Rehabilitanci medyczni Gdynia - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rehabilitanci Medyczni w Gdyni, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Rehabilitanci medyczni Gdynia - Ranking Najlepsi 2022

Już 55 Rehabilitantów Medycznych z Gdyni złożyło 3562 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie rehabilitanta medycznego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Rehabilitantów Medycznych w 2022 r. z Gdyni.

Rehabilitanci medyczni Gdynia
Marlena B.

Wspaniała i wszechstronną osoba. Bardzo doświadczona, pomocna, godna zaufania. Cały czas współpracuję z Panią Sylwią. Polecam i będę polecać zawsze.

5.0 (7 opinii)

Więcej Rehabilitantów Medycznych z Gdyni

Sylwia K.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Poza tym wszystko pachnie jeszcze nowością a obie Panie rehabilitantki mają bardzo fajne podejście do pacjentki.

5.0 (2 opinie)

Wiedząc jak ważnym elementem życia osoby niepełnosprawnej jest rehabilitacja i jak znaczący ma wpływ na codzienne życie Fundacja DOBRO DOBREM WRACA stworzyła oddział - Centrum Intensywnej Rehabilitacji KONICZYNKA-GDYNIA, w Gdyni ul. Chwarznieńska 136-138, w którym rehabilitacja odbywa się w systemie turnusowym oraz godzinowym oferujemy terapie wspomagające tj. terapia ręki, terapia manualna, terapia zajęciowa, NDT Bobath jak również różnego rodzaju masaże ręczne całościowe i częściowe oraz mechaniczne. Prowadzimy zajęcia korekcyjne (indywidualne oraz grupowe) dla dzieci oraz zajęcia grupowe dla Seniorów. Naszym atutem jest wykwalifikowany zespół jak również fakt, że dochód z zabiegów przeznaczamy na cele statutowe Fundacji.

Centrum Na Zdrowie powstało z potrzeby zadbania o zdrowie naszych pacjentów w kompleksowy, holistyczny sposób. Zebraliśmy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zajmujących się różnymi aspektami zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki współpracy i wymianie informacji udaje nam się uzyskiwać nadzywczajne efekty w pracy z problemami naszych pacjentów. Już dziś dołącz do grona zadowolonych osób, które skutecznie pozbyły się swoich problemów ze zdrowiem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie poprawy zdrowia fizycznego. Naszą współpracę rozpoczniemy od precyzyjnego zdiagnozowania problemu, jaki chcesz rozwiązać i ustalenia, jaki efekt chcesz osiągnąć. Temu poświęcona będzie pierwsza wizyta. Następnie w oparciu o dogodny dla ciebie

Jesteśmy grupą fizjoterapeutów i osteopatów z wieloletnim doświadczeniem, pracujących na codzień w gdyńskiej klinice w samym centrum. Naszą pasją jest Wasze zdrowie i robimy wszystko co w naszych siłach, żebyście jak najszybciej do niego wrócili. Zapraszamy

Pogotowie Fizjoterapeutyczne- Agnieszka Karczmarczyk to gwarancja usług fizjoterapeutycznych na najwyższym poziomie. W swojej pracy stosuję nowoczesne i potwierdzone naukowo metody leczenia i diagnozowania pacjentów. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej i pourazowej. Leczeniu sportowców. Treningu medycznym i funkcjonalnym. Używam takich metod jak: terapia manualna, kinesiotaping, masaż tkanek głębokich, pinoterapia. Dbam o odpowiednią edukację pacjenta i uczę technik autoterapii tak aby każdy z moich podopiecznych umiał sam sobie pomóc. Przede wszystkim pokazuje i wyjaśniam na czym polega profilaktyka zdrowotna i jak ustrzec siebie przed nawrotami bólu i kontuzji.

Dołącz do naszych Rehabilitantów Medycznych w Gdyni

Działasz na rynku jako Rehabilitant Medyczny i szukasz nowych Klientów z Gdyni lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Zapraszamy do odwiedzenia świata relaksu i przyjemności! Studio Masażu VINNERI-terytorium relaksu i przyjemności. Piękne dziewczyny, orientalna atmosfera, wyjątkowa obsługa. Oferujemy wyjątkowy relaks z elementami erotyki. Relax VINNERI jest przeznaczony dla osób, które rozumieją znaczenie przyjemności i prawdziwego luksusu masażu tantrycznego. NIE OFERUJEMY SEKSU I LODÓW Rezerwacja wizyty do salonu masażu:

Trener.Gdańsk

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

Prowadzimy treningi personalne na terenie Trójmiasta i okolic. Więcej informacji na stronie: www.trener.gdansk.pl

MB-Medic

 • Banino
 • 13 km od Gdynia
Adam J.

Polecam, miałem problem z dyskiem i po paru wizytach pracuje normalnie.

5.0 (1 opinia)

Spółka Medyczna Gdańsk Południe

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

Gabinet Fizjoterapii, Rehabilitacji i Terapii Manualnych. Kompleksowe Leczenie Bólów Kręgosłupa i Stawów

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

Witamy na stronie Centrum Rehabilitacji Pomorski Rehabilitant. Jesteśmy zespołem doświadczonych, dyplomowanych specjalistów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów i masażystów. Istniejemy w branży medycznej od ponad 10 lat. Posiadamy 3 lokalizacje gabinetów na terenie Gdańska wyposażonych w najnowszy sprzęt fizjoterapeutyczny wysokiej jakości. Prowadzimy rehabilitację i fizjoterapię w takich działach jak: ortopedia, neurologia, rehabilitacja dzieci, sportowa, terapia bólów kręgosłupa i stawów, rehabilitacja domowa. Specjalizuję się w diagnozowaniu oraz kompleksowym leczeniem bólów kręgosłupa i stawów. Świetne efekty osiągamy w leczeniu metodą nieoperacyjną (bez interwencji chirurgicznej) schorzeń kręgosłupa oraz stawów

Prosalus Fizjoterapia

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

R-CITO

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

VitalMed Clinic

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

FizjoPlan

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia
Michał K.

Pani Kamila zna się na rzeczy, podchodzi do swojej pracy z pasją i zaangażowaniem. W dzień zabiegu czułem się jakby potrącił mnie pociąg, ale kolejnego dnia jak nowonarodzony, wszelkie dolegliwości odpuściły.

5.0 (7 opinii)

Fizjostacja

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

Reha-Puls

 • Wejherowo
 • 19 km od Gdynia

Przychodnia Rehabilitacyjna FIT-MED Sp. z o.o.

 • Wejherowo
 • 19 km od Gdynia
Nika Ś.

W przychodni Fit-Med pracują bardzo mili, ale przede wszystkim profesjonalni ludzie. Do problemu, z jakim zgłasza się do nich pacjent, podchodzą indywidualnie, a nie schematycznie, wrzucając każdego z osobna do szufladek. Jestem zadowolona z jakości świadczonych tam usług. I dziękuję za pomoc w problemie, z jakim się tam zgłosiłam. :)

5.0 (7 opinii)

Dental Planet Gabinety Stomatologiczne

 • Borkowo
 • 24 km od Gdynia

Carolina Gdańsk

 • Gdańsk
 • 17 km od Gdynia

Carolina Medical Center to nowoczesne kliniki ortopedii i traumatologii oferujące specjalistyczne i na wysokim poziomie leczenie. Klinika znajduje się w Gdańsku i w Warszawie. Placówka zajmuje się ortopedią a także chirurgią kręgosłupa, rehabilitacją i medycyną sportową. Klinika zapewnia dostęp do wybitnych specjalistów, którzy pozwalają na szybki powrót chorych do pełnej sprawności ruchowej. Placówka stosuje nowoczesne metody leczenia i spełnia najwyższe standardy. Carolina Medical Center rozpoznawana jest w Europie i na świecie. Informacje: https://carolina.pl

dodoMED Fizjoterapia Dorota Kaczmarek

 • Kościerzyna
 • 55 km od Gdynia
Jacek P.

Czas spędzony w gabinecie to czas wyłącznie poświęcony dla mnie, czyli dla pacjenta. Wysłucha, doradzi, wyjaśni co można z tym zrobić, a czego nie wolno i odpaliła tę maszynkę. Efekt, jaki by nie był: mały czy duży, po paru dniach w końcu jest, więc daje 6 za wizytę i mam zabukowany kolejny termin u tej miłej Pani.

5.0 (1 opinia)

KRIOMED

 • Starogard Gdański

Firma zajmuje się świadczeniem prywatnych usług krioterapii oraz masaży membranowych, wykorzystując najnowszy, profesjonalny i specjalistyczny sprzęt medyczny. Krioterapia Zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej odbywają się w kriosaunie. Zabieg trwający od 1 do 3 min. polega na krótkotrwałym schłodzeniu ciała w temperaturze od -100°C do -160°C w jednoosobowej kabinie, w pełni bezpieczny i bezbolesny. Terapeutyczny masaż korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, likwidując dolegliwości spowodowane urazami, chorobami, czy stresem. Indywidualnie dobieramy programy masażu dla każdego. Dzięki temu masaż jest zawsze dopasowany do potrzeb i schorzeń klienta, leczniczo działając cały organizm i ciało.

P.B

 • Elbląg

Fizjopasja.pl

 • Elbląg
Małgorzata D.

Bardzo miła, sympatyczna i mega fachowa Pani Ela. Do tego jeszcze o sprawach zdrowia mówi zupełnie zrozumiałym językiem i rewelacyjnie motywuje.

5.0 (16 opinii)

Gabinet Zdrowie, Sp. z o.o.

 • Elbląg
Lidia Ł.

Pan masażysta bardzo profesjonalnie podszedł do mojego zdrowia i zaproponował mi odpowiednią rehabilitację. Jestem już po 5 zabiegach. Czuje się lepiej chociaż wiem że moja choroba nie rokuje wyzdrowienia. Jestem przekonana, że rehabilitacja przyczyni się do zmniejszenia moich dolegliwości.

5.0 (2 opinie)

Terapia Dzieci

 • Piece

OFERUJEMY: - wczesne wspomaganie rozwoju dziecka - diagnozę psychologiczno-pedagogiczną "szkołę do rodziców" - terapię logopedyczną - kynoterapię/dogoterapię - terapię pedagogiczną - stymulację zmysłową - edukację i terapię osób z uszkodzonym narządem wzroku, słuchu - techniki i procedury Kinezjologii Edukacyjnej - pracę z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych - terapię dzieci w wieku przedszkolnym oraz młodszym wieku szkolnym - bajkoterapię - arteterapię - warsztaty teatralne - pracę z dziećmi z dysleksją - metodę ruchu rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne - wspomaganie w nauce czytania i pisania - rehabilitację ruchową - podstawowe zabiegi ratujące życie w ratownictwie przedmedycznym u dorosłych i dzieci -

NordMedic

 • Gardna Wielka

FizjoBaby Katarzyna Ostrzyżek

 • Korzeniewo

Marcin Niemyjski

 • Kwidzyn
Szkółka Piłkarska AP MFS Gdańsk

Profesjonalnie wykonana usługa. Pan Marcin ma świetne podejście do dzieci - mój syn przez całą wizytę z dużym zaangażowaniem wykonywał zadania świetnie się przy tym bawiąc. Polecam!

5.0 (2 opinie)

ORTHO-CEREBRI

 • Słupsk

Szyszka STUDIO

 • Chojnice

Twój Fizjoterapeuta - Michał Szyszka, zaprasza do nowej siedziby w Chojnicach, przy ulicy: Aleja Bayeux 10 Rejestracja wizyt:

Amicus

 • Chojnice

Moje usługi są związane z moją pasją. Dla Państwa wykonuję: - masaże, - zabiegi fizjoterapii, - odnowę biologiczną, - rehabilitację. Działam w Chojnicach i okolicy. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych - po moich zabiegach Wasz komfort życia ulegnie polepszeniu!

Orsmed

 • Chojnice

FizjoFiks

 • Tuchola

Fizjoterapia i terapia manualna - "ciesz się życiem bez bólu!" Tel. Ukończyłem Gdański Uniwersytet Medyczny, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Od 2015 roku pracuję w zawodzie, nieustannie szkolę się i zdobywam doświadczenie. Wiem, że w terapii liczy się dokładna diagnoza i precyzja leczenia. W swojej praktyce wykorzystuję metody, które są skuteczne i efektywne, co maksymalnie skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Uważam, że aby pomóc globalnie, niezbędne jest podejście holistyczne w terapii.

J.K. - 21 sp. z o.o.

 • Grudziądz

Lekarze Rodzinni, Pediatrzy, Specjaliści. Opieka bezpłatna w ramach NFZ oraz usługi komercyjne. Ponadto nowoczesna rehabilitacja, sprzęt usg, cyfrowy rentgen itp.

FizjoRem

 • Grudziądz
Adriana E.

Pan Michał fizjoterapeuta, jest bardzo profesjonalny, bardzo dokładnie wykonuje swoja prace i przede wszystkim słucha tego co klient ma do powiedzenia. Komfort wizyty był na bardzo wysokim poziomie, muzyka w tle pomagała się zrelaksować. Na koniec Pan Michał zaproponował ćwiczenia, które można wykonywać w domu i polecił mate do akupunktury, która rozluźnia napięcia.

5.0 (7 opinii)

Medi-Look

 • Iława

Masaże terapeutyczne

 • Człuchów
Krystyna K.

Dogodne godziny realizacji masażu. Różnorodność zastosowanych przyrządów, porady. Przyjemna atmosfera.

5.0 (2 opinie)

Estetica Derm Ostródzkie Centrum Kosmetologii Marzena Dobosz

 • Ostróda

KLINIKA MASAŻU MEDYCZNEGO

 • Lubawa
Martyna M.

Pełen profesjonalizm, wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie. Polecam bardzo.

5.0 (1 opinia)

Rehabilitacja Centrum Medycyny Paliatywnej Sp. z o.o. Sp.k.

 • Osielsko

Nasza placówka świadczy usługi od 2012 roku. W lipcu 2015 roku przenieśliśmy swoją siedzibę do nowo wybudowanego obiektu w centrum miasta. W tym czasie, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam stale zwiększać jakość oferowanych usług oraz świadczyć pomoc coraz większemu gronu pacjentów o różnych potrzebach. "Rehabilitacja Centrum Medycyny Paliatywnej Sp. z o.o. Sp.k." w miejscowości Osielsko pomaga rodzinom oraz osobom samotnym w trudnych sytuacjach życiowych. Celem działań podejmowanych przez instytucje działające w zakresie szeroko pojętej pomocy społecznej, jest zapewnienie warunków życia odpowiadających godności człowieka. Na pomoc mogą liczyć osoby cierpiące z powodu ubóstwa,

Piotr Kłos Manualna Terapia Kinezyterapia

 • Koszalin

Wykonujemy prace od 1997. Nasz zakres działania to bóle kręgosłupa, stawów, zaburzenia wisceralne, migreny. Firma obsługuje Koszalin. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Klinika Zdrówko s.c. Iwona Adamczak, Rafał Adamczak

 • Niemcz

Nasza działalność jest wielokierunkowa, obejmuje leczenie niepłodności, w tym in vitro, ginekologię i położnictwo, rehabilitację niemowląt, dzieci i dorosłych, balneologię. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem, co umożliwia szeroki zakres usług na bardzo dobrym, profesjonalnym poziomie. Klinika została założona w 2006 roku i od tego czasu bardzo dynamicznie rozwija się, systematycznie podnosi jakość usług, aby sprostać wymaganiom naszych pacjentów. Ciągłe doskonalenie wiedzy medycznej, to fundamenty, na których budujemy prestiż firmy. Klinika Zdrówko od wielu lat zajmuje się leczeniem niepłodności. W wyniku nawiązanej współpracy z Krakowską Kliniką Leczenia Niepłodności PARENS (www.parens.pl) w trosce o

Klinika Epi-Centrum

 • Olsztyn

Epi centrum - Olsztyn. ☎️ Klinika Medycyny Estetycznej i Dermatologiczne Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Klinika Epi-Centrum perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji. W Naszej klinice zajmujemy się : -Depilacją owłosienia, - Oczyszczanie wodorowym - Odchudzaniem falą elektromagnetyczną ( 3000 brzuszków = pół godziny) - Kosmetyka biała , - Kosmetyka estetyczna, - Zamykaniem naczynek - Przebarwieniami skóry - Zabiegi laserem frakcyjnym i wiele innych Zapraszamy tel.

FizjoCenter

 • Olsztyn

Ranking Rehabilitantów Medycznych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdynia. więcej...