Najlepsi Specjaliści od Prawa i Finansów, 2018

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 41 560 firm
w kategorii Specjaliści od Prawa i Finansów

 • Katarzyna K.

  Zanim skorzystałam z usług biura detektywistycznego miałam dużo pytań i wątpliwości, które podczas pierwszej rozmowy szybko rozwiał Pan Kamil, osoba bardzo kompetentna i właściwa na danym miejscu. Moja sprawa była bardzo trudna i delikatna, ale udało się ją zakończyć tak, jak sobie to wyobrażałam. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać tą firmę.

 • ANTRANS Sp. z o.o. Sp. k.

  Informujemy, iż firma ICG-International Consalting Group prowadziła dla naszej firmy skuteczne działania windykacyjne z trudnym klientem z Niemiec. Kiedy nasze starania i poprzednich firm windykacyjnych nie przyniosły rezultatów sprawę przejęła firma ICG, która wyegzekwowała całą kwotę długu. Potwierdzamy zatem profesjonalizm i skuteczność firmy ICG w podjętych działaniach na rzecz naszej firmy i polecamy innym firmom, które często mają problemy z nieuczciwymi kontrahentami.

 • Murator FINANSE

  • Warszawa
  Paweł S.

  Bardzo miła i kompetentna osoba przeprowadziła ze mną rozmowę, wyjaśniając mi, na co mam zwrócić szczególną uwagę oraz umówiła się ze mną na spotkanie w dogodnym miejscu i czasie dla mnie.

 • Grzegorz H.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

 • Władysław Z.

  Dzień dobry, Dziękuję Pani za wszystkie informacje i wycenę. Opisała Pani sprawy bardzo jasno i zrozumiale. Możliwości i przeciwności. Jak będę miał inne sprawy, to również. Jesteśmy pod dużym wrażeniem komunikacji z Panią. Dziękujemy bardzo! Pozdrowienia serdeczne Władysław

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa i Finansów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Janusz R.

  Rozmowa bardzo pomocna, dająca wskazówki, informacje w każdym temacie poruszonego mojego problemu. Wszystkim polecam Kancelarie pani Agnieszki Poniewierka.

 • Marek S.

  Pana Piotra polecił mi znajomy, który również korzystał z jego usług. Dlatego z czystym sercem polecam również ww. detektywa. Oczywiście moja sprawa dotyczyła mojej już byłej żonki, która chciała zostawić mnie w samych "skarpetkach". Dzięki Panu Piotrowi jest odwrotnie, a i cenę udało mi się wynegocjować dla mnie do przyjęcia. Materiał dostarczony przez Pana Piotra naprawdę był profesjonalny i śmiem użyć słowa kreatywny, w jaki sposób zdobył dowody, a tak się pilnowała....Moja sprawa wydawała się nie możliwa, tym bardziej, że w innej agencji im się nie udało i sporo mnie to kosztowało. A tu tanio, szybko i co najważniejsze skutecznie, a ja teraz nieoskubany przez "byłą" zaczynam od nowa, ale teraz jestem mądrzejszy. Marek

 • Zbigniew S.

  Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

 • Joanna Ś.

  Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym

 • Karol K.

  Korzystam od dwóch lat z usługi ochrony domu w obrębie Gliwic. Mogę śmiało polecić, natychmiastowa reakcja na sygnał alarmowy. Bezproblemowa komunikacja.

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Marcin W.

  Sprawa jest na dobrej drodze. Firma bardzo profesjonalnie podeszła do zaoferowanego jej zlecenia. Rozmowy przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Z rozmów przeprowadzonych z firmą wywnioskowałem,że mają bardzo profesjonalne podejście do klienta i znają się na swojej profesji. Pracowników tej firmy mogę polecić za profesjonalizm w podejściu do klienta oraz bardzo dużą wiedzę z zakresu oferowanych usług.Oferta tej firmy też jest bardzo interesująca. Jeżeli chodzi o podejście do sprawy oraz sposobu jej rozwiązania oraz o koszta z tym związane.

 • Baltic Development

  • Szczecin
  Ines S.

  Najlepsza firma remontowa! Zawsze na czas, solidni, bardzo pomocni, fachowi. Gorąco polecam. Właściciel miły i sympatyczny i bardzo pomocny. Doradzał mi podczas zakupów i w sumie dzięki niemu i jego pomysłom moje mieszkanie jest takie śliczne!

 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Grzegorz C.

  Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  • Częstochowa
  Józef J.

  Jeden z lepszych adwokatów w rejonie z jakim miałem okazję współpracować. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa rodzinnego w tym rozwodu, podział majątku i kwestie związane z dziećmi takie jak alimenty i kontakty. Świetny kontakt i rzetelne podeście do każdego tematu. Mam porównanie z innymi adwokatami. Polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

  • Szczecin
  Marta J.

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pana Adwokata Adama Popławskiego. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany na umówione spotkania, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Bardzo ważne jest również to, że na każdym etapie sprawy Pan Adam Popławski sam mnie informował o postępach i jakie będą następne działania. Jest osobą bardzo serdeczną i godną polecenia. Sama z miłą chęcią skorzystam w przyszłości z Jego usług, jeżeli będzie taka potrzeba.

 • Centrum Finansów

  • Wrocław
  Rafał C.

  Serdecznie polecam ! Profesjonalna obsługa i pomoc w uzyskaniu kredytu. Masz problemy z płynnością finansową ? Nie jesteś pewny czy dostaniesz kredyt ? Procedury bankowe stanowią barierę ? Ta firma pomoże załatwić wszelkie formalności oraz w wyciągnięciu z kłopotów.

 • Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.

  • Barlinek
  Katarzyna Ł.

  Biuro prowadzi mi całą księgowość oraz kadry. Korzystam z usług 2-gi rok i jestem bardzo zadowolona. Dobry i miły kontakt, kompetentni ludzie. O wszystkim jestem informowana na bieżąco. Chętnie odpowiadają na najprostsze pytania. Jak dla mnie to najlepsze biuro z jakim miałam do czynienia. Z najwyższą powagą podchodzą nawet do najdrobniejszej sprawy i naprawdę znają się na swoim fachu.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Dariusz Klugmann

  • Gdańsk
  Konrad G.

  Jestem człowiekiem w podeszłym wieku. Przypadło mi zmierzyć się z prawem. Szukałem pomocy u prawników. Z uwagi na zawiłą sprawę i "cienki portwel emeryta" zbywano mnie enigmatycznymi wyjaśnieniami. Do czasu kiedy skontaktowałem się z Panem Mecenasem, który wykazuje wiele empatii dla starszych ludzi i nakierunkował mnie jak dalej postępować.

 • Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW

  • Kalisz
  Włodzimierz D.

  Firma w pełni profesjonalna. Doskonały kontakt, pełna dyskrecja, rzetelnie i świetnie wykonane zlecenie. Usługa na najwyższym poziomie. Naprawdę biuro godne polecenia.

 • SILESIA LEASING

  • Mikołów
  Grzegorz Mentel F.H.U.P. MEBLE GRZEWKA

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź
  Marek N.

  Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

 • Biuro Rachunkowe Centu$ Małgorzata Bala

  • Wrocław
  Acteam Marcin Wroński

  Pracuję z biurem Centus od początku założenia firmy, a nawet troszkę dłużej, ponieważ pani Małgosia pomagała mi złożyć wszystkie dokumenty, innymi słowy uczestniczyła w tworzeniu firmy Acteam. Moja księgowość nie jest skomplikowana, jednak nie wyobrażam sobie prowadzenie firmy bez biura Centus. Pracownicy są kompetentni, uczynni, cierpliwi i tak po ludzku mili. Przez ten czas ( to już ponad 6 lat) zaprzyjaźniłem się właścicielką, panią Małgosią. Bardzo polecam tą firmę.

 • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław
  Jan S.

  100% zadowolenia. Kompetentni i profesjonalni, a jednocześnie bardzo życzliwi. Mogę polecić każdemu. Korzystałem z ich pomocy w kilku różnych sprawach, z zupełnie różnych dziedzin prawa, i w każdej odnaleźli się znakomicie.

 • SALOMON MAKLER UBEZPIECZENIOWY

  • Gdynia
  SEA-LOGISTICS Sp z oo

  Firma Salomon jest naszym brokerem ubezpieczeniowym od kilku lat, zapewniając nam wysokiej jakości serwis w zakresie ubezpieczeń indywidualnych oraz firmowych, mienia, osób i towarów na czas transportu. Wysoka kultura osobista w połączeniu z bardzo szybkim reagowaniem, szukaniem nowych, jeszcze lepszych rozwiązań oraz najlepszych warunków cenowych to cecha charakterystyczna firmy Salomon, która ma bezpośrednie przełożenie na nasza lojalną i długofalową współprace.

 • Alvor Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Łukasz K.

  Gorąco polecam tych doradców finansowych. Stają na głowie, żeby załatwić najlepsze warunki kredytowe dla klienta oraz służą radą i pomocą również po załatwieniu kredytu. Ja miałem małe komplikacje już po uruchomieniu kredytu ze względu na wyjazd za granice i gdyby nie szybka i fachowa pomoc Pana Roberta to miałbym spory problem z deweloperem. Także jeszcze raz gorąco polecam.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

  • Rzeszów
  Magdalena G.

  Z czystym sumieniem polecam Pana Adwokata Fedko! Do jego kancelarii trafiłam bazując na pozytywnych opiniach o jego profesjonalizmie i nie zawiodłam się. Pomógł mi sprawnie rozwiązać mój problem, przy tym będąc bardzo uprzejmym i cierpliwym dla wszystkich moich pytań. Zdecydowanie wrócę do kancelarii Pana Adwokata jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała porady prawnej. Dziękuję za pomoc!

 • "HONESTA" Usługi Biurowe Małgorzata Kaszyńska

  • Golub-Dobrzyń
  Sklep spożywczo przemysłowy GAJA

  Uważam, że współpraca z Panem Kaszyńskim przebiega na jak najwyższym poziomie. Jest świetnym księgowym, idealnie obeznanym w swoim fachu, zawsze mogę liczyć na rzetelną i fachową pomoc. Nie mam najmniejszych obaw, aby powierzyć mu nie tylko swoje interesy, ale ze szczerym sumieniem polecić jego usługi innym. Dorota Kozakiewicz (sklep spożywczo przemysłowy GAJA).

 • Financity spółka z o.o. / Placówka Partnerska Idea Getin Leasing SA

  • Kraków
  Anna W.

  Szybko i sprawnie działająca firma. Zależało mi bardzo na czasie i faktycznie wszystko załatwiliśmy w 2 dni. Do tego sympatyczny i profesjonalny doradca.Polecam!

 • Biuro Rachunkowe Łysik Bożena

  • Otwock
  Slowikbud

  Obsługa księgowa mojej firmy jest profesjonalna, przystępna i zrozumiała odkąd korzystam z usług Pana Bożeny Łysik. Z dodatkowych plusów mogę wymienić: szybki kontakt telefoniczny i mailowy, bezpośredni kontakt z księgową (bez przekazywania sprawy między pracownikami), konkurencyjne ceny, dogodną lokalizacja i parking. Ze współpracy z Panią Bożena jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę polecić usługi księgowe kolejnym klientom.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin
  Patryk P.

  Pan Mecenas Michał Gajda jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam.

 • BENGOLD

  • Wrocław
  Anna K.

  Bardzo profesjonalna obsługa. Możliwość spotkania o każdej porze, szczególnie wieczorami nie było żadnego problemu. Fachowe przedstawienie ofert. Przejrzyste wyjaśnienie sytuacji i trafione w 100% podejście banku do mojej osoby. Po pierwszej samodzielnej nieudanej próbie uzyskania kredytu skontaktowałam się z Panem Mateuszem i z jego pomocą otrzymałam interesujący mnie kredyt. Sama nigdy bym nie dała rady, bo jak się okazuje, reklama w TV to nie wszystko. Bardzo dziękuję za podzielenie się doświadczeniem i skuteczne załatwienie mojej sprawy.

 • Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego Sp. z o.o.

  • Poznań
  Joanna N.

  Profesjonalna usługa. Zajęcie się problemem w sposób kompleksowy, zwrócenie uwagi na najdrobniejsze szczegóły, które innym osobom unikały. Pełne zaangażowanie, dyskretnie i skuteczni. Zdecydowanie polecam! Właściwy adres dla ludzi ceniących sobie czas i szukających osób, które zajmą się ich sprawą jak wlasną.

 • Kancelaria Księgowo-Prawna ALESTA

  • Katowice
  Agnieszka G.

  Biuro zatrudnia kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Zespół potrafi doradzić, dodatkowo informują mnie o wszystkim w bardzo przejrzysty, klarowny sposób. Współpraca jest bezproblemowa. Bez ich wsparcia nie wyobrażam sobie prowadzenia mojej firmy. Dodatkowo oferują atrakcyjne ceny. Z całego serca polecam :)

 • Kancelaria Prawna Lex-Consensus

  • Warszawa
  Anna O.

  Polecam serdecznie usługi prawnicze p. Konrada . Moim zdaniem - jest jednym z lepszych prawników, jego kompetencję są na wysokim poziomie, aczkolwiek umiejętności , wiedza i postawa w tym zawodzie pną się ku górze i łączą w pozytywną całość :) Pomógł mi wydostać partnera z za więziennych murów ;) Jestem zadowolona z usług tej firmy i przy najbliższych komplikujących sytuacjach skorzystam na pewno z porad a także świadczeń Kancelarii Prawnej Lex-Consensus :) Pozdrawiam. Ania :)

 • Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy

  • Piła
  Krzysztof Z.

  Kancelaria ta reprezentowała mnie w sprawie przeciwko firmie finansowej, która ciągnęła się od 2014 roku. Mimo wielu "sztuczek" przeciwników, kancelaria nie odpuściła i doprowadziła do odzyskania moich pieniędzy - 8 marca 2018 roku. Z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, kto chce być obsługiwany w profesjonalny, a zarazem bardzo kulturalny i miły sposób. Jeżeli ktoś potrzebuje prawnika i oczywiście chce wygrać sprawę, to Kancelaria adwokatów i radców prawnych Wyrwa i Wspólnicy będzie najlepszym wyborem. Krzysztof Z.

 • "DETEKTYW KOCZANOWSKI" CENTRALA

  • Busko-Zdrój
  Artur M.

  Bardzo rzutki i energiczny przedstawiciel firmy. Umówił spotkanie w tym samym dniu nawet w godzinach wieczornych i miejscu dogodnym dla Zleceniodawcy zjawiając się punktualnie z kompletem dokumentów do podpisania Umowy. Profesjonalne podejście i bardzo dobre wrażenie a poza tym oferta najlepsza ze wszystkich. Polecam

 • Saving Tax Sp. z o.o.

  • Łódź
  Makeone Jakub Jendrasiak

  Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

 • Dolnośląski Holding Prawny

  • Wrocław
  Grażyna S.

  Jestem mile zaskoczona, pełną empatii, krótką i wysoce procesjonalną rozmową z Panem Mecenasem. Dziękuję.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

  • Bełchatów
  Paulina S.

  Serdecznie polecam wszystkim usługi Pani Mecenas Pawlikowskiej. Bardzo miły kontakt, przesympatyczna osoba. Pani Mecenas wytłumaczyła nam wszystko dokładnie i zaproponowała najkorzystniejsze rozwiązanie. Piękna kancelaria i bardzo profesjonalne podejście.

 • Michał Gądek Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  Agnieszka M.

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Udzielono mi kompleksowych informacji w zakresie prawa podatkowego I zaproponowano mi optymalne rozwiązania. Wszystkie informacje przekazane zostały w sposób przystępny i zrozumiały. Umowa najmu została przygotowana rzetelnie i dokładnie pod moje potrzeby. Polecam.

 • Verum Prywatny Detektyw

  • Żary
  Pawel S.

  Wystawiam pozytywną opinię dla firmy Prywatny detektyw Lubuskie. Konkretna, uczciwa i rzetelna firma. Polecam współpracę, dziękuję i życzę samych sukcesów.

 • BIURO RACHUNKOWE "LEGE ARTIS" AGNIESZKA SOŁTYSEK

  • Jaworzno
  Kancelaria Usług Prawnych Veritas Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem rachunkowym "Lege Artis" przynosi wymierne korzyści dla prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Sposób realizacji usługi odpłatnego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdza profesjonalizm i niezawodność w/w biura rachunkowego. Osobiste zaangażowanie właściciela biura w realizację powierzonych zadań przekłada się na oszczędności kosztowe i minimalizowanie ryzyk podatkowych. Pragnę zatem gorąco polecić w/w biuro rachunkowe jako sprawdzonego partnera, dostarczającego efektywnych rozwiązań w zakresie świadczonych usług.

 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

  • Zielona Góra
  Robert S.

  Polecam korzystanie z usług Pana Marcela Gudzowskiego. Pan Marcel w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem zajął się moją sprawą. W toku postępowania zdążyłem nawet zapomnieć o przykrym zdarzeniu jakie mnie spotkało. Jeżeli ktoś szuka radcy prawnego który dotrzymuje słowa, to takim właśnie jest Pan Marcel.

 • Biuro Doradztwa Prawno Windykacyjnego DELEGAT

  • Bydgoszcz
  Ewa J.

  Profesjonalna współpraca. Polecam wszystkim, którym zależy na jakości i efektywności jednocześnie, a to w tych czasach prawdziwa wartość!

 • GO-LEASING SP. Z O.O.

  • Olsztyn
  B-TRANS

  Dzięki Oferteo zaczęła się moja współpraca z GO-leasing, a w szczególności z Panią Joanną Matuszewska. Pani Joanna jest osoba profesjonalną, konkretną, a zarazem bardzo sympatyczną. Zawsze służyła swoją pomocą. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam obsługa na wysokim poziomie. NIP. 7952354424. B-TRANS. ŁAZISKA GÓRNE.

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Agnieszka W.

  Mam przyjemność współpracować z panem mecenasem Piotrem Charzewskim od 2014r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Troszkę później poznałam panią mecenas Natalię Zdeb. W mojej ocenie, są to ludzie przede wszystkim z dobrym sercem. Podchodzą do człowieka z mądrością życiową. Ich zaangażowanie i rzetelność skutkuje wygraną sprawą w Sądzie. Zarażają spokojem i pozytywnym myśleniem. Przygotowani na 120% na każdą rozprawę, wypowiedzi , reakcje i pytania w Sądzie zawsze trafione w sedno. I co najważniejsze kontakt z mecenasami non stop, zawsze pełna analiza dostarczonych materiałów(dowodów) i wykorzystywanie ich w sprawie. Także w kwestii sporządzania pism Sądowych nie mają sobie równych. Widać że ich praca to nie tylko wykonywany zawód

 • EFFECT AUTO FINANSE

  • Warszawa
  Joanna U.

  Współpracę z firmą Effect Auto Finanse oceniam bardzo wysoko. Formalności związane z zakupem samochodu były przeprowadzone bardzo szybko i bez komplikacji. Przedstawiciel firmy jest osobą profesjonalną i bardzo pomocną. Polecam współpracę z ta firmą.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek

  • Częstochowa
  Wojciech P.

  Bardzo dobry kontakt mimo bardzo dużej odległości. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz pomoc w jak najlepszym rozwiązaniu. otrzymałem duży kredyt zaufania pod względem płatności.

 • Leason - Wygodny Leasing

  • Kraków
  Adam B.

  Osoby pracujące w Leason to stuprocentowi profesjonaliści. Z usług firmy korzystałem po raz pierwszy i mogę bez wahania polecić każdemu. Cała transakcja nie należała do typowych - przedmiotem leasingu był samochód osobowy, ale nie od polskiego dealera, lecz od sprzedawcy z UE. Dla pracowników Leason nie stanowiło to żadnego problemu. Jasno wyjaśnili mi wiele kwestii których nie byłem świadomy, zaproponowali rozwiązania w pełni dopasowane do moich oczekiwań oraz przedstawili bardzo korzystne oferty finansowania w preferowanych przeze mnie instytucjach. Kontakt był bardzo sprawny, nigdy nie musiałem długo czekać na odpowiedź (co ceni się podwójnie, kiedy czasu na załatwienie formalności jest niewiele). Porady zawsze rzeczowe i wartościowe. Na

 • ADSW DETEKTYW

  • Kraków
  Krystian U.

  Polecam wszystkim którzy czują bezradność z braku pewnych informacji. Firma sprawdzona i konkretna. Usługa wykonana została wykonana fachowo, sprawnie i rzetelnie. Na koniec otrzymałam wyczerpujące sprawozdanie z przeprowadzonych działań i ich wyników. Cena była przystępna. Firma ADSW DETEKTYW jest zdecydowanie godna polecenia. Koszt usługi był sporo niższy niż u konkurencji.