powiat leszczyński

W poszukiwaniach właściwego dostawcy lub wykonawcy w woj. wielkopolskim, Klienci najczęściej interesują się cennikami i poleceniami innych. Poszukują porównywarek i rankingów firm z powiatu leszczyńskiego i regionu. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzisz jakie są ceny i pozyskasz potrzebne informacje od specjalistów godnych zaufania. Bez względu na to, czy szukasz programistów czy dostawców wody dla firmy. Jeśli chodzi o powiat leszczyński swoją działalność w Oferteo proponuje już 812 fachowców gotowych do współpracy z Tobą, którzy przez Klientów oceniani są na 4.4 (skala od 1 do 5). Mnogość branż jest w tym regionie naprawdę spora. Zarejestrowani w serwisie specjaliści poruszają się już w 493 branżach, między innymi budowa domu, budynku, drukowanie i poligrafia, usługi betoniarskie, remonty biur, klimatyzacje samochodowe. Z Oferteo najlepszej firmy w tej okolicy szukało już 665 osób, które łącznie otrzymały 1 600 ofert od specjalistów. Teraz prosto i łatwo poznasz właściwego profesjonalistę z powiatu leszczyńskiego. Pierwsze propozycje możesz poznać w kilka minut. Nie czekaj, wybierz jedną z branż poniżej i przekonaj się, to nic nie kosztuje!

Wybierz branżę w mieście powiat leszczyński

Usługi budowlane

Opinie o fachowcach z Powiatu Leszczyńskiego

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA PAWEŁ SAMOL

Małgorzata K., Włoszakowice

Lotem błyskawicy skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy. Klarownie opowiedział w jaki sposób działa, jakie materiały stosuje, konkretnie odpowiadał na moje liczne pytania i zaoferował "przedroboczy" przyjazd, aby zorientować się w sytuacji i pomoc mi w zaplanowaniu logistycznych rozwiązań. Na tym etapie mogę polecić tę firmę za szybkość działania,a po udzielonych mi uprzejmych i wyczerpujących odpowiedziach za odpowiedzialne podejście do tematu oraz za nie wygórowane ceny.

Sławomir Czapnik EKOINSTAL

Wiesław S., Wijewo

Firma EKOINSTAL sama zgłosiła się do wyceny uszkodzenia i po analizie zdjęć a następnie osobistej wizycie został sporządzony protokół szkody do ubezpieczyciela. Po otrzymaniu decyzji została podpisana umowa na naprawę. Wszystko działało się bardzo szybko i sprawnie. Teraz oczekuję na pogodę pozwalająca usunięcie uszkodzenia. Istnieją jeszcze firmy którym zależy na dobrej opinii i poszanowaniu klienta.

FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA PAWEŁ SAMOL

Katarzyna S., Włoszakowice

Z firmy zadzwoniła do mnie przemiła kobieta, przedstawiłam jej moją wizję i od razu wiedziała o co mi chodzi. Wyjaśniła doskonale to, czego nie wiedziałam bądź nie rozumiałam. Wybrałam odpowiednie dla siebie deski podłogowe i śmiało mogę powiedzieć, że cena jest adekwatna do jakości :) Czekam na dopełnienie formalności oraz dostawę zamówionych produktów. Serdecznie pozdrawiam Panią Danielę !

Przykładowe zlecenia mieszkańców Powiatu Leszczyńskiego

Zapytanie o ekogroszek, 2t, docelowo 4t co roku, Mierzejewo

Ilość: 2 tony. Forma ekogroszku: workowany. Dostawa: tak. Rodzaj zapotrzebowania: zakup próbny, docelowo co roku 4t. Wymagania dodatkowe: ekogroszek pasujący do pieca 25 kw. Termin zakupu: 2018-03-14.

Aldona L., węgiel ekogroszek.

Zlecę wykonanie dróg, placów, chodników oraz wjazdów, kostka 400m2, tłuczeń 12.300m2, Krzemieniewo

Zakres zlecenia: wykonanie dróg, placów, chodników oraz wjazdów. Dostawca materiałów: Wykonawca. Zakres prac:. - usunięcie humusu - 5.700m3, - stabilizacja gr. 20cm - 2.500m3, - tłuczeń gr. 20cm - 12.300m2, - podsypka - 12.300m2, - kostka brukowa - 400m2, - spływ na ławie betonowej gr. 10cm, kostka gr. 8cm - 450mb, oporniki betonowe - zjazdy - 220mb, - inne. Informacje dodatkowe: szczegółowe inform...

Kinga S., brukarstwo.

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, 151-200m2, Krzemieniewo

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa. Liczba mieszkańców: 5-6 osób. Powierzchnia budynku: 151-200m2. Stan obiektu: kilkumiesięczny, kilkuletni lub starszy budynek. Klient szuka ofert na: zakup i montaż pompy ciepła. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Bogdan M., ekologiczne źródła energii - urządzenia.

Szukam ekipy na ocieplenie elewacji styropianem, 201-500m², Osieczna

Zakres prac: ocieplenie elewacji. Rodzaj budynku: dom jednorodzinny. Powierzchnia: 201-500m². Rodzaj materiału: styropian. Dostawca materiałów: zleceniodawca. Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna. Dodatkowe informacje: nie określono. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą.

Patrycja K., elewacje, ocieplanie, izolacje.