Prawo pracy Wałbrzych - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Wałbrzychu, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Adwokacka adwokat Mirella Nowak - Prawo pracy Wałbrzych
Sebastian G.

Kancelaria Pani Mirelli Nowak świadczy usługi na najwyższym poziome, a co najważniejsze rzeczowe oraz indywidualne podejście do sprawy. Wysoki poziom wiedzy merytorycznej oraz posiadane doświadczenie pozwoliły skutecznie ściągnąć dług w zaledwie 4 miesięcy bez rozprawy sądowej. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, chciałbym dodatkowo nadmienić, iż istotnym aspektem był dla mnie bezproblemowy kontakt oraz możliwość uzyskania konkretnych informacji na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Dług odzyskałem, jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Stuchły - Prawo pracy Wałbrzych
Szkoła Podstawowa

Cieszę się, że moja sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej Adwokat Katarzyny Stuchały. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w załatwieniu i rozwiązaniu problemu. Co najważniejsze, w gąszczu przepisów znalazłam osobę pełną zrozumienia i empatii. Rzadkie to w dzisiejszej rzeczywistości. Myślałam, że zostałam sama i nikt nie jest w stanie mi pomóc. Stało się inaczej i poczułam ulgę. Polecam tę kancelarię wszystkim, którzy stracili już nadzieję na lepsze jutro lub natknęli się na mur problemów. Na pewno w kancelarii odnajdziecie państwo wsparcie. Jeszcze raz dziękuję.

Kancelaria Adwokacka Adam Gabrielski w Wałbrzychu - Prawo pracy Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Niziński - Prawo pracy Świebodzice

Kancelaria Adwokacka adw. Maciej Niziński

 • Świebodzice
 • 9 km od Wałbrzych

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Wałbrzychu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Wałbrzycha lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik - Prawo pracy Świdnica

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sołtysik

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Świdnicy obsługuje zarówno podmioty gospodarcze jak i też osoby fizyczne. Obszar działalności: cała Polska. Specjalizacje: - szkolenia i wdrożenie RODO w przedsiębiorstwach - prawo spadkowe - prawo pracy - odszkodowania - prawo cywilne i gospodarcze - prawo karne

Kanelaria Radcy Prawnego Marta Czternastek

 • Świdnica
 • 14 km od Wałbrzych

Prawo Cywilne i Gospodarcze - porady, konsultacje, opinie prawne, - reprezentowanie Klientów jako powodów, pozwanych i uczestników postępowań, - dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień, - sprawy w zakresie prawa spadkowego, - sprawy dotyczące prawa rzeczowego, m.in. dotyczące prawa własności, zasiedzenia, - postępowania egzekucyjne i przeciwegzekucyjne - sprzeciw od nakazu zapłaty. Prawo Rodzinne i Opiekuńcze - rozwód i separacja, - dochodzenie roszczeń alimentacyjnych, - wykonywanie władzy rodzicielskiej. Prawo Pracy - ustalenie istnienia stosunku pracy, - przywrócenie do pracy, roszczenia odszkodowawcze za niesłuszne zwolnienie. KLIENCI BIZNESOWI Doradztwo - porady i konsultacje prawne; -

Kancelaria radcy prawnego Michał Porębski - Prawo pracy Bielawa

Kancelaria radcy prawnego Michał Porębski

 • Bielawa
 • 25 km od Wałbrzych

Szanowni Państwo, Nazywam się Michał Porębski i wykonuję zawód radcy prawnego. Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2014 roku zostałem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Wałbrzychu. Od dnia 2 stycznia 2015 roku prowadzę własną Kancelarię. Zachęcam Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą Kancelarii na stronie internetowej https://michal-porebski.pl/. Z przyjemnością chciałbym zaprosić Państwa do grona moich Klientów. Wierzę, że wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość świadczonych usług skłonią Państwa do współpracy ze mną. Szczególnej uwadze polecam Państwu część odnoszącą się do zakresu moich usług. Jednym z pierwszoplanowych celów kancelarii jest dostosowanie się

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kowalczyk - Prawo pracy 53-603 Wrocław
Dorota S.

Bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Polecam z czystym sumieniem.

Vindicta sp. z o.o. - Prawo pracy Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci - Prawo pracy Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka OWO Adwokaci

 • Jelenia Góra
 • 41 km od Wałbrzych
Stanisław G.

Składam serdeczne podziękowania Kancelarii OWO, a w szczególności Panu Mecenasowi Kamilowi za pełne profesjonalizmu zaangażowanie w moją trudną sprawę. To kolejna rozprawa, której szczegóły Pan Mecenas wnikliwie analizował z charakterystyczną dla siebie dokładnością a argumentacja przedstawiona podczas trwania procesu przekonała Wysoki Sąd, że racja leży po stronie Pana Adwokata oraz pokazała i uświadomiła stronę przeciwną (przegraną) o tym, że rzymska zasada prawnicza „ Dura lex, sed lex ” nie straciła na swojej aktualności. Pragnę podkreślić, że to już druga moja sprawa wygrana przez Pana Mecenasa poza Jelenią Górą – w mieście Łodzi.

Agnieszka Czarko

 • Kąty Wrocławskie
 • 43 km od Wałbrzych

Jesteśmy na rynku od 1996 roku. Nasza specjalność to obsługa kadrowo-płacowa, na terenie wrocławski.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar - Prawo pracy Kłodzko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lucyna Boczar

 • Kłodzko
 • 45 km od Wałbrzych
Danuta R.

Indywidualne podejście. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat skutecznie zakończona po naszej myśli. Wszystko wyjaśnia profesjonalnie i do każdej sprawy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Dziękujemy za to, że Pani podjęła się tak trudnej sprawy podziału majątku. Zawsze gotowa do odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękujemy i polecamy wszystkim!!!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Wojciechowski

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Terenem działalności naszej firmy jest Wrocław. Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu windykacja, sprawy odszkodowawcze, prawo spółek handlowych. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo pracy Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Ewa C.

Za to, że w ogóle odpowiedział, powiedział jak działa internetowa oferta, a ja już wiem o co chodzi, oddzwonił na podany numer i uważam, że jest super, bo mnie zwykłemu człowiekowi uświadomił jaki jest mój problem i gdzie mogę udać się po pomoc polecam i pozdrawiam.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Lupiński

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

MEDOR

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Spór sądowy zmieniony w polubienie rozwiązanie sprawy z mocą sądową. Sprawy cywilne, alimenty, prawa pracy, ubezpieczeniowe, administracyjne,gospodarcze itp. Mediacja sądową Podania,pisma itp.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P. - Prawo pracy Legnica

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Katarzyna S.

Pan radca prawny, Marek Zawadzki, bardzo szybko odpowiedział na zapytanie. Porada była rzetelna i wyczerpująca.

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K. - Prawo pracy Legnica

Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy Sp. K.

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Natalia K.

Miałam spore problemy, myślałam, że to już koniec - ale prawnicy z tej kancelarii pomogli mi w sprawach prawnych, a także wspierali na każdym etapie prowadzonej sprawy. Dzięki Nim jestem już wolna od problemów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grochowska

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych
Martyna M.

Najlepszy prawnik z jakim spotkała się moja rodzina. Gdyby nie Pani Karolina, nawet nie chcemy myśleć, co by było. Nasza nadzieje umarła całkowicie, ale Pani Karolina ją na nowo ożywiła. Brak nam słów, żeby opisać to jakim wspaniałym jest prawnikiem. Kobieta, która potrafi zdziałać cuda. Z czystym sumieniem polecamy. Gdybyśmy potrzebowali pomocy prawnej to tylko Pani Karolina.

Creative Office

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Pozytywka

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Karjowa Informacja Odszkodowawcza - Prawo pracy Legnica

Karjowa Informacja Odszkodowawcza

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

Krajowa Informacja Odszkodowawcza jest Firmą doradczo – usługową w zakresie prawnych możliwości uzyskania świadczeń odszkodowawczych. Do naszego Zespołu należą Firmy oraz Kancelarie Adwokatów i Radów Prawnych z terenu całej Polski, specjalizujące się w poszczególnych rodzajach szkód. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, poprzez otwarcie poniższego linku http://www.odszkodowania-kio.pl/lp/kio-klient Zapraszam współpracy i nieodpłatnych konsultacji Dyrektor Zarządzający Kazimierz Marcel Krajewski

Kancelaria Prawna RS

 • Legnica
 • 46 km od Wałbrzych

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Prawo pracy Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Prawo pracy Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Wolny - Prawo pracy Środa Śląska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewelina Wolny

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Jestem adwokatem z długoletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas pracy w wielu renomowanych kancelariach prawnych. W praktyce zawodowej z sukcesami działam jako obrońca w sprawach karnych oraz doradzam klientom z zakresu prawa cywilnego oraz rodzinnego. W konsekwencji długoletniej współpracy związanej z branżą odszkodowawczą, stałam się ekspertem w przedmiocie dochodzenia roszczeń za szkody doznane w wyniku wypadków komunikacyjnych. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu, jej filia natomiast w Środzie Śląskiej. Jako adwokat działam też na terenie całego województwa dolnośląskiego, a doraźnie także wyjazdowo na terenie całego kraju. Świadczę też pomoc prawną online udzielając porad prawnych czy też przygotowując w ten sposób

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska - Prawo pracy Środa Śląska

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

 • Środa Śląska
 • 47 km od Wałbrzych

Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

BIURO RACHUNKOWE Agnieszka Łoza

 • Lwówek Śląski

Spatior

 • Wrocław

Dla podmiotów wielu branż automatyzujemy call center w zakresie procesów; windykacji (robowindykator.pl) i obsługi klienta. Mam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów call contact center. Obsługuję zlecenia z obszaru całej Polski. Realizuję usługi i doradztwo z pełnym zrozumieniem specyfiki działalności Zleceniodawców.

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

 • Wrocław
Sebastian M.

Usługa zrealizowana profesjonalnie. Duża pomoc w stworzeniu pisma z przytoczeniem podstaw prawnych. Świetny kontakt z klientem. Polecam serdecznie Kancelarię Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k.

Kancelaria LEX

 • Wrocław

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o. - Prawo pracy Wrocław

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o.

 • Wrocław
Hanza Sp. z o.o.

Kardynał&Kardynał Sp. z o. o. świadczy usługi dla mojej spółki od lutego 2018r. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony z jakości prowadzenia księgowości, kadr oraz informacji w zakresie prawno- księgowej. Dodatkowo wynegocjowana przez mnie cena za w/w usługi jest naprawdę konkurencyjna. Polecam Kamil Rutkowski Prezes zarządu Hanza sp. z o.o.

Martyna Skrzypecka

 • Wrocław

Kancelaria Prawna IURISTA - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Prawna IURISTA

 • Wrocław

Jako Kancelaria istniejąca na rynku od ponad dekady, koncentrujemy się na obsłudze zarówno podmiotow gospodarczych jak i indywidualnych. Szerokie i solidne spektrum działania daje nam gwarancję sukcesu w zakresie współpracy ściśle dostosowanej do charakterystyki Klienta oraz jego indywidualnych potrzeb. W kontaktach z Klientem Spółka zapewnia pełną dyspozycyjność oraz stałą dostępność do świadczonych usług, w tym, poprzez obecność w siedzibie obsługiwanego podmiotu w razie takiej konieczności. Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna oraz znajomość litery prawa, pozwalają na osiągniecie sukcesu, a także świadczenie swoich usług na bardzo wysokim poziomie dostosowanym nawet do najbardziej wymagających Klientów. Będziemy dumni z możliwości

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo pracy Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Monika B.

W 100% polecam Kancelarie Bielawski bardzo szybki i dobry kontakt z Panem Andrzejem pełen profesjonalizm 💌

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

 • Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

LEX Consulting Helena Rajczuk

 • Wrocław

Działamy w branży od 2000 roku. Nasza specjalność to prawo pracy - doradztwo w sprawach personalnych, akta osobowe, karty ewidencji czasu pracy, w tym rozliczanie czasu pracy kierowców małych firm, fundusz socjalny, współdziałanie ze związkami zawodowymi, na terenie Wrocław.

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak

 • Wrocław

Debt Solutions - Prawo pracy Wrocław

Debt Solutions

 • Wrocław
Grzegorz S.

Rozmowy na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Elastyczność w negocjacjach, aczkolwiek stanowczość. Za te właśnie cechy firma godna polecenia. Wszak, to mają być rozmowy prowadzące do ściągnięcia zobowiązania.

Ala - Prawo pracy Wrocław

Ala

 • Wrocław
Kasia G.

Pani Alicja to przesympatyczna kobieta, ciepła, pomocna, potrafiąca rozwiązać każdy problem. Wniosek został przygotowany bardzo fachowo i rzetelnie. Dotacja na otwarcie działalności gospodarczej została przyznana. Zaangażowanie sprawą i klientem na 100%. Bardzo cieszę się, że mogłam współpracować z Panią Alicją, z czystym sumieniem gorąco polecam! :)

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław - Prawo pracy Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Prawo pracy Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Paweł D.

Serdecznie polecam korzystanie z usług, wszystko w porządku, dobry kontakt, wszystko wyjaśnione, każde następne kroki są uprzedzane. Szanuje się klienta.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo pracy Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Urszula K.

Z całego serca polecam panią Igę. Pani Mecenas bardzo rzeczowo podeszła do tematu, pomysłowo oraz skutecznie prowadziła sprawę i co najważniejsze - na każdym jej etapie była do dyspozycji i służyła fachową pomocą i wsparciem. Będę polecać Panią Igę wszystkim, ponieważ trudno znaleźć dobrego prawnika z ludzkim podejściem.

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców - Prawo pracy Wrocław

Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców

 • Wrocław

 Prowadzenie procesu legalizacji zatrudnienia cudzoziemców zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa;  Analiza dokumentów oraz doradztwo prawne;  Szkolenia dla pracodawców i pracowników;  Wsparcie pracodawcy oraz wypracowanie strategii legalizacyjnej;  Przygotowanie dokumentacji oraz wypełnienie wniosków dotyczących procesu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców;  Prowadzenie akt osobowych pracowników;  Korespondencja i współpraca z urzędami pracy i urzędami wojewódzkimi w zakresie wszczętych postępowań legalizacyjnych;  Prowadzenie dokumentacji kadrowej;

Kancelaria Prawna Marek Pohnke

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Adwokacka - adwokat Jan Najmowicz

 • Wrocław
Andrzej W.

Witam wszystkich i tych ponurych i tych radosnych z działań mecenasa. Prowadził moją sprawę o pieczę nad wnuczką przez 3 lata. Sprawa była beznadziejna z uwagi na zmowę instytucji towarzyszących, prących do oddania wnusi do Domu Dziecka o podejrzanej reputacji w Wojnowie. Przegrałem sprawę w Sądzie Rejonowym w Oławie, ale mój kochany adwokat napisał 27-mio stronicową apelację do Sądu Okręgowego, gdzie na pierwszej sprawie opierając się na niepodważalnych dowodach i świadectwach Sąd Okręgowy wydał pozytywne postanowienie. Wnusia moja została URATOWANA! Na podstawie tego procesu, dzięki wielkiemu zaangażowaniu adwokata, jego skrupulatnej wiedzy oraz wyłapaniu wszystkich błędów ułomnych na umyśle i duchu sędziów, kuratorów, pracowników

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Prawna Goszczyński Radca Prawny Marcin Goszczyński

 • Wrocław
Centrum Omnibus

Korzystałam z Kancelarii M&G Partners wielokrotnie i mało, że zawsze wracam również chętnie polecam innym. Usługa bardzo rzetelna, zawsze można na nich liczyć. Traktują klienta bardzo indywidualnie, bardzo dokładnie pochylają się nad każdą sprawą, a co z punktu widzenia klienta najważniejsze zarabiają na siebie. Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Janus - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Radosław Janus

 • Wrocław
Katarzyna D.

Jesteśmy z mężem bardzo zadwoleni ze współpracy z panem mecenasem Radosławem Janusem, który skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Aministracyjnego napisał bardzo szybko, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i za niewygórowaną cenę. Polecamy korzystanie z usług pana mecenasa.

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński

 • Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński świadczy usługi dedykowane podmiotom gospodarczym niezależnie od ich wielkości i lokalizacji, jednostkom samorządu terytorialnego różnego szczebla, instytucjom finansowym oraz osobom fizycznym. Oferuje wszechstronną pomoc prawną na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru Dolnego Śląska. Dzięki przynależności do Grupy Consultingowej ICG zapewnia również obsługę prawną we wszystkich krajach Europy oraz na terenie USA. Kancelaria świadczy usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim. Kluczowym zadaniem jest synergia wiedzy teoretycznej i zdobytej praktyki. Najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług uzupełnia wieloletnie doświadczenie, które obejmuje współpracę z

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego - Prawo pracy Wrocław

KOKSZTYS Kancelaria Prawa Gospodarczego

 • Wrocław
DOWNTOWN BVBA

Great law firm. The entire team is very knowledgeable, friendly and efficient.I highly recommend.

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Adwokacka Kamil Małecki

 • Wrocław
Witold W.

Jak dotychczas korzystałem tylko z konsultacji, ale muszę napisać, że ukierunkowanie dalszych działań przez Pana Mecenasa było jak strzał w 10!

Dolnośląski Holding Prawny - Prawo pracy Wrocław

Dolnośląski Holding Prawny

 • Wrocław
Justyna B.

Rozmowa Był bardzo korzystna i miła szybko doszłam do porozumienia na temat prowadzenia mojej sprawy

Mateusz Pawłowicz Stal-On - Prawo pracy Wrocław

Mateusz Pawłowicz Stal-On

 • Wrocław

Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak województwa dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie. Nasza firma specjalizuje się w usługach typu ubezpieczenie na życie, zdrowie, majątkowe. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

MKM Lawyers Kancelaria Prawna Joanna Kalinowska

 • Wrocław

Kancelaria Adwokacka Judyta Moskała - Prawo pracy Wrocław

Kancelaria Adwokacka Judyta Moskała

 • Wrocław

Wałbrzych więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.