielonej Górze przy ul. Sobieskiego 9/2. Możliwe jest uzgodnienie dogodnego terminu spotkania również poza godzinami pracy Kancelarii, a w sprawach niecierpiących zwłoki również poza siedzibą kancelarii i w dni wolne. Zanim zostanie

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Bobek LL.M.

 • Zielona Góra

Nazywam się Magdalena Bobek i jestem radcą prawnym. Zapewniam profesjonalną, obsługę prawną klientów indywidualnych i przedsiębiorców na terenie województwa lubuskiego. Moje rzetelne podejście do prowadzonych spraw ugruntowane zostało zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w praktykowanych przez mnie obszarach prawa w kancelariach prawnych w Polsce i za granicą. Na co dzień koncentruje się na sprawach z zakresu prawa gospodarczego, prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego, tworze umowy inwestycyjne i umowy budowlane oraz uczestniczę w procesach inwestycyjnych. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz German and Polish Law Europejskiego Uniwersytetu „Viadrina“ we

Kancelaria Prawnicza Skibiński

 • Zielona Góra

Kancelaria jest dynamicznie rozwijającą się firma prawniczą, która świadczy swoje usługi dostosowując je do indywidualnych potrzeb odbiorców. Podczas wykonywanej pracy stawiamy na pierwszym miejscu przede wszystkim zadowolenie klienta oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od zmieniającego się stanu prawnego. Wieloletnie doświadczenie oraz dotychczasowe działania pozwoliły nam osiągnąć status wiarygodnych partnerów, godnie reprezentujących interesy naszych Klientów – o czym świadczyć mogą uzyskane referencje. Kancelarie prowadzi Andrzej Skibiński absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Zielonej Górze

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

 • Zielona Gora

Realizowane przez nas usługi to rozwód, alimenty, kontakty z małoletnim, prawo cywilne, spadki, odszkodowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o.o.

 • Zielona Góra

Money Back - obrót wierzytelnościami sp. z o. o. - zajmuje się rozwiązywaniem problemów wynikających m. in. z nieterminowego rozliczania płatności. Nasza firma specjalizuję się w obrocie wierzytelnościami, windykacji, obsłudze prawnej oraz zabezpieczaniu interesów naszych Klientów poprzez zastosowanie różnorodnych narzędzi wchodzących w skład SWR . Klienci korzystający z usług Money Back zyskują maksymalne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz przywrócenie płynności finansowej poprzez profesjonalne doradztwo, a także szybkie i skuteczne działania windykacyjne (na każdym etapie: polubownym, przesądowym i egzekucyjnym). Doświadczenie, indywidualnie dopasowywanie narzędzi windykacyjnych, bezpośredni kontakt z dłużnikiem mają

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Izydorczyk

 • Zielona Góra

PRIORYTETEM KANCELARII ADWOKACKIEJ JEST ŚWIADCZENIE USŁUG PRAWNYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, PRZY UWZGLĘDNIENIU INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTÓW. Bogata wiedza i doświadczenie, dynamika i elastyczne metody pracy gwarantują profesjonalną pomoc prawną.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

E-adwokat

 • Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Kaczmarek

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Zielona Góra

Adwokat Robert Klocek, od 2000 r pracował jako aplikant komorniczy, następnie jako asesor komorniczy. W latach 2006-2017 pracował jako Komornik Sądowy. Kancelaria reprezentuje strony w sporach, negocjacjach. Pomaga w uzyskaniu odszkodowań, odzyskaniu należności i rozwiązywaniu problemów w różnych dziedzinach prawa. Udziela pomocy prawnej stronom postępowania egzekucyjnego. Kontakt: Zielona Góra, ul. Boh. Westerplatte 11/308-309, Tel. e-mail: adwokat@adwokat-rklocek.pl

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Marta Izydorczyk- Szpejda

 • Zielona Góra

Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, administracyjnego i karnego oraz doradztwo prawne dla przedsiębiorców w zakresie windykacji, prawa pracy, prawa korporacyjnego. Bogata wiedza i doświadczenie, dynamika i elastyczne metody pracy gwarantują profesjonalną pomoc prawną. Kancelaria ma siedzibę na zielonogórskiej starówce.

Samanta Lisiewska

 • Zielona Góra

Odszkodowania Zbigniew Kudła

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka

 • Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Szewczyk

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Andrzej Kosik i Anna Krawczyk Spółka partnerska

 • Zielona Góra

KAZIMIERZ PAŃTAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KAZIMIERZA PAŃTAKA

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka - Magdalena Hęćka adwokat

 • Zielona Góra

Kancelaria adwokacka

 • Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska

 • Sulechów
 • 18 km od Zielona Góra
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

5.0 (18 opinii)

Kancelaria Adwokacka Piotr Bogacz

 • Swiebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Nasz zespół udziela profesjonalnej pomocy prawnej. Od 2011r. reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych, w szczególności odszkodowania i likwidacje szkód. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów. Zapraszamy do współpracy.

KANCELARIE RADCÓW PRAWNYCH MAŁGORZATA MICHAŁOWSKA-MAKSIMCZYK ALEKSANDRA SIENKIEWICZ

 • Świebodzin
 • 34 km od Zielona Góra

Tomasz Nawrot

 • Żary
 • 40 km od Zielona Góra

Rzeczoznawstwo samochodowe Sławtech

 • Gościeszowice
 • 38 km od Zielona Góra

Aleksandra Wojcieszonek

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Kancelaria Prawa Karnego Głogów - Kancelaria Adwokacka

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Kancelarię w 2009 r. założył adwokat Adrian Woźniak, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kancelaria znajduje się w Głogowie oraz prowadzi filię w Poznaniu, która działa w ramach Kancelarii Adwokatów i Radcy Prawnego „Stefaniak & Woźniak & Narankiewicz”. Adwokat Adrian Woźniak ma wieloletnie doświadczenie zawodowe jako obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych. Zespół doświadczonych adwokatów sprawia, że Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną podejrzanym, oskarżonym, obwinionym, skazanym i pokrzywdzonym we wszystkich sprawach szeroko pojętego prawa karnego. Zachęcamy do kontaktu na możliwie najwcześniejszym etapie sprawy karnej, tak aby możliwie najszybciej zabezpieczyć Wasze

Adwokat Bartosz Pręda

 • Głogów
 • 49 km od Zielona Góra

Pomoc prawna w zakresie prawa karnego, rodzinnego, cywilnego i spadkowego. Prowadzenie spraw sądowych.

Kancelaria Prawna Przemysław Kostrzewa

 • Gubin
 • 50 km od Zielona Góra
Monika W.

Po raz pierwszy korzystam z usług adwokata i pan Przemysław Kostrzewa okazał się wspaniałym człowiekiem. Odpowiada cierpliwie na pytania, jest wyrozumiały i szczery. Nie rzuca pustych obietnic. Rzeczowo tłumaczy i dodaje otuchy. Dziękuję.

4.71 (14 opinii)

Kancelaria Adwokacka Natalia Rakowska-Ast

 • Palędzie
Warmy House Piotr Sanocki

Bardzo dziękuję Pani Natalio za pomoc w mojej sprawie, a innym serdecznie polecam Panią Natalię, szczególnie za fachową pomoc i błyskawiczną reakcję, oraz profesjonalne podejście do pracy.

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od Spraw Procesowych obejmuje również takie miejscowości jak: Zielona Góra, Racula, Zawada, Radomia, Przylep, Letnica, Buchałów, Koźla, Dobra, Jany, Nowy kisielin, Stary kisielin. więcej...