Prawo budowlane Jarosław - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego w Jarosławiu, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane Jarosław
Beata R.

Wszystkie kwestie prawne zostały przez Panią Adwokat Anetę szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Nasza współpraca trwa już 2 lata i czekam na dalsze rozstrzygnięcia sprawy. Oby z pozytywnym orzeczeniem. Polecam.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT CELESTYNA KUSA GAJUR - Prawo budowlane Jarosław
Grażyna Z.

Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu oferuje rzetelną i sprawną obsługę prawną osób fizycznych, przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń. Adwokat Celestyna Kusa-Gajur występuje jako obrońca w sprawach karnych, karnych skarbowych i o wykroczenia oraz pełnomocnik w sprawach cywilnych. Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej Klientom przed sądem jak i przy załatwianiu spraw osobistych, majątkowych, tworzeniu umów i prowadzeniu działalności gospodarczej. W obsłudze prawnej adwokat przedstawi rzetelną ocenę sytuacji oraz ryzyko prawne prowadzonej sprawy, mając na uwadze przede wszystkim realizację interesów Klienta. Kancelaria stara się prowadzić sprawy unikając zbędnych kosztów postępowania i zawiłości proceduralnych dążąc do sprawnego rozwiązania problemów obsługiwanego Klienta. Kancelaria zapewnia swoim Klientom dyskrecję, elastyczność w zakresie ustalania czasu świadczonych usług oraz miłą i życzliwą atmosferę. Kancelaria na co dzień współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy z siedzibą w Rzeszowie. Karncelaria jest partnerem w sieci Kacelarie RP objętej patronatem dziennika Rzeczpospolita.

Tommax

 • Jarosław

Nasza działalność rozpoczęła się w 2003 roku. Nasza specjalność to układanie glazury terakoty usługi remontowe, na terenie Przemyśl Jarosław Rzeszów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Ostrowski zapewnia kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Zakres usług Kancelarii to w szczególności: reprezentowanie stron we wszystkich rodzajach spraw- karnych, cywilnych, administracyjnych oraz gospodarczych – w toczących się postępowaniach sądowych, jak i przed wszelkimi organami oraz urzędami, sporządzanie pism procesowych, sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad prawnych, analiza zgromadzonej dokumentacji, reprezentowanie stron we wszystkich sprawach wymagających wsparcia fachowego pełnomocnika, przygotowywanie projektów umów, pism, wniosków, środków odwoławczych we wszystkich gałęziach prawa. Kancelaria świadczy pomoc prawną na obszarze całego kraju, w

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Jarosławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Jarosławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz - Prawo budowlane Gwizdaj

Kancelaria radcy prawnego Wioletta kalamarz

 • Gwizdaj
 • 15 km od Jarosław

Profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Radca Prawny Magdalena Wrotny - Prawo budowlane Rzeszów

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje tajemnicę

RESLEGAL KANCELARIA ADWOKACKA adw. Piotr Charzewski (filia w Przemyślu) - Prawo budowlane Przemyśl
Aneta P.

Adwokat wykazał się, zrobił dokładnie to, o co poprosiłam. Mamy do czynienia z rzetelnym i profesjonalnym adwokatem, polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Prawo budowlane Łańcut
Karolina K.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

Kancelaria Prawna - Radca Prawny Krystian Antosz - Prawnicy dla biznesu - Prawo budowlane Wrocław
Michalina M.

Profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość, zrozumiała komunikacja, informowanie o stanie sprawy

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor - Prawo budowlane Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Pikor

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
Damtry Damian Tryka

Polecam !!!

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO GRZEGORZ ANDRZEJ BYTNAR

 • Łańcut
 • 31 km od Jarosław
L&B COMPANY

Mecenas Bytnar jest profesjonalistą. Pozałatwiał mi sprawy, których inni nie zrobili przez 28 lat. Wprawdzie jest bardzo drogi, ale zarazem bardzo skuteczny. Ciężko z nim się skontaktować ze względem na ilość obowiązków, ale polecam za jakoś usług!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz - Prawo budowlane Lubaczów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Mazurkiewicz

 • Lubaczów
 • 35 km od Jarosław
Beata S.

Polecam usługi Pana Jarosława za profesjonalne podejście do klienta, cenne rady i wskazówki. Zawsze skory do pomocy, jeśli nie może rozmawiać to oddzwania. Szczerze polecam i dziękuję. BEATA

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mariusz Szpila

 • Leżajsk
 • 31 km od Jarosław
Jolanta O.

Doradził, odpowiedział na wszystkie pytania i skutecznie zajął się moją sprawą. Polecam.

Magdalena Iwańczuk

 • Krasne
 • 41 km od Jarosław

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Prawna Temida Adwokat Gniewomir Jakubowski

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Andrzej S.

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię pełen profesjonalizm. Znakomite podejście do klienta i co najważniejsze w tej kancelarii liczy się przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi a nie jak bywa zazwyczaj gdzie indziej przede wszystkim chęć zarobku ...bardzo dziękuję za pomoc.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Andrzej C.

Dzień dobry, chciałbym polecić wszystkim, którzy potrzebują bardzo sprawnej porady adwokata oraz skutecznej pomocy w rozwiązaniu swoich różnych problemów. Bardzo miła i przyjemna rozmowa oraz prowadzenie całej sprawy do końca. Szybki kontakt telefoniczny, mailowy oraz SMS. Uważam, że kto skorzysta z pomocy Pana Fedko będzie mile zaskoczony za całokształt. Bardzo dziękuję za załatwienie mojej sprawy. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej.

RWP Projekt - Prawo budowlane Rzeszów

RWP Projekt

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Oferuję pełnienie funkcji kierownika budowy lub inspektora lub Inspektora Nadzoru inwestorskiego nad obiektami typu budynki jednorodzinne, bliźniaki, szeregówki itp. Pełniąc funkcję kierownika budowy domu jednorodzinnego zapewniam: 1. koordynowanie robót, odbiór wytyczenia obiektu, odbiór wykonanych elementów, kontrole jakości robót, jakości wbudowanych materiałów i urządzeń; 2. zapewniam wykonanie obiektu zgodnie z projektem, planem zagospodarowania działki, i warunkami pozwolenia na budowę. Uzgadnianie ewentualnych zmian z projektantem 3. dokumentowanie działań w dzienniku budowy 4. przygotowanie dokumentacji powykonawczej niezbędnej do zgłoszenia zakończenia budowy organom nadzoru budowlanego i uzyskanie pozwolenia na

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów - Prawo budowlane Rzeszów

Tokarczyk i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Nasza Kancelaria w obecnej formie funkcjonuje na rynku od 10 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 4 tysiące zleceń. Nie specjalizujemy się w windykacji należności, sprawach frankowiczów czy odszkodowawczych nie dlatego, że są dla nas za trudne ale dlatego, że to kategorie które nie stanowią dla dobrego prawnika większego wyzwania. Specjalizujemy się w prawie i doradztwie gospodarczym, sprawach skomplikowanych, fuzjach, przekształceniach i szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. W naszej pracy posługujemy się własnymi rozwiązaniami informatycznymi. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka jakubowskazawada.com - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka jakubowskazawada.com

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

BWW Kancelaria Prawna - Prawo budowlane Rzeszów

BWW Kancelaria Prawna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria oferuje pomoc doświadczonych prawników, profesjonalistów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach. Dzięki wielu latom praktyki w świadczeniu pomocy prawnej, oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i praktyczne w zakresie dochodzenia i ochrony roszczeń. Nasi profesjonalni prawnicy – adwokaci i radcowie prawni – oferują pełen wachlarz usług zarówno w sprawach prywatnych, jak i kwestiach biznesowych. Zadowolenie Naszych Klientów, to główne kryterium, którym się kierujemy w wykonywaniu obowiązków. Powierzając nam swoją sprawę, możesz liczyć na fachową pomoc i pełną informację o jej przebiegu i wszystkich czynnościach. Kancelaria zapewnia pomoc prawną profesjonalnych i doświadczonych prawników w zakresie prawa cywilnego, karnego,

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza - Prawo budowlane Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Marek Kasza

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Marek C.

Miałem problemy ze swoim pracodawcą. Od adwokata uzyskałem poradę, w której zwrócił mi uwagę na kwestię których wcześniej nawet nie zauważałem. Profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę. Polecam! Marek C.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pasternak

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Paulina S.

Pani mecenasa Gabriela Pasternak sprawy trudne, zawiłe, skomplikowane zjada na śniadanie. Jest zaangażowana, przenikliwa, solidna i bardzo dokładna. Walczy o sprawiedliwość i prawdę a na to dawno straciłyśmy nadzieję, a dzięki Pani Mecenas siła jest z nami! To dobry adres, polecam wszystkim!

Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpozarowych

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Jestem rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. W wachlarzu moich usług znajduje się uzgadnianie projektów budowlanych, dokumentacji projektowej urządzeń przeciwpożarowych, opracowywanie operator przeciwpożarowych, opinii, symulacji komputerowych rozwoju pozaru i ewakuacji oraz doradztwo. Wyróżnia mnie solidność, dbałość o szczegóły i wysoka jakość świadczonych usług. W branży przeciwpozarowej od 2014 r. Zapraszam do współpracy.

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Jóźwik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Maria K.

Sprawa o rozwód z orzeczeniem o winie i alimenty. Pan Mecenas Sławomir Jóźwik prowadził moją sprawę w sposób fachowy i rzetelny. Udzielona pomoc była szybka, a mojej sprawie poświęcono odpowiednio dużo ilość czasu, zabezpieczając moje interesy pod każdym względem. Jestem bardzo zadowolona z jego pracy i z całą odpowiedzialnością mogę każdemu polecić jego osobę!

Radca Prawny Szymon Wróbel - Prawo budowlane Rzeszów

Radca Prawny Szymon Wróbel

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Adam J.

Bardzo dobra kancelaria, na której pomoc zawsze można liczyć. Mecenas doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec - Prawo budowlane 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyna Kawalec

 • 35-302 Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Kawalec, prowadzona przez adw. Justynę Kawalec oraz adw. Krzysztofa Kawalec, świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Kierując się zasadami etyki zawodowej, w sposób profesjonalny i z najwyższym zaangażowaniem rozwiązujemy problemy prawne naszych Klientów. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię polegają przede wszystkim na doradztwie prawnym dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta oraz okoliczności każdej sprawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu chronimy interesy naszych Klientów w sposób wszechstronny i fachowy. Podejmujemy się reprezentacji naszych Klientów przed sądami, organami ścigania, a także organami i instytucjami administracji

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Ewelina Sołtys

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Robert S.

Pani Mecenas jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą. Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam Panią Mecenas.

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka URBAN Rzeszów Adwokat Ewelina Urban Adwokat Jakub Urban

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Paweł K.

Pani Mecenas Urban jest to specjalista z prawa gospodarczego. Dzięki wiedzy Pani Mecenas uchroniłem moją firmę od ogromnych kwot do zapłaty. Z pełną odpowiedzialnością polecam!

SAHARAM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Kujawska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Łukasz Rożkiewicz Anna Orzeł-Rożkiewicz

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Kinga S.

Otrzymałam bardzo rzetelną i obszerną poradę, a także przedstawione mi zostało kilka rozwiązań mojego problemu ze wskazaniem na najbardziej korzystny dla mnie. Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana po rozmowie z Panią Anną. Dziękuję:).

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów - Prawo budowlane Tarnów

Reslegal Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski | Tarnów

 • Tarnów
Krystyna G.

Pragnę serdecznie podziękować Panu Mecenasowi Piotrowi Charzewskiemu i Jego Zespołowi Kancelarii ResLegal w Przemyślu za profesjonalną pomoc prawną, za zaangażowane podejście do problemu i oczywiście za pomyślny wynik sprawy. Już pierwsza rozmowa z Panem Mecenasem pomogła mi się uspokoić i poczuć bezpiecznie, co było efektem wyjątkowej kultury i empatii Mecenasa. Na każdą moją potrzebę Zespół reagował natychmiast i gwarantował rzetelną pomoc. Zawsze spotykałam się z życzliwością i wyjątkową cierpliwością. To pozwalało mi przetrwać najtrudniejsze chwile. Jeśli ktokolwiek z moich znajomych znalazłby się w potrzebie, zawsze polecała będę Zespół Mecenasa Charzewskiego, któremu jeszcze raz z całego serca dziękuję i życzę dalszej

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Zych&Słupek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Artur w.

Witam serdecznie moje zapytanie wczorajsze, a telefon od Pana. Była bardzo miła rozmowa wszystkie moje pytania zostało mi wyraźnie rzetelnie odpowiedzialne pełna kultura polecam.

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Olga Krogulska

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Agnieszka L.

Konsekwencja w działaniu oraz to iż, Pani mecenas jest "pod telefonem"

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Czarna

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Tomasz C.

Pani mecenas Marta Czarna to sumienna, konkretna i co najważniejsze skuteczna. Moją sprawę prowadziła z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Dolot - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krzysztof Dolot

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Daniel K.

Dolot to kancelaria, którą zawsze polecam moim znajomym, ponieważ sam korzystałem z ich usług dwukrotnie i za każdym razem sprawa miała szybki i satysfakcjonujący dla mnie finał. Z punktu widzenia osoby nie posiadającej wiedzy prawniczej bardzo ważne jest dla mnie to, że mecenasi z tej kancelarii dbają o to, aby wyjaśnić klientowi przepisy dotyczące jego sprawy i przedstawić mu wszystkie możliwe rozwiązania.

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień - Prawo budowlane Rzeszów

BKG Kancelarie Adwokackie adw. Michał Grudzień

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Małgorzata G.

Polecam to adwokat profesjonalny i z duszą, szczery do bólu co do sytuacji. Konkretny i doprowadzający sprawę do końca. To cenię i bardzo dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach.

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Arkadiusz Słupek

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Joanna R.

Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy są kompetentni i wykazują się pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Do spraw podchodzą z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnie do każdego klienta, wybierając dla niego najbardziej optymalne rozwiązania.

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA - Prawo budowlane Rzeszów

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Lidia M.

Pan Mecenas szybko i sprawnie poprowadził moją sprawę. Jestem z niego niezwykle zadowolona. Bardzo polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rejman

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rejman świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.Pomoc prawna wykonywana jest przez radcę prawnego Agnieszkę Rejman posiadającą kilkuletnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jak i podmiotów publicznych. Zakres usług Kancelarii obejmuje m.in.: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawo administracyjne.

Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Prawna NB Legal - Adwokat Nikoletta Bielut

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Michał P.

Polecam w 100%. Kancelaria prowadziła dwie sprawy 1 - sprawa podziału majątku 2 - sprawa rozwodowa. W obydwu przypadkach sukcesy i mogę powiedzieć że dobrze że trafiłem akurat do tej Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Lewandowski Rut Rychter i Partnerzy

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Jacek K.

Szybka i fachowa pomoc, jaką uzyskałem od mec. Wojciecha Ruta pozwoliła min na unikniecie poważnych problemów. Polecam tę kancelarię, usługa warta swojej ceny.

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik - Prawo budowlane Rzeszów

SKC LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Setnik

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław

W naszym zespole posiadamy radców prawnych i adwokatów o różnych specjalizacjach co sprawia, iż nasza kancelaria jest w stanie zapewnić Tobie fachową, rzetelną i skuteczną obsługę prawną. Cechujemy się dyspozycyjnością i dbałością o dobro klienta. Nasi prawnicy oferują pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, karnego, spadkowego, ubezpieczeniowego, gospodarczego i rodzinnego. Udzielamy również porad i konsultacji mobilnie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka - Prawo budowlane Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Majka

 • Rzeszów
 • 47 km od Jarosław
Anna P.

Profesjonalizm oraz zainteresowanie samym klientem, jak i jego problemem. To co dla mnie najważniejsze szybki i bezproblemowy kontakt.

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha - Prawo budowlane Boguchwała

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Szalacha

 • Boguchwała
 • 51 km od Jarosław
Beata Z.

Pani Mecenas zawdzięczam bardzo wiele: zakończoną sukcesem sprawę, której inni prawnicy nie dawali szans. Dzięki jej fachowej wiedzy, zmysłowi i niezwykłemu zaangażowaniu – sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pani Katarzyna jest nie tylko profesjonalistką w swoim zawodzie, ale też osobą pełną empatii i adwokatem z powołania. W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować i życzyć Pani Mecenas samych sukcesów, chociaż jestem przekonana - że jak dotychczas - niezwykle ludzkie podejście i zrozumienie będą Pani to gwarantować.

BIURO DORADZTWA PRAWNEGO MGR ELŻBIETA WIKTOR

 • Jeżowe
 • 54 km od Jarosław

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to usługi prawne, usługi księgowe, rozliczanie dochodów z tytułu pracy wykonywanej za granicą. Wykonujemy prace od 2019. Terenem działalności naszej firmy jest woj. podkarpackie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wioletta Jarosz-Cecuła

 • Sanok

Kancelaria Prawna Beata Gajewska - Prawo budowlane Strzyżów

Kancelaria Prawna Beata Gajewska

 • Strzyżów
Barbara W.

Duże uznanie za gotowość do pomocy , szczere zainteresowanie problemem i rzeczowe udzielenie porady . Będę polecać państwa kancelarię za profesjonalne i pełne empatii podejście do problemów. Pozdrawiam .

Kancelaria Adwokacka Adwokat Krystian Kłoczkowski

 • Tomaszów Lubelski

Justyna Jarentowska Kancelaria Adwokacka - Prawo budowlane Tomaszów Lubelski

Justyna Jarentowska Kancelaria Adwokacka

 • Tomaszów Lubelski
Karol M.

Polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas Justyny Jarentowskiej. Pomoc prawna została mi udzielona szybko i sprawnie. Odzyskałem należności od dłużnika a moja firma odzyskała płynność finansową. Będę polecał Panią adwokat!

Kancelaria Notarialna Joanna Bok Notariusz

 • Brzozów
 • 59 km od Jarosław

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka - Prawo budowlane Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Psonka

 • Stalowa Wola
Urszula J.

Sprawnie i na temat

Małgorzata Kościuszko

 • Żdżary

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz - Prawo budowlane Zamość

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz

 • Zamość
Katarzyna W.

Świetny kontakt, wnikliwa analiza sprawy i całej dokumentacji. Pismo do ZUS napisane merytorycznie, składnie, sensownie, uzasadnione. Serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za zaangażowanie i pracę. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi P. adwokata Lesława.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Baraniak

 • Zamość

Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Jarosław, Radymno, Pruchnik, Munina, Wiązownica, Radawa, Wólka Pełkińska, Pełkinie, Szówsko, Rokietnica, Laszki, Chorzów, Łowce, Sośnica, Chłopice, Koniaczów, Wierzbna, Roźwienica, Tuczempy, Kramarzówka. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?