Zapytanie ofertowe nr 119040

Praca, współpraca - kierownik projektu, oddziału

Informacja od opiekuna zlecenia

  • podano nr telefonu
  • zweryfikowaliśmy treść wstępnych oczekiwań

Dane kontaktowe

Klient:
A●●●●●● Ś●●●●●●●●
Tel:
601●●●●●●  pokaż
b●●●●@●●●●●  pokaż
Firma:
I●●●●●●●●
  Skontaktuj się
z tym Klientem

Szczegóły zlecenia

Kategoria: Zlecenia na nadzór budowlany

Miejsce:     - , Dolnośląskie

Stanowisko: Kierownik Projektu Inwestycyjnego

Lokalizacja: Wrocław.

Opis stanowiska: Firma rozpoczyna swoją działalność. Znajduje się na I etapie rozwoju. Polega on na budowie podstaw działalności - Systemu. Firma nawiąże współpracę z Kierownikami Projektu. Osobami fizycznymi lub firmami. Kierownicy Projektu na obecnym etapie zajmą się włączeniem Partnerów do Systemu Firmy**. Po osiągnięciu odpowiedniego stopnia zaawansowania Systemu będą kierować projektami inwestycyjnymi.
**patrz Oferta

Stawiane wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
-wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektem
- atutem będą ukończone studia kierunkowe, podyplomowe lub szkolenie w zakresie zarządzania projektem, uprawnienia budowlane

Umiejętności:
- efektywnego osiągania celów,
- motywowania zespołu oraz b.dobrej komunikatywność,
- osiągania celów przy racjonalnej minimalizacji użycia ,
- zasobów,
- eliminacji problemów i ryzyka,
- komputerowe,
- b.dobra znajomość MS Office, szczególnie Outlook, AutoCAD, NormaPro, Internet,
- inne.

Posiadać przed rozpoczęciem współpracy narzędzia: notebook, system operacyjny: Win2000/WinXP/Vista/Win7, oprogramowanie Office Professional 2007,2003, tel. GSM Nokia z systemem symbian.

Firma oferuje:
- współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
- warunki pracy dostosowane do możliwości Partnera,
- dużą samodzielność,

Stanowisko: Kierownik Projektu Inwestycyjnego – Kierownik Oddziału.

Lokalizacja: Cała Polska w miastach wojewódzkich.

Opis stanowiska:
Jw. umiejętność zarządzania systemowego.

Forma kontaktu:
Aplikację zawierającą CV ze zdjęciem proszę kierować wpisując w temacie stanowisko i lokalizację do dnia do odwołania.

Nr zapytania ofertowego: 119040

Skontaktuj się z tym Klientem