Prywatne kliniki Bielsko-Biała - Najlepsi w 2020

Prywatne Kliniki w Bielsku-Białej, 2020

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

Centrum Medyczne Danea - Prywatne kliniki  Bielsko-Biała
Kamil W.

Naprawdę pozytywnie. Mili ludzie, Specjaliści na wysokim poziomie. Nic dodać nic ująć. Polecam.

Więcej profesjonalistów

SalusMed sp. z o.o - Prywatne kliniki Bielsko-Biała

SalusMed sp. z o.o

Bielsko-Biała

Jesteśmy profesjonalnym zespołem lekarzy oraz ratowników medycznych specjalizujących się na co dzień w regeneracji organizmu po tzw. zatruciu alkoholowym i jego następstwach jakim jest kac. Dzięki nam: Możesz w pełni korzystać z atrakcji imprez firmowych, a na drugi dzień być aktywnym i świadomym uczestnikiem konferencji. Nie opuścisz już dobrych imprez, przez planowany wyjazd lub ważne spotkanie następnego dnia. Możesz wrócić do domu po udanej imprezie, bez oznak nadużycia alkoholu. Bezpiecznie prowadzisz samochód – wypadek nawet z minimalną wartością 0,2% alkoholu może kosztować Cię kilkaset tysięcy złotych, ze względu na wyłączenie odpowiedzialności ubezpieczyciela w przypadku szkody! Jeśli po prostu kochasz alkohol ale

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

MD MEDMIX

Bielsko-Biała

Problem wypadania włosów dotyczy coraz większej części z nas. Nie lekceważ tego! Udaj się do profesjonalnej kliniki leczenia wypadania włosów, która zdiagnozuje Twój przypadek i ustali Twoją ścieżkę leczenia. Łysienie może mieć również negatywny wpływ na naszą psychikę, dlatego daj sobie pomóc. Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z profesjonalistami z kliniki Medmix w celu ustalenia wizyty. Trycholodzy i lekarze pomogą Ci w odzyskaniu dawnego wyglądu i pewności siebie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej Medmix.

Centrum Medyczne "Esculap" - Prywatne kliniki Bielsko-Biała

MAEM

Bielsko-Biała

Dołącz do naszych Klinik Prywatnych w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Klinika Prywatna i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Prywatne kliniki Bielsko-Biała

MEDICO

Czechowice-Dziedzice, 12 km od Bielsko-Biała

Zapewniamy wysokiej jakości opiekę pielęgniarską na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic i okolic. Proponujemy państwu profesjonalne usługi świadczone przez dyplomowane pielęgniarki i opiekunki z wieloletnim doświadczeniem. MEDICO oferuje również usługi w ramach opieki długoterminowej. Nasza oferta skierowana jest głównie do osób: – obłożnie chorych – niepełnosprawnych – po urazach, wypadkach, wylewach oraz do wszystkich innych, którym potrzebne są wizyty pielęgniarskie (jednorazowe lub cykliczne). Wszystkie usługi i zabiegi wykonywane są w domu podopiecznego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie www.opiekamedico.pl lub kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 517 410 044

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NOVUM - Prywatne kliniki Skoczów

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NOVUM

Skoczów, 18 km od Bielsko-Biała

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla osób uzależnionych od alkoholu, leków, zakupów, czy też innych rzeczy. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NOVUM zaprasza na stacjonarną miesięczną terapię – dyskretną, kompleksową i skuteczną, lub też po pomoc doraźną w trybie dziennym. Zapewniamy wsparcie psychologa, lekarza i opiekę pielęgniarską, a kompleksowe warsztaty psychoterapii pomogą wyzwolić się ze szponów nałogu. By poznać pełną ofertę naszego Ośrodka, zajrzyj do naszego serwisu internetowego.

Centrum Lekarskie Alfa - Prywatne kliniki Skoczów

Centrum Lekarskie Alfa

Skoczów, 18 km od Bielsko-Biała
Rozalia K.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług oferowanych przez Centrum lekarskie Alfa. Mama miała usuniętą zaćmę oka prawego i lewego. Zabieg został zrobiony super. Personel zasługuje na wiele ciepłych słów uznania. Lekarze pierwsza klasa. Moja mama ma 86 lat i dla niej to bardzo ważne jak lekarze i cały personel się nią zajęli. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie do ALFY. Polecamy wszystkim tą placówkę.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Prywatny Ośrodek Pomocy Psychologicznej

Ustroń, 19 km od Bielsko-Biała

„Castel” – ośrodek pomocy psychologicznej, w którym przezwyciężyć możesz uzależnienia, depresje, zaburzenia zachowania czy tez po prostu odnaleźć poczucie sensu życia! To oaza, w której uciec możesz od rzeczywistości, by powrócić do niej pełny sil i przygotowany do czekających wyzwań. Udzielimy Ci pełnego wsparcia od momentu, kiedy trafisz do nas, do momentu, kiedy nie będziesz więcej potrzebował naszej pomocy. Twoja rodzina również liczyć może na wsparcie, dzięki czemu łatwiej Ci będzie poradzić sobie z dręczącymi Cię problemami. Jeśli czujesz, ze Twoje życie utraciło równowagę, jeśli czujesz się nieszczęśliwy i poza kontrolą nie czekaj, skontaktuj się z nami – Twoje życie jest tego warte! Stosujemy wiele skutecznych metod, które

"GOMED" sp. z o. o. - Prywatne kliniki Pszczyna

"GOMED" sp. z o. o.

Pszczyna, 20 km od Bielsko-Biała

GOMED to poradnia lecznicza z Pszczyny, w jakiej każdy chory ma prawo liczyć na kompetentną pomoc. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra, dobre nastawienie do pacjentów oraz obszerna doza empatii - jeżeli takich doktorów Państwo poszukują, GOMED jest do dyspozycji! Więcej wiadomości znajduje się na stronie.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Ośrodek Terapii Uzależnień Arka

Wisła, 22 km od Bielsko-Biała

ARKA to Ośrodek Terapii Uzależnień, który oferuje kompleksową terapię uzależnień od: alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych, nasennych i przeciwbólowych, oraz hazardu. Oferta terapeutyczna zawiera: farmakoterapię, psychoterapię grupową, terapię rodzin lub związków, intensywną psychoterapię indywidualną, psychoedukację, indywidualny plan terapii optymalny do problemu i sytuacji pacjenta, leczenie dietą stosowną do choroby. Ponadto proponujemy wsparcie po zakończonej terapii podstawowej oraz inne formy pomocy przy pokonywaniu uzależnień. Ośrodek Arka położony jest w Wiśle, w miejscu niezwykle atrakcyjnym, ale i zarazem dyskretnym. Filozofią Arki jest zapewnienie najbardziej sprzyjających warunków do odbywania terapii. Staramy się

FlexiDental - Prywatne kliniki Babice

FlexiDental

Babice, 28 km od Bielsko-Biała
Joanna B.

Pani doktor z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem dba o pacjenta. Nic dodać nic ująć - POLECAM.

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak Sp. z o.o., Sp. K. - Prywatne kliniki Oświęcim

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak Sp. z o.o., Sp. K.

Oświęcim, 27 km od Bielsko-Biała

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Centrum Dietetyczne Sylwetka Monika Sajdok-Kostka

Oświęcim, 27 km od Bielsko-Biała

CENTRUM DIETETYCZNE SYLWETKA zajmuje się tworzeniem indywidualnych planów dietetycznych, edukacją żywieniową oraz zmianą nawyków żywieniowych pacjentów. Specjalizujemy się w zdrowym odchudzaniu dzieci i dorosłych, ustalaniu diet w takich schorzeniach jak cukrzyca, miażdżyca, podwyższony cholesterol, nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy, wątroby, problemy jelitowe, choroba wrzodowa i inne. Promujemy zdrowe odżywianie jako sposób zmniejszenia dolegliwości i poprawy wyników krwi, np. cholesterolu, glukozy, ciśnienia. Każda dieta układana jest zgodnie z aktualnymi wytycznymi, najnowszymi zaleceniami żywieniowymi oraz dopasowana jest do stanu zdrowia pacjenta. Nie zawiera ona dodatkowej suplementacji, czy też środków „wspomagających”

REHABU Centrum fizjoterapii

Tomice, 32 km od Bielsko-Biała

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

SuperSlim Kinga Kuśka- Drążkiewicz

Żory, 35 km od Bielsko-Biała

Poradnia dietetyczna SuperSlim powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą pracującą na najnowocześniejszym sprzęcie. Stawiamy na najwyższy standard usług, miłą atmosferę i indywidualne podejście dla każdego pacjenta. Z myślą o profilaktyce i prewencji chorób przewlekłych wykonujemy szeroki asortyment badan diagnostycznych w celu wczesnego ich wykrycia i w razie konieczności zniwelowania dietą. Ustalamy indywidualne jadłospisy, które są przeliczane pod konkretną osobę zgodnie z jej osobistym zapotrzebowaniem na składniki pokarmowe (kalorie, białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy, mikro i makroelementy), z uwzględnieniem chorób współistniejących, interakcji leków z żywnością, trybu życia i preferencji żywieniowych.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Centrum Zdrowia Psychicznego CZP Tychy

Tychy, 37 km od Bielsko-Biała

Centrum Zdrowia Psychicznego CZP Tychy zajmuje się leczeniem i diagnostyką osób dorosłych, młodzieży i dzieci w zakresie badań klinicznych, superwizji grupowej, dietetyki, warsztatów seksuologicznych, warsztatów psychosomatycznych i innych. Część świadczeń wykonywana jest w ramach kontraktu z NFZ. Osoby chcące skorzystać z usług finansowanych przez NFZ muszą posiadać skierowanie od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty posiadającego kontrakt z NFZ.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA KOŚCIELEC PAWEŁ MARCINEK

Chrzanów, 44 km od Bielsko-Biała
Edyta K.

Profesjonalizm i mila obsługa. Polecam jak najbardziej.

Gamma Knife Exira Naczyniaki Mózgu - Prywatne kliniki Katowice

Gamma Knife Exira Naczyniaki Mózgu

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała

Nóż Gamma Exira Nasza placówka dysponuje zaawansowanym sprzętem medycznym, który umożliwia nam zagwarantować na leczenie między innymi nerwiaków bez konieczności wykonywania inwazyjnych operacji. W tym samym czasie w naszej placówce możemy zapewnić sfinalizowanie zarówno kompetentnych oraz przekrojowych usług na każdym poziomie kooperacji z naszymi klientami. Gwarantujemy naszym klientom przeprowadzenie poszczególnych usług w dogodnie wykonanych warunkach. W tym samym czasie świadczymy niesłychanie efektywne wykonanie zabiegów przez zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala na zapewnianie również bezpieczeństwa realizowania pojedynczych zabiegów. Poznaj usługi, które oferuje. Nóż Gamma Exira. Zapraszamy do zaznajomienia się ze

Exira Gamma Knife Sp. z o.o. - Prywatne kliniki Katowice

Exira Gamma Knife Sp. z o.o.

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała

Klinika Exira Gamma Knife z Katowic specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnego oprzyrządowania Gamma Knife. Radiochirurgia stereotaktyczna, na której bazuje Gamma Knife, to metoda w radioterapii, która polega na precyzyjnym napromieniowaniu określonych sekcji znajdujących się w głowie albo górnym odcinku szyi. Dostarczana jest dawka pojedyncza, która oddziałuje na zmiany kompleksowo, sprzyjając ich złagodzeniu się i zaniknięciu. Metoda wykorzystywana w klinice Exira Gamma Knife jest przeznaczona między innymi do leczenia guzów przerzutowych do mózgu, oponiaków, nerwiaków, naczyniaków mózgu, guzów pochodzenia glejowego, czerniaków tęczówki i innego typu przeróbek. Leczenie nie wymaga otwierania czaszki, jest bezinwazyjne dla

Coxmed Anna Dwora

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała

Firma Coxmed służy na rynku lekarskim nieustająco od 2013 roku. Właścicielem kliniki jest Pani Dworak Anna która ukończyła Akademie Wychowania Fizycznego w Krakowie na profilu fizjoterapii z wyróżnieniem . Razem z zespołem przyjaciół z pasją i oddaniem swojemu zawodowi wykonujemy szeroki zakres zabiegów leczniczych na terenie Sląska . W ofercie: Nasza bogata oferta zabiegów obejmuje osteopatie. Gwarantujemy doświadczoną kadrę rehabilitantów katowice fizjoterapueci

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Ortodoncja dabala

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała

“Dąbała Ortodoncja” to nowoczesny i wysoko wyspecjalizowany gabinet zajmujący się tylko jedną dziedziną stomatologii: ortodoncją. Nasz gabinet został stworzony w celu umożliwienia pacjentom uzyskania najlepszych efektów leczenie wad zgryzu oraz pięknego uśmiechu poprzez najnowsze i najskuteczniejsze metody leczenia.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Fizjo-Studio Fizjoterapia Domowa

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała
Kamila S.

Pełen profesjonalizm. Pan Kamil postawił mnie na nogi i zapomniałam o kontuzji. Na pewno będę polecać

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Provita Sp.z o.o.

Katowice, 46 km od Bielsko-Biała

Jesteśmy wielospecjalistyczną prywatną Kliniką leczniczą na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi leczenia niepłodności, ginekologii, urologii, diabetologii, flebologii, okulistyki, psychologii, medycyny estetycznej itd. W 2012 roku podpisaliśmy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, aby połączyć opiekę prywatnego szpitala z bezpłatną opieką oferowaną przez państwową służbę zdrowia. Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjenta z naszych usług. Zapraszamy na stronę internetową www.angelius.pl, gdzie mogą dokonać Państwo rejestracje online.

Med_skin.care

Jaworzno, 47 km od Bielsko-Biała
Barbara K.

Moje brwi wyglądają super, jestem zadowolona, dziękuję, pozdrawiam.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Depilacja.pl

Rybnik, 48 km od Bielsko-Biała
Stella N.

Dzięki najnowszej technologii depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna co sprawia, że zabieg jest bardzo przyjemny, a zarazem skuteczny! Gabinety są bardzo dobrze wyposażone, panuje miła atmosfera. Wszystkim, którzy pragną pozbyć się owłosienia oraz postawić na wygodę i komfort serdecznie zapraszam do jednego z tych dwóch gabinetów! Bardzo polecam.

Dietetyk Kliniczny Edyta Krupa - Prywatne kliniki Rybnik

Dietetyk Kliniczny Edyta Krupa

Rybnik, 48 km od Bielsko-Biała

Dietetyk kliniczny w Rybniku. Skuteczne odchudzanie bez wyrzeczeń i efektu jojo. Wsparcie żywieniowe w chorobach (insulinooporność, cukrzyca typu I i II, choroby tarczycy), żywienie kobiet w ciąży i dzieci.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Poradnia Dobry Dietetyk℠ Krzysztof Skorupa

Ruda Śląska, 52 km od Bielsko-Biała
Jolanta K.

Świetny specjalista! Dieta idealnie dostosowana do mojej insulino oporności, efekty rewelacyjne. Pełen profesjonalizm, z czystym sumieniem polecam.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Ewamed

Ruda Śląska, 52 km od Bielsko-Biała

Ewamed to placówki badań psychotechnicznych dla kierowców na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego. Firma istnieje od 2009 roku i świadczy usługi z zakresu psychologii pracy. Nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie dzięki doświadczonym psychologom, nowoczesnym aparaturom do testów, miłej atmosferze i braku kolejek. Przeprowadzamy badania psychotechniczne dla kierowców i operatorów maszyn.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Monika Szafran - Łaskawiec Przestrzeń Psychiatrii i Psychoterapii

Sosnowiec, 52 km od Bielsko-Biała

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. tel. 609 900 002 Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które doświadczają min.: trudności w relacjach z ludźmi uczucia osamotnienia, izolacji braku wystarczającej motywacji do realizowania celów życiowych silnego napięcia, niepokoju, lęku lub ataków paniki natrętnych myśli, przymusu wykonywania różnych czynności problemów ze snem, apetytem utrzymującego się uczucia zmęczenia rozdrażnienia, nieadekwatnych do sytuacji wybuchów złości. Oferuję pomoc wszystkim osobom, które chcą zmienić swój sposób postrzegania i funkcjonowania psychicznego na bardziej satysfakcjonujący. Zajmujemę się również leczeniem osób z rozpoznaniem: zaburzeń afektywnych zaburzeń

Mildent Stomatolog Chorzów

Chorzów, 53 km od Bielsko-Biała

Mildent to nowoczesne centrum stomatologiczne świadczące usługi z zakresu profilaktyki, leczenia zębów. Zajmujemy się bezbolesnym leczeniem zębów. Znieczulenie jakie stosujemy to poprzez znieczulenie miejscowe. Stomatolog Chorzów świadczy również usługi z zakresu wybielania zębów przed ślubem. Zapraszamy po zdrowy uśmiech na www.mildent-chorzow.pl

Klinika Nieborowice - Prywatne kliniki Nieborowice

Klinika Nieborowice

Nieborowice, 55 km od Bielsko-Biała

PRYWATNA PRAKTYKA PSYCHOLOGICZNA RADOSŁAW LESZCZYŃSKI

Bytom

Gabinet Logopedyczne Monika Święs-Michalik

Bytom

W zawodzie neurologopedy pracuję od 2000 r. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi pacjentami z zaburzeniami mowy pochodzenia neurologicznego oraz z dziećmi z różnymi trudnościami w komunikacji. Największe doświadczenie mam w pracy z małymi dziećmi z deficytami w nabywaniu systemu językowego o różnym podłożu. Realizuję wizyty domowe u pacjentów z takich miast jak: Bytom, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska Siemianowice Śląskie, Chorzów

TATIANA JASIŃSKA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ESTI CLINIC pl. - Prywatne kliniki Bytom

TATIANA JASIŃSKA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ESTI CLINIC pl.

Bytom

EstiClinic to nowoczesna klinika w Bytomiu a także w Lublińcu. Specjalności placówki to medycyna estetyczna, dermatologia i wenerologia oraz ortopedia. W Centrum spotkasz doświadczonych i bardzo wykwalifikowanych specjalistów stosujących nowoczesne i najnowsze metody leczenia. W Centrum można skorzystać z konsultacji lekarskiej bądź wszelkiego rodzaju zabiegów. Centrum stosuje produkty marki Restylane, która jest najczęściej stosowaną marką wśród lekarzy medycyny estetycznej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o placówce, wejdź na: https://esticlinic.pl/

L&L - Prywatne kliniki Bytom

L&L

Bytom

Nasza oferta to obróbka mechaniczna części maszyn do różnych gałęzi przemysłu. Nasze usługi adresujemy do przemysłu spożywczego i cukierniczego, cementowego, energetycznego, hutniczego, górniczego, stoczniowego, chemicznego. W ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju maszyny i urządzenia, części maszyn i rządzeń, odlewy, wyroby stalowe, śluzy i pompy, formy i oprzyrządowanie. Pełna oferta usług na naszej stronie www. Oferowane produkty: -Maszyny i urządzenia -Części maszyn i urządzeń -Obróbka mechaniczna -Odlewy odkuwki -Wyroby stalowe ( blachy, profile, sita, taśmy transportowe) -Konstrukcje stalowe -Teflon w różnych postaciach -Formy i oprzyrządowanie -Śluzy, pompy -Regeneracja śluz i pomp -Części zamienne i urządzenia do przerobu ziarna

NZOZ Allmed sc - Prywatne kliniki Piekary Śląskie

NZOZ Allmed sc

Piekary Śląskie

NZOZ Allmed to prywatna przychodnia w Piekarach Śląskich, która ma też kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza kadra wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów zapewnia skuteczne leczenie. Na terenie śląska prowadzimy wynajem koncentratorów tlenu. Kontakt i umawianie wizyt (32) 287 87 87, (32) 287 87 88 nzoz_allmed@interia.pl

Dentocentrum - Prywatne kliniki Kraków

Dentocentrum

Kraków

Jeśli stomatolog w Krakowie to tylko Dentocentrum. Wejdź na stronę internetową najlepszego centrum dentystycznego w stolicy małopolski. Duża oferta zabiegów z zakresu stomatologii, stomatologii estetycznej oraz ortodoncji. Stworzymy dla Ciebie całościowy zarys leczenia. Posiadamy bardzo bogato zaopatrzone, nowoczesne gabinety, a w każdym z nich rentgen stomatologiczny. Nasza oferta to też implanty stomatologiczne oraz zabiegi z zakresu endodoncji. Dentocentrum tworzy wykwalifikowana załoga, mająca doświadczenie w pracy naukowej na wydziale medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szukasz dentysty w Krakowie? Wybierz Dentocentrum. Zerknij na stronę www najlepszego centrum dentystycznego w okolicy. Rozległa oferta zabiegów z zakresu ortodoncji,

SCM Sp. z o.o. - Prywatne kliniki Kraków

SCM Sp. z o.o.

Kraków

3G Dentist

Kraków

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Dermedik

Kraków

W Instytucie Dermedik działają kosmetyczne gabinety zabiegowe, oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ortopedii, dermatologii, masażu, dietetyki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi przy użyciu urządzeń z najwyższych półek światowego rynku kosmetycznego. Zaufało nam wielu lekarzy i kosmetologów z całej Europy, a nasze szkolenia cieszą się wyjątkowym powodzeniem. Nasza kadra to specjaliści, którzy nie tylko wykonują zabiegi z wielką pasją i zaangażowaniem, ale są również wykładowcami i szkoleniowcami.

Zdrowy Ząb - Gabinet Stomatologiczny - Prywatne kliniki Kraków

Zdrowy Ząb - Gabinet Stomatologiczny

Kraków

Gabinet stomatologiczny Zdrowy ząb zatrudnia jedynie doskonale wykształconych lekarzy specjalistów. Lekarze ci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu mogą zagwarantować swoim pacjentom najwyższą jakość opieki zdrowotnej.

Ars-Medica - Prywatne kliniki Kraków

Ars-Medica

Kraków

Amsaw Artur Skoczylas

Kraków

Centrum Fizjoterapii Amsaw rozpoczeło działalność w 2014 roku z pomysłu właściciela doktora Artura Skoczylasa. Naszym priorytetem jest dostarczanie indywidualnej zaplanowanej opieki z wykorzystanie terapii manualnej dla każdego naszego pacjenta. Nasi specjaliści oraz personel centrum fizjoterapi Kraków zapewniają pacjentom , jakości uwagę w pełnym zakresie terapii ruchowych i manualnych. Dzięki naszej dogodnej lokalizacji w na osiedlu Złota Jesień, kadrze wykwalifikowanych terapeutów cieszących się dobrą opinią, zapewniamy usługi na europejskim poziomie. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu, oraz potwierdzonym wynikom! W Fizjoterapia Kraków, plan leczenia jest indywidualnie dopierany dla każdego pacjenta, tak, aby najefektywniej

Body Move Centrum Medyczne - Prywatne kliniki Kraków

Body Move Centrum Medyczne

Kraków

Body Move Kraków to klinika medyczna z wieloletnimi tradycjami. Specjalizujemy się m.in. w zabiegach z zakresu chirurgii, kardiologii oraz urologii. Oferujemy nowoczesne i najbardziej skuteczne zabiegi takie jak np. fala uderzeniowa czy Terapia Indiba®Activ. Klinikę Body Move polecają znane osoby w całej Polsce. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

BodyDietAnn Anna Lisak Dietetyk Online

Kraków
Ilona M.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią, nie sądziłam że to realne ale jedzenie które mi Pani Ania rozpisuje co tydzień całkowicie nowe smakuje nie jak dieta a normalne posiłki. Nie chodzę głodna a moja waga i centymetry schodzą. Ja mogę polecić. Kontakt fajny bo w każdej chwili mogę zadzwonić lub napisać. Polecam.

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

faceLAB Ilona Brosch

Kraków

.Nazywam się Ilona Brosch, jestem kosmetolegiem z wieloletnim doświadczeniem.Stworzone przeze mnie miejsce , jest odpowiedzią na zróżnicowane i dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów oraz połączeniem mojej pasji i profesjonalizmu. Umiejętności jakie zdobyłam wykorzystuje, tworząc indywidualne schematy zabiegowe oraz pielęgnacyjne, dobrane do problemu i potrzeb pacjenta. Podstawową zasada w FaceLAB to dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów, które przynoszą pożądany cel. Proponuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki pielęgnacyjnej. Do każdego z zabiegów dołączam zalecenia (jak pielęgnować i dbać o skórę po terapiach zabiegowych) by efekt naszych działań był jeszcze bardziej satysfakcjonujący. FaceLab to miejsce, w

Nova Clinic Kraków

Kraków

Prywatne kliniki Bielsko-Biała

Dentamax - Centrum Stomatologii, Implantologii i Ortodoncji w Krakowie

Kraków

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym świadczeniem usług stomatologicznych. Siedziba placówki Dentamax znajduje się w Krakowie. Wieloletnie doświadczenie w branży stomatologicznej sprawia, że pacjenci korzystający z naszej szerokiej gamy usług są maksymalnie zadowoleni z osiąganych efektów leczenia, co jest dowodem na zawodowe i indywidualne podejście naszych lekarzy specjalistów do każdego pacjenta. Posiadamy wysoko ekspercki sprzęt do walki z problemami jamy ustnej i zębów. Naszą firmę wyróżnia przede wszystkim indywidualizm oraz profesjonalizm. Przyjmujemy pacjentów w każdej grupie wiekowej, od małych pociech aż po osoby starsze. Każdy napotkany problem rozwiązujemy najszybciej i najskuteczniej.

Polaku Mirosław Domagała

Kraków

Potrzebujesz rehabilitacji po wieloletnim uzależnieniu straciłeś radość z życia i chcesz powrócić do ogólnej kondycji. Zdecyduj się na nasze usługi, dzięki którym codzienne życie stanie się dla Ciebie spokojniejsze oraz zaczniesz każdego dnia powracać do sprawności. Nasza najlepsza kadra ma duże doświadczenie oraz nieustannie się rozwija, uczestnicząc w kursach i konferencjach. Dzięki temu przedstawiamy najnowszą wiedzę potwierdzoną badaniami i wiemy, jak rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy. Rehabilitacja Twój przyjaciel w potyczce z uzależnieniem organizmu. Zwykle tego typu zabiegi przywracania do zdrowia znajdują swoje zastosowanie przy trudnościach z odpowiednim działaniem układu mięśniowo - szkieletowego. Na tym natomiast nie

MEDICINA - Prywatne kliniki Kraków

MEDICINA

Kraków

REMED - Prywatne kliniki Kraków

REMED

Kraków

Remed jest dostępny dla naszych pacjentów od 16 lat . Specjalizujemy się w dziedzinie kardiologii oraz chorób układu krążenia. Jako przychodnia z wyrobioną marką i opinią dysponujemy najlepszej klasy sprzętem specjalistycznym takim jak : holter EKG czy holter ciśnieniowy. Ponadto świadczymy takie usługi jak : porady kardiologiczne , echo serca , czy próby wysiłkowe. Wszystkie te badania wykonywane są pod okiem najlepszych specjalistów. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych pacjentów, do którego dążymy podnosząc jakość świadczonych usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z ofertą przychodni.

Starowicz Dental - Prywatne kliniki Kraków

Starowicz Dental

Kraków

Potrzebujesz profesjonalnego dentysty na terenie Krakowa? StarowiczDental z chęcią zadba o Twoje zdrowie i piękny uśmiech. Świadczymy usługi stomatologiczne najwyższej jakości. Nasz dentysta pracuje na nowoczesnym sprzęcie w gabinecie przystosowanym do potrzeb wszystkich pacjentów. Nasz gabinet znajduje się na parterze, co jest dodatkowym udogodnieniem dla pacjentów niepełnosprawnych. StarowiczDental- z miłości do piękna!

Wspieranie Rozwoju Dziecka - Prywatne kliniki Kraków

Wspieranie Rozwoju Dziecka

Kraków

Www.wspieranierozwoju.pl Portal skierowany jest do rodziców, dziadków, opiekunów, terapeutów oraz wszystkich tych, którym na sercu leży prawidłowy i harmonijny rozwój dziecka. Strona poświęcona jest działaniom mającym na celu wspieranie rozwoju dziecka od dnia jego narodzin, aż do momentu podjęcia i kontynuowania przez niego nauki w szkole.

Centre de la Vision Sp. z o.o. - Prywatne kliniki Kraków

Centre de la Vision Sp. z o.o.

Kraków

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu nowoczesnej placówki medycznej położonej w samym centrum Krakowa. W zakres naszych usług wchodzi m.in. laserowa korekcja wzroku, chirurgia zaćmy, leczenie siatkówki, jaskry itd. Zespół naszych lekarzy tworzą wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy także do naszego Salonu Optycznego.

Bielsko-Biała Szyndzielnia Klimczok więcej...
Określ powód wizyty:
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.