Prawo pracy Jarosław - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Pracy w Jarosławiu, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Prawo pracy

Prawo pracy Jarosław
Lidia Z.

Pani mecenas Aneta prowadziła mają sprawę pracowniczą, która zakończyła się dla mnie pomyślnie Cechuje ja fachowość, duże zaangażowanie, doświadczenie i ogromna wiedza. Spotkania i kontakt telefoniczny przebiegały nienagannie. Pani mecenas Aneta jest mecenasem godnym polecenia.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Prawo pracy Jarosław
Grażyna Z.

Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu oferuje rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Celestyna Kusa-Gajur występuje jako obrońca w sprawach karnych, karnych skarbowych i o wykroczenia oraz pełnomocnik w sprawach cywilnych. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. W obsłudze prawnej adwokat przedstawi rzetelną ocenę sytuacji oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim realizację interesów Klienta. Kancelaria stara się prowadzić sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych dążąc do sprawnego rozwiązania problemów obsługiwanego Klienta. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz miłą i życzliwą atmosferę. Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie. Karncelaria jest partnerem w sieci Kacelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

Kancelaria Radcy Prawnego w Jarosławiu - Prawo pracy Jarosław
Emilia O.

Sprawa o upadłość, polecam, nawet nie widziałam, że tak łatwo pójdzie.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Pracy w Jarosławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Pracy i szukasz nowych Klientów z Jarosławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz - Prawo pracy Gwizdaj

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz

 • Gwizdaj
 • 15 km od Jarosław

Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Radca Prawny Magdalena Wrotny - Prawo pracy Rzeszów

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje tajemnicę

Kancelaria Radcy Prawnego w Przeworsku - Prawo pracy Przeworsk

Kancelaria Radcy Prawnego w Przeworsku

 • Przeworsk
 • 12 km od Jarosław
Dominika S.

Zakładali dla mnie spółkę w systemie s24 wysokie kompetencje prawne i informatyczne, polecam.

Legalter Alternatywne Biuro Prawne - Prawo pracy Przemyśl

Legalter Alternatywne Biuro Prawne

 • Przemyśl
 • 27 km od Jarosław

Legalter Alternatywne Biuro Prawne zapewnia Państwu obsługę znakomitych prawników, którzy reprezentować będą Państwa w postępowaniu sądowym zmierzającym do uzyskania pełnej rekompensaty za krzywdę wyrządzoną Państwu i Państwa bliskim. Pomagamy osobom poszkodowanym nie tylko na skutek wypadku, ale również innych bezprawnych działań. Z pomocy współpracujących z nami prawników mogą skorzystać osoby pokrzywdzone przestępstwem, czynem stanowiącym naruszenie dóbr osobistych, niewykonaniem umowy przez kontrahenta czy działaniem instytucji finansowych.

RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski (filia w Przemyślu) - Prawo pracy Przemyśl
Dawid B.

Ta Kancelaria zasługuje na miano najlepszej Kancelarii. Podejście, zaangażowanie, wiele wskazówek i pomoc. Gorąco polecam!

Biuro detektywistyczne GEPARD - Prawo pracy Przemyśl

Biuro detektywistyczne GEPARD

 • Przemyśl
 • 27 km od Jarosław

Biuro detektywistyczne GEPARD świadczy usługi w zakresie pozyskania dowodów zdrady partnera lub współmałżonka, poszukiwania osób I mienia,wykrywania podsłuchów I kamer, obserwacji środowiska małoletniego, pozyskania materiałów DNA oraz inne sprawy zlecone nam przez klienta. Nasi detektywi posiadają Licencje Detektywa oraz doświadczenie z lat służby w różnych formacjach mundurowych. Działamy na terenie Podkarpacia ale nie tylko ...

Jan Dariusz Szaluś Kancelaria Adwokacka

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Prawo pracy Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ ANDRZEJ BYTNAR

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
L&B COMPANY

Mecenas Bytnar jest profesjonalistą. Pozałatwiał mi sprawy, których inni nie zrobili przez 28 lat. Wprawdzie jest bardzo drogi, ale zarazem bardzo skuteczny. Ciężko z nim się skontaktować ze względem na ilość obowiązków, ale polecam za jakoś usług!

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK - Prawo pracy Łańcut

KANCELARIA ADWOKACKA JUSTYNA BOŻEK

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Anna M.

Pani Justyna rzeczowo i fachowo przedstawiła co i jak mam skompletować. Polecam każdemu KANCELARIĘ ADWOKACKĄ JUSTYNY BOŻEK.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz - Prawo pracy Lubaczów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz

 • Lubaczów
 • 35 km od Jarosław
Jadwiga W.

Pełen profesjonalizm zarówno, jeśli chodzi o porady prawne jak i podejście do klienta, skuteczność, dyspozycyjność oraz duże zaangażowanie w sprawę. Gorąco polecam pana adwokata.

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka - Prawo pracy LUBACZÓW

Krzysztof Kopciuch Kancelaria Adwokacka

 • LUBACZÓW
 • 35 km od Jarosław

Rozpoczęliśmy działalność od 2013. Nasza firma wykonuje sprawy karne, rodzinne, rozwody. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, Rzeszowa, LLubaczowa, Przemyśla. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Szpila

 • Leżajsk
 • 31 km od Jarosław
Jolanta O.

Doradził, odpowiedział na wszystkie pytania i skutecznie zajął się moją sprawą. Polecam.

Magdalena Iwańczuk

 • Krasne
 • 41 km od Jarosław

ANDY

 • Sokołów Młp.

Firma zajmuje się doborem odpowiednich dotacji z UE dla potencjalnych klientów wraz z przygotowaniem kompletnej dokumentacji (projekt, biznes plan, itp.). Firma trudni się kompleksowymi usługami w zakresie przygotowania, prowadzenia oraz monitorowania dokumentacji od momentu złożenia wniosku aż do podpisania umowy o dofinansowanie. Świadczymy usługi doradcze w zakresie prawa pracy, przetargów publicznych, przygotowania dokumentacji do przetargu. Ponadto oferujemy usługi ubezpieczeniowe kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń: majątkowych, emerytalnych, na życie oraz inwestycyjnych - NAJLEPSZE OFERTY W JEDNYM MIEJSCU. Gwarantujemy pełny PROFESJONALIZM.

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

KANCELARIA PRAWNA TMH - ADWOKAT RZESZÓW - Prawo pracy Rzeszów

KANCELARIA PRAWNA TMH - ADWOKAT RZESZÓW

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców. Mamy szeroki wachlarz usług i zajmujemy się między innymi: kredytami frankowymi, sprawami rodzinnymi i majątkowymi, prawem pracy, prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym, polisolokatami. Mamy zespół doświadczonych prawników, którzy zapewniają rzetelne podejście do każdej z prowadzonych spraw. Zajmujemy się m.in prawem karnym, gospodarczym, cywilnym czy skarbowym. Jeżeli chcesz poznać bliżej ofertę, wejdź na: https://ktmh.pl

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Prawo pracy Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marek C.

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

BWW Kancelaria Prawna - Prawo pracy Rzeszów

BWW Kancelaria Prawna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria oferuje pomoc doświadczonych prawników, profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Dzięki wielu latom praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie dochodzenia i ochrony roszczeń. Nasi profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni – oferują pełen wachlarz usług zarówno w sprawach prywatnych, jak i kwestiach biznesowych. Zadowolenie Naszych Klientów, to główne kryterium, którym się kierujemy w wykonywaniu obowiązków. Powierzając nam swoją sprawę, możesz liczyć na fachową pomoc i pełną informację o jej przebiegu i wszystkich czynnościach. Kancelaria zapewnia pomoc prawną profesjonalnych i doświadczonych prawników w zakresie prawa cywilnego, karnego,

Kancelaria Adwokacka jakubowskazawada.com - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka jakubowskazawada.com

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Kuba Z.

Doskonała współpraca, profesjonaliści w każdym calu. Polecam.

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Prawo pracy Rzeszów

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adw. Andrzej Leszczak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Dzień dobry. Moja kancelaria została założona w 1999r. Od samego początku swojej działalności zajmuję się w szczególności szeroko pojętymi sprawami odszkodowawczymi ( odszkodowania za błędy medyczne , odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi , w związku z wypadkami w pracy , spory z firmami ubezpieczeniowymi na tle realizacji umowy ubezpieczenia i wypłat odszkodowań, itp ). Prowadzę również sprawy rodzinne ( alimentacyjne , rozwodowe , podziały majątku), karne oraz gospodarcze ( spory pomiędzy podmiotami gospodarczymi , windykacja należności) . Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią. Adw. Andrzej Leszczak

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Goździewska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Moja Kancelaria oferuje Państwu usługi profesjonalnych i kreatywnych adwokatów, nastawionych na rozwiązywanie Państwa problemów biznesowych i indywidualnych. Jesteśmy ukierunkowani na fachowe udzielanie pomocy prawnej, podatkowej, działając na rzecz osób fizycznych jak i wszelkiego rodzaju firm, osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych, w tym spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, komandytowych oraz podmiotów posiadających osobowość prawną takich jak spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia. Zawsze wykonujemy swoje obowiązki z najwyższą starannością. Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji. Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Wykorzystaj to!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec - Prawo pracy 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec

 • 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Kawalec, prowadzona przez adw. Justynę Kawalec oraz adw. Krzysztofa Kawalec, świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kierując się zasadami etyki zawodowej, w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię polegają przede wszystkim na doradztwie prawnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta oraz okoliczności każdej sprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chronimy interesy naszych Klientów w sposób wszechstronny i fachowy. Podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów przed sądami, organami ścigania, a także organami i instytucjami administracji

Kancelaria Adwokacka adwokat Karol Draus - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Karol Draus

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka M.

Osobiste zaangażowanie w zleconą sprawę, a nie praktyka wysyłania zmienników na rozprawy, z czym spotkałam się u innych adwokatów. Polecam serdecznie!

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kujawska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
High Voltage Solutions Seweryn Kościółek

Usługi prawne na najwyższym poziomie. Kancelaria godna polecenia. Usługi zrealizowane profesjonalnie i na czas.

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW - Prawo pracy Rzeszów

BUSINESS ADVICE ODDZIAŁ RZESZÓW

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Krystian T.

Polecam. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pracownicy rzetelni, kompetentni i zaangażowani. Udzielona przez kancelarię opinia w mojej sprawie była w pewni wyczerpująca i zrozumiała.

Stelmach Kancelaria Adwokacka - Prawo pracy Rzeszów

Stelmach Kancelaria Adwokacka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Ewa P.

Pan Bartosz Stelmach to bardzo dobry adwokat. Jego praca to pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność, a przy tym serdeczny i miły człowiek. Polecam wszystkim gorąco.

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Prawo pracy Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Łukasz P.

Dziś, dzięki adw. Natalii Zdeb i kancelarii ResLegal uzyskaliśmy upadłość konsumencką, a tym samym drugą szanse na rozpoczęcie wszystkiego od nowa, choć nie mieliśmy już na to nawet nadziei. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z kancelarią dla której to człowiek jest ważny i od początku do samego końca adw. Natalia Zdeb była obok nas nawet wówczas gdy nie mieliśmy już nadziei na pozytywne zakończenie trudnej sprawy. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!!! Wspaniałe podejście do człowieka oraz jego problemów!!! Walka o klienta i pozytywny wynik sprawy do samego końca!!! Polecamy wszystkim i dziękujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Małgorzata S.

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy. Jestem bardzo zadowolona z jego usług i czystym sercem polecam Pana Łukasza do każdej sprawy!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Kowalska-Złamaniec

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Tomasz S.

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Mecenas. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowa pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP - Prawo pracy Rzeszów

KANCELARIA PRAWA PRACY I BHP

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Swoje doświadczenie w branży buduję od 1996 roku. Usługi świadczę dla Klientów z województwa podkarpackiego. OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PRAWA PRACY Moi Klienci mogą liczyć na fachowe wsparcie oraz doradztwo w zakresie prawa pracy oraz w kwestiach związanych z BHP. Dzięki wykonywaniu obowiązków w Państwowej Inspekcji Pracy zdobyłem doświadczenie nie tylko praktyczne, ale również teoretyczne. Przeprowadziłem prawie 2000 kontroli w różnej wielkości podmiotach. Jestem także doświadczonym wykładowcą z zakresu prawa pracy i tematyki zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Dbam o jak najwyższy poziom obsługi moich Klientów, dlatego też na bieżąco we własnym zakresie aktualizuję swoją wiedzę w dziedzinach, którymi zajmuję się na co

Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszka Lemiechowicz - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszka Lemiechowicz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

LEGAL.F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny - Prawo pracy Rzeszów

LEGAL.F KANCELARIA Paulina Fiejdasz Radca Prawny

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Sylwia O.

Prowadzona sprawa zakończyła się sukcesem. Pani Paulina w sposób profesjonalny zajęła się mną, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie postępowania. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kmiotek-Pietryga

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Karolina K.

Korzystałam z pomocy Pani mecenas w skomplikowanej sprawie rozwodowej. Sprawa zakończyła się dla mnie pełnym sukcesem. Otrzymałam alimenty w takiej wysokości w jakiej chciałam. Pani mecenas jest miłą osobą, a przy tym doskonałym specjalistom w rozwodach. Polecam z czystym sumieniem.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marcin A.

Zdecydowanie polecam. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pani Marta pomogła uzyskać oczekiwany rezultat w rozprawie która wydawała się z góry przesadzona.

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Dolot - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Dolot

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA - Prawo pracy Rzeszów

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Lidia M.

Pan Mecenas szybko i sprawnie poprowadził moją sprawę. Jestem z niego niezwykle zadowolona. Bardzo polecam.

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Rupar - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Prawna Adwokat Piotr Rupar

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka w Rzeszowie prowadzona pod przewodnictwem jej właściciela Adwokata Piotra Rupara zrzesza szereg prawników świadczących usługi z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Nasze usługi obejmują zastępstwo procesowe przed sądami powszechnymi pierwszej i drugiej instancji oraz przez Sądem Najwyższym w Warszawie, sporządzanie zażaleń, apelacji oraz skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego w Warszawie, sporządzanie i analiza umów, porady, opinie i konsultacje prawne, także w formie telefonicznej oraz e-mail.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kojder

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maciej S.

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Kancelaria Adwokacka Nicola M. Korytko - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Nicola M. Korytko

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka Nicola M. Korytko świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej firm, klientów indywidualnych, organów administracji publicznej oraz instytucji pozarządowych. Kancelaria specjalizuje się głównie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, prawa spółek oraz spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa. W Kancelarii prowadzone są także sprawy z zakresu prawa karnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego.

Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut - Prawo pracy Rzeszów

Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Michał P.

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

Ranking Specjalistów od Prawa Pracy obejmuje również takie miejscowości jak: Jarosław, Radymno, Pruchnik, Munina, Wiązownica, Radawa, Wólka Pełkińska, Pełkinie, Szówsko, Rokietnica, Laszki, Chorzów, Łowce, Sośnica, Chłopice, Koniaczów, Wierzbna, Roźwienica, Tuczempy, Kramarzówka. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?