TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO ORAZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO, Kijów - Oferta nr189910 - Oferteo.pl
 

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO ORAZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO, Kijów


Cena brutto: 18.00 PLN
do uzgodnienia

OFERUJEMY:

TŁUMACZENIA BIZNESOWE

Кatalogi, strony internetowe, cenniki itp.

TŁUMACZENIA PRAWNE

Tłumaczymy regulaminy, ustawy, dokumenty założycielskie, umowy i porozumienia, dokumenty procesowe, pozwy sądowe, akta sądowe, zaświadczenia, pełnomocnictwa.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE

Tłumaczenie instrukcji, dokumentacji i paszportów technicznych, patentów, certyfikacji produktów, katalogów i stron internetowych o różnych wąskich tematach technicznych, dokumentacji przetargowej, artykułów naukowych.

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW OSOBISTYCH

Tłumaczymy dokumenty wydane przez Urząd Stanu Cywilnego, akty urodzenia, małżeństwa, rozwodu, zgonu, wypisy, zaświadczenia, paszporty, zaświadczenia o niekaralności, z funduszu emerytalnego, z pracy, studiów, dochodów, z PSP, z banku, edukacyjne dokumenty, certyfikaty, dyplomy.

TŁUMACZENIA NOTARIALNE

Notarialne poświadczenie podpisu tłumacza przysięgłego. Notariusz dokonuje wpisu wykonawczego potwierdzającego tożsamość tłumacza i kwalifikacje. Takie tłumaczenie dokumentów może być wymagane w celu potwierdzenia ważności dokumentów zagranicznych.

TŁUMACZENIE DOKUMENTÓW PRZEZ POLSKIEGO TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO

Tłumaczenie uwierzytelnione przez polskiego tłumacza przysięgłego jest ważne w instytucjach państwowych, placówkach oświatowych w Polsce. Odpowiednik notarialnego tłumaczenia na Ukrainie.

Z poważaniem,

Kateryna Muts

Ukraińsko- Polskie Biuro i Informacji


Numery telefonów:

+38 (044) 490 60 29,
+38 (063) 6485979

Ukraina, Kijów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6