Opracowanie tekstu wzorowego prac dyplomowych: prawo/administracja oraz pokrewne


od 20 do 30 zł

Oferuję rzetelne pisanie wzorów prac licencjackich/magisterskich z dziedzin: prawo i administracja oraz pokrewnych. Mogę również podjąć się zlecenia z innych dziedzin humanistycznych. Nie zajmuję się pomniejszymi tekstami zaliczeniowymi, tekstami z wymogiem badań własnych oraz tekstami z dziedzin ścisłych.

Przyjmuję zlecenia napisania tekstów wyłącznie od zera - nie zajmuję się dokańczaniem prac. Jest to podyktowane nie tylko kwestiami prawa autorskiego, ale też dbałością o odpowiednią konstrukcję tekstu, pisanego pod ogólne wymagania stawiane takim pracom oraz szczególne ustalenia z klientem (np. wytyczne uczelni, promotora).

Dla zachowania maksymalnej rzetelności, nigdy nie zajmuję się pisaniem więcej niż 1-2 prac. Pozwala to skoncentrować się na jednej tematyce, dzięki czemu usługa realizowana jest szybko i solidnie.

Prace są oczywiście pisane poprawną polszczyzną, z zachowaniem języka prawnego i prawniczego, z uwzględnieniem łacińskich paremii, co nadaje pracy estetyki i powagi.

W wielu kwestiach jestem elastyczny i staram się dopasować do wymagań klienta. Zawsze wysyłam kilkustronicową próbkę tekstu w celu zapoznania się ze stylem pisania.

Cena to 20-30 zł za stronę, w zależności od stopnia skomplikowania, przewidywanego rozmiaru pracy, zawężenia tematyki oraz szczegółowych ustaleń z klientem. Dla wygody klienta rozliczenie może polegać na rozdrobnieniu płatności – na całe rozdziały, podrozdziały, a nawet na konkretne ilości stron. Innymi słowy – płacisz tyle, ile w danym momencie chcesz!
Realizacja przeciętnego wzoru pracy magisterskiej trwa ok. miesiąc (nie uwzględniając czynników zewnętrznych, takich jak np: oczekiwanie na zatwierdzenie przez promotora). Praca licencjacka, naturalnie objętościowo mniejsza, realizowana jest szybciej.
O MNIE: absolwent wydziału prawa, laureat pierwszej nagrody w jednej z prestiżowych edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę magisterską.

Wszelkie pytania, prośby wycen oraz konkretne oferty prosimy kierować bezpośrednio poprzez mail: redakcja.iurisprudentia@op.pl. Tamże, po wstępnym kontakcie prześlę szczegółowe warunki współpracy.

Z poważaniem,
Redakcja Iuris Prudentia.

 
 


Liczba wyświetleń strony: 8