Prawo budowlane Kamień Pomorski - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego w Kamieniu Pomorskim, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo budowlane

Kancelaria Radcy Prawnego Beata Mazur

 • Dziwnów
 • 3 km od Kamień Pomorski

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Jagiełło

 • Świnoujście
 • 31 km od Kamień Pomorski

Jestem radcą prawnym z ponad 15-letnim doświadczeniem w świadczeniu usług prawnych na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorstw, jednostek sektora publicznego. Profil Kancelarii to przede wszystkim obsługa podmiotów gospodarczych, czyli szeroko rozumiane doradztwo m.in. w konstruowaniu umów, dochodzeniu roszczeń na drodze sądowej i egzekucyjnej, a także obrona przed nimi. Z uwagi na specjalizację w prawie cywilnym i gospodarczym oferta Kancelarii skierowana jest również do osób fizycznych, które potrzebują porady przy zawarciu umowy (chronię przed niekorzystanymi zapisami w umowach), chcą bronić się w sądzie np. przed firmami windykacyjnymi czy dochodzić swoich praw. Każda sprawa jest przeze mnie traktowana indywidualnie, z pełnym

Kancelaria prawna radca prawny Marta Czternastek

 • Świnoujście
 • 31 km od Kamień Pomorski

obsługa prawna firm i osób fizycznych spadki, podziały nieruchomości sprawy cywilne, rodzinne, prawo pracy, administracyjne , karne gospdodarcze

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to sprawy gospodarcze, prawo pracy, ubezpieczenia, cywilne oraz mediacje w tym zakresie. Realizujemy zlecenia od 1995. Terenem naszej działalności jest Goleniów, Świnoujście, Międzyzdroje, Dębno, Chociwel, Szczecin, Gryfino, Nowogard, Płoty, Resko, Nowogard, Kamień Pomorski. Pyrzyce, Stargard, Myślibórz. Szczególnie wysoka wiedzę i doświadczenie posiadamy w zakresie prawa gospodarczego (w tym upadłościowego i naprawczego), prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, oraz prowadzenia mediacji (także w sprawach cywilnych), w tym zarządzanie sporami. Specjalizujemy się również w dochodzeniu roszczeń z tzw. umów kredytów frankowych oraz dochodzenia roszczeń od banków m. in. z

Radca Prawny Mariusz Bandrowski świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców jak i osób fizycznych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, samorządowego, Unii Europejskiej. Posiadam spore doświadczenie w zakresie windykacji i egzekucji należności, a także dotacji udzielanych ze środków UE. W swojej pracy kieruje się dobrem klienta oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone sprawy, a także dyskrecją.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Kamieniu Pomorskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Kamienia Pomorskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Magdalena S.

Kancelaria Justitia powstała z pasji do prawa oraz połączenia wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin prawa. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom bezpieczeństwa prawnego, konkurencyjności oraz pomoc w skutecznej realizacji ich strategii biznesowej w otaczającej ich prawnej rzeczywistości. Bogate i różnorodne doświadczenia zawodowe partnerów kancelarii połączone z wiedzą merytoryczną w zakresie prawnego otoczenia zasad prowadzenia działalności gospodarczej, gwarantują naszym klientom ochronę ich interesów na każdym etapie realizacji ich celów biznesowych. Zebrany przez nas zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych, zaangażowanych prawników wyróżniających się doświadczeniem oraz ambitnym i nieprzeciętnym podejściem do stawianych problemów. Zespół ten gwarantuje pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta, każdego zagadnienia prawnego oraz każdej zleconej nam sprawy. Zaufanie i satysfakcja klientów jest naszym głównym celem. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wojciech C.

Radca prawny Jakub Cieślicki od kilku miesięcy wspiera moją firmę prowadząc obsługę prawną. Usługi świadczone przez radcę prawnego Cieślickiego oparte są na jego rzetelnej wiedzy merytorycznej i kompetencjach. W ramach wykonywanej obsługi prawnej radca prawny Cieślicki sporządza opinie prawne i umowy. Udziela porad prawnych i zatwierdza pod względem formalno-prawnym umowy. Prowadzi sprawy sądowe zarówno przed sądami powszechnymi (rejonowym, okręgowymi), jak i administracyjnymi. Usługi prawne świadczone przez Mecenasa zawsze uwzględniają interes ekonomiczny mojej firmy. Wszystkie zlecenia kierowane do radcy prawnego Jakuba Cieślickiego są wykonywane rzetelnie i terminowo. Świadczona pomoc prawna wykonywana jest w sposób fachowy i

Realizujemy zlecenia od 2011. Nasza firma świadczy usługi w zakresie prawa karnego, prawa rodzinnego, zamówień publicznych, obsługi przedsiębiorców i podmiotów publicznych. Nasz obszar działania to Szczecin, zachodniopomorskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Zza Biurka Grażyna Soboń

 • Dobra
 • 59 km od Kamień Pomorski

Działamy w branży od 2020 roku. Nasza specjalność to usługi w zakresie prawa budowlanego i administracyjnego. Pomoc w kompletowaniu i uzyskaniu dokumentacji związanej z procesem budowlanym. Pozwolenia na budowę, zgłoszenia budowy i robót budowlanych. Współpraca z urzędami. Podstawowa interpretacja ustawy Prawo Budowlane i przepisów wykonawczych. Opracowanie umów o projekt lub o roboty budowlane. Koordynacja działań uczestników procesu budowlanego, na terenie zachodniopomorskie.

Adrian W.

Każdy w swoim życiu napotyka problemy, ale są ludzie, którzy swoją wiedzą i ogromnym zaangażowanie są w stanie te problemy rozwiązać. Taką osobą jest na pewno Adwokat Łukasz Kokoszko, który w bardzo szybkim tempie potrafi przeanalizować i ocenić sytuację, a następnie podjąć odpowiednie działania i być gotowym do rozwiązania problemu! Serdecznie polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Krzysztof Konysz

 • Szczecin
Krystyna M.

Przed tym zanim trafiłam do Pana mecenasa, korzystałam z pomocy innego prawnika. Różnica w jakości pomocy prawnej okazała się kolosalna. Od kiedy zaczęłam współpracę z Panem Krzysztofem, sprawa w końcu nabrała korzystnego dla mnie obrotu, a dalej było coraz lepiej, aż do szczęśliwego końca. Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w sprawie, która wydawała się beznadziejna.

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Olszewski

 • Szczecin

Kancelaria Radcy Prawnego Sebastian Olszewski oferuje wszechstronną obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa rodzinnego i spadkowego. Reprezentujemy naszych Klientów w sporach sądowych oraz prowadzimy windykację należności. Od ponad 10 lat świadczymy nasze usługi z najwyższą starannością.

Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

 • Szczecin
Katarzyna P.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, ogromna wiedza. Polecam z całego serca Pana Mateusza :).

Kancelaria Adwokacka Adwokat Szymon Kromolicki

 • Szczecin
Piotr S.

Mecenas Szymon to profesjonalista! Przyjął mnie po godzinach swej pracy i od razu zajął się moją sprawą. Pełne zaangażowanie ze strony Mecenasa pozwoliło błyskawicznie rozwiązać problematyczną sytuację. Polecam każdemu najwyższej klasy usługi Pana Mecenasa.

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

 • Szczecin
Sebastian O.

Profesjonalna obsługa w moim przypadku w zakresie prawa cywilnego i ochrony konsumentów. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bożedajek

 • Szczecin
Małgorzata M.

Rozmowy były rzeczowe, rozwiewające wszelkie wątpliwości i zachęcająca do współpracy. Polecam!

LS Lex System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 • Szczecin
Anna U.

Wybrałam firmę Ls Lex System, ponieważ najszybciej odpowiedziała na moje zgłoszenie na portalu. Równie szybko załatwili sprawę z którą się do nich zgłosiłam. Bardzo profesjonalnie podeszli do tematu. Z całego serca polecam usługi tej firmy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karina Anna Przybyszewska-Marcinkowska

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karina Anna Przybyszewska-Marcinkowska to profesjonalna i pełna dynamizmu obsługa, zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek prawa handlowego), a także innych jednostek organizacyjnych publicznych i prywatnych oraz podmiotów nieposiadających osobowości prawnej. Kancelaria świadczy pomoc prawną we wszystkich sprawach, które wymagają prawniczej wiedzy fachowej a także zapewnia wsparcie psychologiczne, szczególnie pożądane w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego. Kancelaria zapewnia pomoc prawną, w szczególności poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism, wystąpień oraz wezwań kierowanych do potencjalnych jak i

Kancelaria Adwokacka adw. Marek Wierzbiński

 • Szczecin
Arkadiusz B.

Pełen profesjonalizm w zadanym temacie. Każdorazowe spotkanie uwieńczone postępem, a następnie sukcesem. Polecam.

GRADATIN

 • Szczecin

Paweł Kowalski Radca Prawny

 • Szczecin

Radca Prawny Paweł Kowalski. Oferta: - sporządzenie umowy, pisma - prawo pracy - pomoc przy zakupie nieruchomości - odszkodowanie - sprawa administracyjna - spory sądowe - windykacja należności - koncesje, zezwolenia, licencje - bieżąca obsługa prawna - umowy, statuty, regulaminy - sprawy rejestrowe – KRS, CEiDG, Zastaw Rejestrowy Prawo Autorskie i Własność intelektualna - spółki KRS - przekształcenia, połączenia i podział spółek Prawo Autorskie i Własność intelektualna Co mnie wyróżnia? Powiedz jaki masz cel, ja powiem Ci jak możemy go osiągnąć. W swojej praktyce zachęcam Klientów do szczegółowego określenia celu do jakiego mamy dążyć. Dzięki temu jestem w stanie wskazać drogę, a niekiedy więcej dróg jakimi

Damian Pecold

 • Szczecin

Kancelaria Prawna Lex-Consensus Konrad Jankowski

 • Szczecin
Mike M.

Przedstawiciel odebrał telefon około 18:30 w czwartek, wysłuchał mnie, poprosił o przedstawienie szczegółów mailem. W piątek rano (koło 12) miałem maila z wytłumaczeniem sprawy i ewentualnymi dalszymi krokami :)

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Maria Korgól

 • Szczecin
Marcin B.

Pani Kasia zawsze punktualna, przygotowana merytorycznie, sympatyczna i co najważniejsze skuteczna, polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Leszczyński

 • Szczecin

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to Prawo zamówień publicznych, na terenie Szczecin, Świnoujście, Police, Międzyzdroje, Kamień Pomorski, Myślibórz, Chojna.

Grupa Avem sp zoo

 • Szczecin
Zadowolona K.

Super firma. Usługi księgowe i prawne w jednym miejscu to idealne rozwiązanie. Jestem mega zadowolona. Z poziomu usług i z cen za te usługi.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Krowicka

 • Szczecin

Radca prawny Małgorzata Krowicka świadczy usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Doradztwo i pomoc z zakresu prawa nieruchomości, mieszkaniowego, spadkowego i rodzinnego. Duże doświadczenie w windykacji należności. Pełne zaangażowanie, dbałość o detale, profesjonalizm i dyskrecja. Zachęcamy do kontaktu.

Adwokat Gabriela Chamera

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Grygorcewicz

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

 • Szczecin
Leszek N.

Bardzo pozytywna opinia o Adwokacie Michał Gajda. Pełen profesjonalizm. Czas i wynik rewelacyjny. Bardzo duże dbanie o szczegóły sprawy. Tłumaczenie w przystępny sposób zawiłości prawnych. Najważniejsze! Przedstawienie realnej sytuacji. Nie ma zaskoczenia, czyli rozczarowania, a wręcz przeciwnie. Doskonałe wyniki. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adw. Agata Urbanowska

 • Szczecin
Daniel B.

Pani adwokat jest niezwykle kompetentna i zaangażowana. Bardzo miła, ciepła i empatyczna osoba. Wszystkim potrzebującym pomocy polecam usługi Pani mecenas.

Kancelaria Prawna Kamil Zieliński - Radca Prawny

 • Szczecin
Interagent Sp. z o.o.

Zaczęło się od zwykłej porady, a teraz mam stałą obsługę prawną. Polecam Kancelarię za profesjonalizm i kompleksowe podejście do klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adam Popławski

 • 70-400 Szczecin
Karolina L.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista, na co zawsze zwracam uwagę. Pan Adam pomógł mi w ciężkiej sytuacji - podszedł do tematu ze zrozumieniem, a co najważniejsze skutecznie rozwiązał nawarstwiające się problemy. Każdemu polecam współpracę z takim człowiekiem!

Adwokat Natalia Majchrzak

 • Szczecin
Kinga M.

Ogromny zasób wiedzy, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, pełne ciepła, empatii, uśmiechu, cudowna atmosfera przy współpracy co nawet pozwala na chwilę zapomnieć o ciężarze sprawy z jaką się człowiek boryka. Bez względu na kaliber sprawy z całego serca polecam.

Kancelaria Adwokacka adwokat Dagmara Stech

 • Szczecin
Milena T.

Powierzyłam Pani Mecenas moją sprawę rozwodową. Sprawa została poprowadzona bardzo starannie i rzetelnie. Jestem zadowolona, bo moje oczekiwania co do rezultatu zostały spełnione pozytywnie.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Kielsznia-Budzińska

 • Szczecin
Artur R.

Fachowość, profesjonalizm, skuteczność w działaniu oraz życzliwe podejście do klienta sprawiają że z wielką przyjemnością polecam Kancelarię Pani mecenas Katarzyny Kielszni-Budzińskiej.

KANCELARIA PRAWNA KAMIL ZIELIŃSKI

 • Szczecin

DMP Kancelaria Prawna Adwokat Maciej Podbielski

 • Szczecin
Anita W.

Pan Mecenas profesjonalnie podchodzi do przydzielonych mu spraw i nie nadużywa budżetu. Moja sprawa rozwodowa zakończyła się powodzeniem, tj. wg. moich oczekiwań. Polecam usługi DMP Kancelarii Prawnej.

Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego

 • Szczecin

Konrad Pyła Kancelaria Radcy Prawnego świadczy kompleksową obsługę przedsiębiorców oraz pomoc prawną osobom fizycznym, prawnym i jednostkom organizacyjnym nie posiadającym osobowości prawnej, w szczególności spółkom osobowym i kapitałowym, spółdzielniom, stowarzyszeniom, fundacjom, wspólnotom mieszkaniowym. Pomoc ta obejmuje zarówno prowadzenie spraw indywidualnych (reprezentację przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Urzędami, innymi podmiotami), szeroko rozumiane doradztwo prawne (udzielania porad prawnych, przygotowywanie, analizę i opiniowanie umów), jak i stałą obsługę we wszystkich aspektach działalności gospodarczej począwszy od pomocy w jej założeniu, poprzez stałą

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrianna Nikołajczyk

 • Szczecin
Żaneta B.

Bardzo dobry adwokat. Polecam z całego serca.

Kancelaria Adwokacka Wojciech Chojnowski

 • Szczecin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sara Balcerowicz

 • Szczecin
Marika D.

Pani Sara Balcerowicz jest wspaniałym adwokatem, bardzo rzetelna, punktualna, można na nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Bardzo zaangażowana w swoją pracę i kontakt z klientami. Serdecznie polecam

Kancelaria Adwokacka

 • Szczecin

Jestem dobrze wykształconym i doświadczonym prawnikiem. Moje życie zawodowe związane jest od blisko 12 lat z branżą prawniczą. Z sukcesem prowadzę kancelarię adwokacką w Szczecinie oraz filię w Choszcznie. Do tej pory zajmowałam się wieloma sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, budowlanego oraz szeroko rozumianej administracji publicznej. Moje kompetencje i dotychczasowa ścieżka kariery zawodowej idealnie odpowiadają oczekiwaniom, jakie stawiają Państwo przed kandydatem na stanowisko Prawnika w Waszej firmie. Doskonale znam polskie prawo, co istotne, nie tylko jako teoretyk, ale przede wszystkim jako praktyk. Różnorodność zdobytych doświadczeń, w połączeniu ze stałym podnoszeniem poziomu kwalifikacji zawodowych, to zalety,

Kancelaria Radcy Prawnego Adriany Mroczek

 • Szczecin
Eugenia L.

Pani mecenas załatwiła sprawę na miejscu, szybko i sprawnie. Za polowe ceny! Jestem bardzo zadowolona.

PRODRAFT Edgar Mierzwa

 • Szczecin
Oskar D.

Jak najbardziej polecam Pana Edgara. Rzetelnie i profesjonalnie pomógł mi przy odbiorze mieszkania z rynku wtórnego. Dzięki jego uwagom udało mi się wynegocjować lepszą cenę u sprzedającej. Jeszcze raz gorąco polecam!

Prime Brands Sp. z o.o.

 • Szczecin

Szanowni Klienci , jesteśmy młodą firmą która reprezentuję na Polskim rynku kilka bardzo ciekawych produktów. Camitz Sparkling Vodka to jedyna gazowana wódka na świecie, Mezcal Scorpion z Meksyku zawiera prawdziwego skorpiona w butelce , Coole Swan to jedyny likier na rynku nie zawierający emulagatorów, Martin Miller's Gin to obecnie najbardziej nagradzany gin na świecie, Leblon cachaca zabierze was na słoneczne plaże Brazylii a Pisco Waqar przypomni że dobre brandy może również powstać w Chile. Nasze produkty są nietuzinkowe i nadają się idealnie na celebrowanie wyjątkowych okazji. Przepisy na nasze koktalje możecie Państwo znależść na naszej stronie www.primebrands.eu. Zapraszamy do współpracy zarówno indywidualnych odbiorców np. wesela

Gibson

 • Kołobrzeg
 • 57 km od Kamień Pomorski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Paszkiewicz

 • Szczecin
Ewelina F.

Bardzo dobra współpraca z Panem Michałem. Polecam z całego serca. Prawo pracy - zwolnienie dyscyplinarne.

Bud-Instal Andrzej Przybylski

 • Szczecin
Dariusz N.

Prace zlecone wykonał w sposób profesjonalny i terminowy. Bardzo dobry wykonawca zarówno w kontakcie oraz jakości świadczonych usług.

TRILIUS s.c.

 • Szczecin

Jesteśmy spółką prawniczą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Ofertę kierujemy do podmiotów gospodarczych, a więc każdego uczestnika procesów gospodarczych, w szczególności do: •osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i spółek cywilnych, •spółek osobowych prawa handlowego (jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna), •spółek kapitałowych (z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjna), •fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje działające w sferze publicznej i prywatnej, •państwowe jednostki organizacyjne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych w szczególności: •udzielanie konsultacji i porad prawnych, •sporządzanie opinii prawnych,

Grzegorz Jerzy

 • Szczecin

Marek Jacukowicz PHU

 • Zieleniewo

Rozpoczęliśmy działalność od 2008. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to kierownik budowy, nadzory budowlane. Terenem naszej działalności jest woj. zachodniopomorskie. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

Kancelaria Triconsult Jakub Mielcarek Radcowie Prawni i Adwokaci

 • Świdwin
Maciej K.

Szczerze polecam firmę Triconsult Mielcarek Wojciechowski Radcowie Prawni. Mieszkam i pracuję w Norwegii. Mecenas Wojciechowski pomógł mi w sprawie spadkowej w Polsce. Wystarczyło pełnomocnictwo i wszystko zostało załatwione przez Mecenasa. Bardzo dziękuję i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług Kancelarii Triconsult.

Kancelaria Radcy Prawnego Krystian Makowski

 • Stargard

Kancelaria Prawna

 • Białogard

Skrobidar-Net

 • Kozielice

Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Wolin, Dziwnów, Wisełka, Międzywodzie, Kołczewo, Golczewo, Dziwnówek, Świerzno, Łukęcin, Zastań, Łuskowo, Wrzosowo, Ostromice, Wapnica, Dargobądz, Ładzin, Lubin, Jarszewo. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?