powiat opolski

Wciąż myślisz czy da się szybko zestawić oferty wielu docenianych firm z powiatu opolskiego i opolskiego? Chcesz zobaczyć cennik i koszty w Powiecie Opolskim? Kiedy masz zamiar wynająć kogoś, kto będzie rewelacyjnym i utalentowanym pracownikiem czy też chcesz kupić towar najlepszy dla Ciebie odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Oferteo. Jeśli chodzi o powiat opolski swoją działalność w Oferteo posiada już 1 614 fachowców najwyższych lotów, których Klienci oceniają na 4.5. Liczba kategorii jest na tym terenie bardzo imponująca. Zarejestrowane w Oferteo firmy działają już w 857 branżach, w tym wypożyczanie sukien, nauka francuskiego, terapia uzależnień, lekarze specjaliści, serwis maszyn. Z Oferteo dopasowanej firmy w tej okolicy szukało już 2 809 osób, które do tej pory otrzymały 8 113 ofert w odpowiedzi na swoje zapytania. Korzystając z Oferteo w łatwy sposób uda Ci się znaleźć swojego profesjonalistę z powiatu opolskiego. Pierwsze propozycje możesz poznać nawet w kilka minut. Nie zwlekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się!

Wybierz branżę w mieście powiat opolski

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Powiatu Opolskiego

BUDMAX MATERIAŁY BUDOWLANE I POKRYCIA DACHOWE S.C.

Stanisław C., Ozimek

Usługi firmy Budmax świadczone są na najwyższym poziomie i jestem bardzo zadowolony, że to właśnie ta firma dostarczyła mi materiały na pokrycie dachu. Nie lubię eksperymentów, nie ufam firmom „z łapanki”, a wybierając firmę Budmax wiedziałem, że jest to firma z tradycjami i liczyłem na to, że wszystko pójdzie sprawnie. I nie myliłem się - pracownicy sporządzili pisemną umowę na zakup materiałów, która została w pełni dotrzymana. Termin oraz forma płatności zostały dostosowane do moich potrze...

Hydroblokada

Dawid P., Komprachcice

W firmie HYDROBLOKADA zamawiałem usługę wykonania iniekcji krystalicznej, było to w lutym 2017, była to robota na parterze budynku wielorodzinnego tylko w moim mieszkaniu w Kłodzku. Przed wykonaniem izolacji w mieszkaniu panował niewyobrażalny smród stęchlizny, który przeszywał wszystkie ciuchy, wystarczyło wejść tam tylko na chwilę. W chwili obecnej tj. maj 2017 zapachu już nie czuć w ogóle, pomiarów wilgotności ścian jeszcze nie robiłem, natomiast na podstawie oceny organoleptycznej mogę stwier...

BUDMAX MATERIAŁY BUDOWLANE I POKRYCIA DACHOWE S.C.

Adam K., Ligota Czamborowa

Polecam firmę Budmax każdemu komu zależy na kompleksowej obsłudze i profesjonalnym podejściu do klienta. Pracownicy firmy Budmax dostarczyli mi materiały na dach. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, w miłej, kulturalnej atmosferze. Nie było problemu z dogadaniem się jeśli chodzi o termin i sposób zapłaty. Cenię sobie to, ze pracownicy firmy służą pomocą – to oni polecili mi materiał, który ostatecznie wybrałem, i z którego jestem bardzo zadowolony. Jednym słowem firma Budmax całkowicie wywią...

Przykładowe zlecenia mieszkańców Powiatu Opolskiego

Szukam dostawcy ekogroszku, 10 ton, Ozimek

Ilość: 10 ton. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Wymagania dodatkowe:. - ważnym wyznacznikiem wyboru oferty jest cena, - czeski ekogroszek, - 2 samochody po 5 ton. Termin zakupu: 03.06.2017r.

Radosław K., węgiel ekogroszek.

Zapotrzebowanie na pellet drzewny, 1 tona, Dąbrowa

Ilość: 1 tona. Rodzaj pelletu: drzewny. Dostawa: tak. Charakter zlecenia: coroczny zakup. Wymagania dodatkowe: Pellet workowany, cena z dostawą i bez dostawy, możliwość zakupu mniejszych ilości 0,5t z własnym odbiorem. Termin zakupu: jak najszybciej.

Tomasz Ł., pellet drzewny.

Zapotrzebowanie na prace elewacyjne, do 200m², Tarnów Opolski

Zakres prac: kompleksowe wykonanie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: do 200m². Rodzaj materiału: styropian, tynk akrylowy. Dostawca materiałów: do uzgodnienia. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca.

Michał M., elewacje, ocieplanie, izolacje.

Szukam wykonawcy brukowania, około 220m², Turawa

Praca do wykonania: ułożenie kostki przy domu, budynku. Zakres prac: kompleksowe ułożenie kostki. Powierzchnia prac: około 220m². Rodzaj materiału: kostka granitowa. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz.

Małgorzata S., brukarstwo.

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, 200m2, Przysiecz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u., chłodzenie. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa z rekuperatorem. Liczba mieszkańców: 5. Powierzchnia budynku: 200m2. Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Termin skorzystania z oferty: wiosna 2018r.

Piotr G., ekologiczne źródła energii - urządzenia.