Prawo pracy Łosice - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Pracy w Łosicach, 2020

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy Łosice

Szanowni Państwo Obsługuję sprawy Klientów od 1997r, a na własny rachunek od 2008r z szerokiego zakresu ale przede wszystkim: prawo rodzinne, cywilne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, służebność przesyłu. Szerokie doświadczenie w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pomocy w prowadzeniu firmy przy użyciu instrumentów elektronicznych oraz w zakresie prawa konsumenckiego także z perspektywy przedsiębiorcy sprzedającego towary i usługi konsumentom. Jestem absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego - rok 1997r. Mam ponad 10 lat (od 1997r) pracy etatowej na różnych szczeblach administracji, a także w firmach i przedsiębiorstwach, a następnie rozpoczęłam działalność (własne biuro) od 2008. Obsługuję Klientów online

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rosiński

Biała Podlaska, 34 km od Łosice
Agnieszka I.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Rosiński w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 8/3 (tel. 604-613-864) zajmuje się kompleksowym świadczeniem pomocy prawnej przede wszystkim na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o odszkodowanie, zadośćuczynienie, zasiedzenie i rozgraniczenie nieruchomości, rozwodowych, alimentacyjnych, o podział majątku wspólnego małżonków, spraw spadkowych i o zapłatę. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, karne, wykroczeniowe, ubezpieczeniowe oraz administracyjne.

Prowadzona przeze mnie Kancelaria świadczy fachowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców. Na rzecz klientów indywidualnych oferuję kompleksowe porady prawne, sporządzanie wszelakich pism procesowych na etapie postępowania przesądowego oraz reprezentację przed organami, instytucjami oraz sądami na etapie wszystkich instancji. Każdą sprawę traktuję indywidualnie, zapewniając najwyższy standard usług gwarantujący pełną dyskrecję oraz poszanowanie zasad etyki zawodowej. Przedsiębiorcą oferuję kompleksową pomoc prawną w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, w tym doradztwo prawne w zakresie tworzenia spółek, ich doraźnej obsługi oraz występowanie w ich imieniu w postępowaniach sądowych oraz

MMM Adwokaci

Siedlce, 30 km od Łosice

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Pawlik

Łuków, 40 km od Łosice
Ewa M.

Pani Agnieszka zareagowała na moje zgłoszenie bardzo szybko. Wysłuchała i udzieliła dokładnych, jednych wskazówek co do postępowania w kwestii problematycznej. W dalszym kroku przygotowała stosowne dokumenty, które na szczęście nie musiały być użyte. Polecam Panią Agnieszkę i bardzo dziękuję za pomoc.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Łosicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Łosic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Golec

Radzyń Podlaski, 48 km od Łosice
Agata S.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to prawo karne, prawo cywilne, prawo rzeczowe, prawo spadkowe, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo restrukturyzacyjne. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego. Posiadamy bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przez różnymi sądami oraz urzędami. Jesteśmy elastyczni co do czasu i miejsca pracy, Państwa problem jest bardzo ważny, a najważniejsze to jego szybkie rozwiązanie, w czym możemy Państwu pomóc.

RENATA SZCZĘŚNIAK

Tuchowicz, 49 km od Łosice

Kompleksowa pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, karnego i administracyjnego.

Tomasz P.

Bardzo profesjonalne podejście, widać, że jest to profesjonalista i fachowiec, poza tym wykonawca zadawał konkretne, jasne i czytelne pytania i takie odpowiedzi ode mnie uzyskał. Bardzo polecam, na pewno skorzystam w przyszłości jeśli będzie taka nowa potrzeba.

Mediator

Lubartów

Magister prawa, mediator sądowy, oferuje konsultacje prawne dotyczące wszelkich spraw życiowych. Wpisana na listę Stałych Mediatorów Sądu Okręgowego w Lublinie. Spadki, rozwody, alimenty, ugody sądowe i przed sądowe. Usprawniam proces komunikacji między stronami. Pomagam załatwić formalności związane ze wszystkimi sprawami, jakie mogą się przytrafić. Zapewniam poufność, profesjonalność, przystępność cenową. Możliwość spotkania na terenie Lublina lub Lubartowa.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Kulesza

Zambrów
Bogusława K.

Miałam zaszczyt niedawno korzystać z usługi Kancelarii Radcy Prawnego Pana Michała Kuleszy. Sprawnie, konkretnie i szybko sprawa była załatwiona. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna Panu Kuleszy za pomoc. Oceniam na najwyższy stopień współpracę i podejście do sprawy oraz do klienta. Profesjonalnie. Polecam wszystkim którzy potrzebują radcy prawnego. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Wdzięczna BK.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Mielczarczyk

Wyszków
Marian S.

Adwokat Klaudia Mielczarczyk jest adwokatką, której można zaufać, dokładnie wyjaśnia sposób przebiegu sprawy sądowej, szybka odpowiedź przez e-mail czy telefon, a to jest ważne dla klienta. Polecam adwokat Klaudię Mielczarczyk za jej doświadczenie i obowiązkowość.

Adwokat Magdalena Bielonko-Kierasińska - Kancelaria Adwokacka w Białymstoku

Białystok
Joanna S.

Świetna współpraca pod każdym względem. Pełen profesjonalizm Pani Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej, Jej indywidualne podejście do klienta, rzeczowość, życzliwość oraz doświadczenie przyczyniły się do szybkiego i pozytywnego zakończenia sprawy. Zdecydowanie polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Dorota Żwirko

Białystok

Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to porady prawne, sporządzanie umów, pism, reprezentacja procesowa w sądach w sprawach cywilnych, gospodarczych, z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, spadkowego, na terenie województwo podlaskie, mazowieckie.

Kancelaria Radcy Prawnego MN Legal

Białystok

Wykonujemy prace od 2014. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu RODO, prawa gospodarczego, prawa cywilnego. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Białystok, województwo podlaskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki

Białystok

Kancelaria Adwokacka mec. Michał Brodecki w Białymstoku zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Prowadzimy sprawy z zakresu: - prawo cywilne; - prawo karne; - prawo rodzinne; - prawo spadkowe; - prawo gospodarcze; - prawo pracy i ubezpieczeń społecznych; - prawo administracyjne; - prawo autorskie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Jaroch

Białystok
Teresa K.

Profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Ogromna wiedza merytoryczna oraz doświadczenie.

Kancelaria Adwokacka Marcin Sołub

Białystok
Ivanna S.

Pan Sołub prowadził sprawę związanej z rozwodem( szlub w Paryżu , rozwód w Polsce) Jestem bardzo zadowolona. Całą sprawą zajmował się pan adwokat, ponieważ nie jestem polka i nie znam się na polskim prawie. Przyjechała tylko na rozprawę. Jakoś sprawy,zaufanie, szybka odpowiedz, znawca sprawy, profesionalizm - gwarantuje. Polecam pana adwokata Marcina Sołuba.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Nejbert

Puławy
Łukasz W.

Polecam to miejsce każdej osobie potrzebującej pomocy prawnej. Jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Nasiadka

Wołomin

Kancelaria Adwokacka

Wołomin

Kancelaria Adwokacka Anna Luiza Smyk adwokat

Lublin
Joanna G.

Bardzo kompetentna, zaangażowana pani mecenas. Otrzymałam fachową poradę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Angelique Guillot - Ławnik

Lublin
Wieslaw M.

Profesjonalne podejście do sprawy. Konkretne przedstawienie zagadnienia.

Adwokat Lublin

Lublin
Piotr W.

Dziękuję za pomoc zakończoną sukcesem! Profesjonalny Pan Mecenas zarówno na sali rozpraw jak i poza nią. Klasa.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Okoniewski

Lublin

Nasza kancelaria funkcjonuje od 2013 roku.Naszą wiodącą działalnością jest obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. W zależności od oczekiwań naszych Klientów świadczymy pomoc prawną prowadząc indywidualne sprawy lub w formie kompleksowej i stałej obsługi prawnej. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi m.in. w zakresie reprezentowania przed sądami i organami administracji publicznej, sporządzania projektów umów, tworzenia opinii prawnych i udzielania porad prawnych. Szczególną uwagę zwracamy na cele biznesowe klienta, bacząc by ich realizacja mieściła się w granicach prawa. Oferta stałej obsługi prawnej jest zawsze dopasowywana do oczekiwania i profilu działalności Klienta. W tym zakresie jesteśmy elastyczni i

Anna Klimek

Lublin

Rozpoczęliśmy działalność w 2012 roku. Nasza specjalność to kadry i place, na terenie Lublin.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Dajos

Lublin

Adam Pietras Kancelaria Radcy Prawnego

Lublin

Nasza Kancelaria oferuje prócz kompleksowej obsługi prawnej i prawno-podatkowej również doradztwo ekonomiczne oraz pomaga sprawować nadzór właścicielski we wszelkich jego przejawach. Świadczymy też usługi w zakresie dochodzenia należności, odzyskiwania długów. Działamy także w sferze energetyki, czy prowadzenia postępowań przyłączeniowych w stosunku do przedsiębiorstw sieciowych.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Policha - Szysz

Lublin

Kancelaria świadczy pomoc prawną 2017 r. na terenie woj. Lubelskiego i Mazowieckiego z zakresu prawa cywilnego (w szczególności odszkodowań), rodzinnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy. W przypadku wyboru oferty proszę o kontakt telefoniczny 501263786

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka

Lublin
Robert K.

Pan adwokat konkretny,działa szybko i informuje na bieżąco.odnośnie kasy wiadomo mogło by być taniej.

Emilia Maniara

Lublin

Usługi BHP i Prawno Organizacyjne

Lublin

Obsługa firm w zakresie: BHP, Ochrony Środowiska, Spraw Pracowniczych, Organizacji i Zarządzania. Prowadzimy min. szkolenia BHP wstępne i okresowe, analizy i ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, sporządzamy instrukcje i regulaminy. Świadczymy usługi związane z naliczaniem opłat i sprawozdawczością związaną z korzystaniem ze środowiska. Sporządzamy dokumentację kadrową i wynikającą z prowadzenia spółki prawa handlowego.

Adwokat Anna Dudek

Lublin

Adw. Anna Dudek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Lublinie, gdzie obsługuje klientów indywidualnych, jaki i przedsiębiorców, osoby prawne. Adw. współpracuje również z innymi kancelariami prawnymi, w zakresie reprezentacji sądowej rozmaitych podmiotów. Do zakresu prowadzonych spraw należą między innymi postępowanie cywilne (prawo rzeczowe, spadkowe, rodzinne, umowy i zobowiązania), postępowanie karne (reprezentacja stron w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, prowadzenie obrony), postępowanie administracyjne, i inne

Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul

Lublin

Adwokat Patrycja Kucharczyk Kancelaria Adwokacka

Lublin

Warto zapoznać się z ofertą naszej Kancelarii, która zapewnia takie usługi jak obsługa prawna firm i osób fizycznych - zawsze kompleksowo. Zajmiemy się sprawami o alimenty, sprawami rozwodowymi i separacjami, sprawami spadkowymi i innymi. Nasz prawnik Lublin da z siebie wszystko. Zapraszamy na stronę!

Biuro Rachunkowe Wawrysiuk s.c.

Lublin

Wieloletnia praca w zakresie i na rzecz szeroko rozumianej działalności gospodarczej zaowocowała dynamicznym rozwojem podmiotów gospodarczych obsługiwanych przez Biuro, jak również rozwojem samego Biura. Współwłaściciele Biura posiadają certyfikaty Ministerstwa Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Pracując w zespole księgowych i doradców podatkowych rozwiązujemy najróżniejsze problemy rachunkowo – podatkowe wzajemnie uzupełniając się wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wieloletniemu i wielostronnemu doświadczeniu dostosowujemy wykonywaną usługę do potrzeb i specyfiki każdego podmiotu gospodarczego oraz wymagań klienta. Klienci biura mają do dyspozycji wydzielone pomieszczenia w biurze, gdzie mogą spokojnie

Adwokat Anna Kamińska Kancelaria adwokacka

Lublin

Działamy na rynku od 2017. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Lublin i Warszawa. Dziedzina, w której się specjalizujemy to sprawy sądowe, rozwody, sprawy karne, podziały majątku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, o zapłatę odszkodowania, emerytury. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS

Świdnik
Agnieszka L.

Błyskawiczny kontakt i konkret ze strony pani mecenas a przede wszystkim działania podjęte natychmiast.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Olender

Łomża

Usługi kadrowo-płacowe Martyna Skoczeń

Ząbki
Paweł L.

Z przyjemnością polecamy firmę Usługi kadrowo-płacowe Martyna Skoczeń

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Borek-Owczarczyk

Ząbki
Natalia R.

Ekomisja Sp. z o.o.

Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego SYLWIA TKACZYK

Warszawa

Nasza Kancelaria Radców Prawnych świadczy usługi zarówno stacjonarnie (w siedzibie Kancelarii w Warszawie), jak równie zdalnie (przez Nasz Serwis internetowy www.twojradcaprawny.pl). Pomagamy Klientom w następujący sposób: - udzielamy porad prawnych, - sporządzamy opinie prawne, - przygotowujemy pisma procesowe, umowy, pozwy do sądu, etc.), - tworzymy regulaminy i polityki prywatności stron WWW, serwisów, sklepów i portali internetowych, - prowadzimy sprawy sądowe, - świadczymy stałą kompleksową obsługę prawną firm, - oferujemy prawną windykację wierzytelności. Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu: - prawo cywilne, - prawo gospodarcze, - prawo administracyjne, - postępowanie cywilne, - prawo pracy, - postępowanie

Kancelaria Adwokacka

Warszawa

DORADCA PRAWNY

Warszawa

Sfera działań firmy to prawo cywilne. Rozpoczęliśmy działalność od 2015r. Terenem działalności naszej firmy jest Warszawa. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

Warszawa
Marian K.

Profesjonaliści z ogromem wiedzy. Pan Piotr Kłodziński to złoty człowiek, który poradzi sobie chyba z każdą sprawą. Jestem zachwycony, że pomógł mi z nie przyjemnym sporem inwestycyjnym. Bardzo polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Bartosz Sobolewski

Warszawa
Maciej C.

Pomoc udzielona na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i na czas. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam.

Krajowe Centrum Pomocy Prawnej sp. z o.o

Warszawa

Viver Legal Doradztwo Prawno Gospodarcze

Warszawa

Kancelaria Viver Legal świadczy profesjonalną obsługę prawną dla Klientów biznesowych jak i osób fizycznych. Doradzamy naszym Klientom w każdej dziedzinie prawa, Kancelaria współpracuje z wieloma prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa, w tym adwokaci, czy doradcy podatkowi. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, administracyjnym, doradztwie podatkowym, przeprowadzamy optymalizacje podatkowe mające na celu zmniejszenie stawek odprowadzanych podatków. Oferujemy pomoc prawną podmiotom potrzebującym jej sporadycznie, jak również tym, które wymagają jej stale i kompleksowo. Nie różnicujemy Klientów – obsługujemy zarówno międzynarodowe koncerny, jak i małe firmy rodzinne, a także osoby fizyczne. Naszym celem jest

Provis

Warszawa

Prawnik udzieli porad prawnych oraz przygotuje pisma procesowe z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Oferuję usługi z zakresu: Doradztwa odnośnie tarczy antykryzysowej; Sporządzania pism procesowych, m.in.: Pozwy oraz odpowiedzi na pozwy, Apelacje cywilną, Sprzeciwy od nakazów zapłaty, Zażalenia oraz Odwołania od decyzji organów, Konstruowanie umów Opiniowanie umów Zapraszamy do kontaktu. Wycena usługi jest bezpłatna!

Sprawiedliwy

Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński

Warszawa

Kancelaria Radcy Prawnego Szczepan Wroński Al. Jana Pawła II 61 lok. 301, 01-031 Warszawa Moje specjalizacje to: prawo pracy, prawo administracyjne, w tym sprawy PFRON, prawo spółek, prawo cywilne, prawo gospodarcze, zatrudnianie cudzoziemców, legalizacja pobytu. Jestem ekspertem w sprawach związanych z PFRON, w szczególności związanych ze zwrotem dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych oraz kontrolami zakładowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych (ZFRON). W powyższym zakresie Kancelaria prowadzi również szkolenia dla pracodawców i audyty w siedzibie firmy z zakresu prawidłowości ubiegania się o dofinansowania oraz wykorzystywania środków ZFRON. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji

HR GROWING IWH

Warszawa

Doradztwo Prawne Ewa Sułkowska

Warszawa

Doradztwo składa się z profesjonalnych adwokatów, aplikantów adwokackich, aplikantów radcowskich oraz prawników. W obecnej formie działamy od około dwóch lat, natomiast życie zawodowe każdego z nas z działalnością prawniczą związane jest od wielu lat, co wzmacnia naszą wiedzę o stosowną praktykę wzbogaconą wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas ogromne zaangażowanie w prowadzone przez nas sprawy. Nasi Klienci są z nami w stałym kontakcie. Istotą Doradztwa jest bezpośredni kontakt z mecenasem prowadzącym sprawę. Nie pozostawiamy Klienta samemu sobie, a zawsze służymy radą, wsparciem oraz staramy się znaleźć rozwiązania tam, gdzie podobno ich nie ma. Nasi Klienci pozostają z nami w stałej współpracy, a największą nagrodą naszej pracy

Krasna Dziadkowskie-Folwark Lipno Stara Kornica Górki Harachwosty Różowa Jeziory Borsuki Horoszki duże Mierzwice-Kolonia Chłopków-Kolonia Hruszniew-Kolonia Popławy Wygoda Niemojki Biernaty średnie Żurawlówka Myszkowice Bolesty Hruszniew Serpelice Patków Nowe mierzwice Chlebczyn Kornica-Kolonia Michałów Szańków Krasna-Kolonia Stare mierzwice Bonin Korczówka Nowe hołowczyce Nowosielec Binduga Zalesie Klimczyce Felin Klepaczew Wygnanki Dziadkowskie Łuzki Wólka nosowska Chotycze-Kolonia Bachorza Walimek Mostów Woźniki Dubicze Mszanna Kisielew Klimczyce-Kolonia Radlnia Siliwonki Rozwadów Stare hołowczyce Rudnik Ostromęczyn-Kolonia Zakrze Nowe łepki Hruszew Rusków Waśkowólka Sewerynów Chłopków Płosków-Kolonia Walim Łosice Stare biernaty Juniewicze Bonin-Ogródki Meszki Raczki Mężenin-Kolonia Kopce Dawidy Hołowczyce-Kolonia Nieznanki Liwki włościańskie Kiełbaski Bużka Chotycze Stare łepki Olszanka Bolesty-Kolonia Dzięcioły Nowa kornica Grzybów Sarnaki Ławy Czeberaki Szawły Wyrzyki Platerów Kobylany Makarówka Huszlew Kózki Krzywośnity Mężenin Płosków Stare litewniki Koszelówka Rudka Stare szpaki Pietrusy Liwki szlacheckie Falatycze Ostromęczyn Czuchów Zaborze Nowe szpaki Zabuże Zienie Nowodomki Klimy Korczówka-Kolonia Rzewuszki Władysławów Bejdy Toporów Czuchów-Pieńki Terlików Chybów Horoszki małe Kazimierzów Szydłówka Kownaty Próchenki Franopol Nowe litewniki Puczyce Szpaki-Kolonia Czuchleby Świniarów Kamianka więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.