Prawo gospodarcze Żary - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Gospodarczego w Żarach, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze Żary
Monika W.

Po raz pierwszy korzystam z usług adwokata i pan Przemysław Kostrzewa okazał się wspaniałym człowiekiem. Odpowiada cierpliwie na pytania, jest wyrozumiały i szczery. Nie rzuca pustych obietnic. Rzeczowo tłumaczy i dodaje otuchy. Dziękuję.

BHPEX Sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Zielona Góra

BHPEX Sp. z o.o.

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Adam B.

Firma działa dobrze, zamawiam od nich apteczki przemysłowe dość regularnie. Cieszy mnie współpraca z nimi.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Zakres świadczonych przez naszą firmę usług to prawo karne, karno-skarbowe, cywilne i gospodarcze. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Zielona Góra, Żagań, Krosno Odrzańskie, Nowa Sól. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary

Bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych: sprawy rodzinne, gospodarcze, odszkodowania. Sporządzanie pism procesowych, w tym apelacji cywilnych i karnych oraz opinii prawnych i podatkowych.

Kancelaria Radcy Prawnego Norbert Grygiel

 • Zielona Gora
 • 40 km od Żary

Realizowane przez nas usługi to rozwód, alimenty, kontakty z małoletnim, prawo cywilne, spadki, odszkodowania. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2007. Obszarem działalności naszej firmy jest województwo lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Gospodarczego w Żarach

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Gospodarczego i szukasz nowych Klientów z Żar lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Anna Zieleniewska-Jankowska - Prawo gospodarcze Sulechów
Dagmara M.

Szybkość nawiązania kontaktu, rzeczowe podejście do tematu, umówienie terminu spotkania. Dobry humor ;-)

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz - Prawo gospodarcze Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Wojciech Jamróz

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Daisy's hone

Kancelarię Pana Jamroza wykorzystuje do spraw prywatnych jak i firmowych. Zawsze otrzymuje wysokiej klasy servis oraz podejście komfortowe do klienta. Nie było sprawy do której nie znaleźliśmy rozwiązania.

Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska - Prawo gospodarcze Zielona Góra
Osoba Prywatna

Rozmowy przebiegały w sposób profesjonalny i merytoryczny.Jakość usługi oceniam bardzo wysoko.Atmosfera bardzo przyjazna klientowi.Człowiek traktowany jest podmiotowo.Czuje,że jego sprawa może być wyjaśniona w sposób właściwy. Pracownicy tej kancelarii są godni polecenia.

Kancelaria Radców Prawnych Szczepankiewicz, Gabrysiak s.c. - Prawo gospodarcze Zielona Góra
Marek N.

Bardzo sprawnie i bardzo kompetentnie. Polecam w kwestiach prawa pracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge - Prawo gospodarcze Zielona Góra

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Marcin R.

Pani Adwokat Klaudia Runge podchodzi do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem . Z jej wielką pomocą udalo nam sie wygrać już pierwszą rozprawe w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie polecam .

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski - Prawo gospodarcze Zielona Góra

Kancelaria Radcy Prawnego Marcel Gudzowski

 • Zielona Góra
 • 40 km od Żary
Marcin S.

Pan Marcel szczegółowo wyjaśnił mi kwestie, o które prosiłem. Wydrukował też wzory dokumentów, którymi będę mógł się posługiwać oraz chronić swoją własność intelektualną gdy zajdzie taka potrzeba. Odniosłem wrażenie, że słuchałem kompetentnego człowieka i przypuszczam, że jeszcze nie raz skorzystam z tej kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski - Prawo gospodarcze Nowa Sól

Kancelaria Adwokacka Adwokat Błażej Dąbrowski

 • Nowa Sól
 • 43 km od Żary
Joanna A.

Dobry specjalista, pracowity, zaangażowany i skrupulatny. Polecam kontakt z Panem Adwokatem.

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja - Prawo gospodarcze Nowa Sól

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Zachwieja

 • Nowa Sól
 • 43 km od Żary
Andzej O.

Rzetelne prowadzenie sprawy. Częste spotkania osobiste oraz bardzo częste rozmowy telefoniczne o prowadzonej sprawie w sądzie.

Consulting Pohl - Prawo gospodarcze Zgorzelec

Consulting Pohl

 • Zgorzelec
 • 55 km od Żary

Consulting Pohl - Firma w Niemczech od wielu lat zajmuje się wspieraniem osób planujących otworzyć swoją działalność gospodarczą na terenie Niemiec. Świadczymy profesjonalne usługi konsultingu w zakresie rejestracji firmy, wyboru nazwy i lokalizacji, przyjaznej formy prawnej czy ubezpieczeń. W ramach współpracy z naszym biurem doradcy podatkowego, nasi klienci otrzymują fachową pomoc w sprawach rejestracji, składania deklaracji i rozliczeń w Urzędzie Skarbowym, sporządzania dokumentacji, jej prowadzenia oraz archiwizacji. Nasza oferta skierowana jest także do osób prywatnych, które chcą uzyskać zwrot podatku zapłaconego w Niemczech lub pobierają tam świadczenia emerytalne/rentowe. Consulting Pohl - Firma w Niemczech świadczy także szereg

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka - Prawo gospodarcze Głogów

Kancelaria Adwokacka Musiał Agnieszka

 • Głogów
Michał P.

W ramach działalności wykonujemy obsługę prawna firm. oraz obsługujemy osoby fizyczne, szczególnie w zakresie rozwodów i spraw cywilnych. Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Wrocławia, Głogowa, Zielona Góry. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Romaszewski - Prawo gospodarcze Głogów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Romaszewski

 • Głogów

Jestem absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.Pracę w Kancelarii adwokackiej zacząłem już w trakcie studiów. Jako prawnik pierwsze szlify zdobywałem w kancelarii o charakterze korporacyjnym. Gdy uzyskałem wpis na listę aplikantów adwokackich rozwijałem swoje umiejętności w indywidualnej Kancelarii adwokackiej w Legnicy, w niewielkim zespole adwokatów i radców prawnych. Bezpośrednio przed egzaminem adwokackim rozpocząłem pracę w renomowanej spółce partnerskiej adwokatów na terenie Głogowa, gdzie pod okiem świetnych specjalistów ostatecznie dojrzałem do zmierzenia się z tym najważniejszym zadaniem w życiu każdego aplikanta. Finalnie uzyskałem pozytywny wynik egzaminu adwokackiego w 2020 r. i po

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec - Prawo gospodarcze Lubin

Kancelaria Adwokacka adw. Katarzyna Łobodziec

 • Lubin
Adrian P.

Nasza firma realizuje prawo rodzinne, cywilne, karne, odszkodowania. Działamy na rynku od 2007. Działamy na terenie woj. dolnośląskiego. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Maciej.

 • Czarnów

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to ubezpieczenia, na terenie Lubuskie.

Kancelaria Prawna LEGATO - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Prawna LEGATO

 • Legnica
Barbara O.

Macie wspaniałych prawników. Do każdej sprawy podchodzą indywidualnie z dużym zaangażowaniem. Dziękuję serdecznie. Będę Was polecała każdemu, kto będzie potrzebował pomocy prawnej.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P. - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "CUPRUM-LEX" J. Płaza-Kowalczyk, M. Zawadzki Sp. P.

 • Legnica
Katarzyna S.

Pan radca prawny, Marek Zawadzki, bardzo szybko odpowiedział na zapytanie. Porada była rzetelna i wyczerpująca.

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Adwokacka Joanna Palko

 • Legnica
Monika B.

Pani Joanna jest bardzo kompetentną osobą, nastawioną w swojej pracy na dobro i zadowolenie klienta. Czuje się jej zaangażowanie i profesjonalizm. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiada rzetelnie i wyczerpująco bez żadnych oznak zniecierpliwienia. Mogę z całą pewnością polecić ją I jej pracę jeśli komuś zależy na profesjonalnym podejściu I pewności co do otrzymanych wskazówek oraz prowadzenia sprawy.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Filipek

 • Legnica

Wyróżnia nas kreatywne podejście do każdej sprawy, doświadczenie i dynamiczne działanie. Cechuje bogata wiedza prawnicza, doskonała orientacja w obowiązujących przepisach prawnych, a także zaangażowanie w realizowane projekty i nowatorstwo stosowanych rozwiązań. Podejmując działania na rzecz Klienta wykorzystujemy nie tylko naszą wiedzę i doświadczenie, oferujemy również elastyczne i niekonwencjonalne podejście do konstrukcji prawnych, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Naszym priorytetowym celem jest skuteczność w działaniu, profesjonalizm i zadowolenie klienta.

Kancelaria Prawna Mediator - Prawo gospodarcze Legnica

Kancelaria Prawna Mediator

 • Legnica
Piotr S.

Jestem w trakcie współpracy, która układa się bardzo dobrze. Plusy: Jasne i zrozumiałe przedstawianie aspektów spraw i prawa. Szybki i dobry kontakt, skuteczność.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK - Prawo gospodarcze Jelenia Góra

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT DAMIAN GAŁEK

 • Jelenia Góra

Adwokat to rzecznik interesu Klienta. Wspiera on nie tylko merytorycznie, ale i psychicznie w stresujących sytuacjach. Moim nadrzędnym celem w trakcie udzielania pomocy prawnej jest zawsze obiektywne przedstawienie Klientom możliwych zysków i strat poszczególnych rozwiązań problemów prawnych tak, aby podjęte przez nich późniejsze decyzje były przemyślane i świadome. Decydując się na moją pomoc otrzymujecie Państwo lojalnego i zaangażowanego reprezentanta.

Vindicta sp. z o.o. - Prawo gospodarcze Wrocław

Vindicta sp. z o.o.

 • Wrocław
STANISŁAW SWICA - PERCEPTION.AGENCY

Jestem zadowolony z usług firmy Vindicta. Znają się na windykacji i dłużnicy zaczęli szybciej spłacać długi - z braku pieniędzy wraca w końcu dzięki nim płynność. Są też bardzo rzetelni w pomocy prawnej - zrobili mi mnóstwo umów, uchronili przed błędami. Za to chętnie ich polecam.

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j. - Prawo gospodarcze Bukowiec

Brudło Jagustyn Kancelaria Radców Prawnych sp.j.

 • Bukowiec
Żaneta F.

Kancelaria godna polecenia. Bardzo wysoka jakość świadczonych usług. Rzetelne i kompetentne prowadzenie sprawy. Niezwykle rzeczowi i zaangażowani, utrzymujący stały kontakt telefoniczny i mailowy. Jestem bardzo zadowolona z wyświadczonych usług prawnych. Polecam w 100%. Żanna. 

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Leszno

Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka

 • Leszno
Mariusz T.

Pierwszy kontakt na Oferteo, konkretna oferta i propozycja ceny, którą zaakceptowałem oraz przesłanie dokumentacji. następnie. Później kontakt telefoniczny i umówienie konkretnego terminu spotkania. Na spotkaniu omówienie szczegółów współpracy. Podsumowując: SZYBKO, KONKRETNIE I DO CELU !

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka - Prawo gospodarcze Leszno

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Sroka

 • Leszno
Anna K.

Pani Mecenas ma bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu. Zajęła się moją sprawą rzetelnie i fachowo, rozwiewała moje wszystkie wątpliwości na bieżąco i ostatecznie wygrała sprawę - polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Panowicz - Prawo gospodarcze Leszno

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Panowicz

 • Leszno
Heatray Sp. z o.o.

Rzetelne podejście do czasem skomplikowanych tematów, szybka i miła obsługa, nic nie jest za trudne dla Pani mecenas.

Pajestka Budownictwo - Prawo gospodarcze Michałowice

Pajestka Budownictwo

 • Michałowice

Wykonujemy zlecenia od 2012. Świadczone przez nas usługi to kompleksowe usługi wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie takim jak woj. dolnośląskie, opolskie, cała Polska. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka - Prawo gospodarcze Gorzów Wielkopolski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Piasecka

 • Gorzów Wielkopolski
Marta K.

Jestem naprawdę zadowolona z Pani Adwokat. Jest bardzo miła i do tego wszystko dokładnie wyjaśnia, a jest to dla mnie bardzo ważne. Dzięki jej pomocy wygrałam moją trudną sprawę. Pozdrawiam

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH - Prawo gospodarcze Środa Śląska

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MARIOLA TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH

 • Środa Śląska
Tomek A.

Konkretna pomoc. Miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska - Prawo gospodarcze Środa Śląska

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Jankowska

 • Środa Śląska

Klientów traktuję jak równoważnych partnerów biznesowych, proponując im elastyczne i nowoczesne rozwiązania o charakterze prawno-biznesowym.

SKILEX Piotr Szymczyk - Prawo gospodarcze Wałbrzych

SKILEX Piotr Szymczyk

 • Wałbrzych
monarchia.design

Pełen profesjonalizm, wnikliwość oraz co najważniejsze - skuteczność. Polecam zarówno klientom indywidualnym jak i firmom szukającym porad prawnych. Uniknięcie niepotrzebnych problemów! Mecenas Szymczyk to solidne zabezpieczenie interesów, przekonaliśmy się o tym wiele razy.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek - Prawo gospodarcze Wałbrzych

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Łebek

 • Wałbrzych
Monika S.

Za wysłuchanie i dobre rady, za miłą rozmowę i wsparcie. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko - Prawo gospodarcze Wałbrzych

Kancelaria Radcy Prawnego Patryk Łytko

 • Wałbrzych
Anna N.

Zdecydowanie polecam Pana Patryka. Profesjonalna pomoc, fachowa porada, dostępny o każdej porze dnia. Bardzo dziękuję za uzyskaną pomoc. Polecam i jak będę potrzebowała kiedykolwiek pomocy z pewnością wrócę do Pana Patryka.

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski - Prawo gospodarcze Świdnica

Kancelaria Adwokacka Marcin Niewęgłowski

 • Świdnica

Kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych oraz w stałej obsłudze prawnej. Obsługujemy sprawy z dziedziny: prawo karne, prawo rodzinne, prawo cywilne, prawo gospodarcze, odszkodowania i windykacja należności. Pomoc prawna świadczona jest zarówno na etapie postępowania przygotowawczego (dochodzenie i śledztwo), jak również przed sądem pierwszej i drugiej instancji. W kontakcie z klientem obowiązuje dyskrecja i poufność. Możliwość obsługi na terenie całego Kraju, także klientów mieszkających za granicą. www.kancelaria-swidnica.pl

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski - Prawo gospodarcze Świdnica

Kancelaria Adwokacka Michał Konarski

 • Świdnica
Magdalena B.

Duże zaangażowanie w sprawę. Zbieranie szeregu dowodów tak by sprawa od razu została rozstrzygnięta pozytywnie.

Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Poturalska spółka cywilna - Prawo gospodarcze Mosina

Kancelaria Notarialna Hanna Jaworska Marta Poturalska spółka cywilna

 • Mosina
Joanna M.

Pani Marta w konsultacji z Panią Hanną dokonały dogłębnej i profesjonalnej analizy umowy, zadbały o każdy szczegół, zaproponowały rozwiązania problemów i sprawiły, że czuję się pewnie podpisując akt notarialny. Bardzo dziękuję za pomoc i doradztwo, a kancelarię bardzo polecam przyszłym klientom.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Nowosielska - Prawo gospodarcze Komorniki

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Nowosielska

 • Komorniki

- Przeprowadzanie szkoleń, przygotowywanie dokumentacji i wdrażanie RODO; - Rejestracja znaków towarowych - prowadzenie postępowań o udzielenie praw ochronnych na znaki towarowe w Urzędzie Patentowym RP oraz w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej z siedzibą w Alicante (wpis na listę profesjonalnych pełnomocników EUIPO pod numerem ID: 76988); do chwili obecnej zarejestrowanych ok. 500 znaków towarowych w Polsce i w Unii Europejskiej; - Prowadzenie postępowań spornych dotyczących naruszenia praw własności intelektualnej; - Koncesje OPC: prowadzenie postępowań o udzielenie koncesji na obrót paliwami ciekłymi przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki; - Zakładanie, zmiany i likwidacja spółek, fundacji i stowarzyszeń; -

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Prawo gospodarcze Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

 • Kiekrz
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

Kancelaria Prawna IURISTA - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Prawna IURISTA

 • Wrocław

Jako Kancelaria istniejąca na rynku od ponad dekady, koncentrujemy się na obsłudze zarówno podmiotow gospodarczych jak i indywidualnych. Szerokie i solidne spektrum działania daje nam gwarancję sukcesu w zakresie współpracy ściśle dostosowanej do charakterystyki Klienta oraz jego indywidualnych potrzeb. W kontaktach z Klientem Spółka zapewnia pełną dyspozycyjność oraz stałą dostępność do świadczonych usług, w tym, poprzez obecność w siedzibie obsługiwanego podmiotu w razie takiej konieczności. Rzetelna i profesjonalna obsługa prawna oraz znajomość litery prawa, pozwalają na osiągniecie sukcesu, a także świadczenie swoich usług na bardzo wysokim poziomie dostosowanym nawet do najbardziej wymagających Klientów. Będziemy dumni z możliwości

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Prawo gospodarcze Wrocław

"KANCELARIA BIELAWSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Wrocław
Emilia N.

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, którą uzyskałam w ,,Kancelarii Bielawski,, uzasadnienie: - otrzymałam fachową odpowiedz na moje pytania, - oraz materiały, w których wszystko było jasno wyjaśnione,a co dotyczyło mojej sprawy. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Paula Serweta-Dęga

 • Wrocław
Władysław S.

Dziękuję bardzo za rzeczową pomoc. Udzielona mi porada prawna pozwoliła mi uniknąć kosztownego procesu. Polecam Panią Paulę z czystym sumieniem innym klientom.

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Pilarek

 • Wrocław

Udzielę pomocy prawnej, w szczególności w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Usługi obejmują m.in. udzielanie konsultacji i porad prawnych (także on-line), zastępstwo przed sądami oraz organami administracji publicznej. Moją specjalizacją jest prawo nieruchomości. Ukończyłem podyplomowe studia dot. wyceny nieruchomości.

Recta Causa Consulting

 • Wrocław

Zakres świadczonych przez nas usług to kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Świadczymy usługi na rynku od 2005. Nasz obszar działania to cała Polska. Zapraszamy do zadawania pytań.

DAMF SP. z o.o.

 • Wrocław

Realizujemy prace od 2005. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Wrocław, Warszawa. Dla Klientów wykonujemy spółki prawa handlowego. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Radcy Prawnego Roksana Marczak

 • Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka - Prawo gospodarcze Wrocław

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka

 • Wrocław
Tomasz K.

Serdecznie polecam, usługi na najwyższym poziomie. Bardzo dobra kancelaria, podejście pana Iwo niesamowite, skrupulatny i zaangażowany człowiek.

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław - Prawo gospodarcze Wrocław

Adwokat Katarzyna Gabrysiak, Kancelaria Adwokacka Wrocław

 • Wrocław
Beata B.

Nieliczna sprawiedliwa wśród prawników świata. Zarówno merytorycznie, jak i etycznie, 11 w skali do 10.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA - Prawo gospodarcze Wrocław

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO IGA KASIURA

 • Wrocław
Tadeusz M.

Bardzo dobra obsługa klienta profesjonalna. Doradztwo i prowadzenie sprawy na najwyższym poziomie. Przede wszystkim, kontakt z klientem jest na bieżąco, co jest atutem dla firmy i jej pracowników. Nic dodać, nic ująć. Pełny profesjonalizm. Polecam innym osobą.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Żabińska

 • Wrocław
Andrzej C.

Oglądając ludzi, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie życia to przyjemność. Mieć taką osobę przy sobie w bardzo trudnej sprawie to najlepsze co mogło mnie spotkać. Pani Mecenas Joanna Żabińska jest profesjonalistką w tym co robi. Rzetelna, drobiazgowa a przede wszystkim potrafi wysłuchać człowieka, który potrzebuje pomocy. Jestem bardzo wdzięczny Pani Joannie. Pomogła mi uwierzyć w sprawiedliwość i w to, że będę mógł normalnie żyć. Niesamowita wiedza kompetencja i podejście do klienta. Rewelacyjny adwokat. Bardzo polecam Andrzej.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki - Prawo gospodarcze Wrocław

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Krycki

 • Wrocław
Izabela P.

Pełny profesjonalizm i dobre przygotowanie pana mecenasa potrafi dbać o interesy klienta, solidny i sumienny . Rekomenduje Pana Mecenasa i serdecznie polecam.Muszę przyznać, że poziom usług, jakość, konkurencyjna cena zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Pan mecenas wszystko mi wytłumaczył odnośnie mojej sprawy . Zdecydowanie polecam.

Debt Solutions - Prawo gospodarcze Wrocław

Debt Solutions

 • Wrocław
Grzegorz S.

Rozmowy na wysokim poziomie wiedzy i kompetencji. Elastyczność w negocjacjach, aczkolwiek stanowczość. Za te właśnie cechy firma godna polecenia. Wszak, to mają być rozmowy prowadzące do ściągnięcia zobowiązania.

Kancelaria Radców Prawnych Niewiadomski i Wspólnicy Sp. z o.o.

 • Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Niewiadomski i Wspólnicy sp.k. we Wrocławiu wraz z grupą współpracujących prawników świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniach przed sądami. Zespół składa się z profesjonalnych prawników, a więc adwokatów, radców prawnych, aplikantów adwokackich i radcowskich, jak również doradców podatkowych. Prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie z licznych dziedzin prawa, co umożliwia zarówno stałą obsługę firm, jaki współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

Chełm żarski Chełmica Surowa Tyliczki Włostów Brody Łęknica Biecz Lipna Jasienica Nowa rola Bogaczów Czerna Włochów Guzów Gareja Grabik Niwica Jagłowice Jędrzychowiczki Mirostowice dolne Rusocice Piotrów Grodziszcze Mieszków Olbrachtów Buczyny Jabłoniec Królów Mielno Tymienice Boruszyn Suchodół Roztoki Wierzchno Świbna Zieleniec Potok Grabków Datyń Lubomyśl Proszów Dębinka Górzyn Dobrochów Złotnik Rytwiny Sieciejów Chudzowice Dąbrowa łużycka Budziechów Kałek Brzostowa Górka Kamienica nad nysą łużycką Pomorsko Biedrzychowice dolne Świbinki Łukawy Zajączek Lutol Kadłubia Strzeszowice Cielmów Jamno Nowe czaple Piotrowice Zasieki Olszyniec Ziębikowo Kumiałtowice Tuplice Drozdów Jeziory wysokie Bogumiłów Marszów Gręzawa Stara woda Dąbrowiec Sieniawa żarska Straszów Białków Golin Rościce Zabłocie Lisia góra Żary Trzebiel Bucze Grabówek Jeziory dolne Jurzyn Jałowice Janiszowice Miłowice Mokra Dąbrowa Mozów Olszyna Mirkowice Nabłoto Suchleb Jasionna Lipsk żarski Grotów Mierków Sobolice Kałki Matuszowice Brzezie k. pomorska Osiek Siedlec Bieszków Jędrzychowice Grabów Tarnów Przewóz Lubsko Jaryszów Koło Lubanice Żytni młyn Chlebice Marianka Brożek Pietrzyków Wicina Chocicz Siodło Chocimek Dobrzyń Sanice Łazy Drożków Bronice Tuchola żarska Drzeniów Raszyn Bieniów Dłużek Lipinki Łużyckie Jasionów Cisowa Jasień więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.