Prawo budowlane Wejherowo - Najlepsi w 2022

Kancelarie Prawa Budowlanego w Wejherowie, 2022

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Prawo budowlane Wejherowo - Ranking Najlepsi 2022

Już 55 Specjalistów od Prawa Budowlanego z Wejherowa złożyło 15883 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od prawa budowlanego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w 2022 r. z Wejherowa.

Prawo budowlane Wejherowo
Grzegorz C.

Pan Błażej Haber reprezentuje mnie w sądzie (sprawa w toku) w sprawie o zwrot kosztów niefortunnej transakcji. Do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze, szczególnie podoba mi się profesjonalne podejście do klienta od samego początku, a także bezproblemowy kontakt z Panem mecenasem. Pełen profesjonalizm!

5.0 (85 opinii)
Krystyna P.

Z Panem Mecenasem Jackiem Koniecznym współpracuję od kilku lat, polecam w 100 procentach,do każdej sprawy podchodzi z całym zaangażowaniem ,wszystko zawsze jest dopilnowane, telefon odbiera o każdej porze, szczerze polecam każdemu kto potrzebuje pomocy, ja jestem bardzo zadowolona,jeszcze raz polecam,nigdy nie trafiłam na takiego stu procentowego Mecenasa, a uwierzcie mi że trochę ich było.KRYSTYNA.

4.6 (20 opinii)

Więcej Specjalistów od Prawa Budowlanego z Wejherowa

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

5.0 (11 opinii)
Marta F.

Korzystam z usług kancelarii Pani Małgorzaty Gorczyńskiej.Jestem bardzo zadowolona.Pani mecenas jest wysokiej klasy profesjonalistą.Polecam

5.0 (22 opinie)

Kancelaria Adwokacka adwokat Marii Jasińskiej prowadzi kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych, gospodarczych i administracyjnych. Zgłaszając się po pomoc do kancelarii Klient może oczekiwać, że spotka się tu nie tylko z życzliwym przyjęciem, ale przede wszystkim, że uzyska profesjonalną pomoc – czy to w formie porady prawnej, pomocy w zredagowaniu pisma procesowego, uzyskaniu opinii prawnej, na kompleksowym prowadzeniu sprawy kończąc. Podejmujemy się reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także organami ścigania, organami administracyjnymi i samorządowymi. Do każdej sprawy podchodzimy z jednakowym

Kancelaria Prawna Res Cogitans Sp. z o.o.

 • Bożepole Wielkie
 • 9 km od Wejherowo

Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej Res Cogitans realizowaniem usług prawnych dla przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorstw, którą realizuje zarówno prawnik, jak też specjaliści z takich dziedzin jak ekonomia czy prawo podatkowe. Realizujemy również sprawy dla klientów indywidualnych. Oferowane produkty/usługi: obsługa prawna firm i administracji obsługa prawna klientów indywidualnych

Tamal House Sp. z o.o.

 • Góra
 • 8 km od Wejherowo

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Wejherowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Wejherowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Anita Jakielska

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo

Kancelaria Prawna CERTIS

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Sports analyst portal Ltd

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią CERTIS . Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w każdej sprawie. Polecam.

5.0 (13 opinii)

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Adriana B.

Profesjonalista w każdym calu. Szeroki zakres wiedzy, działa szybko i skutecznie. Polecam z całego serca!

5.0 (8 opinii)
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Radosław B.

Dzięki współpracy z kancelarią udało mi się odzyskać całą należność od dłużnika wraz z odsetkami w sposób bardzo profesjonalny. Obecnie prowadzą dla mnie kolejne dwie sprawy o odzyskanie wierzytelności. Jestem zadowolony z wykonanej usługi. Z cała pewnością Kancelaria godna polecenia.

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

5.0 (3 opinie)

PRO-ARCH sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Adam W.

Architekt Pan Krystian zarówno podczas rozmów, jak i podczas analiz dokonywanych drogą mailową jest profesjonalistą. Jest osobą zaangażowaną, mającą doskonałą wiedzę zarówno prawną, jak i merytoryczną. Ma doświadczenie, jest aktywny, poszukuje rozwiązań dla klienta i proponuje najlepsze. Dokładnie analizuje przedmiot sprawy. Jest przy tym szybki. Nie spotkałem do tej pory tak kompetentnego Architekta i piszę tę opinię sprawiedliwie, choć jestem w ocenach zawsze dość powściągliwy. Będę korzystał nadal z usług Pana K. Ziółkowskiego. Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Polecam pod względem merytorycznym, szybkości rozwiązywania problemów, kompetencji i konkurencyjności.

5.0 (11 opinii)

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Anna G.

Wyjątkowy profesjonalista. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług innego prawnika. Szczerze i gorąco polecam!

5.0 (6 opinii)

Kancelaria Prawna Griffin

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Bartłomiej B.

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Nowak

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Joanna J.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Nowaka z siedzibą w Gdyni świadczy pomoc prawną ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa prawnego z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa ochrony konsumentów, ochrony przed windykacją, a także windykacji należności. Kancelaria specjalizuje się również w sporach związanych z tzw. kredytami frankowymi Doświadczenie nabyte na rynku prawniczym pozwala świadczyć nasze usługi z najwyższą jakością.

5.0 (5 opinii)

Detektywistyka Windykacja Scot Windykat

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Jacek D.

Moja sprawa była trudna. Dotyczyła nakazu pokomorniczego. Myślałem ze już straciłem wszystkie pieniądze, jednak okazało się ze znaczną część można było odzyskać. Udana windykacja.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

5.0 (30 opinii)

Lexarius Konsorcjum Radców Prawnych

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Kasia P.

Polecam! Pani Mecenas zadziałała cuda. Byłam w poważnych tarapatach, z których pomogła mi się wydostać. Profesjonalna i w 100% zaangażowana. Bardzo skuteczna.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Gumienny

 • Sopot
 • 27 km od Wejherowo

Magister prawa Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji kierunku Prawo. Od 2016 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku, wpisany na listę radców prawnych pod numerem GD/GD/3409. Doświadczenie zawodowe rozwijałem dzięki współpracy z firmą konsultingową oraz kancelariami prawnymi w Gdańsku. Od 5 lat jestem związany z Kancelarią Buszan Orłowski Przybylski - Lewandowski Adwokaci Radcowie Prawni spółka partnerska z siedzibą w Sopocie, z którą tworzymy zgrany i otwarty na nowe doświadczenia zawodowe zespół. W obszarze moich zainteresowań znajduje się problematyka prawnego wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorców, a także ochrona konsumenta, w szczególności reprezentacja Klientów w sporach sądowych dotyczących tzw.

Buszan Orłowski Przybylski-Lewandowski Adwokaci Radcowie Prawni Spółka Partnerska

 • Sopot
 • 27 km od Wejherowo
Paulina O.

Z czystym sumieniem polecam mecenasa Orłowskiego. Wszelkie porady prawne pomogły mi zrozumieć moją sytuację. Mecenas Orłowski w sposób dokładny i zrozumiały tłumaczy wszelkie zagadnienia. Idealna pomoc, pełna cierpliwości i zaangażowania, zwłaszcza dla osób mających "pierwszy "kontakt z Sądem.

5.0 (13 opinii)

Ms Clean Sp. z o.o.

 • Sopot
 • 27 km od Wejherowo
Marlena Z.

Polecam z całego serca za terminowość i wykonanie usługi na najwyższym poziomie (sprzątanie poremontowe). Jestem bardzo zadowolona.

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p.

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo

KANCELARIA PRAWNA DLA MAŁEGO I DUŻEGO BIZNESU Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i nie tylko - zakładanie i obsługa spółek, sporządzanie i negocjowanie umów, zastępstwo w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, obsługa inwestycji budowlanych, weksle, najem i obrót nieruchomościami. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz start-up, rozwijający się biznes, duże przedsiębiorstwo czy jesteś osobą, która chce stawiać pierwsze kroki na rynku, nasza Kancelaria powstała po to, aby zaspokajać prawne potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw i zabezpieczać prawnie ich tworzenie. Zespół naszej kancelarii tworzą ambitni radcowie prawni i adwokaci z doświadczeniem w obsłudze prawnej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz inwestycji.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo

I. PROFIL KANCELARII Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski jest firmą skupiającą prawników doświadczonych w obsłudze zarówno instytucji prawa publicznego, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej problematyce cywilistycznej, w tym w szczególności związanej z obrotem gospodarczym, przekształceniami własnościowymi, obrotem nieruchomościami, prawem własności intelektualnej, ochroną uczciwej konkurencji i dóbr osobistych, a także w prawie administracyjnym i prawie pracy oraz w prawie karnym i karnym skarbowym. Prawnicy skupieni w ramach Kancelarii posiadają szerokie doświadczenie zarówno w stałej obsłudze (obejmującej przygotowywanie i opiniowanie umów, porady z zakresu prawa

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

5.0 (4 opinie)

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Agnieszka I.

Pani Mecenas bardzo mi pomogła, sprawa poprowadzona rzetelnie i wygrana. Jako osoba bardzo empatyczna jeżeli chodzi o pomoc stronie pokrzywdzonej. Polecam wszystkim.

5.0 (5 opinii)

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Bigus

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo

Nasza specjalność to kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, w tym prowadzenie bieżącego wsparcia prawnego oraz reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska

 • 80-285 Gdańsk

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w windykacji wierzytelności. Oferujemy również usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku) oraz z zakresu prawa pracy. W kręgu naszych zainteresowań są także sprawy frankowe.

Kancelaria Lex Causa

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Agata K.

Pani mecenas Marta - bardzo pomogła mi przez telefon. Poświeciła swój czas i doradziła mi co robić "tu i teraz". Byłam u niej w kancelarii również - zapoznała się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Byłam pod wrażeniem. Cena za rozwód -najlepsza wiec podpisałam już umowę.

5.0 (2 opinie)

KAAW -Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Wesołek

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo

Kancelaria adwokacka Andrzej Wesołek (KAAW) to zespół specjalistów z różnych dziedzin prawa. Oferujemy usługi z zakresu: ➛ prawa cywilnego; ➛ prawa rodzinnego; ➛ prawa upadłościowego; ➛ prawa gospodarczego i handlowego; ➛ prawa karnego: ➛ prawa medycznego; ➛ prawa odszkodowawczego (szkody komunikacyjne - osobowe i na pojeździe); ➛ ubezpieczeń społecznych; i innych... Prowadzimy kompleksową obsługę prawną dla podmiotów indywidualnych jak i spółek prawa handlowego. Porozmawiaj z nami o swojej sprawie, postaramy się pomóc!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Adam S.

Pan Krzysztof Koziarski to Adwokat, do którego śmiało można udać się z problemami trudnymi i tymi najtrudniejszymi. Jego niezwykle indywidualne podejście wzbudziło moje pełne zaufanie. Z satysfakcjonującym rezultatem.

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Ewa M.

Otrzymałam wystarczającą pomoc prawną. Jestem zadowolona.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Karolina S.

Zgłaszasz się z problemem i dostajesz rozwiązanie. Pan Paweł do rzetelny i konkretny adwokat. Od początku czułam, że powierzam swoją sprawę właściwej osobie, która ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też pasję do zawodu jaki wykonuje.

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Anna Ł.

Kancelarię Paragraf znalazłam w internecie, po długich poszukiwaniach, gdyż niewielu jest prawników specjalizujących się w sprawach z ubezpieczeń społecznych i sporach z ZUS. Na spotkaniu z Panią Radcą Prawnym Kamilą Pazur, uzyskałam wyczerpującą i fachową poradę w mojej sprawie. Otrzymałam również wskazówki o dalszych, koniecznych czynnościach, jakie muszę wykonać, by doprowadzić do zakończenia sprawy. Polecam Kancelarię PARAGRAF i Panią Radcę Prawną Kamilę Pazur wszystkim osobom, które są zmuszone walczyć w sądzie z ZUS. Anna

5.0 (7 opinii)

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
nie podano

Bardzo rzetelny i sumienny adwokat - pozostaje w kontakcie na każdym etapie postępowania. Pomocny w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości związanych ze sprawą. Polecam Pana Mecenasa.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria radcy prawnego Małgorzata Suchecka

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Katarzyna D.

Pani Gosia jest niezastąpiona! Bardzo profesjonalna i kompetentna Pani Mecenas z ogromnym zaangażowaniem i głową pełną wiedzy i rozwiązań. Współpracujemy od kilku lat i jest po prostu niezawodna! Polecam każdemu najlepszego prawnika w Trójmieście!

5.0 (8 opinii)

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Górna-Lewińska

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Małgorzata R.

Pani Adwokat ma niesamowitą wiedzę w zakresie prawa, ale także jest niezwykle empatyczną osobą. Dzięki jej profesjonalizmowi wygraliśmy sprawę w sądzie, gdzie inne kancelarie prawne nie dawały nam szans. Na domiar wszystkiego dostaliśmy ogrom wsparcia mentalnego, polecam Panią Paulinę każdemu w trudnej sytuacji prawnej.

5.0 (3 opinie)

FIDEO Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Rafał Ż.

Miałem problem z byłym pracodawcą, który nie chciał wypłacić ostatniego wynagrodzenia. Pani Targońskiej bardzo szybko udało się doprowadzić do satysfakcjonującej ugody. Sprawa została załatwiona szybko i profesjonalnie.

5.0 (8 opinii)

Ubezpieczenia dla Firm Piotr Adamkiewicz

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Marcin F.

Korzystam z oferty Piotra od wielu lat. Ubezpieczam dom, samochód. Fachowa i miła obsługa, doradzanie co wybrać warto a co nie. Pozdrawiam serdecznie.

5.0 (23 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Korneliusz Głuchowski

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Paulina L.

Bardzo profesjonalna i rzetelna pomoc, godni zaufania. Polecam szczerze.

5.0 (1 opinia)

Kancelaria Radcy Prawnego Laura Lewańczyk

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Agnieszka K.

Godny polecenia Radca Prawny. Sprawa odszkodowania, z którą trafiłam do kancelarii została poprowadzona rzetelnie i skutecznie. Pani Mecenas z dużą dozą cierpliwości odpowiadała na wszystkie moje pytania i rozwiewała wątpliwości.

5.0 (15 opinii)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Bigoszewski

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Sławomir S.

Bardzo rzetelna kancelaria. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Adwokaci z tej kancelarii mają ogromne doświadczenie w sprawach o dochodzenie roszczeń od banków. Skutecznie uchylili mój bankowy tytuł egzekucyjny, dzięki czemu moja nieruchomość nie została zlicytowana. Ocena 10/10

5.0 (5 opinii)

Kancelaria Prawna PARTNERZY

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Łukasz M.

Super kancelaria! Pomogli skutecznie usunąć wpisy z Bankowego Rejestru, po dwóch spotkaniach i wyjaśnieniu okoliczności przebiegu całej sprawy w około 30dni wszystko było zrobione tak jak było to zamierzone. Polecam cały profesjonalizm.

4.84 (51 opinii)

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
Bistro W.

Bardzo rzetelna i profesjonalna kancelaria godna zaufania. Jestem pozytywnie zaskoczona, nie mam uwag.

5.0 (16 opinii)

Kancelaria Adwokacka Hanna Zarzycka

 • Gdańsk
 • 35 km od Wejherowo
2BkZo5/2VgguW1g1BJ/d

Polecam wymagającym, profesjonalizm, zaangażowanie przygotowanie do sprawy. Sukces na każdym etapie działania.

5.0 (12 opinii)
Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bojano, Koleczkowo, Bolszewo, Gościcino, Szemud, Kielno, Gniewino, Dobrzewino, Kębłowo, Zbychowo, Sasino, Choczewo, Nowy Dwór Wejherowski, Strzebielino, Kąpino, Kamień. więcej...