Pisma, wnioski, podania Rybnik - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Rybniku, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Rybnik
Grzegorz D.

Usługa obejmowała doradztwo prawne z zakresu stworzenia regulaminu korzystania z dzikiego boiska sportowego do gry w piłkę nożną. Zostałem bardzo miło przyjęty, tu muszę zaznaczyć NIEODPŁATNIE, zostałem również wyczerpująco poinformowany o wszystkich za i przeciw z zakresu funkcjonowania takiego regulaminu, oraz porad prawnych co powinien zawierać ów regulamin, aby jako osoba prywatna nie ponosić jakiejkolwiek odpowiedzialności cywilno-prawnej z zakresu niewłaściwego korzystania z boiska przez osoby trzecie. Jestem bardzo zadowolony z usługi i bardzo wdzięczny za okazałą pomoc w moim problemie. Pozdrawiam Pana Grzegorz i POLECAM.

Teresa R.

Pani prawnik Marta Gomola jest szalenie miłą osobą. W sposób jasny i przejrzysty wytłumaczyła mi jakie kroki prawne zostaną podjęte by moja sprawa została jak najlepiej rozwiązana. Jestem dobrej myśli, ale do końca rozwiązania problemu jeszcze długa droga. Póki co idziemy z Panią Martą razem.

Karolina Z.

Wspaniały fachowiec. Bardzo dobre porady prawne. Polecam z całego serca.

Kancelaria w ramach świadczonych usług oferuje w szczególności: - reprezentację przed sądami, organami egzekucyjnymi oraz organami administracji publicznej, - sporządzanie pism procesowych, analiz oraz opinii prawnych, - udzielanie porad oraz konsultacji prawnych, - prowadzenie negocjacji w celu polubownego rozwiązania sporu.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Rybniku

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Rybnika lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Get Finanse

 • RYBNIK

Pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu dla Klienta ! Pomożemy w uzyskaniu finansowania działalności gospodarczej ! W tym kredyty bez BIK i zaległościami w ZUS/US. Chwilówki. Kredyty Bez BIK dla os. fizycznych do 12 000 zł. Pomoc w sprostowaniu historii BIK , negocjacje z Bankami w sprawie przeterminowanych płatności.

Synapsa

 • Rybnik

sandra

 • Rydułtowy
 • 9 km od Rybnik

Kancelaria Prawna Invicta

 • Rydułtowy
 • 9 km od Rybnik
Bogna K.

Z mec. Petlic współpracuję już od kilku lat. Bardzo dobry specjalista z zakresu prawa cywilnego, natomiast gdy potrzebowałam pomocy z zakresu prawa pracy czy prawa gospodarczego również ją otrzymałam.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel

 • Wodzisław Śląski
 • 11 km od Rybnik
Leon M.

Polecam tego Mecenasa. Prowadził mi rozwód i jestem zadowolony z wyroku, udało się wszystko przeprowadzić na jednej rozprawie, mam teraz częste kontakty z synem i alimenty jakie chciałem płacić. Wszystko w 100% zgodnie z moją wolą. Pozdrawiam mecenasie.

Kancelaria Adwokacka Adwoakt Matgorzata Tannenberg

 • Wodzisław Śląski
 • 11 km od Rybnik

Specjalizujemy się w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego - rozwody, separacje - alimenty na dzieci, małżonka, obniżenie, podwyższenie, uchylenie - opieka nad dziećmi - władza rodzicielska, powierzenie, ograniczenie, pozbawienie - kontakty z dziećmi, regulacja kontaktów z małoletnimi dziećmi - podział majątku dorobkowego - ustalenie ojcostwa, zaprzeczenie - przysposobienie - opieka, kuratela - ubezwłasnowolnienie

EM - Wirtualna Asystentka

 • Lyski
 • 10 km od Rybnik
Ania S.

Absolutnie genialne usługi trychologa! Poza tym to mój ulubiony salon na wszelkie strzyżenia damskie, robiłam tutaj swoje ombre i refleksy, moja siostra z polecenia poszła na keratynowe prostowanie i też laminowanie włosów. Polecam całym sercem! :)

Karolina Obara

 • Żory
 • 13 km od Rybnik

Zajmujemy się przede wszystkim opracowywaniem dokumentacji środowiskowych, takich jak m.in. Raporty ooś oraz Karty Informacyjne Przedsięwzięć (KIP). Chętnie podejmiemy współpracę również z innymi firmami na zasadzie podwykonawstwa.

Biuro Rachunkowe Efekt Edyta Kwaśny

 • Żory
 • 13 km od Rybnik

- kompleksowa obsługa, - księgowość, - ZUS, - kadry, - BHP, - pomoc w założeniu firmy - GRATIS - rozliczenia roczne PIT- 10 zł!! - VZM- zwrot VAT za materiały budowlane od 30zł Możliwość pracy zdalnej Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje! Rozliczenia roczne PIT za 10zł!! - bez względu na ilość ulg do odliczenia. Możliwość wysyłki elektronicznej PIT do Urzędu Skarbowego- bez potrzeby stania w kolejkach, szybszy zwrot podatku. Klient otrzymuje kopie deklaracji wraz z potwierdzeniem złożenia. Rozliczenia VZM- zwrot VATu za materiały budowlane już od 30zł. Klient otrzymuje teczkę z kompletnym wnioskiem do złożenia w urzędzie (łącznie ze sporządzoną kopią faktur). Cena jest zależna od ilości faktur. Możliwość rozliczenia mailowo! Wystarczy

Kancelaria Adwokacka Czesław Błażyca

 • Żory
 • 13 km od Rybnik
Danuta M.

Od pewnego czasu korzystam z usług kancelarii, naprawdę warto, profesjonalnie podchodzą do sprawy.

Adwokat Patrycja Piechaczek-Sokołowska Kancelaria Adwokacka

 • Żory
 • 13 km od Rybnik
Marek S.

Znalazłem Panią Adwokat dzięki oferteo. Pani Adwokat bardzo dużo mi pomogła prowadzać moja sprawę. Nie byłem na żadnej rozprawie Pani Adwokat była za mnie. Pani adwokat jest bardzo miłą osobą, zawsze doradzi. Jest zawsze cierpliwa ma czas dla klienta. Zawsze podchodzi do sprawy z uśmiechem i profesjonalizmem, dlatego każdemu polecam Panią Patrycję. Najwyższa jakość 100%. Pozdrawiam.

WISTAX

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 17 km od Rybnik

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kopala-Rosół

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 17 km od Rybnik
Anna M.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kopala-Rosół Tel: 697 395 124 e-mail: kancelaria@adwokatkopala.pl Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, obejmującą m.in. - udzielanie porad prawnych - reprezentację klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych - udział w negocjacjach - sporządzanie pism procesowych - sporządzanie projektów umów i opinii prawnych Specjalizacje kancelarii: - prawo cywilne - odszkodowania - prawo rodzinne - prawo spadkowe Działalność Kancelarii koncentruje się w głównej mierze na obszarze Śląska (Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Cieszyn, i okolice), niemniej jednak istnieje możliwość prowadzenia spraw również na terenie całej Polski przy współpracy z adwokatami i radcami prawnymi z danego rejonu. Kancelaria funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2015r. Nasze priorytety to rzetelna i terminowa realizacja zleceń, wysoki poziom świadczonych usług oraz dostosowanie do potrzeb klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Jarawka

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 17 km od Rybnik

Działamy na rynku od 2011. Dla Klientów obsługujemy sprawy rodzinne w szczególności rozwody, wszelkie sprawy cywilne, gospodarcze oraz obrona w sprawach karnych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Jastrzębia-Zdrój, Rybnika, Żor, Wodzisławia Śl., Cieszyna. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kancelaria Adwokacka Janeta & Wawryk-Bizoń s.c

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 17 km od Rybnik
Katarzyna P.

Profesjonalna, kompleksowa obsługa prawna. Kancelaria godna polecenia. Pełne zapału i bardzo kompetentne Panie Adwokat. Nietypowe rozwiązania, nawet w najtrudniejszych sprawach. Panie Adwokat bardzo skuteczne w swej pracy. Polecam!

EasyTax Patryk Jeremicz

 • Gorzyce
 • 18 km od Rybnik

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to pełne księgi rachunkowe, uproszczone księgi podatkowe, siedziba znajduje się na terenie Gorzyce, natomiast usługi świadczone są on-line na terenie całej Polski (za pomocą aplikacji InFakt lub innymi programami według potrzeb klienta).

Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Madera-Janas

 • Racibórz
 • 22 km od Rybnik

Jestem adwokatem z kilkuletnim doświadczeniem. Świadczę pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym jak i firmom. Specjalizuję się w sprawach cywilnych, karnych i gospodarczych. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Georges- Towalska

 • Racibórz
 • 22 km od Rybnik
Karolina H.

Rekomenduję współpracę z Kancelarią radcy prawnego Karoliny Georges-Towalskiej. Korzystając z usług Kancelarii można liczyć na rzetelne doradztwo, pełen profesjonalizm oraz możliwość szybkiej komunikacji.

Metis Finanse Sp. z o.o.

 • Racibórz
 • 22 km od Rybnik
Idono

Firma bardzo profesjonalna, szybkie i znakomite wykonanie usługi, polecam gorąco. Ja osobiście korzystam już drugi raz z usług tej Firmy mogę z czystym sumieniem powiedzieć fantastyczna współpraca aby więcej takich rzetelnych Firm.

Walkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni sp. k.

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Walkowski i Kuczera Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Gliwicach to kancelaria radcowsko-adwokacka specjalizująca się w obsłudze prawnej osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych, również spółek prawa handlowego i osób prawnych. Oferta Kancelarii obejmuje kompleksową pomoc prawną tak w zakresie zastępstwa procesowego jak również doradztwa prawnego i poradnictwa. Realizując wizje szerokiego spectrum rozwoju Kancelarii oraz odpowiadając na zapotrzebowanie na rynku usług prawnych Kancelaria opiera się na doświadczeniu oraz indywidualnym podejściu do klienta dążąc do najlepszego zrozumienia jego potrzeb oraz problematyki z jaką się zwraca. Patrząc w przyszłość Kancelaria pozostaje otwartą na współpracę z osobami młodymi zatrudniając

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Knopik

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Kancelaria świadczy usługi w bardzo szerokim zakresie prawa cywilnego, w tym odszkodowawczego, rodzinnego, karnego jak i prawa karnego wykonawczego, gospodarczego oraz prawa pracy. Skupiamy się nie tylko na poradach prawnych i obsłudze klientów indywidualnych, lecz także profesjonalnej, stałej obsłudze podmiotów gospodarczych. W zakresie naszych usług oferujemy również sporządzanie oraz analizę umów cywilnoprawnych jak i gospodarczych, w tym umów w języku niemieckim, angielskim i włoskim. Co nas wyróżnia? Profesjonalne i rzetelne podejście do każdego petenta. Dla nas każda sprawa jest ważna, bez względu na wartość przedmiotu sporu lub osobę klienta. Nie ma bowiem spraw “ważnych” i “mniej ważnych”. Staramy się pomóc każdemu i w każdej

Kancelaria Prawna Krzysztof Bilski i Wspolnicy sp.k

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Piotr P.

Radca prawny zawsze punktualny i przygotowany. Trzyma rękę na pulsie i sam przypomina o terminach. Moja opinia nie może być inna jak tylko pozytywna. Wysoka jakość usługi. Dzięki niemu znowu uwierzyłem w sprawiedliwość. Polecam.

Kancelaria Adwokacka Paweł Czuga

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Aleksandra L.

Prowadzona przez Mecenasa Czugę sprawa spadkowa, właśnie dobiegła do satysfakcjonującego dla mnie końca. Całokształt działań oceniam bardzo pozytywnie.Kompetencje pana Mecenasa, jego wiedza, szybkość podejmowania decyzji oraz ich trafność nie podlegają dyskusji. Polecam tą Kancelarię życząc ze swojej strony dalszych sukcesów.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Tomczak-Trochimiuk

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Adwokat z bogatym doświadczeniem w różnego rodzaju sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego i karnego. Doradzamy osobom fizycznym oraz prawnym, w tym spółkom prawa handlowego. Naszą dewizą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Reprezentujemy naszych Klientów sprawach sądowych i pozasądowych. Nie boimy się trudnych spraw. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Maciej Kubera

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Wykonywane przez nas usługi to prawo budowlane, prawo cywilne, prawo karne. Świadczymy usługi na rynku od 2019. Nasz obszar działania to Śląsk. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Kancelaria Radców Prawnych WOJEWODA Sp.p.

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Rozpoczęliśmy działalność od 2005. Dla Klientów zapewniamy usługi takie jak obsługa prawna firm, usługi prawne dla osób indywidualnych, prawo gospodarcze, cywilne, pracy, podatkowe, rodzinne. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak województwo śląskie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Adwokacka Jolanta Sitarz-Żygalska

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Kancelaria Adwokacka adwokat Paulina Pogoda-Cisło

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Agnieszka P.

Szybkie i profesjonalne podejście do sprawy. Miałam mało czasu ,byłam na zwolnieniu lekarskim i udało się zawrzeć współpracę i otrzymać profesjonalną pomoc. Polecam i że swojej strony DZIĘKUJĘ.

eMediator.pl Sp. z o.o

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Karolina K.

Usłyszałam o firmie eMediator.pl w radiu i chciałam ich sprawdzić. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Przyszłam przedstawić swój problem i zależało mi na odpowiedzi co mogę zrobić. Przemiła Pani wysłuchała wszystkiego, przeanalizowała co się dzieje i jak mogę rozwiązać swoje problemy. Polecam bardzo!

Agnieszka Paszek

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Śląski Ośrodek Wsparcia Przedsiębiorczości Sp. Z O.O.

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Daniel D.

W pełni profesjonalne podejście do klienta, indywidualna wycena oraz pełna reprezentacja w sądzie Dokładnie tego szukałem Polecam wszystkim !

Weronika Marszałek

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Karbowski

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Doradca Podatkowy Piotr Stróżyna

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik
Martyna K.

Rzetelna porada oparta na solidnych fundamentach znajomości przepisów, rzeczywiste wsparcie, indywidualne podejście. W mojej opinii usługi pana Piotra można ze polecić znajomym i spać spokojnie, mając czyste sumienie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Gabriela Pakosz

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Justyna Lenczewska

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Rozpoczęliśmy działalność od 2010. Świadczone przez nas usługi są z zakresu prawa pracy. Obszarem naszej działalności jest Śląsk. Zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria Adwokacka Adw. M. Łukasik

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Nasza Kancelaria oferuje szeroki wachlarz usług, zarówno obsługi prawnej firm, jak i doradztwa indywidualnego. Posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu spraw spółek prawa handlowego i cywilnego jak i jednoosobowych działalności gospodarczych, a także w prawie związanym z mieszkalnictwem i zarządem nieruchomościami, prawie pracy i cywilnym. Prowadzimy również sprawy karne i rodzinne, mediację i windykację. Staramy się zawsze znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji dla naszych Klientów oraz zabezpieczyć ich interesy na przyszłość. Posiadamy elastyczne warunki finansowej współpracy dostosowane do potrzeb Klienta, tak aby każda ze Stron była zadowolona. Współpracujemy również zdalnie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jurand Bolesławski

 • Mikołów
 • 25 km od Rybnik

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi z zakresu: Prawa Karnego: - obrona Klientów na wszystkich etapach postępowania: przygotowawczego (Policja, prokuratura), sądowego, wykonawczego, - sporządzanie wniosków, zażaleń, apelacji, - postępowania w sprawie dozoru elektronicznego, odroczenia wykonania kary, przerwy w wykonaniu kary, - reprezentacja pokrzywdzonych, oskarżycieli posiłkowych. Prawa Cywilnego: - sporządzanie i opiniowanie umów, - reprezentacja przed Sądami wszystkich instancji, - postępowania egzekucyjne, - windykacja należności, - zadośćuczynienie, odszkodowania, postępowania przeciwko ubezpieczycielom, - ochrona dóbr osobistych, - zasiedzenie, - służebności, służebność przesyłu, - współwłasność.

Arpad Finanse SP ZO.O.

 • Gliwice
 • 24 km od Rybnik

Realizujemy zlecenia od 2011. Główny zakres naszej działalności to kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska. Posiadamy w ofercie panele fotowoltaiczne najwyższej klasy w przystępnych cenach, od początku do końca pomagamy w uzyskaniu zwrotu z Państwa za zakup. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup fotowoltaiki lub zbudowanie farmy. W ofercie posiadamy kredyty na zakup instalacji fotowoltaicznej na preferencyjnych warunkach oraz leasing 103% na okres nawet 150mscy! Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

Usługi Księgowe Optima Małgorzata Osior

 • Mikołów
 • 25 km od Rybnik
PGK VKART Marcin Bałtrukiewicz

Usługi na najwyższym poziomie. Wykonywane rzetelnie, terminowo, w pełniej dyspozycyjność. Fachowa wiedza branżowe. Dobre doradztwo. Nasza współpraca trwa już 3 lata. Polecam

Kancelaria Radców Prawnych APK s.c

 • Mikołów
 • 25 km od Rybnik

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Nasza firma świadczy usługi typu pozwy i wnioski. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. śląskie, małopolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

GJS.PL Sp. z o.o.

 • Ruda Śląska
 • 30 km od Rybnik

Kancelaria Doradztwa Podatkowego „GJS” w Rudzie Śląskiej powstała w 1994 roku. Działalność biura od początku istnienia związana jest z księgowością oraz obsługą firm z Rudy Ślaskiej. Dziś naszymi Klientami są również firmy mające swoje siedziby w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu, Gliwicach i okolicznych miejscowościach. Świadczymy także profesjonalne usługi rachunkowe i księgowe oraz doradztwo księgowe dla podmiotów z zagranicy. Obecnie nasze biuro usług księgowych mieści się w obszernym, wygodnym budynku z dogodnym dojazdem ze strony Katowic czy Gliwic. Dzisiaj jest to firma posiadająca duże doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm prowadzących działalność gospodarczą o różnorodnej formie prawnej. Staramy się zaspokajać

Małgorzata Sierant-Leśnik

 • Ruda Śląska
 • 30 km od Rybnik

Marta Szymańska

 • Zabrze
 • 29 km od Rybnik

Adwokat Szymon Solarski Śląska Kancelaria Adwokacka

 • Zabrze
 • 29 km od Rybnik

Adwokat Szymon Solarski świadczy pomoc prawną związaną z prawem cywilnym, karnym, administracyjnym, handlowym, jak też rodzinnym, prowadzi sprawy spadkowe, rozwodowe, o podział majątku, alimenty, kontakty i inne.. W ramach wykonywanego zawodu adwokata udziela porad prawnych, prowadzi sprawy sądowe, przygotowuje pisma procesowe i opinie prawne, a także reprezentuje Klientów przed sądem. Oferta Kancelarii kierowana jest do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Rybnik, Książenice, Jejkowice. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?