Jak zorganizować udane przyjęcie pod chmurką?
Otrzymaj oferty od specjalistów jak PS20 Karol Toński nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

PS20 Karol Toński

221

Jak zorganizować udane przyjęcie pod chmurką?

Autor: PS20 Karol Toński, publikacja: 2020-10-21

Przyjęcie czy uroczystość na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na spędzenie czasu z bliskimi lub znajomymi na podwórku bądź łonie natury. Żeby zorganizować takie wydarzenie, naprawdę niewiele potrzeba. Wystarczy trochę miejsca, np. kawałek trawnika czy placu z kostki brukowej przed domem, jakieś miejsce na ognisko czy grill.

Namiot bankietowy 4x8m

Namiot bankietowy

Aby impreza była udana pomimo kapryśnej pogody, warto wypożyczyć namiot bankietowy. Można się w nim schronić w razie deszczu lub schronić w cieniu podczas upałów.

Wystarczy dobrać odpowiedni namiot pod względem rozmiarów, tak aby zmieścił się na naszym terenie, jednocześnie musimy pamiętać o liczbie planowanych gości.

Namiot można łatwo skonfigurować. Każdą ścianę namiotu można odpiąć czy otworzyć. Można też zostawić sam dach.

Do namiotu dokładamy zawsze oświetlenie gratis.

Stoły, ławy i krzesła

Oprócz namiotu nasza firma oferuje też stoły, ławy czy krzesła. Przy stole zasiądzie do 6 osób, na ławce – 3 osoby.

Ławki i krzesła są wyposażone w płozy, co zapobiega wbijaniu się nóg urządzenia w trawnik czy miękką glebę.

W okresach jesiennych warto pomyśleć o ogrzewaniu, a w okresach letnich – o klimatyzacji. Nasza firma również sprosta tym wymaganiom. Co dalej?

Zastawa stołowa i catering

Należy pomyśleć o zastawie stołowej i cateringu. Jeśli ktoś nie chce używać naczyń jednorazowych, często firmy cateringowe oferują zastawę w cenie usługi cateringu. Jeśli natomiast nie korzystamy z powyższych usług, możemy wypożyczyć zastawę stołową razem z namiotem.

Kosz takiej usługi zaczyna się od 50 groszy za sztukę. Przykład najczęściej wybieranej konfiguracji zastawy stołowej na 30 osób to: talerz mały, talerz duży, szklanka, nóż, widelec, łyżeczka oraz trzy dzbanki na napoje mieści się w kwocie 100 zł. Nie jest to wielki wydatek, biorąc pod uwagę, że nasza firma zabiera naczynia brudne po imprezie, a co za tym idzie, klient nie musi martwić się o mycie tak dużej ich ilości.

Warnik na gorącą wodę

Żeby uprościć sobie serwowanie kawy czy herbaty, warto wypożyczyć warnik na gorącą wodę. Urządzenie to podtrzymuje cały czas temperaturę wody na ustalonym poziomie, tak aby w każdej chwili można było zaparzyć ulubiony napój. Wystarczy obok warnika ustawić pojemniki z kawą i herbatą do nasypania, a także filiżanki, a goście sami mogą sobie je przyrządzać. Do tego talerzyki deserowe i patera z pysznym ciastem i mamy pełnoprawny stół szwedzki.

Stół szwedzki

Stół szwedzki to bardzo wygodna rzecz, ponieważ eliminuje potrzebę obsługi gości.

Podgrzewacze do potraw

Jeśli urządzamy imprezę z grillem, warto pomyśleć o podgrzewaczach do potraw. Są to naczynia, w których umieszczamy ciepłe potrawy czy świeżo zgrillowane dania. Naczynia te sprawią, że potrawy w nich umieszczone, będą ciepłe i smaczne. Dzięki systemowi pary wodnej mięsa czy inne dania nie wysychają, lecz są soczyste i świeże. Koszt takiego naczynia o pojemności 8 litrów to tylko 30 zł za dobę. Naczynia do podgrzewania potraw

Podsumowując: Organizacja imprezy pod namiotem bankietowym ma wiele zalet. Nie musimy korzystać z restauracji, możemy zorganizować imprezę w dowolnym miejscu, m.in. na własnym podwórku, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort naszych dzieci, bo, wiadomo, teren jest ogrodzony i znany dla naszych pociech. Możemy zorganizować imprezę nad jeziorem przy domku wczasowym albo letniskowym, na plaży czy na łące. Jak widać, nie trzeba wiele, by impreza była udana, wystarczy tylko trochę odpowiedniego sprzętu, abyście Ty i Twoi goście odbyli naprawdę udaną imprezę.

Opracowanie:
PS20 Karol Toński

Wynajem namiotów - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 1 097 Dostawców Namiotów i Parasoli najlepszych w 2021 roku w poszczególnych miastach powiatowych: