Prawo budowlane Wejherowo - Najlepsi w 2020

Kancelarie Prawa Budowlanego w Wejherowie, 2020

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane Wejherowo

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

Rumia, 10 km od Wejherowo
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

KANCELARIA ADWOKACKA MAŁGORZATA GORCZYŃSKA - Prawo budowlane Wejherowo
Marta F.

Korzystam z usług kancelarii Pani Małgorzaty Gorczyńskiej.Jestem bardzo zadowolona.Pani mecenas jest wysokiej klasy profesjonalistą.Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ożóg - Prawo budowlane Miechucino

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ożóg

Miechucino, 33 km od Wejherowo

Profesjonalne usługi prawne w zakresie: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa umów i kontraktów, prawa nieruchomości i budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa spadkowego, Zapewniamy reprezentację: w postępowaniach sądowych i pozasądowych, przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym, przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, w postępowaniach arbitrażowych, przed urzędami, instytucjami, osobami trzecimi, w prowadzonych negocjacjach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego - Prawo budowlane Sierakowice

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

Sierakowice, 36 km od Wejherowo

Kancelaria od 2011 roku świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu: -prawa cywilnego, m.in.: odszkodowania, zasiedzenie, spadki, ochrona własności, - zniesienia współwłasności, służebności -prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, alimenty, podział majątku wspólnego, ustalenie i zaprzeczanie ojcostwa - rejestracji i obsługi spółek, stowarzyszeń i fundacji - kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - prawa gospodarczego i handlowego - prawa autorskiego - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - prawa administracyjnego - prawa karnego, wykroczeń - prawa budowlanego i mieszkaniowego -windykacja

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Beata P.

Pan mecenas był przygotowany do rozmowy i faktycznie zainteresowany moim problemem. Zapoznał się z dokumentami wcześniej przed wizytą. Spędziłam w kancelarii tyle czasu ile potrzebowałam, przy tym uprzejmy i miły. Jestem zadowolona z wizyty i oddam w Pana mecenasa ręce moja sprawę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Wejherowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Wejherowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Biuro inżynierskie PRO-ARCH Krystian Ziółkowski - Prawo budowlane Gdynia
Agata J.

Bardzo dobry kontakt z Panem. Wszystko jasno wyjaśnione. Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt. Polecam

weqwe - Prawo budowlane Gdynia

weqwe

Gdynia, 19 km od Wejherowo

LEGALAID Kancelaria Adwokacka - Prawo budowlane Gdynia

LEGALAID Kancelaria Adwokacka

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Joanna J.

Kancelaria Prawna Legalaid z siedzibą w Gdyni świadczy pomoc prawną ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa prawnego z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa ochrony konsumentów, ochrony przed windykacją, a także windykacji należności. Doświadczenie nabyte na rynku prawniczym pozwala świadczyć nasze usługi z najwyższą jakością.

TRITUM LEGAL Konsorcjum Radców Prawnych M. Ośmiałowska J. Paracki - Prawo budowlane Gdynia
Jolanta P.

Kancelaria zapewnia profesjonalną obsługę prawną świadczoną przez prawników specjalizujących się w poszczególnych gałęziach prawa. Gwarantujemy stały kontakt telefoniczny i mailowy.

Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Lisiecka

Gdynia, 19 km od Wejherowo
JKN Doradztwo podatkowe

Zaletą Kancelarii jest duża elastyczność w podejściu oraz kreatywność działania. Wystarczyło rzucić temat, a Pani Mecenas Aleksandra i Pani Mecenas Maria podpowiadały możliwe rozwiązania. Obecnie nawiązałem stałą współpracę i wiem, że kwestie prawne są dobrze zaadresowane.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ - Prawo budowlane Gdynia

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Anna G.

Wyjątkowy profesjonalista. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług innego prawnika. Szczerze i gorąco polecam!

Kancelaria Adwokacka Maja Gidian - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Adwokacka Maja Gidian

Gdynia, 19 km od Wejherowo

Kancelaria Adwokacka Mai Gidian zajmuje się obsługą osób fizycznych i przedsiębiorców w sprawach z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego i karnego. Naszą kancelarię wyróżnia indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, żeby prowadzić rozmowy z naszymi klientami w prosty i przejrzysty sposób wyjaśniając wszelkie zawiłości prawne zrozumiałym językiem. Na każdym etapie prowadzenia sprawy, jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami krok po kroku informując ich o podejmowanych czynnościach prawnych. Kierujemy się zasadą, że bez względu na to, gdzie znajduje się nasz klient - na sali sądowej, przy stole negocjacyjnym, czy w zaciszu Kancelarii, zawsze dbamy o to, aby czuł się

Kancelaria Prawna Griffin - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Prawna Griffin

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Bartłomiej B.

Czy coś mogło pójść lepiej? Z tą firmą poszło wszystko najlepiej. Sprawa z którą bujałem się od 4 lat załatwili w 3 miesiące. Świetni ludzie. Życzliwi, kompetentni. Bez podlizywania się - polecam

Kancelaria Prawna CERTIS - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Prawna CERTIS

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Sports analyst portal Ltd

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kancelarią CERTIS . Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w każdej sprawie. Polecam.

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Radcy prawnego Wiktoria Bartosiewicz

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Jan B.

Z przyjemnością piszę opinię o Kancelarii Wiktorii Bartosiewicz, ponieważ jestem bardzo zadowolony z odzyskania mojej należności. Cały proces odzyskiwania pieniędzy odbył się dla mnie w sposób bardzo prosty, bezstresowy i bezkosztowy.. Jeśli w przyszłości będę miał podobnego typu kłopoty, znowu zwrócę się do tej samej Kancelarii z prośbą o pomoc.

WOLANSKI COUNSELS KANCELARIA RADCY PRAWNEGO TOMASZ WOLAŃSKI

Gdynia, 19 km od Wejherowo

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Foryś

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Auto-Top

Z Kancelarią Radcy Prawnego M.Forysia współpracuję od dłuższego czasu jestem bardzo zadowolona szczególnie cenię Pana Mecenasa za profesjonalizm i rzetelność.Kancelaria ma doświadczenie w sprawach gospodarczych (sporządzanie umów a także odzyskiwanie należności i odszkodowań od nierzetelnych kontrahentów) a także prowadzenie spraw związanych z funkcjonowaniem prawnym przedsiębiorstwa . Bardzo polecam Kancelarię Radcy Prawnego Marka Forysia Wanda Wójcik

Kancelaria Adwokacka - adwokat Gdynia dr Małgorzata Dądalska - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Adwokacka - adwokat Gdynia dr Małgorzata Dądalska

Gdynia, 19 km od Wejherowo

Kancelaria mieści się w Gdyni na ulicy Gabriela Narutowicza 3/6. Kancelarię prowadzi adwokat dr Małgorzata Dądalska, która jest część Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od 2014 posiada stopień doktora nauk prawnych. Doradztwo w wyborze optymalnego kierunku prowadzenia spraw z zakresu różnych gałęzi prawa, w tym: prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, prawa ubezpieczeń (w tym odszkodowawczego), prawa pracy, prawa spadkowego, prawa karnego – ze szczególnym uwzględnieniem przestępstw gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w prawie przedsiębiorców, odszkodowaniach, prawie pracy, sprawach spadkowych, windykacji i inne. Jeśli szukają Państwo prawnika z pasją, pełnego energii, skrupulatnego, który osiągnie optymalnego rozwiązanie problemu

Kamil

Gdynia, 19 km od Wejherowo

Fideo Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska - Prawo budowlane Żukowo

Fideo Kancelaria Radcy Prawnego Eliza Targońska

Żukowo, 30 km od Wejherowo
Karol K.

Sprawnie i profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w sprawę. Dziękuję i polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Karol Grabowski

Sopot, 27 km od Wejherowo

Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej polegającej na doradztwie prawnym, stałej jak i doraźnej obsłudze prawnej na rzecz osób fizycznych jak również przedsiębiorców. Kancelaria współpracuje z kancelariami prawniczymi na terenie Polski a także z notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzeczoznawcami, tłumaczami przysięgłymi oraz detektywami. W swojej pracy, staram się przede wszystkim poznać potrzeby klientów oraz proponować im rozwiązania odpowiednio zabezpieczające ich interesy. Dążę do tego, aby świadczyć usługi prawne najwyższej jakości, z zachowaniem aktualnych standardów wiedzy prawniczej, terminowo, zgodnie z zasadami etyki zawodowej, zachowując wymaganą od radców prawnych niezależność. Jako radca prawny

PlatformaBHP.pl - Prawo budowlane Sopot

PlatformaBHP.pl

Sopot, 27 km od Wejherowo

Jeśli szukasz ofert skorzystaj z naszych usług w zakresie szkolenia BHP. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2011. Firma obsługuje województwo pomorskie. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Buszan Suchecka Orłowski Adwokat Radcowie Prawni Spółka Partnerska - Prawo budowlane Sopot

Buszan Suchecka Orłowski Adwokat Radcowie Prawni Spółka Partnerska

Sopot, 27 km od Wejherowo
Paulina O.

Z czystym sumieniem polecam mecenasa Orłowskiego. Wszelkie porady prawne pomogły mi zrozumieć moją sytuację. Mecenas Orłowski w sposób dokładny i zrozumiały tłumaczy wszelkie zagadnienia. Idealna pomoc, pełna cierpliwości i zaangażowania, zwłaszcza dla osób mających "pierwszy "kontakt z Sądem.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulczyński

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Tremedic

Radca Prawny Jakub Kulczyński co mogę powiedzieć pełen profesjonalizm szybki bez problemowy kontakt, napisał dla mojej firmy umowy tak ze nie trzeba było nic poprawiać. Polecam! Tremedic Fizjoterapeuta Michał Trepanowski

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Natalia R.

Zapraszam do obejrzenia strony internetowej kancelarii www.styp-rekowska.pl

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o. - Prawo budowlane Gdynia

Business Law Finanse i Rachunkowość sp. z o.o.

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Koziarski

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Magdalena K.

Polecam.Współpracuję z Kancelarią Adwokacką, adwokat Krzysztof Koziarski od lat. Kancelaria godna zaufania i odpowiedzialna. Profesjonalna i uczciwa obsługa na wysokim poziomie etycznym. Jeszce raz Polecam.

Kancelaria Prawna Marta Żuk - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Prawna Marta Żuk

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Kancelaria Prawna Marta Żuk zapewnia kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Do naszej pracy podchodzimy z kreatywnością i poświęceniem, szukając dostępnych rozwiązań, które wykraczają poza tradycyjne perspektywy prawne. Niezależnie od poziomu oczekiwanej pomocy, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają najlepsze rozwiązanie w zleconej sprawie. Kancelaria posiada siedzibę w Gdańsku, ale działamy także na terenie całego kraju. Kancelarię Prawną prowadzi radca prawny Marta Żuk, która jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – Wydział Prawa i Administracji. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Posiada praktykę w reprezentowaniu klientów w postępowaniu cywilnym i

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Lodziński

Gdańsk
Michał K.

Kancelaria mec. Lodzińskiego od 2 lat pomaga mi w sprawach windykacyjnych - dochodzenie zapłaty z tytułu faktur w działalności gospodarczej.

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka-Bednarska

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Adwokat Joanna Małecka jest absolwentem kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbywała aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Po ukończonej aplikacji adwokackiej oraz wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie cywilnym (rodzinnym i opiekuńczym, gospodarczym, spadkowym) oraz prawie pracy, ze szczególnym uwzględnieniem prawa oświatowego, w tym specyfiki Karty Nauczyciela. Zajmuje się również prawem administracyjnym oraz karnym. Reprezentuje osoby prawne i fizyczne przed sądami powszechnymi i organami administracji publicznej. Posiada kilkuletnią praktykę w stałej obsłudze

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA - Prawo budowlane Gdańsk

HABER & HABER KANCELARIA ADWOKACKA

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Kasia D.

Niezaprzeczalny jest fakt, iż pani Mecenas zna się na swoim fachu. Podejście pani Mecenas niezwykle pozytywnie wpływa na samopoczucie klienta w trudnych chwilach związanych ze sprawą. Pani Mecenas jest rzeczowa i skrupulatna. Poza tym jest niezwykle ciepłą i pozytywną osobą. Nie mogłam trafić na lepszego Adwokata.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dawid Suszyński

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Roman K.

Przyszedłem do kancelarii ze sprawą karną i jeśli chodzi o tą tematykę, to jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i skuteczności tego adwokata.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Suchecka

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Izabela W.

Profesjonalna pomoc prawna. Pani Mecenas Małgorzata Suchecka jest niezwykle empatyczna i cierpliwa. Jej wiedza, doświadczenie i autentyczne zaangażowanie w sprawę sprawia, że możemy mieć pewność, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam.

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

I. PROFIL KANCELARII Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Jacek Jerzemowski jest firmą skupiającą prawników doświadczonych w obsłudze zarówno instytucji prawa publicznego, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szeroko rozumianej problematyce cywilistycznej, w tym w szczególności związanej z obrotem gospodarczym, przekształceniami własnościowymi, obrotem nieruchomościami, prawem własności intelektualnej, ochroną uczciwej konkurencji i dóbr osobistych, a także w prawie administracyjnym i prawie pracy oraz w prawie karnym i karnym skarbowym. Prawnicy skupieni w ramach Kancelarii posiadają szerokie doświadczenie zarówno w stałej obsłudze (obejmującej przygotowywanie i opiniowanie umów, porady z zakresu prawa

Ubezpieczenia dla Firm Piotr Adamkiewicz - Prawo budowlane Gdańsk

Ubezpieczenia dla Firm Piotr Adamkiewicz

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Kumel Norbert Kuczyński

Gorąco polecam! Świetnie prowadzone rozmowy. Jestem bardzo zadowolony i na pewno nie raz zwrócę się do tego agenta i kolejną umowę ubezpieczeniową.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Skwarło

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Karolina S.

Zgłaszasz się z problemem i dostajesz rozwiązanie. Pan Paweł do rzetelny i konkretny adwokat. Od początku czułam, że powierzam swoją sprawę właściwej osobie, która ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też pasję do zawodu jaki wykonuje.

Bojko Dehnel Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Intercessio sp. z o.o.

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Donata Z.

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Marcin S.

Bardzo profesjonalna obsługa gwarantująca poczucie bezpieczeństwa co w moim przypadku okazało się bardzo ważne. Sprawa przeprowadzona wyjątkowo sprawnie i profesjonalnie polecam wszystkim.

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska - Prawo budowlane 80-285 Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Igor Kępiński i Anna Gucka-Kępińska Spółka partnerska

80-285 Gdańsk

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w windykacji wierzytelności. Oferujemy również usługi kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób fizycznych. W naszym zespole mamy również specjalistów z zakresu prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku) oraz z zakresu prawa pracy. W kręgu naszych zainteresowań są także sprawy frankowe.

Przemysław Misiura

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Jako doświadczony kierownik budowy i inspektor budowlany zadbam o poprawny przebieg realizacji Twojej budowy. Z budownictwem jestem związany od ponad 10 lat. Nadzorowałem budowę budynków wielorodzinnych, hal i obiektów biurowych. W pracy najważniejszy jest kontakt z ludźmi i nastawienie na potrzeby klienta. Zapraszam do kontaktu.

ONE STATION LEX

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Zakres świadczonych przez nas usług to prawo, doradztwo prawne. Świadczymy usługi na rynku od 2008. Obszarem naszej działalności jest Polska. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. - Prawo budowlane Gdańsk

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p.

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Kancelaria Prawna K&S to zespół doświadczonych specjalistów. Na jego czele znajduje się radca prawny Krzysztof Kardasz oraz radca prawny Sławomir Staszak. Siedziba kancelarii znajduje się w Gdańsku przy ul. S. Staszica 6/6. Osoby potrzebujące pomocy prawnej mają do dyspozycji również mieszczący się w Elblągu przy ul. Lidzbarskiej 32 oddział kancelarii. W ofercie kancelarii znajdą Państwo usługi prawne i mediacyjne oraz szkolenia na rzecz przedsiębiorców z różnych branż. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii. Link do witryny znajdą Państwo w szczegółach tej wizytówki.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p. - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p.

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

KANCELARIA PRAWNA DLA MAŁEGO I DUŻEGO BIZNESU Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i nie tylko - zakładanie i obsługa spółek, sporządzanie i negocjowanie umów, zastępstwo w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, obsługa inwestycji budowlanych, weksle, najem i obrót nieruchomościami. Niezależnie od tego, czy reprezentujesz start-up, rozwijający się biznes, duże przedsiębiorstwo czy jesteś osobą, która chce stawiać pierwsze kroki na rynku, nasza Kancelaria powstała po to, aby zaspokajać prawne potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw i zabezpieczać prawnie ich tworzenie. Zespół naszej kancelarii tworzą ambitni radcowie prawni i adwokaci z doświadczeniem w obsłudze prawnej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz inwestycji.

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski - Prawo budowlane Gdańsk

DoctorJurisprudent Kancelaria Radcy Prawnego Dr Bartłomiej Krzyczkowski

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Maria K.

Pan dr Bartlomiej prowadził moje sprawy z prawa rodzinnego jak tez egzekucyjnego. Zawsze solidny, bardzo dobrze przygotowany do każdej rozprawy. Ceny przystępne, jestem bardzo zadowolona zw współpracy. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Paulina Żęgota-Bąk

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Marzena Ś.

Mam bardzo pozytywne doświadczenie z ta Kancelarią. Obsługa jest w pełni profesjonalna; bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy oraz ogromne wsparcie merytoryczne. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie i wątpliwość już podczas pierwszej rozmowy, na pewno uspokoiło mnie to. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby w przyszłości ale jeżeli będę potrzebowała porady prawnej na pewno znów zwrócę się do Pani Adwokat.

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur - Prawo budowlane Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur

Gdańsk, 35 km od Wejherowo
Anna Ł.

Kancelarię Paragraf znalazłam w internecie, po długich poszukiwaniach, gdyż niewielu jest prawników specjalizujących się w sprawach z ubezpieczeń społecznych i sporach z ZUS. Na spotkaniu z Panią Radcą Prawnym Kamilą Pazur, uzyskałam wyczerpującą i fachową poradę w mojej sprawie. Otrzymałam również wskazówki o dalszych, koniecznych czynnościach, jakie muszę wykonać, by doprowadzić do zakończenia sprawy. Polecam Kancelarię PARAGRAF i Panią Radcę Prawną Kamilę Pazur wszystkim osobom, które są zmuszone walczyć w sądzie z ZUS. Anna

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego - Prawo budowlane Gdańsk

Agnieszka Zając Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo podatkowe, na terenie Gdańsk, Żukowo, Kartuzy. Umowy gospodarcze, kredyty we frankach (indeksowane lub denominowane), dochodzenie wierzytelności, prawo budowlane i administracyjne, prawo podatkowe; Właścicielka jest doktorem nauk prawnych w dziedzinie prawa cywilnego, a także radcą prawnym i doradcą podatkowym. Posiada ponad 10 lat doświadczenia zawodowego. Nie zawaha pojąć się zarówno udzielenia prostej porady, jak również prowadzenia spraw najbardziej złożonych. Usługi prawne świadczy osobiście, co potwierdza wysoką jakość usług.

Kancelaria Adwokacka w Gdyni - Prawo budowlane Gdynia

Kancelaria Adwokacka w Gdyni

Gdynia, 19 km od Wejherowo
Piotr S.

Miałem do czynienia z wieloma adwokatami że względów rozwodowych, jednak Pani mecenas okazała się być najlepsza z nich wszystkich jest bardzo kompetentna i bardzo słowna, polecam bardzo kontakt telefoniczny z Panią mecenas praktycznie natychmiastowy. Ocena 10/10.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK - Prawo budowlane Gdańsk

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT EWA CZERLONEK

Gdańsk, 35 km od Wejherowo

Profesjonalne usługi prawne w sprawach CYWILNYCH, RODZINNYCH, SPADKOWYCH, GOSPODARCZYCH, KARNYCH. Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw, zakładanie i likwidacja spółek z o.o. Biuro w Gdańsku i w Gdyni.

Łówcz górny Nawcz Luzino Łebno Wyspowo Brzeźno lęborskie Węgornia Smażyno Kłosowo Łęczyce Nowiny Przetoczyno Kamień Kobylasz Kębłowo Przebendowo Kąpino Zbychowo Młynki Robakowo Kaczkowo Chmieleniec Wejherowo Linia Sasino Mierzyno Nowy Dwór Wejherowski Lewinko Reda Tabacznik Łebieńska huta Nadole Kazimierz Kowalewo Zamostne Częstkowo Kostkowo Leśno Osieki lęborskie Jeleńska huta Małe gowino Rozłazino Kierzkowo Salino Salinko Wyszecino Kochanowo Bolszewo Kętrzyno Zakrzewo Warzenko Piekiełko Żelazno Choczewo Głazica Dąbrówka wielka Lewino Świetlino Zwarcienko Dobrzewino Będargowo Słajszewo Szemudzka huta Dzięcielec Pętkowice Reszki Paradyż Rębiska Kieleńska huta Dąbrówka Donimierz Osetnik Tłuczewo Dąbrowski młyn Biebrowo Paraszyno Zwartówko Łężyce Igrzyczno Niepoczołowice Kopalino Potęgowo Zelewo Jackowo Ciekocino Bychowo Czeczewo Góra Zielnowo Orle Choczewko Pnie Strzebielinko Wielistowo Gniewino Ciekocinko Tępcz Lublewko Strzepcz Charwatynia Warszkowo Borkowo lęborskie Koleczkowo Strzelęcino Łęczyn Gardkowice Miga Gościcino Pobłocie Szemud Rumia Barłomino Czymanowo Starbienino Perlino Łętówko Bieszkowice Osiek Gniewowo Bojano Godętowo Toliszczek Bożepole małe Kniewo Kisewo Słajkowo Lubiatowo Miłoszewo Zwartowo Kielno Mierzynko Milwino Zęblewo Lublewo lęborskie Tępski młyn Pryśniewo Bożepole Wielkie Dębogórze Warzno Strzebielino Sopieszyno Gościęcino Łętowo Kłosówko Kurowo Gniewinko Grabowiec Sychowo więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.