MATERAC ecoPUR VISCO 180x200 cm, Trzcinica


Cechy produktu:
Wysokość: 15 cm
Twardość H3

Właściwości:
Antyalergiczny,
Antygrzybiczny,
Materac ortopedyczny

MATERAC Z PIANKI NAJNOWSZEJ GENERACJI - ecoPUR Z PIANKĄ VISCO - IDEALNE POŁĄCZENIE DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW.


BUDOWA MATERACA:

PIANKA ecoPUR (10cm) najnowszej generacji, charakteryzująca się wysoką odpornością na odkształcenia. Dzięki niej materac jest odpowiednio elastyczny i zapewnia prawidłową amortyzację sylwetki. Pianka dzięki swojej budowie jest bardzo przewiewnym materiałem i zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Zapobiega to nadmiernej potliwości, a także wpływa na hamowanie rozwoju roztoczy i bakterii.


PIANKA TERMOELASTYCZNA VISCO- MEMORY (3 cm) Jest to materiał, który pod wpływem ciepła i nacisku ciała idealnie przybiera kształt sylwetki. Dzięki temu kręgosłup znajduje prawidłowe podparcie bez względu na pozycję snu. Dzięki swojemu działaniu pianka termoelastyczna Visco posiada właściwości ortopedyczne. Oprócz tego odciąża kręgosłup, niweluje ucisk co ma dobry wpływ na krążenie.


POKROWIEC STANDARDOWY (1-2 cm) wysoka gramatura oraz jakość tkaniny użytej do produkcji pokrowca sprawia, że jest on bardzo przyjemny w dotyku i bardzo mocny wytrzymałościowo w codziennym użytkowaniu. Wszyty zamek błyskawiczny ułatwia jego zdejmowanie i pranie w temp. 30oC, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać higienę materaca. Wytłoczenia oraz wzory na pokrowcu mogą ulegać zmianie.


DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB POKROWIEC PIKOWANY ZAMIAST STANDARDOWEGO WYSOKIEJ JAKOSCI PIKOWANY POKROWIEC NA OWACIE 150G/M2 MAJĄCY WŁAŚCIWOŚCI KLIMATYZUJĄCE, ZAPEWNIAJĄCE DOSKONAŁĄ WENTYLACJĘ MATERACA.

Istnieje możliwość wyboru pokrowca z materiału o wysokiej gramaturze za dopłatą z serii Aloe Vera, Silver lub Tencel. Aby dowiedzieć się więcej o właściwościach leczniczych tych pokrowców zapraszamy do zakładki AKCESORIA.


Materac daje prawidłowe podparcie kręgosłupa i niweluje wszelkie uciski w okolicach bioder czy karku.

Jest odpowiedni dla osób majacych problemy z układem krążenia, często wybudzajacych się w nocy oraz dla osbó cierpiących z powodu drętwiejących we śnie kończyn.

Materac bardzo elastyczny dla osób lubiących odpoczynek na powierzchni o umiarkowanej twardości.

Materac moża użytkować obustronnie. Obracanie materaca przedłuży jego żywotność.

Materac jest bardzo wytrzymały i odporny na odkształcenia.

Polska, Trzcinica
 
 


Liczba wyświetleń strony: 283