Pisma, wnioski, podania Piła - Najlepsi w 2020

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Pile, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Piła
Roman C.

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Kancelarii Wyrwa i Wspólnicy. Pan mecenas Wyrwa jest człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej wiedzy. Sprawił, że wygraliśmy sprawę karną o ciężkim przebiegu. Dzięki dużemu zaangażowaniu zostałem uniewinniony, za co dziękuję z całego serca. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy szukają fachowej rady i pomocy w najtrudniejszych rozprawach.

Kancelaria adwokacka adwokat Jacek Tryczyk - Pisma, wnioski, podania Piła
Patrycja H.

Osobiście korzystam z usług Pana Jacka . Prowadzi dość trudna sprawę mojego męża Jestem bardzo zadowolona w porównaniu do innych adwokatów których mieliśmy w tej samej sprawie To jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu kontakt z Panem Jackiem jest bardzo dobry zawsze mogę liczyć na jego pomoc . Polecam jak najbardziej ! Patrycja .

Kancelaria Adwokacka Joanna Makowska - Pisma, wnioski, podania Piła

Nasza firma świadczy usługi adwokackie na terenie Poznania i okolice. Charakteryzuje nas jakość, indywidualne podejście, porada prawna.

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to Księgowość. Kadry, płace, na terenie Piła Trzcianka.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Pile

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Piły lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Kancelaria Adwokacka Anna Makowska - Pisma, wnioski, podania Wągrowiec

Kancelaria Adwokacka Anna Makowska

Wągrowiec, 49 km od Piła
Marlena Z.

Polecam za fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Pani Adwokat traktuje każdego klienta indywidualnie, dostosowując plan działania do jego potrzeb. Bardzo dogodny kontakt zarówno telefoniczna, jak i osobisty. Sprawa prowadza w taki sposób, że klient informowany jest o każdym następnym kroku działania.

Basta zofia

Czarnków, 30 km od Piła

Banasik Marta - Pisma, wnioski, podania Debrzno

Banasik Marta

Debrzno, 53 km od Piła

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Oferujemy pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Usługi świadczymy również zdalnie. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

Usługi Księgowe BEDAPP Beata Prądzińska - Pisma, wnioski, podania Debrzno
ALWAP SPÓŁKA Z O.O

Pełen profesjonalizm w świadczonych usługach. Polecam.

Michał Kurdykowski

Kowalewo

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Nasza specjalność to windykacja należności, pisanie pozwów, reprezentacja przed Komornikiem i nadzorowanie egzekucji, pisanie pism w toku postępowań sądowych i egzekucyjnych, poszukiwanie majątku dłużnika, pozwy przeciwko członkom zarządu spółek i wiele innych, na terenie cała Polska.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Święcichowska-Tchórz - Pisma, wnioski, podania Oborniki

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Święcichowska-Tchórz

Oborniki, 56 km od Piła

Radca Prawny Anna Święcichowska-Tchórz Absolwentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Wpisana na listę radców prawnych pod numerem PZ-4613. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała przez wiele lat w poznańskich kancelariach radcowskich. Świadczyła w nich kompleksową obsługę prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych. Obecnie, aby maksymalnie podwyższyć jakość świadczonych usług, współpracuje z kancelariami radcowskimi oraz adwokackimi na terenie całego kraju. Dodatkowo świadczy pomoc prawną w Punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w kilku miastach w Wielkopolsce. Kancelaria Radcy Prawnego

Biuro rachunkowe

Bydgoszcz

GDG Biznes Serwis sp. z o.o.

Bydgoszcz

Kancelaria Adowkacka Adwokat Mateusz Grzechowiak

Bydgoszcz

Wegner Rzeczoznawca - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Wegner Rzeczoznawca

Bydgoszcz

Wyceny i opinie biegłego sądowego i skarbowego/ Szacowanie ruchomości - wartość i jakość obuwia i odzieży/ Konsultacje z branży odzieżowo obuwniczej - obsługa reklamacji.

Centrum Prawa - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Centrum Prawa

Bydgoszcz
Milena W.

Szybki kontakt. Sprawa dotyczyła przekształcenia spółki cywilnej w komandytową. Radca przygotował dokumenty i załatwił wszystko z sądami i urzędami, a my stawiliśmy się tylko u notariusza. Wszystko zdalnie i w rozsądnej cenie.

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego

Bydgoszcz

Doskonała znajomość prawa i wysoki stopień specjalizacji z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy handlowego pozwalają mi na wskazywanie bezpiecznych i jednocześnie skutecznych rozwiązań dla Państwa rodziny i biznesu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantuję Państwu najwyższą jakość wykonywania usług i szerokie spektrum rozpatrywania problemu.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński

Bydgoszcz
SM Jedność w Chełmie

Szybki kontakt telefoniczny. Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu (wstępna rozmowa). Uczciwa informacja o specjalizacji kancelarii. Nie skorzystałem z porady, bo znalazłem prawnika bezpośrednio z mojego miasta.

Kancelaria Radcowska "Adamek & Balcerowicz" w Bydgoszczy - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcowska "Adamek & Balcerowicz" w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Kancelaria doświadczonych radców prawnych świadczy pomoc prawną w zakresie kompleksowej obsługi firm (spółek), w tym windykacji należności, umów gospodarczych oraz umów spółek handlowych. Kancelaria doradza także w sprawach ochrony danych osobowych, co obejmuje również przygotowanie niezbędnej dokumentacji wynikającej z RODO. Nasz zespół radców prawnych reprezentuje klientów w sądach w sprawach gospodarczych, cywilnych, ubezpieczeniowych, w tym także z zakresu błędów medycznych, błędów kosmetycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Pomagamy także w sprawach rodzinnych (rozwody, alimenty, ustalenie kontaktów z dziećmi, podział majątku wspólnego) oraz spadkowych (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, testamenty). W razie zainteresowania

MITRA Biuro Rachunkowe

Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Dorota Fabiańczyk Szajgin - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Dorota Fabiańczyk Szajgin

Bydgoszcz

Kancelaria Notarialna Dorota Fabiańczyk- Szajgin zaprasza do stałej współpracy, wsparcia i sporządzania dokumentacji prawnej.Szeroki zakres usług i czynności świadczony jest przez wykwalifikowaną, mianowaną kadrę. Przygotowujemy projekty aktów, dokumentów i oświadczeń. Akty notarialne, darowizny, spadki, skomplikowane prawnie sprawy i sytuacje. Poświadczone i udokumentowane prawnie rozstrzygnięcia rodzinne, cywilne, osobiste, indywidualne. Sporządzanie i doręczanie poświadczeń i oświadczeń, wyciągi dokumentów, wpisy i odpisy. Przyjmujemy powierzone na przechowanie depozyty pieniężne, papierów wartościowych i cennej dokumentacji. Kancelaria Notarialna Dorota Fabiańczyk Szajgin to gwarancja bezpieczeństwa, poufności i rzetelnej prawnej

Twój Prawnik Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Kusz - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Twój Prawnik Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Kusz

Bydgoszcz
Adam b.

Profesjonalista zna się na rzeczy, szybko działa i nie jest drogi. Nowa generacja Adwokatów. Polecam

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Barbara Pankowska - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Barbara Pankowska

Bydgoszcz

Kancelaria powstała w celu świadczenia pomocy prawnej Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Oferuje usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, obrotu nieruchomościami, sporządzania opinii prawnych, umów i pism oraz prowadzenia procesów sądowych. W pracy kieruje się przede wszystkim przestrzeganiem tajemnicy zawodowej, zapewnieniu efektywności i skuteczności oraz ciągłym zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności nieustannie podwyższając standard oferowanych usług. -Prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych, -Obsługa klientów indywidualnych i przedsiębiorców, -Przygotowanie umów, pism i opinii prawnych. Kancelaria działa na terenie Bydgoszczy i województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podejmuje się także reprezentacji procesowej w innych

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Sławomir Szymański

Bydgoszcz
Robert S.

Bardzo kompetentny adwokat. Super terminowość i bardzo rzetelne podejście do sprawy. Doskonale przygotowany. Od początku do końca broni interesów klienta działając profesjonalnie. Bardzo polecam adwokata Sławomira.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska

Bydgoszcz

Radca prawny Monika Jachymska świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Do problemu każdego klienta podchodzi indywidualnie i z najwyższą starannością. Każdą sprawę dokładnie analizuje, informuje o szansach oraz zagrożeniach i szuka optymalnych rozwiązań dla dobra klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Dziewierzewie, zaś biuro mieści się w Bydgoszczy przy ul. Jana III Sobieskiego 5 lokal 20. Kancelaria Radcy Prawnego Monika Jachymska świadczy usługi prawne na terenie całego kraju.

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Wilk - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka adw. Tomasz Wilk

Bydgoszcz

Jestem adwokatem od 7 lat, mam bogate doświadczenie w różnych sprawach, od karnych przez cywilne po administracyjne. Kieruję się dobrem klienta, staram się dostosować do jego wymagań i zaleceń. Gdy trzeba jestem jednak szczery i wskazuję na wszelkie zagrożenia i pułapki jakie serwuje nam prawo i postępowanie przed organami prowadzącymi sprawę. Rzetelnie i sumiennie prowadzę każdą sprawę realizując najlepszy interes klienta. Domeną kancelarii są sprawy karne, cywilne i windykacja należności w elektronicznym postępowaniu upominawczym.

Biuro Podatkowe "PERLUFFICIO" sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Biuro Podatkowe "PERLUFFICIO" sp. z o.o.

Bydgoszcz
Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego GEHRKE Szymon Gehrke

Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Duża wiedza, znajomość aktualnych i planowanych przepisów, która pozwoli na prawidłowe prowadzenie bieżących i przyszłych inwestycji.

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Tomasz Furmanek Kancelaria Radcy Prawnego

Bydgoszcz
PROWEST Sp. z o. o.

Po 2 rozmowach telefonicznych Pan mecenas przesłał propozycję umowy, a następnie odwiedził naszą firmę osobiście. Określiliśmy zakres naszych potrzeb i oczekiwań ustaliliśmy cenę i dzisiaj podpisujemy umowę współpracy.

Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Adwokat Monika Maskalska-Kwajzer

Bydgoszcz

W samym sercu Bydgoszczy odnajdą Państwo indywidualną praktykę prowadzoną przez adwokat Monikę Maskalską-Kwajzer. Misją Kancelarii jest chęć niesienia pomocy prawnej wszystkim tym osobom, które, z powodu różnych przyczyn i okoliczności, znalazły się w trudnych dla nich sytuacji życiowych, wymagających prawnego rozstrzygnięcia.Moja Kancelaria Adwokacka realizuje swoje działanie m.in. poprzez udzielanie porad prawnych oraz profesjonalne doradztwo, dbając o wysoką jakość świadczonych usług. Wszystkim swoim Klientom zapewniam także pełną reprezentację procesową. W obrębie najczęściej prowadzonych spraw znajdują się zarówno rozwody, postępowania windykacyjne, jak również sprawy związane z szeroko rozumianym pojęciem prawa cywilnego i karnego.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Cajtel

Bydgoszcz

Bydgoska Kancelaria Adwokacka należąca do Adwokat Joanny Cajtel to miejsce, w którym możesz liczyć na skuteczną reprezentację swoich interesów oraz stałą i okazjonalną opiekę prawną w każdej sprawie osobistej i zawodowej. Zdobywane przez lata doświadczenie pozwala mi wspierać zarówno osoby prywatne, jak i firmy w osiąganiu korzystnych rozstrzygnięć sądowych sporów.

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Piątek - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Piątek

Bydgoszcz
Alicja P.

sposób rozwiązania zawikłanej sprawy spadkowej zaproponowany i rozwiązany przez radcę prawnego Przemysława Piątek okazał się skuteczną pomocą. Zawsze punktualny, rzeczowy i skuteczny - fachowy doradca.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Siegert

Bydgoszcz

Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i gospodarczego. Kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych, rozwodowych, opiekuńczych i dotyczących alimentów. Rozpoczęliśmy działalność w 2018. Nasze usługi świadczymy w województwie Kujawsko-pomorskim. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Kanclearia Adwokacka adw. Paweł Kuras

Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Delikta Odszkodowania

Bydgoszcz
Iwona O.

Bardzo miła i szybka obsługa ,jasność w zrozumieniu prawniczego języka . Doradztwo w kwestii i załatwiana formalności

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Rygielski

Bydgoszcz
Bernadeta B.

Pomoc prawna świadczona przez Kancelarię obejmuje stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, reprezentowanie Klientów przed Sądami oraz organami administracyjnymi, udzielanie porad prawnych, sporządzanie, opiniowanie oraz negocjację umów, przygotowywanie pism procesowych, w tym wezwań do zapłaty, pozwów, apelacji, zażaleń oraz kasacji. We wszystkich rodzajach spraw istnieje możliwość kompleksowego zlecenia prowadzenia sprawy bądź uzyskania jednorazowej pomocy prawnej. Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw we wszystkich dziedzinach prawa, w szczególności obejmujących: * prawo cywilne oraz prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską, * prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, * windykacja należności, * prawo upadłościowe i naprawcze, * prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, * prawo administracyjne, w tym prawo budowlane.

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego - Pisma, wnioski, podania Bydgoszcz

Katarzyna Bekier Kancelaria Radcy Prawnego

Bydgoszcz

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyny Bekier świadczy kompleksową obsługę prawną zarówno osobom fizycznym jak i osobom prawnym na obszarze całego kraju. Kancelaria zajmuje się głównie prowadzeniem spraw z zakresu: - prawa cywilnego (w szczególności sprawy o zapłatę, sprawy z zakresu rękojmi i gwarancji, sprawy o zasiedzenie, a także zniesienie współwłasności), - prawa gospodarczego (w szczególności przygotowywanie projektów umów, windykacja należności, reprezentacja w postępowaniu sądowym w sprawach gospodarczych), - prawa karnego (reprezentacja osób pokrzywdzonych oraz obrona podejrzanych/oskarżonych zarówno w postępowaniu przygotowawczym jak i sądowym), - prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (w szczególności sprawy dotyczące stosunku

Doradca Podatkowy Grażyna Wardzińska - Pisma, wnioski, podania Brzoza

Doradca Podatkowy Grażyna Wardzińska

Brzoza

Głównym obszarem działalności jest doradztwo podatkowe, w tym: porady podatkowe, reprezentowanie podatników podczas kontroli skarbowych i podatkowych oraz przed sądami administracyjnymi. Ponadto oferujemy także usługi polegające na sporządzaniu wniosków o dotacje unijne, oraz doradztwie w zakresie prawidłowej realizacji projektu (także pod kątem podatkowym). Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku. Naszym atutem jest więc doświadczenie, ale przede wszystkim solidne podstawy teoretyczne oraz ciągła aktualizacja wiedzy. Firmę tworzą: Grażyna Wardzińska – doradca podatkowy po egzaminie państwowym, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarówno udzielania porad podatkowych, jak i reprezentowania podatników przed organami podatkowymi i sądami

paulina węglowska

Szczecinek

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Nasza specjalność to prawo pracy, rodzinne, karne, cywilne, podatkowe, spółki, autorskie, na terenie koszalin.

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA - Pisma, wnioski, podania Kiekrz

BUĆKO KAROLINA KANCELARIA PRAWNA

Kiekrz
Yeri

Witam.Skorzystałem z usług.Było mało czasu(kilka dni),jednak dało radę zebrać materiały na rozprawę w sądzie.Pani mecenas miała pomysły.Tzw.Kowalski gubi się w procedurach, a tu pełen profesjonalizm i spokój w organizacji materiałów. Zadowolony. J.Goc

Olivia

Chmielniki

Biuro Pisania Podań i Pism Procesowych

Chojnice

Biuro Podań i Pism Procesowych zajmuje się sporządzaniem projektów pism przedsądowych, urzędowych oraz procesowych z zakresu prawa cywilnego, karnego oraz administracyjnego, a także projektów umów cywilnoprawnych. W szczególności sporządzamy następujące pisma: 1. Pozwy – dotyczące każdej dziedziny prawa, w szczególności pozwy o zapłatę, o ustalenie ojcostwa, o zachowek, o rozwód, o separację, o alimenty, o uchylenie uchwały walnego zgromadzenia, 2. Wnioski – w nieprocesowym postępowaniu cywilnym (np. wniosek o stwierdzenie nabycia spadku, wniosek o dział spadku, wniosek o pozbawienie władzy rodzicielskiej), w postępowaniu egzekucyjnym (np. wniosek o wszczęcie egzekucji, wniosek o zawieszenie/umorzenie egzekucji), w postępowaniu

MAGWORK Magdalena Kwiatkowska

Charzykowy

Indywidualna działalność gospodarcza, założona w marcu 2016 roku. Początkowym obszarem działania firmy była pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników (zatrudnianie cudzoziemców i udostępnianie pracowników do innych firm - głównie branża budowlana). Aktualnie poza działalnością związaną z udostępnianiem pracowników, działalność została ukierunkowana głównie na doradztwo w zakresie zatrudniania cudzoziemców jak i pomocy w tworzeniu dokumentacji niezbędnej do legalizacji pobytu cudzoziemca i legalizacji pracy. Firma również od lipca 2018 roku trudni się w usługach z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pracy oraz PPOŻ.

Europejski Lider Odszkodowań - Pisma, wnioski, podania Gniezno

Europejski Lider Odszkodowań

Gniezno
Honorata T.

Firma ma najbardziej doświadczonych prawników z branży odszkodowań w Wielkopolsce. Zespół współpracuje od 11 lat wygrywając i walcząc. Pieniądze są pobierane od klienta dopiero w momencie uzyskania faktycznego odszkodowania dla klienta.

BIURO RACHUNKOWE BEKO Beata Konon - Pisma, wnioski, podania Baranowo

BIURO RACHUNKOWE BEKO Beata Konon

Baranowo

Zakładasz firmę i nie wiesz od czego zacząć lub też nie jesteś zadowolony z dotychczasowej współpracy- zapraszamy do współpracy. Podpowiemy, doradzimy, poprowadzimy kadry, płace, księgowość. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych branżach. Możliwość odbioru dokumentów od klienta. Atrakcyjne warunki współpracy. Pierwszy miesiąc gratis. Zapraszamy do kontaktu, porozmawiamy o możliwości współpracy oraz jak możemy Państwu pomóc w biznesie. Działamy na terenie Poznania i gmin ościennych, możliwa współpraca na terenie całej Polski. Tel. 603-051-064

Paulina Zięba - Pisma, wnioski, podania Przeźmierowo

Paulina Zięba

Przeźmierowo

Oferuję usługowe prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, rozliczam jednoosobowe działalności gospodarcze od 5 lat (na zasadach ogólnych, podatek liniowy, ryczałt), składam deklaracje JPK_Vat, składam deklaracje ZUS, wypełniam dokumenty do US i ZUS (rozliczenia roczne, wnioski, zmiany itp.) bez dodatkowych opłat. Wystawiam fakturę za świadczone usługi, opłata miesięczna za obsługę = 250-300zł w zależności od ilości dokumentów. Zapraszam do kontaktu.

TAXES USŁUGI KSIĘGOWO-DORADCZE IZABELA GRZĄDZIELEWSKA - Pisma, wnioski, podania Przeźmierowo

TAXES USŁUGI KSIĘGOWO-DORADCZE IZABELA GRZĄDZIELEWSKA

Przeźmierowo
Tomasz Ł.

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt, zero problemów, zawsze wszystko przygotowane i zaksięgowane na czas.

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Mikołajczak

Poznań

Naszą pasją jest Prawo rozumiane jako potrzeba oddania każdemu tego, co mu się należy. Świadczymy usługi prawne z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego oraz gospodarczego. Tworzymy lub opiniujemy umowy, wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz reprezentujemy w postępowaniach sądowych. Doradzamy w sprawach związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej. Ze szczególnym zainteresowaniem podchodzimy do spraw egzekucyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii zamieszczoną na stronie internetowej.

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Markiewicz

Poznań
Cezary K.

Rozmowa przebiegła pomyślnie, uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie ważne informacje dotyczące sprawy. Polecam kancelarię!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wajs

Poznań
Natalia L.

Miałam okazję współpracować z Panią Mecenas Katarzyną Wajs. Jest to osoba niezwykle rzetelna, którą cechuje dbałość o szczegóły, wnikliwość, ogromna wiedza prawnicza i doświadczenie a także świetny kontakt z Klientem. Serdecznie polecam!

Obsługa kadrowo-płacowa - Pisma, wnioski, podania Poznań

Obsługa kadrowo-płacowa

Poznań

Szanowni Państwo, nasz zespół podejmie się prowadzenia działu kadrowo-płacowego w małej i średniej firmie. W ramach naszych usług otrzymacie Państwo: • listy płac z umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, • stworzenie i prowadzenie kompletnych akt osobowych, • dokumenty dotyczące nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, a także obejmujące zatrudnienie osób na podstawie umów cywilnoprawnych, • dokumenty dla pracowników dotyczące ich zatrudnienia (zaświadczenia niezbędne do banków, ZUS, MOPS itp.) • obsługę zajęć komorniczych • obsługę urlopów wypoczynkowych/macierzyńskich/rodzicielskich, zwolnień lekarskich, zasiłków opiekuńczych, • comiesięczną obsługę raportów rozliczeniowych ZUS, •

Kancelaria Adwokacka Michał Leń - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Adwokacka Michał Leń

Poznań
Przemysław W.

Bardzo rzetelna i sprawna obsługa klientów. Wszystko na czas i wyjątkowo profesjonalne. Zdecydowanie polecam Pana mecenasa.

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Zofia Niewrzęda

Poznań

Moje dotychczasowe zadania uwzględniały w dużej mierze bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym sporządzanie opinii, przygotowywanie, negocjowanie i redagowanie umów cywilnych i gospodarczych oraz innych dokumentów, a nadto reprezentowanie klientów, w tym przede wszystkim przed sądami powszechnymi w sporach sądowych. Pozwoliło mi to zdobyć praktyczną znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz rozwinąć zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów prawnych. Prace te zawsze były dokładnie zaplanowane, a ich rezultaty spełniały postawione cele i realizowane były w wyznaczonych terminach. Doświadczenie zdobywam od 2010 roku w kancelariach prawnych. Od maja 2015 roku rozpoczęłam dodatkowo prowadzenie

Kancelaria Piotr Sieńko - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Piotr Sieńko

Poznań

Prawnik, mediator. Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W chwili obecnej odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwent kierunku politologia, na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Prezes Zarządu Fundacji Ochrony Praw Konsumentów S&P. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w zakresie prawa finansowego, gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Na co dzień świadczy pomoc prawną oraz doradztwo gospodarcze dla przedsiębiorców.

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Trawiński

Poznań

Kancelarie oferują bieżące i stałe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego (w szczególności w sprawach dotyczących niedozwolonych postanowień umownych w umowach kredytowych, roszczeń odszkodowawczych itp.), prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, alimenty), prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego (również w sprawach karno-skarbowych oraz sprawach o wykroczenia) a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz pomoc w negocjacjach z kontrahentami.

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła - Pisma, wnioski, podania Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Gawrońska-Wisła

Poznań
Sławomir B.

Współpraca z Kancelarią Pani Ewy rozpoczęła się od szczegółowego rozpoznania, gatunkowo ciężkiej sprawy. Już następnego dnia otrzymałem dwa możliwe scenariusze rozwiązania problemu. Dopracowane dokładnie i rzetelnie. W rezultacie sprawa wygrana! Pełen profesjonalizm i opanowanie. Polecam.

Lextron Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Poznań

Lextron Sp. z o.o.

Poznań
Ewelina Z.

Profesjonalna obsługa i szybkie odzyskanie należności. Kulturalne podejście do klienta, ogromna wiedza kadry pracowniczej. Warto skorzystać z pomocy Lextron.

Bługowo Ługi ujskie Gmurowo Okaliniec Ostrowite Garncarsko Ruda Kosztowo Węglewo Dworzakowo Kleszczyna Nowina Wysoczka Rzęszkowo Furman Płaczkowo Dębno Białośliwie Nowa łubianka Zelgniewo Solnówek Tomaszewo Bądecz Mirosław Morzewo Arentowo Dębówko stare Jerzykowo Krostkowo Piła Nieżychówko Dziunin Buntowo Kościerzyn mały Polanowo Marynka Osiek nad Notecią Nowie Wiernowo Popielewo Wysoka wielka Czajcze Młotkowo Ujście Leżenica-Kolonia Miasteczko Krajeńskie Glesno Grabówno Klawek Pobórka mała Polinowo Rataje Byszewice Żelazno Trzeboń Rzadkowo Klęśnik Wąsosz Dysiek Mijanowo Skrzatusz Wysoka mała Gromadno Nieżychowo Żuławka Luchowo Nowa święta Płytnica Dąbki Dobrzyniewo Masłowo Liszkowo Rudna Kruszki Prawomyśl Kamieniec Grabionna Kunowo Wildek Byszki Krzewina Pluty Sławianowo Osiek nad notecią Fanianowo Kotuń Czaplino Bąkowo Cyk Brzostowo Bronisławki Jeziorki kosztowskie Kruszewo Równopole Ostrówek Szydłowo Śluza nowe Wyciąg Konstantynowo Sławianówko Zawada Krępsko Dziembowo Pobórka wielka Sędziniec Skic Bagdad Miasteczko-Huby Wyrzysk skarbowy Wyrzysk Szczerbin Kłoda Nowy dwór Róża wielka Dobrzyca Pokrzywnica Kostrzynek Gądek Kaczory Karolewo Młotkówko Dolaszewo Tarnowo Łobżenica Wiktorówko Nowa wieś ujska Wysoka Kalina Chrustowo Miława Komorowo Wolsko Żabostowo Tłukomy Jaraczewo Piesno Jabłonowo Stare Auguścin Walentynowo Leżenica Dźwierszno wielkie Plecemin Zabrodzie Mościska Chlebno więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.