Konsulting MindSonar, Katowice - Oferta nr181748 - Oferteo.pl
 

Konsulting MindSonar, Katowice


Cena brutto: 650.00 PLN
do uzgodnienia

MindSonar to system stosowany na całym świecie, w biznesie i sporcie przez osoby wspierające innych w zmianie: coachów, trenerów, konsultantów biznesowych, menedżerów, ekspertów HR, innowatorów, liderów zmian w organizacji.

To pierwsze narzędzie psychometryczne dokonujące pomiaru sposobu myślenia osób w konkretnych sytuacjach (kontekstach). Dlatego dostarcza niezbędną wiedzę wspierającą zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań, zmianę postaw.

Pomyśl jak ważna dla Ciebie może być świadomość które wzorce myślenia wspierają Cię w pracy lub w codziennym życiu, a które mogą tworzyć wewnętrzne ograniczenia w sprawach, na których Ci zależy. O ile pełniej możesz zdefiniować potrzeby rozwojowe swoje lub pracowników na podstawie miarodajnych raportów schematów myślenia?

Badamy ludzi w konkretnych kontekstach (określonych rodzajach sytuacji), ponieważ uważamy, że dużo lepsze efekty w zmianie można uzyskać nie zamykając ludzi w pudełkach: typach, stałych preferencjach stylów myślenia, czy wręcz poprzez ich etykietowanie. MindSonar w żaden sposób nie etykietuje ludzi.

MindSonar dostarcza także nieocenioną wiedzę na temat wartości i motywacji pracowników. Dokładnie wiesz, co w danym zespole motywuje członków zespołu, co jest dla nich ważne, kto z kim ma tendencję do lepszej współpracy w różnych sytuacjach, a gdzie jest ryzyko konfliktów. Potrafisz dokładnie przewidzieć oraz wyjaśnić dlaczego tak się dzieje, gdzie są możliwe napięcia i irytacje, a potem wyjaśnić to zespołowi i pójść z nim dalej, osiągając jeszcze lepsze efekty.

Wyobraź sobie, że posiadasz sonar umysłu (MindSonar) i patrząc w jego ekran potrafisz zobaczyć jaki sposób myślenia preferuje Twój czy Twojego klienta/pracownika w odniesieniu do danej sytuacji.

MindSonar jest niezbędnym i efektywnym instrumentem w coachingu, coachingu zespołowym, projektowaniu rozwoju kompetencji, szkoleniach, doradztwie, zarządzaniu, rekrutacji, modelowaniu najlepszych w swojej klasie, określaniu kultury organizacyjnej, projektowaniu zmian, a nawet w marketingu.

Polska, Katowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 8