Tworzenie stron internetowych, Bydgoszcz - Oferta nr153448 - Oferteo.pl
 

Tworzenie stron internetowych, Bydgoszcz


Cena brutto: 999.00 PLN
do uzgodnienia

W Polsce ponad 75% mieszkańców ma dostęp do internetu. Dla firm działających dotychczas jedynie lokalnie jest to szansa na pozyskanie klientów z całej Polski. Strona internetowa powie Ci, skąd pochodzą jej czytelnicy. Może otwiera się przed Tobą nowy rynek?

Jeszcze kilkanaście lat temu szukaliśmy firm w książkach telefonicznych. Dzisiaj szukamy ich właściwie wyłącznie w internecie.


Strona internetowa obecnie pełni m.in. funkcję broszury informacyjnej. Internet jest najtańszą formą reklamy, która pracuje dla Ciebie wszędzie i bez przerwy.

Bardzo często chcemy przekazać klientowi szczegółowe informacje dotyczące produktu lub usługi. Nie ma nic lepszego, niż dobrze przygotowana strona z opisami naszych usług lub produktów. Klient może samodzielnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami, których potrzebuje i zrobi to w wygodny dla siebie sposób.


Dzięki stronie internetowej nie musisz kolejnym osobom odpowiadać na te same pytania – same znajdą odpowiedź na Twojej stronie.

Nie musisz wysyłać stu identycznych ofert – wszystko znajdzie się na Twojej stronie.

Strona internetowa jest dostępna także w godzinach w których biuro jest zamknięte. Można ją porównać do pracownik sprzedaży i marketingu w jednym, który przyciąga potencjalnych klientów i informuje ich o ofercie firmy, niezależnie od czasu, czy miejsca.

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
 
 


Liczba wyświetleń strony: 64