Sprawy procesowe Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Kancelarie specjalizujące się w Sprawach Procesowych w Wałbrzychu, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Sprawy procesowe

Sprawy procesowe Wałbrzych
Sebastian G.

Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Młynarska - Sprawy procesowe Wałbrzych
Olimpia G.

Pełen profesjonalizm, ogromne wsparcie na każdym etapie postępowania, działanie outside the box! Z całego serca polecam!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Sprawy procesowe Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Żyłak - Matwiej - Sprawy procesowe Świdnica
Marta B.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Justyny. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze służy pomocą, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie!

Firmitate Agata Szajt

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Województwo śląskie: Konsultacje prawne, windykacja roszczeń finansowych, przekształcanie i zakładanie nowych podmiotów prawnych. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać. Województwo dolnośląskie: Sprzedaż detaliczna sprzętu medycznego, ortopedycznego i pielęgnacyjnego.

Dołącz do naszych Specjalistów od Spraw Procesowych w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Spraw Procesowych i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Michał Konarski - Sprawy procesowe Świdnica

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych
NaSportowo Tomasz Dyduch

Gorąco polecam kancelarię Pana Konarskiego. Mecenas podszedł do mojej sprawy z pełnym profesjonalizmem i znawstwem w swojej dziedzinie, a jednocześnie przywrócił spkój do zmąconego problemami życia, a firmę dźwignął na nogi. Jeśli profesjonalna i fachowa pomoc prawna to tylko u Pana Michała.

Kamila Habura-Marczuk

 • Dzierżoniów
 • 27 km od Wałbrzych

Kancelaria Prawna LEGATO - Sprawy procesowe Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Ewelina K.

Byłam zrezygnowana, myśląc, że w mojej sprawie nie da się nic zrobić. Pismo, świetne. Nie spodziewałam się takiego profesjonalizmu Polecam, polecam, polecam.

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Sprawy procesowe Legnica
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Iustitia Marcin Dąbrowski

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Diana P.

Wszystko sprawnie i szybko załatwione. Pani Justyna bardzo mi pomogła we wszystkich sprawach urzędowych. Wiedza doradztwo na wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Kancelaria Prawna Mediator - Sprawy procesowe Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Krzysztof S.

Wyrozumialosc cierpliwosc i profesjonalne doradztwo prawnicze w rozwiazaniu problemu powiazanego z upadloscia konsumencka.Z powazaniem Krzysztof Skarzewski

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Ecopol

Miałam okazję korzystać z usług Kancelarii w sprawach biznesowych, profesjonalizm i szybkość działania to cechuje ją i jej zespół. Gorąco polecam!

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Sprawy procesowe Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

 • Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Garczarek - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Garczarek

 • Wrocław
Janina G.

Pani Mecenas Ewa to serdeczna, empatyczna osoba, pełna profesjonalizm. Przeanalizowała wnikliwie sprawy z którymi przyszłam. Doradziła i wskazała jak najlepiej rozwiązać problem. Polecam współpracę z Panią Ewą.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Sprawy procesowe Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Anna M.

Pełen profesjonalizm, ale i mnóstwo ludzkiej empatii, zrozumienia oraz pełne zaangażowanie. Lepiej trafić nie można! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i reprezentację w sprawie. Polecam Kancelarię Pani Igi!

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria adwokacka Adw. Aniela Łebek

 • Wrocław
Urszula K.

Profesjonalnie, rzeczowo i z dużym doświadczeniem. Pani Mecenas Aniela zawsze znalazła czas i udzielała wyczerpujących informacji. Poczucie bezpieczeństwa, że moje sprawy zakończone sukcesem są w dobrych rękach, było bezcenne.

Plusfactor Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Wrocław

Plusfactor Sp. z o.o.

 • Wrocław

Działamy od 2011 r. od początku specjalizując się w faktoringu. Posiadamy mobilnych doradców, bogate portfolio zrealizowanych transakcji. Nasza oferta to: faktoring pełny, niepełny, faktoring odwrotny, cichy, finansowanie kontraktów, faktoring eksportowy, faktoring importowy, zaliczkowanie do 100% wartości faktury, faktoring dla małych firm jak i dużych przedsiębiorstw, brak wykluczeń branżowych, brak kwot minimalnych, faktoring już od pierwszej faktury, faktoring dla firm z zaległościami w ZUS, US, KRD, BIK, etc. W Spółce pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem w faktoringu. Bezpłatnie doradzamy i weryfikujemy limity kontrahentów. Wyróżnia nas szybka analiza dokumentów, często decyzja w 24h. Działamy w całej Polsce.

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Wrocław

Adwokat Marcin Ochtera Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Teresa S.

Współpraca z Panem Marcinem to wielka przyjemność. Zawsze służył doskonałymi radami i był niezwykle pomocny. Zawsze potrafił wyjaśnić to, co czasami było dla mnie niejasne. W mojej sytuacji było to tym bardziej ważne, że od wielu lat mieszkam w Kanadzie i nie mogłam osobiście śledzić sytuacji. Z całą odpowiedzialnością mogę p. Ochterę polecić każdemu.

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

 • Wrocław
Anita P.

Miałam sprawę pracowniczą, bezzasadnie wypowiedziano mi umowę. Współpraca z tą kancelarią to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim uspokoili mnie, miałam przekonanie, że pracodawca potraktował mnie nieuczciwie i tutaj znalazłam potwierdzenie, że mam rację. Sprawa skończyła się na moją korzyść więc jestem naprawdę zadowolona.

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p. - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Stachowiak i Partnerzy sp.p.

 • Wrocław

Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli szukasz ofert na prawo cywilne, spadkowe, odszkodowania, zadośćuczynienia, rozwody, podziały majątku, windykacja. Realizujemy prace od 1992. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak woj. dolnośląskie, opolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Kawecka

 • Wrocław
Łukasz B.

Przy umowie zakupu nieruchomości udało się wyeliminować kilka niekorzystnych zapisów. Profesjonalnie i fachowo!

QIVI PROPERTY s.c. - Sprawy procesowe Wrocław

QIVI PROPERTY s.c.

 • Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2018. Nasza firma jest dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na usługi typu odszkodowania za wywłaszczenie, opłaty adiacenckie, doradztwo z zakresu prawa nieruchomości. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Wrocław, Oleśnica. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kierod

 • Wrocław
Aleksandra K.

Współpraca z Panią Martą od początku nacechowana bardzo dobrą atmosferą, zrozumieniem potrzeb, empatią i chęcią udzielenia skutecznej pomocy. Pomimo trudności oraz delikatności poruszanych zagadnień (sprawa rodzinna) zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady, za które jestem wdzięczna. Szczerze polecam Panią Martę każdemu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Mielnik

 • Wrocław
Ewa P.

Jako Klientka z zagranicy otrzymałam bardzo szybko konkretną odpowiedź. Sprawa została poprowadzona profesjonalnie i skutecznie,tak jak Pan Mecenas założył. Polecam Kancelarię Mec. Andrzeja Mielnika.

Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Włocławek

Dariusz Barwaśny - Kancelaria Radcy Prawnego

 • Włocławek
Ewelina K.

Polecam usługi pana Dariusza, współpraca szła gładko. Na każde pytanie pan Dariusz odpowiada wyczerpująco i wyjaśnia zawiłości. Jest kompetentną osobą o naprawdę dużej wiedzy. Współpracowaliśmy niejednokrotnie i zawsze współpraca układała się bez zarzutów.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Bartoszewicz Radca Prawny - Sprawy procesowe 50-335 Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Bartoszewicz Radca Prawny

 • 50-335 Wrocław

Radca Prawny - Właściciel Kancelarii. Doświadczony prawnik - specjalizuje się w sporach sądowych ( zastępstwo procesowe). Prowadzi sprawy: – w postępowaniu cywilnym (odszkodowania, windykacja, przeciwegzekucyjne), w tym również sprawy rodzinne (alimenty, kontakt, spadki, rozwody), – w postępowaniu wykroczeniowym (jako obrońca), – upadłościowym (upadłość przedsiębiorcy oraz konsumencka), – oraz administracyjnym (odwołania, skargi do WSA i skargi kasacyjne do NSA). Profesjonalnie sporządza umowy gospodarcze, pozwy, zażalenia, apelacje, skargi kasacyjne i in. pisma procesowe Zajmuje się wszechstronną obsługą prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O. - Sprawy procesowe Wrocław

EXPERT LEGAL SERVICE PL SP. Z O.O.

 • Wrocław
RACZYŃSKA ALEKSANDRA

ŚWIETNA SPRAWA DLA MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY - TANIO, A SKUTECZNIE. KORZYSTAM OD DWÓCH MIESIĘCY I POLECAM RACZYŃSKA OLA

Umbra Detektywi & Partnerzy - Sprawy procesowe Wrocław

Umbra Detektywi & Partnerzy

 • Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalne i przede wszystkim ludzkie podejście do klienta. Pan detektyw wykazał się ogromną empatią do klienta. Usługa wykonana rzetelnie i prawidłowo.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Czerniak świadczy usługi dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Prowadzimy sprawy sądowe w sądach cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Ponadto w ofercie kancelarii są usługi polegające na obsłudze prawnej cudzoziemców. Zapraszamy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Koźlik

 • Wrocław

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Nasze usługi świadczymy w województwie dolnośląskim i śląskim. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prawa rodzinnego, karnego, cywilnego, handlowego. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa - Sprawy procesowe Wrocław

Jezioro Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa

 • Wrocław
Ewa G.

Kancelaria godna polecenia. Dzięki pomocy tej kancelarii, a zwłaszcza p.Łukasza moja sprawa rozwodowa zakończyła się orzeczeniem winy męża. Pełen profesjonalizm, empatyczne i życzliwe podejście do klienta.

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Prawna Adamczyk Mateusz Adamczyk

 • Wrocław
Dawid A.

Pan Mateusz profesjonalny radca prawny!!! Człowiek z dużym doświadczeniem, oraz zainteresowaniem, człowiek który pomógł mi wyjść na prosto. Z pełnym szacunkiem mogę Państwu polecić Pana Mateusza!!! O. Każdej porze dnia znalazł dla mnie czas kiedy byłem załamany, rozmowy zawsze kończyły się u mnie namiastka uśmiechu na twarzy co dawało mi większą nadzieję na lepsze jutro. I jeszcze raz bardzo dziękuję za napisanie bardzo dobrego wniosku do Sądu i za wygranie sprawy

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka adw. Inga Skowrońska

 • Wrocław
Jacek Z.

Działanie szybkie i profesjonalne oraz adekwatne do sytuacji. Dużo cierpliwości do tłumaczenia wszystkich opcji dla osiągnięcia najlepszego wyniku dla klienta. Bardzo polecam.

GAWRON Kancelaria Adwokacka adwokat Fryderyk Gawron

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław

Reprezentacja osób fizycznych i prawnych przed sądami , organami administracji publicznej w czynnościach sądowych i pozasądowych przez adwokata działającego od 2010 roku . Preferowany obszar działania- Wrocław.

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka - Sprawy procesowe Wrocław

Adwokat Urszula Rajkowska Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Andrzej R.

Polecam tą Kancelarie każdemu kto musi skorzystać z tego typu usług. Pełen profesjonalizm, dobre ceny, miła i życzliwa obsługa. Współpraca z Panią Urszulą pierwsza klasa, bardzo przemiła kobieta. Potrafi wytłumaczyć i doprecyzować wszelkie informacje. Odrazu czuć duże doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych.

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Bielawski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

 • Wrocław
Bogdan S.

Zleciłem przejęcie wierzytelności i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem do tematu. Dokumenty zostały przekazane i dostarczone szybko, sprawnie. Pracę Kancelarii określam bardzo pozytywnie. Pełny profesjonalizm. Pozdrawiam.

LEXi Kancelaria Prawna - Sprawy procesowe Wrocław

LEXi Kancelaria Prawna

 • Wrocław
Paweł W.

Polecam kancelarię i usługi radcy prawnego Mateusza Gawłowicza - jest to profesjonalista godny zaufania, wychodzący na przeciw klientowi i jego potrzebom. Ceny bardzo przystępne.

Kancelaria Prawnicza

 • Wrocław

Nasza działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Nasza specjalność to prawo gospodarcze, samorządowe, cywilne, spółki, rodzinne, ochrona środowiska, gospodarka nieruchomościami. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Rolirad

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Teren działania firmy to Wrocław. Firma obsługuje Klientów w zakresie prawa - cywilne, spadkowe, gospodarcze, zamówień publicznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Patronus sp. z o.o. - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Patronus sp. z o.o.

 • Wrocław
Anna M.

Profesjonaliści pod każdym rodzajem. Jestem zadowolona z usług Kancelarii. Polecam. Życzliwi i bardzo mili ludzie. Pełen profesjonalizm.

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Anna Kozioł

 • Wrocław
Tomasz J.

Pani Adwokat wyratowałą mnie z kłopotów! Myślałem, że sprawa przegrana, a tu jednak niespodzianka. Dociekliwa, konkretna i informowała mnie o wszystkim na każdym etapie sprawy. POLECAM!

Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Capała

 • Wrocław
Barbara P.

Jako absolwent dziennych studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 2014-2017 odbywałem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, pracując dla adwokatów obsługujących m.in. jednego z większych dolnośląskich deweloperów, zarządcę nieruchomości, spółki prowadzące działalność hotelarską, inwestorów i wykonawców robót budowlanych oraz przedsiębiorców z innych sektorów jak również osoby prywatne. W toku mojej pracy zawodowej zajmowałem się prawem administracyjnym (w szczególności prawem budowlanym), prawem cywilnym (w szczególności prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań) jak również reprezentowałem klientów w sprawach karnych (zarówno w charakterze obrońcy jak i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Sporządzałem zarówno pisma procesowe jak i reprezentowałem klientów przed organami administracji publicznej, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi czy też organami ścigania. W toku aplikacji adwokackiej zdobyłem ogromne doświadczenie występując kilkusetkrotnie przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi. Uprzednio w 2013 roku - przez okres 6 miesięcy pracowałem jako referent w dziale spraw karnych skarbowych w Dolnośląskim Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu. W 2017 roku założyłem własną Kancelarię Adwokacką, w której z sukcesami przekładam zdobyte uprzednio doświadczenie na udzielanie skutecznej pomocy prawnej klientom zarówno w zakresie prawa karnego (w tym prawa karnego skarbowego) jak i prawa cywilnego czy administracyjnego. Od roku 2018 obsługuję również punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Trzebnicy. Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Krauze

 • Wrocław
Anna Z.

Pani Mecenas Aleksandra Krause, to bardzo rzetelny i konkretny adwokat; do sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje czas na zadawane pytania i zawsze na nie odpowiada. Dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pani Mecenas, moja sprawa została pozytywnie doprowadzona do końca, zawsze służyła mi radą i pomocą. Miałyśmy stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność - dziękuję za pomoc i gorąco polecam.

Agnieszka Flinta

 • Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Stec-Nowak - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Stec-Nowak

 • Wrocław

Wierzę, że znajdując odpowiednie rozwiązanie, mogę pomóc każdemu, nawet w najtrudniejszej sytuacji. Z pomagania ludziom czerpię satysfakcję, która jest motorem mojego dalszego działania. Obsługa moich klientów polega przede wszystkim na zapoznaniu ich z sytuacją prawną, wspólnym znalezieniu odpowiednich rozwiązań oraz skutecznym działaniem na etapie przedprocesowym i procesowym. Specjalizuję się w sprawach cywilnych, gospodarczych i administracyjnych. Jestem radcą prawnym i chętnie pomogę w rozwiązaniu Państwa problemów.

ADIUTO Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Wrocław

ADIUTO Kancelaria Radcy Prawnego

 • Wrocław

Usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Zastępstwo procesowe, apelacje, windykacja, doradztwo w obrocie nieruchomościami, prawo turystyczne, rodzinne (spadki, rozwody), gospodarcze (spółki, KRS,) opinie prawne i porady. Analizy prawne umów deweloperskich. Obsługa prawna deweloperów. Pomoc prawna w obrocie nieruchomościami.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński - Sprawy procesowe Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

 • Wrocław
Anna Z.

Chciałabym wyrazić swoją wdzięczność za udzielenie mi w czasie rozmowy wskazówek i informacji, które przekierowały moje błędne działanie na właściwe tory prawne. Czas, który Pan radca mi poświęcił, był dla mnie dobrą radą kompetentnego prawnika. Bardzo za to dziękuję.

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o. - Sprawy procesowe Oława

Kancelaria Prawna Turek & Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Oława
Marek T.

Szybka i fachowa pomoc. Panowie bardzo konkretnie, chętnie udzielają porad i pomagają w zrozumieniu przepisów. Polecam każdemu.

Natalia Sieradzka-Sitnik Kancelaria Radcy Prawnego - Sprawy procesowe Grodków

Natalia Sieradzka-Sitnik Kancelaria Radcy Prawnego

 • Grodków
Sandra W.

Pani Natalia to prawnik wysokiej klasy.Poza profesjonalizmem jest osobą bardzo empatyczną ,cierpliwą, zawsze punktualną i gotową wyjaśniać wszystkie wątpliwości i pytania klienta w sprawach sądowych. W styczniu odbyła się sprawa sądowa,która została przez Panią Mecenas wygrana,a mi zmieniła się diametralnie perspektywa dalszego życia. Bardzo dziękuję za opiekę.

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska - Sprawy procesowe Radwanice

Kancelaria Radcy Prawnego KHJ Katarzyna Hankiewicz-Jackowska

 • Radwanice

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w szeroko rozumianym prawie ubezpieczeniowym, w tym odszkodowawczym. To co nas wyróżnia, to ponad 20 letnie doświadczenie zdobyte w pracy na rzecz największego polskiego ubezpieczyciela. To przede wszystkim godzin spędzonych na sali sądowej, co pozwala w sposób w pełni profesjonalny i rzetelny ocenić Państwa sytuację procesową w ewentualnym sporze sądowym. Zwracam Państwa uwagę, że jest to niezwykle ważne w aspekcie ponoszonych przez Państwa kosztów sądowych i kosztów zastępstwa procesowego. Watro bowiem wiedzieć, że im wyższego domagacie się odszkodowania tym poniesione koszty, nawet w przypadku nawet częściowego wygrania procesu będą większe! W ramach dotychczasowej

Wałbrzych więcej...
Co jest przedmiotem sprawy?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.