Docieplenia budynków, Niedrzwica Duża


Oferujemy Państwu usługi z zakresu termoizolacji.
Nasza oferta jest skierowana do osób fizycznych , którym zależy, aby prace elewacyjno-dociepleniowe były wykonane na czas według najwyższych standardów i zachowaniem jakości.

Oferujemy kompletne ocieplenie budynku w skład którego wchodzi materiał oraz robocizna, prace wykonujemy na własnych rusztowaniach które dostarczamy wraz z materiałem na miejsce prowadzonych prac.

Pracujemy używając produktów firmy Bolix, która dostarcza chemię na niezliczoną ilość inwestycji budowlanych w całym kraju, a także zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego systemu dociepleń dostosowanego do potrzeb klienta.

Decydując się na współpracę z nami, mają państwo gwarancję profesjonalnej obsługi. Cały problem związany z zakupami materiałów mają państwo z głowy. Przed rozpoczęciem prac, na samym początku realizacji poznają państwo cenę całej inwestycji, bez żadnych dodatkowych kosztów, o których niektóre "ekipy" lubią wspominać przy rozliczeniach końcowych.

Wykonujemy również inne prace związane z całkowitym wyglądem zewnętrznym budynku takie jak:
montaż parapetów,
układanie kamienia, klinkieru,
Tynki mozaikowe
Bonie ozdobne
Deska elewacyjna
Malowanie elewacji
Podbitka

Działamy w całym województwie lubelskim

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na oględziny prac. Wycena następuje po wizji lokalnej, jest ona w żaden sposób niezobowiązującą i darmowa. Kontakt za pośrednictwem olx lub numerem telefonu

Polska, Niedrzwica Duża
 
 


Liczba wyświetleń strony: 304