Pisma, wnioski, podania Wejherowo - Najlepsi w 2022

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Wejherowie, 2022

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Pisma, wnioski, podania Wejherowo - Ranking Najlepsi 2022

Już 50 Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Wejherowa złożyło 33417 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od pism, wniosków i podań może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w 2022 r. z Wejherowa.

Pisma, wnioski, podania Wejherowo
Kinga N.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w 100%. Pani Mecenas Ewelina Baranowska-Haber zapewniła mi podczas sprawy rozwodowej duże wsparcie psychiczne. Sprawa zakończyła się całkowitym powodzeniem. Polecam wszystkim.

5.0 (85 opinii)
Agnieszka K.

Z czystym sumieniem polecam współpracę z panem Marcinem. Ogromna wiedza, profesjonalizm, a przy tym ogromny spokój i serdeczność. Każdy znajdzie tutaj fachową pomoc i empatyczne podejście do klienta.

5.0 (31 opinii)
Łukasz M.

Super kancelaria! Pomogli skutecznie usunąć wpisy z Bankowego Rejestru, po dwóch spotkaniach i wyjaśnieniu okoliczności przebiegu całej sprawy w około 30dni wszystko było zrobione tak jak było to zamierzone. Polecam cały profesjonalizm.

4.84 (51 opinii)

Więcej Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań z Wejherowa

Kancelarie Adwokackie Kowalik/Pajewski

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo
Magdalena P.

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej pomocy adwokackiej jaką otrzymałam od Pana Piotra Pajewskiego. Przychodząc do niego z moim problemem, miałam wrażenie, że jest to sprawa nie do wygrania, a dzięki niemu proces zakończył się sukcesem po naszej stronie! Profesjonalne podejście do klienta, polecam gorąco!

5.0 (11 opinii)

Kancelaria Adwokacka Zbigniew Zalewski

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo
Leszek S.

Pan mecenas Zbigniew prowadził moją sprawę przed Sadem Rejonowym w Gdańsku na uwagę zasługuje duża wiedza i profesjonalizm. Szczególnie pisma procesowe były pisane w perfekcyjny sposób co przyczyniło się do dobrego rozstrzygnięcia sprawy. Szczerze polecam.

5.0 (3 opinie)
Jolanta K.

Pełen profesjonalizm , polecam w 100% Pani Lucyna załatwia sprawy na czas.

5.0 (2 opinie)
Graźyna Z.

Bardzo profesjonalne, rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Doskonały kontakt e-mailowy i telefoniczny. Bardzo polecam tą kancelarię.

5.0 (22 opinie)

TaxBee sp. z o.o.

 • Reda
 • 6 km od Wejherowo
Alfa Bravo S.C.

Podatki przesyłane pod postacią raportów, gdzie są zawarte wszystkie potrzebne informacje i tylko te informacje - to dla mnie kolosalne ułatwienie względem poprzedniego biura - koniec z szukaniem numerów kont, wyjaśnianiem literówek itd.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Wejherowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Wejherowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KancelariaMF Adwokat Marta Fundowicz

 • Reda
 • 6 km od Wejherowo

KancelariaMF powstała w Redzie w 2017r. z myślą o doradztwie i pomocy prawnej klientom indywidualnym. Zapewniając pełną dyskrecję, udzielam pomocy w rozwiązywaniu problemów prawnych dnia codziennego w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy i prawa rodzinnego. Zapraszam również do zadawania bezpłatnych pytań prawnych za pomocą formularza kontaktowego umieszczonego na stronie Kancelarii. Kancelaria swoim zasięgiem obejmuje rejon małego i dużego trójmiasta. Zapraszam do skorzystania z usług KancelariiMF.

Paulina Wrona

 • Wejherowo

Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 roku. Nasza specjalność to windykacja, prawo administracyjne, prawo rodzinne, prawo transportowe, na terenie Kraków, Małopolskie.

Kancelaria Adwokacka adwokat Marii Jasińskiej prowadzi kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych, gospodarczych i administracyjnych. Zgłaszając się po pomoc do kancelarii Klient może oczekiwać, że spotka się tu nie tylko z życzliwym przyjęciem, ale przede wszystkim, że uzyska profesjonalną pomoc – czy to w formie porady prawnej, pomocy w zredagowaniu pisma procesowego, uzyskaniu opinii prawnej, na kompleksowym prowadzeniu sprawy kończąc. Podejmujemy się reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także organami ścigania, organami administracyjnymi i samorządowymi. Do każdej sprawy podchodzimy z jednakowym

Biuro Rachunkowe " ZEDAN", planujemy niebawem przeksztalcic sie w sp. z o.o., zaprasza wszystkich zainteresowanych obsługą rachunkowo-księgową do milej i solidnej współpracy. Obsługujemy wszystkie rodzaje rozliczeń działalności gospodarczych, PKPiR, Księgi handlowe (spółki z.o.o.) oraz ryczałtowców. Do tego Kadry, Płace, ZUS itp. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny , poświęcając czas nie tylko w godzinach pracy biura. Z wyceną za usługę do każdego kontrahenta podchodzimy indywidualnie. Nasza praca to nie tylko sztywne zarachowanie dokumentów zrodłowych....na ostatnią chwile, ale dlugo przed terminem wysyłki deklaracji VAT i innych deklaracji podatkowych czy ZUS. Potrafimy rozmawiać z urzędami administracji skarbowej i pozostałymi.

BIURO RACHUNKOWE GRAND SP. Z O.O.

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to Prowadzenie ksiąg handlowych, na terenie Pomorskie.

MMS Finanse Monika Smolczewska

 • Wejherowo

MMS FINANSE działa w zakresie księgowości i szeroko pojętych usług finansowych. Siedziba firmy znajduje się w Wejherowie, ale działamy globalnie i w miarę możliwości, całkowicie zdalnie, wykorzystując do tego cyfrowe możliwości. Działamy globalnie, wykorzystujemy nowe technologie. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby fizyczne z całego kraju. Tworząc ofertę firmy koncentrowaliśmy się na skupieniu wielu usług w jednym miejscu wykorzystując doświadczenia księgowe, bankowe i ubezpieczeniowe.​ Celem naszych działań jest rozwój firm naszych partnerów poprzez zapewnienie wszechstronnej pomocy w prowadzeniu oraz rozwoju przedsiębiorstwa. Pragniemy aby klienci, którzy nam zaufali mogli spokojnie poświęcić całą energię na rozwijanie swojego

Kancelaria Prawna Res Cogitans Sp. z o.o.

 • Bożepole Wielkie
 • 9 km od Wejherowo

Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej Res Cogitans realizowaniem usług prawnych dla przedsiębiorstw. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorstw, którą realizuje zarówno prawnik, jak też specjaliści z takich dziedzin jak ekonomia czy prawo podatkowe. Realizujemy również sprawy dla klientów indywidualnych. Oferowane produkty/usługi: obsługa prawna firm i administracji obsługa prawna klientów indywidualnych

Tamal House Sp. z o.o.

 • Góra
 • 8 km od Wejherowo

BIURO RACHUNKOWE MALWINA DAWIDOWSKA

 • Kębłowo
 • 9 km od Wejherowo

Kancelaria Adwokacka Waldemar Grzegorz Kuc Magdalena Kurowska s.k.

 • Wejherowo

Wimed Biuro Dochodzenia Odszkodowań i Pomocy Osobom Poszkodowanym

 • Wejherowo

Kancelaria Radcy Prawnego ART - Jan Jednoralski

 • Wejherowo

Ilona draszanowska

 • Bolszewo
 • 4 km od Wejherowo

Anita Jakielska

 • Rumia
 • 10 km od Wejherowo

Rafał Marciniak

 • Lębork
 • 33 km od Wejherowo
Anna G.

Chciałam bardzo podziękować za „podwózkę”. Wszystko zostało zrealizowane tak, jak się umawialiśmy, za co bardzo dziękuję. Najbardziej doceniam bycie w kontakcie. Kilkukrotnie się zdzwanialiśmy i pisaliśmy o trasie i ustaleniach przed dniem wydarzenia i miałam poczucie pewności, że mój plan wypali. Potem w czasie podróży udało nam się zrealizować przystanki wg potrzeb psa, który ze mną podróżował a to było dla mnie ważne. Bardzo doceniam i dziękuję za miła rozmowę a przyszłym klientom mogę śmiało polecić Pana Rafała.

5.0 (13 opinii)

Kancelaria Prawna CERTIS

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Karolina W.

Pani Monika jest osobą bardzo kontaktową. Od pierwszego kontaktu telefonicznego i spotkania wiedziałam już, że dobrze trafiłam. Profesjonalne podejście do sprawy i zaangażowanie pozwoliło mi uwierzyć, że jestem w stanie wyjść obronną ręką z sytuacji, w której się znalazłam. Dokładnie słucha Klienta, poświęca swój czas - zarówno ten w Kancelarii, jak mi poza nią. Odpowiada szybko i sprawnie na telefony i e-maile, szanując przy tym czas drugiej strony. Wydawać by się mogło, że nie do rozwiązania jest trudność, jaką napotkałam, a dzięki Pani Monice, uwierzyłam, że można i warto, ponieważ pomogła mi spełnić jedno z moich marzeń. Gdybym jeszcze kiedyś musiała skorzystać z profesjonalnej obsługi prawnej, z pewnością ten telefon i

5.0 (13 opinii)

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Ożóg

 • Miechucino
 • 33 km od Wejherowo

Profesjonalne usługi prawne w zakresie: prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa umów i kontraktów, prawa nieruchomości i budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego (rozwody, alimenty), prawa spadkowego, Zapewniamy reprezentację: w postępowaniach sądowych i pozasądowych, przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym, przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, w postępowaniach arbitrażowych, przed urzędami, instytucjami, osobami trzecimi, w prowadzonych negocjacjach. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Mateusz Buczkowski

 • Kosakowo
 • 15 km od Wejherowo

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Buczkowski

 • Pogórze
 • 16 km od Wejherowo
Marcin Ł.

Pan Mateusz pomógł mi uzyskać wszytkie odpowiedzi na nurtujące mnie problemy, w sposób jasny i przejrzysty wytłumaczył problematyczne dla mnie zagadnienia. Dziękuje.

5.0 (2 opinie)

Karolina Kurkiewicz

 • Kosakowo
 • 15 km od Wejherowo

Inviser Resources

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Księgowość to nie powód, dla którego założyłeś firmę... chyba, że jesteś księgowym. Inviser to firma księgowa oferująca obsługę księgowości, podatków i innych potrzeb księgowych każdego miesiąca. Pozwól nam sprawić, że prowadzenie Twojej firmy będzie przyjemniejsze! Nie będziemy Cię przekonywać , że liczymy podatki lepiej niż inne biura rachunkowe. 2 + 2 to zawsze 4, bez względu na to komu zlecisz liczenie. To co nas wyróżnia, to wiedza i doświadczenie, z którymi chętnie się podzielimy. Niezależnie czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub większe przedsiębiorstwo z większą kadrą- zrobimy wszystko co w naszej mocy by zagwarantować Ci wsparcie w każdej sytuacji. Skontaktuj się z nami! Zespół Inviser

Kancelaria Prawa Upadłościowego KPU

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Świadczymy pomoc dla klientów z problemami finansowymi oraz negatywną historią BIK. Upadłość konsumencka, gospodarcza, restrukturyzacje

Optitax sp.zo.o.

 • Kartuzy
 • 31 km od Wejherowo

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to KPIR,PEŁNE KSIĘGI,KADRY I PŁACE, na terenie Pomorskie.

Tomasz Marszałkowski

 • Kartuzy
 • 31 km od Wejherowo

Business Law Finanse i Rachunkowość Sp. z o.o.

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Bożena P.

Jakość obsługi i świadczonych usług na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)

Adrian Zaorski

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Kancelaria Adwokacka dr Tomasz Zienowicz

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Angelika M.

Pan Tomasz niezwykle wyrozumiały, zna się na swoim zawodzie. Bardzo szybko załatwił sprawę. Bardzo polecam :).

5.0 (8 opinii)

Nanocorp

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Rozpoczęliśmy działalność w 2018 roku. Nasza specjalność to administracja biurowa, na terenie Gdynia.

KANCELARIA PRAWA UPADŁOŚCIOWEGO KPU

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Marek W.

Miałem okazję korzystać z usług Kancelarii. Prawnik który prowadził moja sprawę w temacie uzyskania odszkodowanie wywalczył dla mnie dobre odszkodowanie. Do tego doszła druga sprawa w zakresie wyjawienie majątku. I po jej przeprowadzeniu okazało się, że mój dłużnik ma majątek, którego wcześniej nie mógł ustalić komornik. Polecam prawników z Kancelarii KPU.

5.0 (79 opinii)

Kancelaria Adwokacka Mateusz Pindelski

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Boris K.

Do p. Mecenasa udało mi się dostać z polecenia. Wykazał się dużym zaangażowaniem, silnym zapleczem merytorycznym i przede wszystkim skutecznością. Proaktywnie znajdywał rozwiązania problemów i z powodzeniem domknął sprawę. Od początku miałem poczucie, że pracuję ze świadomym partnerem biznesowym. Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę!

5.0 (3 opinie)

wycena-pojazdu

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Budujemy zaufanie przez profesjonalizm Jesteśmy zespołem eksperckim, który powstał wyłącznie z pasji do motoryzacji. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam na osiąganie coraz wyższych celów. Według nas połączenie teorii z praktyką odgrywa najważniejszą rolę i stanowi receptę na sukces. Wycena wartości, kosztorysy napraw, kwalifikacje na pojazd zabytkowy, historia pojazdu, pomoc w zakupie : -pojazdy zabytkowe -samochody osobowe i motocykle -samochody ciężarowe -pojazdy specjalne -maszyny i urządzenia

Kancelaria Doradcy Podatkowego Dorota Łuczak

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Dorota Łuczak. Doradca podatkowy nr wpisu 13963. Doświadczenie to praca w orzecznictwie 1,5 roku w urzędzie skarbowym, 12 lat w izbie celnej, 2,5 roku w urzędzie celno-skarbowym, 2,5 roku jako speclalista-ekspert ds. Podatków w Lotos Asfalt, od 10.01.2022 r. działam w ramach Kancelarii Doradcy Podatkowego Dorota Łuczak. Żaden okołopodatkowy temat nie jest mi obcy, ostatnio pracowałam w tematach VAT, PIT, CIT, ulubione tematy to niszowa akcyza, hazard, cło. Jestem prawnikiem zatem pisma procesowe (wnioski, zażalenia, odwołania, skargi, czy kwestie rejestracji działalności gospodarczej) to mój chleb powszedni.

Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jałoszewska-Świątek

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Daniel O.

Mecenas Agnieszka Jałoszewska-Świątek udzieliła mi kompleksowej pomocy w skomplikowanej dla mnie sprawie. Na szczęście wygrana była po naszej stronie, za co bardzo bardzo dziękuję!!! Polecam, pełen profesjonalizm.

5.0 (2 opinie)

DOTPOL Michał Wieczorek

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Cyntia M.

Przedsiębiorstwo DOTPOL pomogło mi w uzyskaniu dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, usługa była fachowa i kompetentna. Wysoko oceniam poziom obsługi klienta, oraz profesjonalizm pana Michała. Będę kontynuowała współpracę przy okazji dotacji na rozwój działalności gospodarczej.

5.0 (4 opinie)

Centrum Wsparcia Przedsiębiorcy Sp. z o.o.

 • Smołdzino
 • 28 km od Wejherowo

Jesteśmy biurem, które wyróżnia indywidualne podejście do klienta. Biuro ma 6 letnie doświadczenie, z wieloma klientami współpracujemy od samego początku. Krótki opis - lubimy naszą pracę, cieszymy się razem z naszymi klientami z ich sukcesów, ale też jesteśmy obok, gdy potrzebują wsparcia.

Kancelaria BUTNY - Adwokat Patrycja Butny

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Magda K.

Nie jestem osobą która zamieszcza komentarze. Nie mam też doświadczenia we współpracy z adwokatami. To był mój pierwszy kontakt z prawnikiem, a skłonił mnie do tego rozwód. Byłam pełna obaw. Wybrałam panią adwokat Patrycję Butny ze względu na opinie i piękną stronę www. Zostałam zupełnie zaskoczona. Pani Mecenas wykazała się, oprócz dużej i fachowej wiedzy, ludzkim podejściem i życzliwością. Pomogło mi to bardzo w tym niełatwym dla mnie okresie. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Dziękuję bardzo!

5.0 (4 opinie)

AC Consulting

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Sławomir J.

Siostra miała okazję zetknąć się niedawno z tą firmą. Niezwykłe było to, że Pani Anna od razu wyczuła branżę i potrafiła ustalić podstawowe newralgiczne kwestie. Z tego co wiem współpraca toczy się wyjątkowo partnersko i wreszcie ktoś odciął siostrę od fiskusa, dziś załatwia to za nią Pani Anna. Warto spróbować - myślę, że szybko można się przekonać o trafności decyzji wyboru tego Biura.

5.0 (7 opinii)

PolRad

 • Władysławowo
 • 23 km od Wejherowo

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Edward K.

Pan Mecenas poprowadził sprawę spadkową, w której pod wątpliwość zostało poddane moje prawo do części spadku. Sprawa zakończona z sukcesem. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Kancelaria Adwokacka Maja Gidian

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Katarzyna K.

W obecnych czasach taka Pani Mecenas na wagę złota.

5.0 (2 opinie)

Kancelaria Radcy Prawnego Maria Wiktorowicz

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo

Kancelaria, dzięki współpracy z najlepszymi praktykami łączy wiedzę ekspercką z zakresu prawa, ekonomii i ubezpieczeń majątkowych. Znajomość rynku finansowego pomaga nam rozumieć potrzeby biznesowe naszych klientów i wypracowywać dla nich zawsze najkorzystniejsze rozwiązania.  Radca Prawny Maria Wiktorowicz Ukończyła prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, pracę magisterską obroniła w katedrze Prawa Cywilnego i  Międzynarodowego Obrotu Gospodarczego. Od 2014 r. jako doktorantka związana jest z Uniwersytetem Gdańskim, gdzie w Katedrze Prawa Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego, przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw.  W grudniu 2017 r. z bardzo dobrym wynikiem złożyła egzamin na

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MICHAŁ GULCZ

 • Gdynia
 • 19 km od Wejherowo
Anna G.

Wyjątkowy profesjonalista. Nie wyobrażam sobie korzystania z usług innego prawnika. Szczerze i gorąco polecam!

5.0 (6 opinii)
Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Wejherowo, Rumia, Reda, Luzino, Bojano, Koleczkowo, Bolszewo, Gościcino, Szemud, Kielno, Gniewino, Dobrzewino, Kębłowo, Zbychowo, Sasino, Choczewo, Nowy Dwór Wejherowski, Strzebielino, Kąpino, Kamień. więcej...