Prawo budowlane Człuchów - Najlepsi w 2021

Kancelarie Prawa Budowlanego w Człuchowie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Prawo budowlane

Prawo budowlane Człuchów
Ewelina P.

Pani Mecenas to kobieta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu zawodowym, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystkie zawiłości prawne i pomóc rozwiązać problem. Polecam.

Anna W.

Pozytywne wrażenie od początku kontaktu z Panem Mateuszem. Rzeczowy, konkretny, otwarty na współpracę. Napisał mi odpowiedź na pozew, jestem pod wrażeniem. Pismo zredagowane bardzo rzetelnie. Polecam.

Paweł Lehmann

 • Szczecinek
 • 42 km od Człuchów

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to aranżacja ogrodów wykończenia wnętrz, na terenie Szczecinek.

Dołącz do naszych Specjalistów od Prawa Budowlanego w Człuchowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Prawa Budowlanego i szukasz nowych Klientów z Człuchowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Nowacki Jarosław

 • Stara łubianka

Oferuję pełnienie funkcji kierownika budowy. Posiadam pełne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, wieloletnie doświadczenie w nadzorze procesu budowlanego.

Kogut I butelka

 • Stary dwór
 • 56 km od Człuchów

Działamy w naszej branży od 2018. Firma obsługuje Stary Dwór. Główny zakres naszej działalności to gastronomia. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Firma świadczy usługi w zakresie: doradztwa, pośrednictwa, skupu długów, windykacji należności,doradztwa gospodarczego. W zakres usług wchodzą także usługi prawne: adwokaci,dochodzenie wierzytelności,obsługa prawna firm, pisma, wnioski, podania,prawo budowlane,prawo cywilne, prawo gospodarcze,prawo pracy, prawo spółdzielcze, prawo ubezpieczeniowe, radcy prawni, sprawy procesowe, umowy, prawo umów

Marta W.

Kilka miesięcy temu moja rodzina znalazła się w ciężkiej sytuacji, wtedy myślałam, że bez wyjścia, ale polecono mi Pana mec. Wyrwe. Zadzwoniłam do Pana Mecenasa i pomimo, że był weekend Pan Mecenas od razu zadziałał w naszej sprawie. Zachował się bardzo empatycznie i walczył w mojej sprawie niezwykle skutecznie, a była bardzo skomplikowana i ciężka. Ostatecznie sprawa zakończyła się po naszej myśli, dzięki mec. Wyrwie. Dzisiaj mogę stwierdzić, że Pan Mecenas to profesjonalista w każdym calu i niesamowity człowiek od spraw beznadziejnych -Nasz Anioł Stróż.

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk

 • Piła
Patrycja H.

Osobiście korzystam z usług Pana Jacka . Prowadzi dość trudna sprawę mojego męża Jestem bardzo zadowolona w porównaniu do innych adwokatów których mieliśmy w tej samej sprawie To jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu kontakt z Panem Jackiem jest bardzo dobry zawsze mogę liczyć na jego pomoc . Polecam jak najbardziej ! Patrycja .

Kancelaria Prawna AKB

 • Bukowiec

Mamy w sumie 20 lat doświadczenia w branży księgowej i prawnej na terenie całej Polski. Zawsze pragniemy chronić swoich Klientów przed niekorzystnymi zdarzeniami gospodarczymi. W zakres świadczonych usług wchodzą: 1) konsultacje prawne, 2) sporządzanie wszelkiego rodzaju pism, 3) opiniowanie i sporządzanie umów, statutów, regulaminów, sporządzenie opinii prawnych, 4) reprezentacja przed sądem (tylko i wyłącznie w przypadku stałego zlecenia na podstawie art. 87 § 1 kodeksu postępowania cywilnego), 5) reprezentacja przed organem administracyjnym, 6) mediacje, 7) uczestniczenie w negocjacjach, 8) sporządzanie dokumentacji związanej z kodeksem spółek handlowych, 9) podwykonawstwo dla firm prawniczych, 10) badania prawne firm, 11) sporządzanie

Brak

 • Kościerzyna

Działamy w branży od 2020 roku. Nasza specjalność to BhP odlesienie warunki zabudowy przekwalifikowanie działek na budowla bądź rekreacyjne sprawy trudne, na terenie Kościerski bytowski chojnicki. Pomorsku

Doradztwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Nationale-Nederlanden

 • Kobylnica
Pramar

Profesjonalne podejście czyli takie, jakiego się spodziewaliśmy. Firma jest bardzo elastyczna i dopasowała się w 100% do potrzeb naszych i naszych pracowników. Ponadto kontakt jest natychmiastowy, a każde pytanie jest bezpośrednio rozwiązywane. Pan Janusz, który zajmuje się naszym ubezpieczeniem jest człowiekiem reprezentującym klasę dżentelmena, co przekłada się na miłą, pewną i profesjonalną obsługę.

Doradztwo prawne

 • Bydgoszcz
JUBANA POLSKA

Kancelaria LATOS pomaga nam przy zamówieniach publicznych i ogólnym doradztwie prawnym. Są bardzo skuteczni, mogę ich polecić z czystym sumieniem.

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sierakowice

Nasza specjalizacja to prawo cywilne, prawo karne, prawo gospodarcze, szkolenia BHP. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Obszarem działalności naszej firmy jest woj. pomorskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Juliusz Paracki Kancelaria Radcy Prawnego

 • Sierakowice

Kancelaria od 2011 roku świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Kancelaria świadczy usługi z zakresu: -prawa cywilnego, m.in.: odszkodowania, zasiedzenie, spadki, ochrona własności, - zniesienia współwłasności, służebności -prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, alimenty, podział majątku wspólnego, ustalenie i zaprzeczanie ojcostwa - rejestracji i obsługi spółek, stowarzyszeń i fundacji - kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych - prawa gospodarczego i handlowego - prawa autorskiego - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - prawa administracyjnego - prawa karnego, wykroczeń - prawa budowlanego i mieszkaniowego -windykacja

JUBANA POLSKA

 • Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania

 • Bydgoszcz
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Minda

 • Koszalin
Krzysztof B.

Polecam! Pani Mecenas jest profesjonalistką w tym co robi.

Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Topor-Woźniak

 • Koszalin
Agnieszka G.

Polecam Kancelarię Pani Radcy Prawnego Pauliny Topor-Woźniak. Jest osobą dokładną sumienną jestem jej klientką i współpraca między nami układa się bardzo dobrze.

Kancelaria Adwokacka Maciej Chmura

 • Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adwokat Maciej Chmura (Bydgoszcz, Warszawa) zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Adwokat Maciej Chmura jest również obrońcą w sprawach karnych oraz reprezentuje strony w sprawach rozwodowych. Zapraszam do współpracy.

Kancelaria Radców Prawnych Bartosz Rakoczy Krzysztof Bukowski spółka jawna

 • Bydgoszcz

Działamy w branży od 2001 roku. Nasza specjalność to prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo ochrony środowiska, prawo samorządowe, prawo gospodarki komunalnej, na terenie Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski

 • Bydgoszcz
Bernadeta B.

Pomoc prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, reprezentowanie Klientów przed Sądami oraz organami administracyjnymi, udzielanie porad prawnych, sporządzanie, opiniowanie oraz negocjację umów, przygotowywanie pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, apelacji, zażaleń oraz kasacji. We wszystkich rodzajach spraw istnieje możliwość kompleksowego zlecenia prowadzenia sprawy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw we wszystkich dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących: * prawo cywilne oraz prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, * prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, * windykacja należności, * prawo upadłościowe i naprawcze, * prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, * prawo administracyjne, w tym prawo budowlane.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Kruk

 • Koszalin

Misją Kancelarii jest zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa prawnego interesów naszych Klientów. Serdecznie zapraszam do współpracy. rpr. Tomasz Kruk 75-613 Koszalin, ul. Zwycięstwa 140 lok. 231 e-mail: mecenas.kruk@gmail.com www.mecenaskruk.pl tel. kom. 605 065 836

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego

 • Bydgoszcz
PROWEST Sp. z o. o.

Po 2 rozmowach telefonicznych Pan mecenas przesłał propozycję umowy, a następnie odwiedził naszą firmę osobiście. Określiliśmy zakres naszych potrzeb i oczekiwań ustaliliśmy cenę i dzisiaj podpisujemy umowę współpracy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

 • Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Kancelaria Prawna

 • Białogard

doradztwo i pomoc prawna

 • Koszalin

Działam w branży od 2004 roku. Posiadam doświadczenie w zakresie m.in. redagowania opinii prawnych, pism procesowych, umów, przygotowania dokumentów rejestrowych przedsiębiorców i stowarzyszeń, prowadzeniu wszelkiego rodzaju spraw cywilnych, gospodarczych, karnych i administracyjnych. Dysponuję szeroką wiedzą i doświadczeniem w sprawach dotyczących podziału nieruchomości, zasiedzenia, sporów granicznych, służebności przesyłu, współwłasności nieruchomości, uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy, składaniu odwołań do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, zaskarżania decyzji Powiatowego Inspektora Budowlanego, wnoszenia skarg do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Oferuję pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa w zakresie sporządzania

"Omega" Kancelaria Prawno-Windykacyjna

 • Koszalin

"Omega" Kancelaria Prawno-Windykacyjna specjalizuje się w prawie cywilnym i karnym. Obszar naszego działania obejmuje województwo zachodniopomorskie a także cała Polska może być też za granicą. Klienci indywidualni oraz Firmy. Jesteśmy na rynku od 15 lat. Nasza Kancelaria wyróżnia się tym od innych kancelarii że jest w wykonywaniu swoich usług rzetelna, uczciwa nie ma powiązania z prokuraturą ani z sądem nie jest stronicza, jedynie dba z całą mocą aby w zleconej sprawie klient wyszedł jak najlepiej oczywiście z wygraną. Nasza działalności obejmuje następujące usługi: - profesjonalne sporządzanie pism, jak: . pozwy do sądów cywilnych, . akty oskarżenia do sądów karnych, . zażalenia na postanowienia i zarządzenia sądów, . apelacje w

Kancelaria Adwokacka Adwokat Angelina Misiak

 • Koszalin

Kancelaria Adwokacka adwokata Angeliny Misiak zapewnia wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym. Pomoc prawna świadczona jest na każdym etapie sprawy, z którą Klient się zgłosi, a więc zarówno na etapie przedsądowym jak i już w trakcie procesu sądowego. Fachowa pomoc obejmuje szeroki zakres dziedzin prawa, ze szczególnym uwzględnieniem: - spraw cywilnych (spraw o zapłatę, spraw odszkodowawczych, sporów sąsiedzkich etc.), - spraw rodzinnych (sprawy o rozwód, alimenty), - spraw majątkowych (podział majątku wspólnego, sprawy działowe), - spraw spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, wydziedziczenie, sprawy o zapłatę zachowku), - spraw karnych oraz

Kancelaria Adwokacka Małgorzata Gliwa-Sokorska

 • Bydgoszcz

Kanclearia Adwokacka adw. Paweł Kuras

 • Bydgoszcz

Kancelaria Doradcy Prawnego Sławomir Poniatowski

 • Skórcz

Usługi prawne dla osób fizycznych i prawnych, możliwość pomocy prawnej przez internet, nieodpłatne porady prawne przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-11.00.

Kancelaria Adowkacka Adwokat Mateusz Grzechowiak

 • Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska

 • Bydgoszcz
Kinga I.

Rozwód z orzeczeniem o winie partnera - to udało nam się uzyskać! Pani Agnieszka przekonała mnie, że warto walczyć o swoje dobre imię i o prawdę. Była przy tym ciepła i empatyczna, doskonale rozumiejąca drugą kobietę. Jej podejście do sprawy było zarazem profesjonalne, jak i ludzkie. Szczerze polecam!

Kancelaria Adwokacka adw. Monika Wiśniewska

 • Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

 • Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

KDP KANCELARIE Sp. z o. o. PRAWNIK KOSZALIN

 • Koszalin
Joanna K.

Bardzo polecam Kancelarię Pana Patryka, moja sprawa została załatwiona bardzo profesjonalnie i rzetelnie krok po kroku, dzięki czemu uniknęłam wielu nieprzyjemnych i nerwowych sytuacji. Świetna współpraca, sprawa zakończona na naszą korzyść, serdecznie polecam! Praca z Panem Patrykiem to czysta przyjemność.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Januszewski

 • Bydgoszcz

Kancelaria Prawna Sabrina Maszkowska

 • Złocieniec
Marcin A.

Konkretnie, sprawnie, rzetelnie. Szczerze polecam

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Szamocki

 • Świecie

SŁUPIŃSKA Kancelaria Prawna

 • Poznań
Anna S.

Fantastyczna obsługa prawna. Pani Marlena bardzo profesjonalnie i sprawnie pomogła mi przejść przez rozwód. Poza tym, ze jest świetnym prawnikiem to bardzo ciepła i sympatyczna osoba, która potrafi dodać odwagi i uwierzyć, że wszystko będzie ok. Taki prawnik to prawdziwy skarb i ogromne wsparcie. Dziękuje bardzo za wszystko i serdecznie pozdrawiam.

Kancelaria Adwokacka adw. Dawid Jach

 • Słupsk
Jacek K.

Profesjonalne zajęcie się sprawą, super kontakt i doradztwo. Porządne sporządzenie pism i wygrana sprawa w zakresie prawa karnego.

"HEXA-TECH" Karol Staszewski

 • Słupsk

Geodezja: - mapy z projektem podziału nieruchomości - mapy z projektem podziału nieruchomości rolnej/leśnej - mapy z projektem scalenia i podziału nieruchomości - projekt scalenia gruntów - projekt wymiany gruntów - inna mapa do celów prawnych - rozgraniczenie nieruchomości - wznowienie znaków granicznych/wyznaczenie punktów granicznych/ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych - mapa do celów projektowych - geodezyjna inwentaryzacja obiektów budowlanych - wytyczenie obiektów budowlanych Wykonuję także geodezyjną obsługę inwestycji na każdym jej etapie.

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Kowalczyk

 • Słupsk
Sławomir G.

Radca Prawny Lucyna Kowalczyk reprezentowała mnie przed Sądem Pracy. To był mój strzał w dziesiątkę. Posiada talent do przedstawiania istotnych zagadnień mających na celu naświetlenie Sądowi Twoich racji i uchybień pracodawcy. Choć w istocie o to właśnie chodzi, ale Ona robi to naprawdę w sposób profesjonalny. Oczywiście moją sprawę wygraliśmy.

Zofia Urbaniak Szczudło Kancelaria Prawna Temida

 • Słupsk
Piotr O.

Świetny kontakt telefoniczny, e-mail. Jesteśmy z partnerką zadowoleni z p.Radosława. Świetnie zajął się sprawą, wszystko zostało nam przedstawione jasno i klarownie. Pobory zostały ustalone, za całą sprawę, od początku, do końca wraz z pełnomocnictwem. Tak więc, niczym nie musieliśmy się martwić. Wszystko skończyło się na 1 posiedzeniu. Polecam.

Radca Prawny Przemysław Święch

 • Słupsk

Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz osób prawnych. Specjalizujemy się w: rozwodach, sprawach rodzinnych, sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Dochodzimy odszkodowań za błędy mędyczne a także wypadki komunikacyjne. W ramach powadzonej kancelarii radca prawny Przemysław Święch zajmuje się przede wszystkim świadczeniem pomocy prawnej dla osób fizycznych, która obejmuje: - udzielanie porad prawnych, - reprezentowanie strony w postępowaniu zarówno przed sądami jak i organami administracji publicznej, - sporządzanie pisemnych opinii prawnych, - sporządzenie pism procesowych. Kancelaria zajmuję się również kompleksową obsługa podmiotów gospodarczych zarówno tych realizowanych w formie spółek, spółdzielni oraz funduszów

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski

 • Szubin

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów instytucjonalnych na terenie całego kraju. Założycielem Kancelarii jest Dawid Rzeski, wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy pod numerem BD-1284. Posiada bogate doświadczenie w pracy w sektorze jednostek samorządu terytorialnego. Pełni kierowniczą funkcję Przewodniczącego Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Nakle nad Notecią.

Abc

 • Murowaniec

Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości Michalski sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Centrum Prawa

 • Bydgoszcz
Agnieszka L.

Bardzo profesjonalne podejście. Przez kilka minut rozmowy dowiedziałam się wszystkiego co chciałam wiedzieć. Rzeczowo i bez owijania w bawełnę. Konkretnie, łącznie z ceną jaka będzie za wykonanie usługi. Polecam i na pewno skorzystam w najbliższym czasie.

Ranking Specjalistów od Prawa Budowlanego obejmuje również takie miejscowości jak: Człuchów, Czarne, Przechlewo, Debrzno, Rzeczenica, Koczała, Żukowo, Gwieździn, Stare Gronowo, Polnica, Rychnowy, Wierzchowo, Nieżywięć, Bińcze, Barkowo, Krzemieniewo, Sąpolno, Sokole, Domisław, Łękinia. więcej...
Jaki rodzaj usługi Cię interesuje?