Nakładka na materac PUR Topper twarda H4, Trzcinica - Oferta nr169390 - Oferteo.pl
 

Nakładka na materac PUR Topper twarda H4, Trzcinica


Cena brutto: 100.00 PLN
do uzgodnienia

Materac nawierzchniowy z pianki ecoPUR H4 - polecany dla osób lubiących spać na twardym podłożu.

Wysokość: do wyboru 4cm lub 6cm
Twardość: H4 (twardy)
antyalergiczny
antygrzybiczny
zdejmowany pokrowiec
łatwy w transporcie i przechowywaniu
BUDOWA NAKŁADKI:
1PIANKA ecoPUR najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.
2. POKROWIEC PIKOWANY z serii GOLD - wysoka gramatura (powyżej 350g) oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku, bardzo mocny i wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Pikowane wzory podnoszą walory estetyczne pokrowca. Tkanina ma w składzie 30% wiskozy, która jest pozyskiwana z celulozy, z różnych rodzajów drzew, dzięki czemu jest ona niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie- są wybierane losowo (przykładowe zdjęcia).

3. GUMY MOCUJĄCE - cztery wytrzymałe i szerokie gumy mocujące, które są wszyte na rogach, zabezpieczają materac przed przemieszczaniem się.

Nakładka daje prawidłowe podparcie dla kręgosłupa, zapewnia wysoki komfort snu. Polecana dla osób, które chcą polepszyć właściwości swojego obecnego materaca (reguluje twardość materaca) lub zwiększyć komfort spania na nierównych i niewygodnych wersalkach, narożnikach.
Idealna dla osób lubiących spać na TWARDYM PODŁOŻU.
Nakładka ochroni Twój materac przed zabrudzeniami oraz podwyższy materac jeśli jest za niski.
Nakładkę można złożyć bądź zrolować, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.
Jest to idealne rozwiązanie dla niewygodnych i nierównych wersalek.

Wycena indywidualna.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14