Malowanie dachów i usługi dekarskie, Rabka-Zdrój - Oferta nr191707 - Oferteo.pl
 

Malowanie dachów i usługi dekarskie, Rabka-Zdrój


Cena do uzgodnienia

Witam nasza firma zajmuje się profesjonalną konserwacją i renowacją powłok dachowych Działamy w całej małopolsce i nie tylko. Jesteśmy ekipą z kilkunastoletnim doświadczeniem Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Fachowo doradzamy omawiamy z klientem i przedstawiamy nasz system działania. Nasze usługi wykonujemy starannie jak wysoce jakościowo.

Malujemy i ochronimy przed korozją wszystkie dachy blaszane miedzy innymi blacho dachówkę, blachy trapezowe, blachy na felc, jak i konstrukcje aluminiowe. Nasze prace wykonujemy wysoce jakościowo jak i estetycznie dachy wyglądają jak z nowym poszyciem. Wykorzystujemy wysokiej jakości materiały Piany aktywne do skutecznego odtłuszczania PURE CHEMIE Active Foam. Również farby stosujemy bardzo dobrych producentów typu TEKNOS,RAFIL,MALCHEM

Myjemy i Impregnujemy również dachówki w celu zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi jak i odzyskaniem fabrycznego blasku.

W czasie prac Renowacyjnych dachu wykonujemy dodatkowe usługi dekarskie poprzez montaż lub wymiane rynien. Montaż sniegołapów na dachu jak i również doszczelnień dachu.

Oferujemy doskonałe doradztwo jak i wycenę gratis

Polska, Rabka-Zdrój
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1