Ree-monty Niegowić - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Ree-monty nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Ree-monty

O specjaliście

Ree-monty to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizuje się w ociepleniach poddaszy wełną mineralną, malowaniu natryskowym, gładziach i suchej zabudowie.
Działa na terenie Krakowa i okolic.

Opinie

Gwiazdki opinii 2 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Ree-monty?

Dodaj swoje referencje!

14 lipca 2017
Pozytywna opinia

Świetny, solidny, słowny i bardzo sprawny zespół. Urządzaliśmy z panem Pawłem mieszkanie od stanu surowego. Od samego początku komunikacja była doskonała - w odpowiedzi na nasz ogólnie zarysowany plan dostaliśmy szczegółowy budżet z objaśnieniem, z czego wynikają koszty. Mieliśmy kilka nietypowych pomysłów i we wszystkich sytuacjach pan Paweł służył rzeczową radą i podpowiadał, które rozwiązania będą lepsze w naszym wypadku, wyjaśniał plusy danych materiałów i w razie potrzeby organizował dodatkowych specjalistów do pomocy. Po remoncie odebraliśmy mieszkanie posprzątane, w bardzo dobrym stanie. Pracec przebiegały bardzo sprawnie i nie przeciągały się poza ustalony na początku harmonogram. Serdecznie polecamy!

11 lipca 2017
Pozytywna opinia

W roku 2017 w na przełomie w lipcu i sierpniu Pan Paweł Łaski wykonywał w moim mieszkaniu w Krakowie remont – adaptacje ze stanu deweloperskiego (mieszkanie ok. 60 m. kw.). Zakres prac obejmował położenie w łazience glazury i terakoty, przeniesienie we wskazane przez mnie miejsca punktów przyłączy sanitarnych (umywalka, muszla sedesowa, bidet, kaloryfer itp.) , przeniesienie we wskazane miejsca punktów oświetlenia (instalacji elektrycznej) zmiana otworów drzwiowych, malowanie pomieszczeń i prace z tym związane, montaż drzwi ościeżnic, montaż armatury łazienkowej i urządzeń sanitarnych. Wyżej wymienione prace wykonane zostały bardzo starannie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Prace wykonywane były wg. wcześniej ustalonych terminów w sposób staranny, czysty, profesjonalny. Pan Paweł dotrzymuje terminów, informuje o wszelkich istotnych jego zdaniem uwagach w związku z zakresem prac. On i jego pracownicy są mili, uprzejmi. Można liczyć na opinie i rady dotyczących rozwiązań dla mieszkania. Podsumowując - profesjonalnie, terminowo, rzetelnie i starannie. Firma godna polecenia.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Gdów, 505, Niegowić

NIP

000-000-00-00

Osoba kontaktowa

Paweł Łaski

Telefon

606******  Pokaż numer