Spec-Rem Knopik Rafał Lipusz - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Spec-Rem Knopik Rafał nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Spec-Rem Knopik Rafał

O specjaliście

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce jak i poza granicami naszego kraju w zakresie :
zabudowy g-k, poddasza, wykańczanie wnętrz, szpachlowanie, malowanie, ocieplenia budynków,tynki zewnętrzne strukturalne. Działamy na terenie:
Kościerzyna, Bytów, Chojnice, Trójmiasto.

Opinie

Gwiazdki opinii 10 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Martyna G., 15 lipca 2019
Pozytywna opinia

Witam, chciałabym pochwalić Pana Rafała i dwóch pozostałych Panów z ekipy za sumienność, i dokładność wykonania zleconych prac tzn.zabudowy sufitów na poddaszu użytkowym. Panowie pojawili się na budowie w umówionym terminie, bez ani jednego dnia zwłoki, pracują na dobrym sprzęcie i po zakończonej pracy elegancko sprzątają po sobie za co u mnie wielki plus. Efekt końcowy mąż ocenia na 6+. Z czystym sumieniem polecam ekipę i przypominam, że wracacie do nas niebawem.

Piotr S., 3 grudnia 2018
Pozytywna opinia

Realizacja elewacji na domu jednorodzinnym, wszystko wykonane estetycznie i czysto. Dobry kontakt z ekipą montażową. Fachowe doradztwo i terminowość co w obecnych czasach jest na wagę złota.

Karolina G., 29 listopada 2018
Zapytanie o wykonanie sufitu podwieszanego, 101-200m², Chwaszczyno
Pozytywna opinia

EKIPA NA MEDAL - SUFITY. Jestem wymagającym klientem i zawsze korzystałam z ekip budowlanych "z polecenia". Jednak po tym, gdy musiałam się rozstać z ekipa partaczy, po raz pierwszy skorzystałam z platformy Oferteo, dzięki której poznałam Pana Rafała i jego ekipę! W błyskawicznym tempie Panowie wykonali mi sufity podwieszane na powierzchni 170m2, w tym polowa metrażu na wysokości 4m! Zależało mi na bardzo mocnych sufitach, które utrzymają ciężką sztukaterie gipsową i jestem niesamowicie zadowolona z efektu. Idealnie włożone schody strychowe, podpięte świetliki, wełna rozwinięta jak należy, wszystko wykonane w najwyższym standardzie. Do tego pięknie położona gładź i zero kurzu, o który tak bardzo się martwiłam. Panowie posiadają bardzo mocny odkurzacz do pyłu. Bardzo cenie fakt, ze pomimo tego, ze wprowadziłam bardzo wiele skomplikowanych zmian, Panowie zawsze odpowiadali, ze wszystko jest do zrobienia, skrupulatnie opracowywali nowe rozwiązania, nie szli na łatwiznę, dbając przy tym o wszystkie powierzone materiały, oraz zabezpieczenie powierzchni już wykończonych. Pragnę również zaznaczyć, ze Panowie są bardzo zorganizowani, uprzejmi, ale przede wszystkim na budowie jest czyściej niż przed ich wejściem! Już pierwszego dnia pracy zorganizowali dla siebie przestrzeń, nawet skonstruowali wieszak na odzież! Wysoka jakość sprzętów, które posiadają, również świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Pan Rafał jest spokojny i rzeczowy, szanuje swojego klienta, jest bardzo punktualny. Z wykształcenia jest również elektrykiem, co okazało się bardzo pomocne w czasie remontu - polecam wszystkim! Natomiast wszystkich niezdecydowanych z okolic Chwaszczyna zapraszam do siebie, aby obejrzeć ich dzieło! Spokojnie mogę powiedzieć, ze takich ludzi ze święcą szukać – w dzisiejszych czasach to już rzadkość. Jesteśmy z mężem niesamowicie zadowoleni ze współpracy w wysokim standardzie, która mam nadzieje będzie trwała do ukończenia remontu całego domu i ogrodu.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Spec-Rem Knopik Rafał

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Lipusz, Lipusz

Telefon

509****** Pokaż numer

Telefon

509****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Rafał Knopik

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE RAFAŁ KNOPIK
Imię (pierwsze) RAFAŁ
Drugie imię JACEK
Nazwisko KNOPIK
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-05
NIP 5911516946
Regon 220408950

Siedziba

Kraj Polska
Województwo POMORSKIE
Powiat kościerski
Gmina Lipusz
Miejscowość Lipusz
Kod pocztowy 83424
Poczta Lipusz
Ulica ul. Szeroka
Numer nieruchomości 37

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-09-05
Data powstania 2018-09-05
Data rozpoczęcia działalności 2018-09-05

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.