Najlepsi Specjaliści od Prawa i Finansów, 2018

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 42 809 firm
w kategorii Specjaliści od Prawa i Finansów

 • Grzegorz H.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Adwokatem Krzysztofem Konyszem. Pan Krzysztof ma dużą wiedzę i potrafi wyjaśnić mi skomplikowane zagadnienia prawne. Potrafi znaleźć rozwiązanie z bardzo trudnej sytuacji. Wysuwa trafne sugestie. Do prowadzonych spraw jest zawsze bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Na bieżąco informuje o pojawiającej się nowej korespondencji w prowadzonej sprawie. Bardzo kulturalny i zaangażowany.

 • ANTRANS Sp. z o.o. Sp. k.

  Informujemy, iż firma ICG-International Consalting Group prowadziła dla naszej firmy skuteczne działania windykacyjne z trudnym klientem z Niemiec. Kiedy nasze starania i poprzednich firm windykacyjnych nie przyniosły rezultatów sprawę przejęła firma ICG, która wyegzekwowała całą kwotę długu. Potwierdzamy zatem profesjonalizm i skuteczność firmy ICG w podjętych działaniach na rzecz naszej firmy i polecamy innym firmom, które często mają problemy z nieuczciwymi kontrahentami.

 • Murator FINANSE

  • Warszawa
  Paweł S.

  Bardzo miła i kompetentna osoba przeprowadziła ze mną rozmowę, wyjaśniając mi, na co mam zwrócić szczególną uwagę oraz umówiła się ze mną na spotkanie w dogodnym miejscu i czasie dla mnie.

 • Marek S.

  Pana Piotra polecił mi znajomy, który również korzystał z jego usług. Dlatego z czystym sercem polecam również ww. detektywa. Oczywiście moja sprawa dotyczyła mojej już byłej żonki, która chciała zostawić mnie w samych "skarpetkach". Dzięki Panu Piotrowi jest odwrotnie, a i cenę udało mi się wynegocjować dla mnie do przyjęcia. Materiał dostarczony przez Pana Piotra naprawdę był profesjonalny i śmiem użyć słowa kreatywny, w jaki sposób zdobył dowody, a tak się pilnowała....Moja sprawa wydawała się nie możliwa, tym bardziej, że w innej agencji im się nie udało i sporo mnie to kosztowało. A tu tanio, szybko i co najważniejsze skutecznie, a ja teraz nieoskubany przez "byłą" zaczynam od nowa, ale teraz jestem mądrzejszy. Marek

 • Katarzyna K.

  Zanim skorzystałam z usług biura detektywistycznego miałam dużo pytań i wątpliwości, które podczas pierwszej rozmowy szybko rozwiał Pan Kamil, osoba bardzo kompetentna i właściwa na danym miejscu. Moja sprawa była bardzo trudna i delikatna, ale udało się ją zakończyć tak, jak sobie to wyobrażałam. Jestem bardzo zadowolona i na pewno będę polecać tą firmę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa i Finansów

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Michał K.

  Pan Jarosław bardzo sumiennie podszedł do mojej sprawy przez co proces uzyskania kredytu hipotecznego trwał ok. 10 dni roboczych (od kontaktu do podpisania umowy z bankiem). Jestem pod wrażeniem, że całą sprawę udało się załatwić tak szybko oraz bez żadnych trudności i dlatego chciałbym serdecznie polecić wszystkim korzystanie z usług Centrum Finansów.

 • Zbigniew S.

  Wielokrotnie korzystałem z usług prawnych Pana Mateusza. Sprawy bardzo skomplikowane załatwiane są w błyskawicznym tempie i na najwyższym poziomie merytorycznym. Radca prawny cechuje się olbrzymią wiedzą teoretyczną i doświadczeniem, każdy problem jest skrupulatnie analizowany i zawsze jest kilka satysfakcjonujących możliwości jego rozwiązania. Jedyny prawnik, któremu można zaufać, w swoim zawodzie kieruje się głównie kodeksem etycznym, jest bardzo cierpliwy, niesamowicie inteligentny, kreatywny. Ma bardzo przystępne ceny. Od początku do końca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi sprawami, terminowość oraz wygrana klienta- jest priorytetem. Najlepszy prawnik z jakim pracowałem! Zbigniew Sz.

 • Karol K.

  Korzystam od dwóch lat z usługi ochrony domu w obrębie Gliwic. Mogę śmiało polecić, natychmiastowa reakcja na sygnał alarmowy. Bezproblemowa komunikacja.

 • Joanna Ś.

  Polecam serdecznie fachowe i profesjonalne porady prawne TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI. Zaangażowanie i doświadczenie zawodowe pracujących w niej radców prawnych zaowocowało sukcesem w trudnej sprawie rozwodowej. Powierzona sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a prowadzone w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panem Mecenasem był rewelacyjny. Pan Mecenas wykazał się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią TRICONSULT MIELCAREK WOJCIECHOWSKI RADCOWIE PRAWNI układała się bardzo dobrze, w związku z czym

 • Fluence Finance

  • Warszawa
  Marcin W.

  Sprawa jest na dobrej drodze. Firma bardzo profesjonalnie podeszła do zaoferowanego jej zlecenia. Rozmowy przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Z rozmów przeprowadzonych z firmą wywnioskowałem,że mają bardzo profesjonalne podejście do klienta i znają się na swojej profesji. Pracowników tej firmy mogę polecić za profesjonalizm w podejściu do klienta oraz bardzo dużą wiedzę z zakresu oferowanych usług.Oferta tej firmy też jest bardzo interesująca. Jeżeli chodzi o podejście do sprawy oraz sposobu jej rozwiązania oraz o koszta z tym związane.

 • GO-LEASING SP. Z O.O.

  • Olsztyn
  B-TRANS

  Dzięki Oferteo zaczęła się moja współpraca z GO-leasing, a w szczególności z Panią Joanną Matuszewska. Pani Joanna jest osoba profesjonalną, konkretną, a zarazem bardzo sympatyczną. Zawsze służyła swoją pomocą. Współpraca przebiegła sprawnie i bez zarzutu. Polecam obsługa na wysokim poziomie. NIP. 7952354424. B-TRANS. ŁAZISKA GÓRNE.

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  Alicja Z.

  You know when one day your life is just perfect and the other day it is turn up side down? This is what happened to me. I was lost I didn't know next day will bring. The solicitors helped me sort everything out. They did something more, they listened to me. I can highly recommend this firm. They don't do this for money. They do this because they care and want justice.

 • Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

  • Kluczbork
  Władysław Z.

  Dzień dobry, Dziękuję Pani za wszystkie informacje i wycenę. Opisała Pani sprawy bardzo jasno i zrozumiale. Możliwości i przeciwności. Jak będę miał inne sprawy, to również. Jesteśmy pod dużym wrażeniem komunikacji z Panią. Dziękujemy bardzo! Pozdrowienia serdeczne Władysław

 • HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

  • Gdańsk
  Grzegorz C.

  Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

 • Alvor Sp. z o.o.

  • Warszawa
  Łukasz K.

  Gorąco polecam tych doradców finansowych. Stają na głowie, żeby załatwić najlepsze warunki kredytowe dla klienta oraz służą radą i pomocą również po załatwieniu kredytu. Ja miałem małe komplikacje już po uruchomieniu kredytu ze względu na wyjazd za granice i gdyby nie szybka i fachowa pomoc Pana Roberta to miałbym spory problem z deweloperem. Także jeszcze raz gorąco polecam.

 • Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  • Kraków
  Janusz R.

  Rozmowa bardzo pomocna, dająca wskazówki, informacje w każdym temacie poruszonego mojego problemu. Wszystkim polecam Kancelarie pani Agnieszki Poniewierka.

 • Baltic Development

  • Szczecin
  Ines S.

  Najlepsza firma remontowa! Zawsze na czas, solidni, bardzo pomocni, fachowi. Gorąco polecam. Właściciel miły i sympatyczny i bardzo pomocny. Doradzał mi podczas zakupów i w sumie dzięki niemu i jego pomysłom moje mieszkanie jest takie śliczne!

 • Kancelaria Prawna Vis Legis Katarzyna Jaskuła

  • Poznań
  Katarzyna P.

  Współpracujemy z kancelarią od kilku miesięcy. Początkowo były to tylko porady prawne, ale urzekło mnie niespotykane dzisiaj poważne traktowanie klienta, który z założenia przyszedł tylko po poradę w trakcie, której Zespół wstępnie zredagował pismo procesowe dzieląc się ze mną wnikliwie, fachową wiedzą. W kolejnych sprawach spostrzeżenia i wyczucie sytuacji okazały się trafione i mimo, że jestem osobą bardzo zdecydowaną to Panie potrafiły wykazać mi, że można przyjąć też zupełnie inny tok rozumowania, wtedy poczułam, że to jest partnerstwo, że Panie są nie tylko uprzejme, grzeczne, ale też bardzo rzeczowe i szybko rozpoznają sytuację w jakiej się znajdują. Bardzo cenimy cały Zespół za opanowanie, ale też umiejętność natychmiastowej,

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

  • Szczecin
  Marta J.

  Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej Pana Adwokata Adama Popławskiego. Pan Mecenas wykazał się bardzo dużą kompetencją, zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. W trakcie prowadzonej sprawy był zawsze doskonale przygotowany na umówione spotkania, udzielał bardzo zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Bardzo ważne jest również to, że na każdym etapie sprawy Pan Adam Popławski sam mnie informował o postępach i jakie będą następne działania. Jest osobą bardzo serdeczną i godną polecenia. Sama z miłą chęcią skorzystam w przyszłości z Jego usług, jeżeli będzie taka potrzeba.

 • Kancelaria Księgowo-Prawna ALESTA

  • Katowice
  Agnieszka G.

  Biuro zatrudnia kadrę z wieloletnim doświadczeniem. Zespół potrafi doradzić, dodatkowo informują mnie o wszystkim w bardzo przejrzysty, klarowny sposób. Współpraca jest bezproblemowa. Bez ich wsparcia nie wyobrażam sobie prowadzenia mojej firmy. Dodatkowo oferują atrakcyjne ceny. Z całego serca polecam :)

 • Biuro Detektywistyczne TMK DETEKTYW

  • Kalisz
  Włodzimierz D.

  Firma w pełni profesjonalna. Doskonały kontakt, pełna dyskrecja, rzetelnie i świetnie wykonane zlecenie. Usługa na najwyższym poziomie. Naprawdę biuro godne polecenia.

 • BENGOLD

  • Wrocław
  Anna K.

  Bardzo profesjonalna obsługa. Możliwość spotkania o każdej porze, szczególnie wieczorami nie było żadnego problemu. Fachowe przedstawienie ofert. Przejrzyste wyjaśnienie sytuacji i trafione w 100% podejście banku do mojej osoby. Po pierwszej samodzielnej nieudanej próbie uzyskania kredytu skontaktowałam się z Panem Mateuszem i z jego pomocą otrzymałam interesujący mnie kredyt. Sama nigdy bym nie dała rady, bo jak się okazuje, reklama w TV to nie wszystko. Bardzo dziękuję za podzielenie się doświadczeniem i skuteczne załatwienie mojej sprawy.

 • Sobczak Maciejewska Kancelaria Radców Prawnych sp. p.

  • Łódź
  Marek N.

  Pani Mecenas zareagowała niezwłocznie na moje zapytanie ofertowe. Podczas spotkania udzieliła kompetentnych wyjaśnień z opcją na udział w postępowaniu procesowym, jeżeli zajdzie taka potrzeba, bo sprawa jest w toku.

 • Biuro Rachunkowe Centu$ Małgorzata Bala

  • Wrocław
  Acteam Marcin Wroński

  Pracuję z biurem Centus od początku założenia firmy, a nawet troszkę dłużej, ponieważ pani Małgosia pomagała mi złożyć wszystkie dokumenty, innymi słowy uczestniczyła w tworzeniu firmy Acteam. Moja księgowość nie jest skomplikowana, jednak nie wyobrażam sobie prowadzenie firmy bez biura Centus. Pracownicy są kompetentni, uczynni, cierpliwi i tak po ludzku mili. Przez ten czas ( to już ponad 6 lat) zaprzyjaźniłem się właścicielką, panią Małgosią. Bardzo polecam tą firmę.

 • SILESIA LEASING

  • Mikołów
  Grzegorz Mentel F.H.U.P. MEBLE GRZEWKA

  Szczerze nie wyobrażam sobie działania mojej firmy bez Pana Marcina , z resztą nie tylko bo podczas Jego nieobecności fachowo zajęła się nami Pani Barbara. 100% perfekcji i pełne zaangażowanie, niesamowita wiedza w temacie leasingu, zaufałem i było warto, dziś prowadzę dwie działalności(ja produkuję meble, a żona prowadzi bar) Z Panem Marcinem pozostaję w stałym kontakcie bo w głowie już mam kolejny pomysł na biznes ;) Polecam SILESIA LEASING, bo naprawdę warto, ja Im zaufałem i nie żałuję. To prawdziwy ideał wśród partnerów biznesowych! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ i pozdrawiam ;)

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

  • Rzeszów
  Monika J.

  Pan Przemysław Fedko zajmował się moją sprawa odnośnie alimentów. Załatwił wszystkie związane z tym sprawy nawet rozmowę z ojcem dziecka której bardzo chciałam uniknąć za co jestem bardzo wdzięczna. Reprezentował mnie również w sądzie dzięki czemu uniknęłam dodatkowego stresu. Pan Przemek jest konkretny i doświadczony mimo młodego wieku. Dodatkowo wzbudza zaufanie i udzielił odpowiedzi na każde z moich pytań czy wątpliwości. Bardzo dziękuję za wszystko. Szczerze polecam! Monika Jedrzejek

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

  • Częstochowa
  Józef J.

  Jeden z lepszych adwokatów w rejonie z jakim miałem okazję współpracować. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa rodzinnego w tym rozwodu, podział majątku i kwestie związane z dziećmi takie jak alimenty i kontakty. Świetny kontakt i rzetelne podeście do każdego tematu. Mam porównanie z innymi adwokatami. Polecam.

 • BIURO RACHUNKOWE "LEGE ARTIS" AGNIESZKA SOŁTYSEK

  • Jaworzno
  Kancelaria Usług Prawnych Veritas Sp. z o.o.

  Współpraca z biurem rachunkowym "Lege Artis" przynosi wymierne korzyści dla prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Sposób realizacji usługi odpłatnego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdza profesjonalizm i niezawodność w/w biura rachunkowego. Osobiste zaangażowanie właściciela biura w realizację powierzonych zadań przekłada się na oszczędności kosztowe i minimalizowanie ryzyk podatkowych. Pragnę zatem gorąco polecić w/w biuro rachunkowe jako sprawdzonego partnera, dostarczającego efektywnych rozwiązań w zakresie świadczonych usług.

 • Financity spółka z o.o. / Broker Leasingowy

  • Kraków
  Anna W.

  Szybko i sprawnie działająca firma. Zależało mi bardzo na czasie i faktycznie wszystko załatwiliśmy w 2 dni. Do tego sympatyczny i profesjonalny doradca.Polecam!

 • Centrum Prawa

  • Toruń
  EWA K.

  Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi prawnej mecenasa Pana Panka. W \sposób szybki i sprawny pomógł mi w sprawie dokumentów. Napisał, zweryfikował pod względem prawnym. Bardzo dziękuję za tak szybkie nawiązanie ze mną kontaktu. Serdecznie pozdrawiam.

 • ADSW DETEKTYW

  • Kraków
  Krystian U.

  Polecam wszystkim którzy czują bezradność z braku pewnych informacji. Firma sprawdzona i konkretna. Usługa wykonana została wykonana fachowo, sprawnie i rzetelnie. Na koniec otrzymałam wyczerpujące sprawozdanie z przeprowadzonych działań i ich wyników. Cena była przystępna. Firma ADSW DETEKTYW jest zdecydowanie godna polecenia. Koszt usługi był sporo niższy niż u konkurencji.

 • Biuro Rachunkowe Łysik Bożena

  • Otwock
  Slowikbud

  Obsługa księgowa mojej firmy jest profesjonalna, przystępna i zrozumiała odkąd korzystam z usług Pana Bożeny Łysik. Z dodatkowych plusów mogę wymienić: szybki kontakt telefoniczny i mailowy, bezpośredni kontakt z księgową (bez przekazywania sprawy między pracownikami), konkurencyjne ceny, dogodną lokalizacja i parking. Ze współpracy z Panią Bożena jestem bardzo zadowolony i śmiało mogę polecić usługi księgowe kolejnym klientom.

 • Przedsiębiortswo Wielobranżowe Ambit Sp. z o.o.

  • Barlinek
  Katarzyna Ł.

  Biuro prowadzi mi całą księgowość oraz kadry. Korzystam z usług 2-gi rok i jestem bardzo zadowolona. Dobry i miły kontakt, kompetentni ludzie. O wszystkim jestem informowana na bieżąco. Chętnie odpowiadają na najprostsze pytania. Jak dla mnie to najlepsze biuro z jakim miałam do czynienia. Z najwyższą powagą podchodzą nawet do najdrobniejszej sprawy i naprawdę znają się na swoim fachu.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

  • Szczecin
  Patryk P.

  Pan Mecenas Michał Gajda jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentny, inteligentny. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i wsparcie. Profesjonalista z bardzo dobrym podejściem do człowieka Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i nie ocenia nikogo. Bardzo angażuje się w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z usług Pana mecenasa. Polecam.

 • FHU FRONTON - Mirosław Folwarski

  • Nowy Sącz
  Małgorzata M.

  Miałam okazję współpracować z Panem Mirosławem podczas zarówno wyboru ubezpieczenia samochodu, jak również na czas wyjazdów wakacyjnych za granicę z moją rodziną: Tajlandia i Kijów. W każdym przypadku uzyskałam szybką, rzetelną kalkulację możliwości i opcji ubezpieczenia. Przeważnie zgłaszałam się do niego w ostatniej minucie przed wyjazdem więc dodatkowym atutem była jego elastyczność w działaniu i szybka reakcja.

 • "DETEKTYW KOCZANOWSKI" CENTRALA

  • Busko-Zdrój
  Artur M.

  Bardzo rzutki i energiczny przedstawiciel firmy. Umówił spotkanie w tym samym dniu nawet w godzinach wieczornych i miejscu dogodnym dla Zleceniodawcy zjawiając się punktualnie z kompletem dokumentów do podpisania Umowy. Profesjonalne podejście i bardzo dobre wrażenie a poza tym oferta najlepsza ze wszystkich. Polecam

 • Ergotax sp. z o.o.

  • Długołęka
  Codee

  Z Ergotax współpracuję od początku tego roku. Przeniesienie biura rachunkowego było dla mnie bardzo ważne, gdyż chciałem miłego i profesjonalnego wsparcia i doradztwa w sprawach finansowych. Ekipa Ergotax do tej pory ani razu mnie nie zawiodła. Bardzo często jestem w szoku szybkością odpowiedzi, profesjonalizmem i jakością. Polecam!

 • Kancelaria Radców Prawnych Drapała i Wspólnicy

  • Wrocław
  Jan S.

  100% zadowolenia. Kompetentni i profesjonalni, a jednocześnie bardzo życzliwi. Mogę polecić każdemu. Korzystałem z ich pomocy w kilku różnych sprawach, z zupełnie różnych dziedzin prawa, i w każdej odnaleźli się znakomicie.

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Pawlikowska

  • Bełchatów
  Paulina S.

  Serdecznie polecam wszystkim usługi Pani Mecenas Pawlikowskiej. Bardzo miły kontakt, przesympatyczna osoba. Pani Mecenas wytłumaczyła nam wszystko dokładnie i zaproponowała najkorzystniejsze rozwiązanie. Piękna kancelaria i bardzo profesjonalne podejście.

 • PHU MicRob Michał Robak

  • Ruda Śląska
  P.H. AGROMA Sp. z o.o.

  Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk). Wszystkie zlecone roboty wykonywane zostały terminowo i z zachowaniem najwyższej jakości. Firma jest rzetelnym wykonawcą wszystkie prace wykonywane są solidnie, fachowo oraz z zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami. Szczerze polecamy firmę PHU MicRob Michał Robak (Alarmy Śląsk) jako solidnego wykonawcę robót z zakresu zabezpieczenia technicznego nieruchomości.

 • W&K Wilamowski Kancelaria Prawna

  • Łódź
  Wojciech K.

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy oraz klienta. Fachowa pomoc, oraz duża wiedza która pomogła w szybkim czasie rozstrzygnąć sprawę z korzystnym dla mnie wynikiem.

 • Saving Tax Sp. z o.o.

  • Łódź
  Makeone Jakub Jendrasiak

  Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

 • Kancelaria Prawna Turek & Wróbel Sp. Z O.O.

  • Oława
  Piotr S.

  Szybko, sprawnie, skutecznie, profesjonalnie i tanio - odzyskali odszkodowanie od linii TRAVEL SERVICE za opóźniony lot czarterowy. Są lepsi i tańsi w tym co robią od reklamowanych wszędzie w sieci molochów. Szczerze polecam!

 • Top Finance Michał Turowski

  • Tychy
  Elżbieta M.

  Potrzebowałam szybkiej pomocy, bo nie dawałam już sobie rady z zaległościami w spłatach. Ale dzięki Top Finance szybko i sprawnie udało mi się uregulować zadłużenie. Doradcy bardzo angażują się w swoją pracę. Polecam tę firmę!

 • adw. Antoni Koprowski Kancelaria Adwokacka

  • Gdańsk
  Witold H.

  Wybór Pana Mecenasa Koprowskiego, jako pełnomocnika procesowego, był jednym z najlepszych wyborów, jakich dokonałem w życiu. Dzięki bardzo dużemu zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi Pana Mecenasa, udało mi się uniknąć odpowiedzialności karnej za usiłowanie zabójstwa. A dowody były niepodważalne... Aktualnie, korzystając w dalszym ciągu z pomocy w/w kancelarii, uzyskałem - w ramach sprawy rozwodowej - prawo opieki nad dzieckiem. Reasumując, szczególnie w beznadziejnych z pozoru sprawach, z czystym sumienie mogę polecić Pana Mecenasa Koprowskiego.

 • Golden Risk Doradztwo Ubezpieczeniowe

  • Wieliczka
  Karolina P.

  Świetne porównanie ofert oraz dopasowanie do potrzeb moich i mojej rodziny, bardzo dobra obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.

 • Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

  • Szczecin
  Małgorzata M.

  Usługi Pani Katarzyny zostały mi polecone. Ja również polecam Panią Katarzynę. Nasza współpraca co prawda jest w trakcie ale jestem jak najbardziej zadowolona z dotychczasowej współpracy. Rzetelna, zrozumiale odpowiada na wszystkie moje pytania wyjaśniania wątpliwości. Szczerze polecam.

 • Helios Lex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Poznań
  Jacek Z.

  Dziękuję za profesjonalną pomoc w sprawie rodzinnej. Pan Mecenas okazał się profesjonalistą, poświęca czas również po godzinach pracy Kancelarii. Na każde pytanie udzielał pełnej i wyczerpującej odpowiedzi. W sposób konkretny i rzeczowy prowadził sprawę zakończoną pełnym sukcesem. Bardzo skuteczny i konsekwentny w działaniu. Polecam!

 • RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA

  • Rzeszów
  Agnieszka W.

  Mam przyjemność współpracować z panem mecenasem Piotrem Charzewskim od 2014r i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Troszkę później poznałam panią mecenas Natalię Zdeb. W mojej ocenie, są to ludzie przede wszystkim z dobrym sercem. Podchodzą do człowieka z mądrością życiową. Ich zaangażowanie i rzetelność skutkuje wygraną sprawą w Sądzie. Zarażają spokojem i pozytywnym myśleniem. Przygotowani na 120% na każdą rozprawę, wypowiedzi , reakcje i pytania w Sądzie zawsze trafione w sedno. I co najważniejsze kontakt z mecenasami non stop, zawsze pełna analiza dostarczonych materiałów(dowodów) i wykorzystywanie ich w sprawie. Także w kwestii sporządzania pism Sądowych nie mają sobie równych. Widać że ich praca to nie tylko wykonywany zawód

 • Pawlak Capital

  • Milejów
  Zbigniew K.

  Pan Adrian 'zrobił' mi 3 razy większą 'emeryturę'. Myślałem, że w moim wieku jest niewiele możliwości. Ten chłopak mimo młodego wieku to rewelacyjny doradca.