Prawo pracy Otwock - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Otwocku, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy Otwock
Jagoda D.

Współpraca przebiegała sprawnie, bardzo dobry kontakt z kancelarią. Mediacja, którą przeprowadzono dla mnie zakończyła się pomyślnie i z wynikiem, którego bym sobie życzyła. Jestem zadowolona zarówno z jakości usług jak i z kosztów, które poniosłam, gdyż w stosunku do innych kancelarii były one niższe, a jakość świadczonych usług w niczym nie odbiegała od reszty.

Kancelaria Prawna Adwokata Łukasza Raja

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Rolą i zadaniem adwokata jest służba drugiemu człowiekowi. Te słowa wyznaczają misję kancelarii - udzielenie skutecznej pomocy drugiemu człowiekowi. Kancelaria świadczy pełny zakres usług prawnych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Dziedziny prawa którymi zajmuje się kancelaria to w szczególności: - prawo cywilne, - prawo rodzinne i opiekuńcze, - prawo karne, - prawo karne gospodarcze, - prawo gospodarcze, - prawo pracy. Każdy klient może liczyć na fachową pomoc w rozwiązaniu problemów. Satysfakcja klienta jest najważniejsza, żeby klient był zadowolony. Zachęcam Państwa bardzo gorąco do skorzystania z usług kancelarii, bo naprawdę warto. Pozdrawiam serdecznie - adwokat Łukasz Raj.

Andrzej Dąbrowski Usługi Prawnicze

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Od 3 lat jestem osobą współtworzącą unikalną Kancelarię, w której skład wchodzą pełni pasji dla swojej pracy adwokaci i radcowie prawni. Jesteśmy zawsze blisko spraw naszych klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym, ale nie boimy się także innych wyzwań. Dlatego do każdego zlecenie podchodzimy z najwyższą starannością.

Kancelaria Adwokacka służy kompleksową pomocą prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, poszukującym profesjonalnej obsługi Klienta w różnych dziedzinach prawa. Oferujemy wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Wyróżnia nas pragmatyczne podejście do Klienta oraz dbałość o jakość świadczonych usług. Do problemów powierzonych Kancelarii przez naszych Klientów podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, szukając najlepszych rozwiązań z uwzględnieniem stanowiska Klienta. Terminowość, skrupulatność, bieżący kontakt z Klientem to cechy, które w prowadzeniu sprawy są wyznacznikiem rzetelnej praktyki adwokackiej i taką praktykę oferujemy. Doświadczenie zdobyte w prowadzaniu

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Komo

 • Mińsk Mazowiecki
 • 19 km od Otwock

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Komorek funkcjonuje od 2013 roku. Specjalizuje się w obsłudze dużych podmiotów gospodarczych z branży energetycznej, elektroenergetycznej, budownictwa, gazownictwa i transportu drogowego. Kancelaria prowadzi również sprawy karne oraz rodzinne, w tym rozwody i sprawy o podział majątku. Od lat doradzamy dużym podmiotom na rynku w prowadzeniu ich działalności gospodarczej. Obsługujemy klientów w języku angielskim oraz francuskim.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Otwocku

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Otwocka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria Adwokacka Radosław Domalewski

 • Mińsk Mazowiecki
 • 19 km od Otwock

Jeżeli poszukujesz prawnika, który zapewni Ci profesjonalną pomoc i wytłumaczy skomplikowane kwestie prawne, skorzystaj z naszych usług prawniczych w Mińsku Mazowieckim. Zespół Kancelarii, działający w ramach spółki partnerskiej Derlikowski & Domalewski Adwokaci, to grupa adwokatów i radców prawnych, którzy pozostają do Twojej dyspozycji każdego dnia. Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie w świadczeniu usług prawnych na rzecz firm oraz osób fizycznych. W tym czasie uczestniczyliśmy w setkach spraw sądowych i udzieliliśmy wsparcia prawnego dziesiątkom klientów biznesowych z Mińska Mazowieckiego oraz innych zakątków Polski. Nasz zespół składa się z adwokatów oraz radców prawnych specjalizujących się w wielu różnorodnych dziedzinach prawa,

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Malczyk

 • Mińsk Mazowiecki
 • 19 km od Otwock

kancelaria Adwokacka adwokat Edyta Wąsowska

 • Mińsk Mazowiecki
 • 19 km od Otwock

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i administracyjnego.

Biuro Puławska

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock

Puławska 538 to: - biura na wynajem - coworking - sale konferencyjne - wirtualne biura - wspólnota adwokatów W ramach usługi wirtualnego biura możemy zaproponować naszym klientom dedykowane skrzynki pocztowe lub odbiór i obsługę korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej. Specjalne zniżki na wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych na spotkania. Wsparcie w zakresie rejestracji firmy oraz prestiżowy adres w Warszawie. Coworking w ramach wspólnoty biurowej Puławska 538 to możliwość wynajęcia komfortowego miejsca pracy (biurka), w maksymalnie 2 – 3 osobowych pokojach. Zapewniamy dużo zieleni, pokoje z dużymi oknami, dostęp do bezprzewodowego internetu WIFI, możliwość korzystania z kącika kawowego (kawa, herbata, woda) oraz zamówienie

SEBACARS

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock
Tom - Trans Podnośniki Koszowe

Szybka obsługa, profesjonalnie polecam firmę SEBACARS.

KANCELARIA PRAWNA ANNA WRÓBLEWSKA-KAŁA

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock
Katarzyna K.

Super babeczka! Bardzo kompetentna, wszystko wyjaśnia, słowna, a przede wszystkim bardzo ludzka. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska - Gregier

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock

Adwokat Agnieszka Jakubowska-Gregier świadczy kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego oraz gospodarczego.

Kancelaria adwokata Marcina Hołówki

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock
Antoni T.

Szukałem kancelarii adwokata w Piasecznie. Polecono mi kancelarię adwokata Marcina Hołówki. Szybka i rzetelna porada prawna uchroniła mnie przed poważnymi i jak się okazało niepotrzebnymi kosztami. Polecam.

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Joanna Bany

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Oferujemy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Zakres usług Kancelarii obejmuje w szczególności: - Bieżące doradztwo podatkowe - Planowanie podatkowe/optymalizacja podatkowa - Przygotowanie wniosków o interpretację podatkową - Audyty/przeglądy podatkowe - Obsługa postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych - Doradztwo w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie. Więcej informacji: www.kancelaria-bany.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Januszewski

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria specjalizuje się w zakresie Prawa cywilnego, Prawa administracyjnego oraz Prawa pracy. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, organami władzy publicznej oraz innymi podmiotami prawa. Udzielamy porad prawnych oraz sporządzamy pisma procesowe. Opiniujemy i sporządzamy umowy. Świadczymy usługi prawne osobiście lub przez środki komunikacji elektronicznej. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klientów. Wyznajemy zasadę, że każdemu, bez względu na sytuację socjalną, należy się równa oraz profesjonalna pomoc prawna. Obsługujemy osoby fizyczne, firmy, organy administracji publicznej oraz fundacje. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

KBSC

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Arleta L.

KBSC zostało stworzone i ma być nowoczesną platformą komunikacji z prawnikiem. Chcemy służyć Państwu zarówno w sytuacjach wyjątkowych jak i zaproponować możliwość stałej współpracy dla osób indywidualnych i firm. Kancelaria Adwokacka KBSC świadczy usługi doradcze i prawne z zakresów prawa, finansów, ekonomii i podatków. Nasze biuro znajduje się w Warszawie przy ulicy Puławskiej 538, jednak dzięki formułom online jesteśmy w stanie zapewnić usługi na terenie całego kraju. KBSC ma być odpowiedzią na codzienne problemy małych i średnich przedsiębiorców, startup'ów, a także osób osób indywidualnych.

Martyna Wójcik

 • Piaseczno
 • 19 km od Otwock

Marcin Mazur

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Jestem prawnikiem - od stycznia 2012 r. aplikantem adwokackim przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie z kilkuletnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku w kancelarii adwokackiej. Posiadam duże doświadczenie w bieżącej obsłudze przedsiębiorców. Zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy oraz prawa podatkowego; sporządzam umowy, opinie prawne, regulaminy, udzielam odpowiedzi na drobne pytania prawne związane z bieżącą działalnością firmy, pomagam w bieżącej działalności działów HR, uczestniczę w negocjacjach z kontrahentami, prowadzę sprawy cywilne, zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak również występuję przed sądami jako pełnomocnik, prowadzę windykację należności. Jestem osobą

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Jacek K.

Pan Jakub jako jedyny potrafił rozwiązać mój problem księgowo-prawny. Profesjonalne podejście, dobry kontakt, załatwienie sprawy od początku do końca. Na pewno skorzystam z jego usług w przyszłości. Zdecydowanie polecam. Zasłużone 5 gwiazdek.

Adwokat Krzysztof Kaczor

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Założycielem kancelarii jest Krzysztof Mirosław Kaczor - Adwokat Izby Adwokackiej w Warszawie, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jako aplikant adwokacki bronił pro – bono osoby osoby zatrzymywane za udział w akcjach protestacyjnych przed sejmem oraz występował w medialnych procesach w charakterze obrońcy i pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego.W swojej działalności pro - bono, wspierał również podopiecznych fundacji "Po drugie" oraz brał udział w projektach edukacyjnych w zakresie prawa karnego dla więźniów dożywotnich. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych polskich kancelariach adwokackich oraz dziale prawnym dużej spółki informatycznej. Posiada ponad 5 lat doświadczenia w zakresie obsługi

Joanna Szczawińska

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Svitlana Krendelieva SK

Pani Joanna jest profesjonalista w każdym calu, sprawa została załatwiona szybko i sprawnie. Wszystkie kwestie szczegółowo wyjaśnione. Pomoc merytoryczna na każdym etapie. Kontakt doskonały

AKMA sp.zo.o

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Agnieszka S.

Pomoc prawno - kadrowa przy zatrudnianiu cudzoziemców z krajów trzecich. Legalizacja pobytu, pomoc przy wyrabianiu zezwoleń na prace, oświadczeń półrocznych i na prace sezonowa.

Kancelaria Adwokacka adwokat Jarosław Leś

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Adwokacka adwokata Jarosława Lesia świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań. Wyróżniamy się profesjonalną obsługą klientów w języku angielskim, dzięki współpracy z tłumaczem języka prawniczego i ekonomicznym.

Arena Legal Bednarz Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Sp.k.

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Nasza specjalność to obsługa korporacyjna, compliance, M&A, rynki kapitałowe, na terenie Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów.

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Aleksandra Kretkiewicz

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Zakład ogólnobudowlany Degórski Leszek

Moja firma korzysta z opieki prawnej pani Kretkiewicz, bardzo rzetelna i w pełni profesjonalna usługa. Polecam.

"Kądrowska Law&Tax" Klaudia Kądrowska Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Liderio Sp. z o.o.

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Nasza Kancelaria Liderio ma sporo doświadczenia w zatrudnieniu i legalizacji pobytu cudzoziemców. Oferujemy jak stałą współpracę tak i jednorazową pomóc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów.  Oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonania pracy cudzoziemcowi  Zezwolenia na pracę  Zezwolenia na pobyt i pracę i inne. Zadzwoń do nas żeby uzyskać więcej informacji lub napisz na maila z tytułem „ Legalizacja” i dostaniesz nasz cennik. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

W pewnych sytuacjach potrzebna jest pomoc mecenasa. Ludzie nie posiadają wykształcenia sądowego, nie znają się na wszelkich ustawach prawa a ogólna wiedza, jaką przecież posiadamy wszyscy nie zawsze starczy. Dlatego też udajemy się do adwokata, jaki służy swoją pomocą, który pomaga w zawiłych sprawach. Naturalnie taka kwestia musi być w jakiś sposób związana z prawem. A całe bezlik jest takich właśnie spraw. Do prawnika udajemy się wtenczas, kiedy planujemy rozwód, kiedy dochodzimy się o podział majątku, o opiekę nad dziećmi, prawa rodzicielskie, gdy wytaczamy sprawę pracodawcy. Z tymi i innymi komplikacjami prawnymi poradzi sobie Kancelaria adwokacka Warszawa - sprawdź propozycję już dzisiaj.

Kancelaria Adwokacka Paweł Kraśniej

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Katarzyna O.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią adwokat prowadzący kancelarię jest osobą kompetentną jest przyjaźnie nastawiony do klienta w każdej chwili można uzyskać poradę na pewno jest adwokatem z powołania.

Zamknijcie mi to konto bo nie umiem a mam dosyć tych pierdolonych maili

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Doradztwo Prawne Jakub Leszczyński

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Rozpocząłem działalność w 2017 roku. Moja specjalizacja to szeroko pojęte doradztwo prawno-podatkowe dla osób fizycznych i osób prawnych, na terenie całego kraju. Preferuję pracę zdalną.

Aleksandra Kiliańska Kancelaria Radcy Prawnego

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

MB Michał Banaś

 • Raszyn
 • 25 km od Otwock
Joanna N.

Jestem zadowolona z usługi Pana Michała. Pan szybko i rzeczowo doradził w mojej sprawie. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Brzozowski

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Krystyna S.

Pełne zaangażowanie Pana Mecenasa Łukasza Brzozowskiego w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Pana Mecenasa, choćby telefonicznie – świetny kontakt, człowiek wspierający, pomocny radą. Ogromna wiedza i doświadczenie Pana Mecenasa sprawiły, że znów mogę spać spokojnie. Polecam z całego serca. Janina S.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Zaborski

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Dominik M.

Świetny spec, wyciągnął mnie w sprawie karnej. Dzięki niemu cieszę się wolnością i sprawiedliwością! Dziękuję!

Adwokat Anna Majerek

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Profesjonalnie wyglądający adwokat nigdy nie założy brudnych butów. Rozumie on bowiem, jak ważny jest profesjonalny wizerunek. Pierwsze wrażenie robi się przecież tylko raz. Szukając odpowiedniego obuwia warto wziąć lokalizację, w której się mieszka lub praktykuje. Zdecydowanie największą ilością sklepów z obuwiem cieszy się Warszawa. Adwokat mieszkający i praktykujący w Warszawie nie powinien mieć problemu z odnalezieniem cenionej przez siebie firmy obuwniczej. To samo dotyczy innych części garderoby.

Kancelaria Adwokacka

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Szymańczyk Roman Deresz Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli potrzebujesz usług typu doradztwo prawne, prawo gospodarcze, zamówienia publiczne, ochrona środowiska, prawo pracy, inwestycje, fuzje i przejęcia, prawo budowlane, nieruchomości. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Warszawa, woj. mazowieckie, cała Polska. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

LUMINE Kancelaria Radcy Prawnego Mariola Bienias

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Anna J.

Pracuję w szkole. Jestem pedagogiem. Parokrotnie korzystałam z porad Radcy Prawnego p. Marioli Bienias dotyczących spraw szkolnych oraz prywatnych. Zawsze otrzymałam szybką i profesjonalną pomoc.Chciałam jeszcze zaznaczyć, że p. Mariola Bienias jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Zachęcam do korzystania z usług Kancelarii LUMINE. Anna

Stanisław Kruszyński

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Elżbieta K.

Prawnik godny polecenia, sympatyczny, cierpliwy, potrafi słuchać. Prowadził dla mnie dwie sprawy, oczywiście obie zostały zakończone pełnym sukcesem.

Praga Adwokaci

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Dobry adwokat Praga Południe Warszawa Potrzebny Ci dobry prawnik w Warszawie? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii adwokackiej na Pradze Południe. Udzielamy porad prawnych online i w kancelarii w Warszawie, piszemy pisma do dłużników, wierzycieli, instytucji, pracodawców. Pomagamy w negocjacjach oraz prowadzimy sprawy sądowe praktycznie w całej Polsce. Jeśli: potrzebna Ci pomoc w uzyskaniu odszkodowania; zastanawiasz się czy możliwy jest szybki rozwód z orzeczeniem o winie (lub bez); chcesz dowiedzieć się jak wygląda rozwód krok po kroku’ potrzebujesz wsparcia w trudnej sprawie spadkowej; szukasz w Warszawie prawnika od umów deweloperskich. lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek innej sprawie cywilnej, pracowniczej,

FINANCE-CARE

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa - Edyta Sikorska Gałecka

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Radcy Prawnego Edyty Sikorskiej - Gałeckiej w Warszawie w dzielnicy Mokotów zaprasza do zapoznania się z profilem działalności Kancelarii. Dziedzina prawa, którymi zajmuje się radca prawny: - prawo zamówień publicznych, - prawo pracy, - prawo rodzinne i opiekuńcze, Radca prawny Kancelarii posiada bogate doświadczenie w zamówieniach publicznych. Świadczy porady prawne w Warszawie zarówno dla Wykonawców jak i Zamawiających na każdym etapie postępowania o udzielenia zamówienia publicznego. Kancelaria zamówienia publiczne Warszawa - Mokotów dla wykonawców zapewnia: - szczegółową analizę dokumentacji przetargowej, - pomoc w składaniu ofert, wniosków, - sporządzanie pytań do dokumentacji przetargowej, - wsparcie w przygotowaniu

Kancelaria Prawna IUS CIVILE Radca Prawny Artur Desperat

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Zbigniew S.

Radca prawny skontaktował się ze mną telefonicznie, wypytał o zakres zlecenia i określił swoje wynagrodzenie. Wcześniej byłem umówiony na spotkanie z inną osobą i obiecałem dać znać, ponieważ inni potencjalni wykonawcy albo nie zapoznali się z moimi materiałami albo określali zaporowe wynagrodzenie zdecydowałem się na pana Artura, który napisał apelację. Uwzględnił też moje uwagi. Jestem zadowolony ze współpracy i polecam tego prawnika.

adw. Konrad Klocek

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Karolina S.

Sumienny, zaangażowany w pracę. Z łatwością nawiązuje kontakt z Klientem, co pozytywnie wpływa na współpracę. Dobrze przygotowany do każdej sprawy, znający się na tym co robi.

KOLMERS legal

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Nasza Kancelaria prowadzi sprawy dotyczące problemów prawnych osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Udzielamy pomocy prawnej zarówno w zakresie jednorazowych problemów prawnych jak i w zakresie stałej obsługi prawnej. Dysponujemy doświadczeniem wyniesionym z wieloletniej praktyki kancelaryjnej, poprzedzonej rzetelną edukacją uniwersytecką i wyszkoleniem zawodowym. Zespół Kancelarii tworzą eksperci o różnych specjalizacjach i zainteresowaniach zawodowych, dzięki czemu Kancelaria zapewnia szeroki wachlarz wysokiej jakości usług prawnych.

Doradztwo Prawne Jacek Wikalinski

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Sporządzanie pism procesowych w postępowaniach sądowych, windykacyjnych, egzekucyjnych, o odszkodowanie i zadośćuczynienie, naruszenie dóbr osobistych. Doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego i administracyjnego. Sporządzanie umów, regulaminów, prowadzenie negocjacji w celu możliwości polubownego zakończenia sporu (także w celu uniknięcia procesu sądowego), przedstawianie najlepszych rozwiązań powstałych zagadnień prawnych. Strategiczne doradztwo prawne oraz ocena ryzyka gospodarczego w inwestycjach finansowych realizowanych przez podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne.

Kołodziejska & Wasiołek Adwokaci Spółka Partnerska

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Joanna J.

Świetna kancelaria. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie podczas całej współpracy to było dla mnie najważniejsze. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii i szczerze polecam!

RPR LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Anna Rojek

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Anna O.

Pani Mecenas pomogła mi przy sprawie rozwodowej. To za co cenię Panią Anię to przede wszystkim za to, że okazała mi dużo serca i wsparcia nie tylko prawniczego, ale też psychicznego. Rozwód z całą pewnością nie jest przyjemnym wydarzeniem w życiu, a wręcz dla mnie był traumatycznym przeżyciem. Dziękuję bardzo za pomoc, zaangażowanie, umiejętną taktykę procesową i pozytywne dla mnie rozstrzygnięcie sądowe.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Kamil Obrębski

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Paweł S.

Kancelaria obsługiwała moją spółkę w celu negocjacji i zawarcia umów z dużym kontrahentem. Usługi na wysokim poziomie. Efekt końcowy również oceniam bardzo dobrze. Ceny średnio-warszawskie.

KANCELARIA ADWOKACKA ELIZA MINCER-JAKUBIAK

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Karol Pindor

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Golat

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Kancelaria została założona w 2001 r. przez radcę prawnego Monikę Golat, członka Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i nieprzerwanie od 15 lat świadczy pomoc prawną. Oferuje pełen zakres usług związanych z obsługą prawną przedsiębiorców i osób fizycznych, świadczonych bezpośrednio przez radców prawnych i adwokatów, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa podatkowego, autorskiego i korporacyjnego podmiotów gospodarczych. Wieloletnimi klientami kancelarii są spółki prawa handlowego zarówno z udziałem kapitału polskiego jak zagranicznego. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi prowadzimy stała współpracę z rzeczoznawcami majątkowymi, biegłymi z zakresu wyceny przedsiębiorstw i nieruchomości, firmami audytorskimi oraz biegłymi

Damian Glinka

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock
Monika K.

Równość w dostępie do prawa jest najważniejsza. Zapewniam rzetelny wybór najlepszego wariantu ubezpieczeniowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

HR GROWING IWH

 • Warszawa
 • 22 km od Otwock

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Otwock, Józefów, Wiązowna, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Glinianka, Duchnów, Góraszka, Sobienie-Jeziory, Dąbrówka, Malcanów, Pogorzel, Izabela, Majdan, Warszawice, Dziechciniec, Lipowo, Glina. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?