Pisma, wnioski, podania Kłobuck - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Kłobucku, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 57 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa prawna, doradztwo w zarządzaniu, na terenie Śląskie, Małopolskie.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Joanna Kowalik

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Mariusz D.

Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam z całego serca.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Żurawiecka

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Barbara P.

Profesjonalna pomoc prawna, bardzo dobry kontakt z klientem. Wysoka kultura osobista oraz miły i ciepły stosunek do osób, które potrzebują wsparcia nie tylko związanych z procesem. Pani mecenas Anna Żurawiecka to bardzo sympatyczna i serdeczna osoba. Czułam się przy Pani Mecenas pewna siebie oraz pewna oczekiwanej sprawiedliwości.

Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego świadczy usługi prawne z każdej dziedziny prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym oraz rodzinnym. Reprezentujemy także Klientów w dochodzeniu wierzytelności, zapewniamy kompleksowe przeprowadzenie sprawy. Każdy Klient ma bezpośredni kontakt z adwokatem.

Biuro Rachunkowe "Karol" mgr Dorota Krzywicka

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Kłobucku

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Kłobucka lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Aneta J.

Działamy w branży od 2001 roku. Nasza specjalność to sprawy karne,karne-wykonawcze,rodzinne, rozwodowe, podziały majątku, spadkowe oraz cywilne zwłaszcza odszkodowawcze z wypadków komunikacyjnych. Prowadzimy sprawy na terenie Częstochowy i powiatu częstochowskiego, Lubliniec, Myszków, Zawiercie, Olesno,Radomsko,Wieluń, aglomeracja śląska. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, jak i firmy. Świadczy też stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Król

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Magdalena R.

Pełen profesjonalizm i współpraca na najwyższym poziomie. Pani Mecenas jest zawsze dobrze przygotowana, na sali sądowej zaciekle walczy, jest nieocenionym wsparciem. Wszystkie wątpliwości wyjaśnia na bieżąco. Sprawa oczywiście wygrana. Polecam serdecznie.

DEXTRA CENTRO

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Michał G.

Firma DEXTRA CENTRO świadczy kompleksowe usługi z zakresu odszkodowań i antywindykacji. Dla wybranych klientów świadczymy również usługi windykacyjne. Działamy szybko, skutecznie i sprawnie. Z uwagi, iż firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego mamy ogromne doświadczenie w swojej branży ! Odszkodowania: Miałeś wypadek ? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu ? Straciłeś bliską Ci osobę ? Antywindykacje: Masz problem z komornikiem, bankiem,kredytem lub firmą windykacyjną ? Masz dług, który nie daje Ci spokoju ? Windykacje należności: Wyegzekwujemy każdy dług ! Wiemy jak to się robi ! Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnego wsparcia! Gwarancją naszej skuteczności są lata doświadczenia w branży odszkodowawczej oraz egzekucyjnej. Firma obsługiwana jest przez prawnika mającego wieloletnie doświadczenie z procesach likwidacji szkód oraz byłego komornika sądowego (sprawy windykacyjne i antywindykacyjne). Nasza firma ściśle współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych, zapewniająca obsługę procesową Państwa spraw ! Zakres naszych działań obejmuje: 1. Dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień za wszelkiego rodzaju uszczerbki na zdrowiu, wypadki śmiertelne, wypadki komunikacyjne, szkody rzeczowe. 2. Czynności antywindykacyjne: - porady jak ochronić swój majątek; - pisma i czynności podejmowane w postępowaniach egzekucyjnych; - negocjacje i mediacje z wierzycielami; - upadłości konsumenckie; - skuteczną ochronę majątku; - restrukturyzację i optymalizację podatkową; - ochronę przed eksmisją lub licytacją. 3. Czynności windykacyjne podejmowane szybko i sprawnie. Najgorsze co możesz zrobić to pozostać bezczynnym. Zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci w każdej sprawie i rozwiążemy Twój problem !

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Katarzyna S.

Jestem bardzo zadowolona z usług prawnych.Profesjonalne podejście do petenta.Informowano mnie na bieżąco, jak przebiega tok sprawy. Będę polecała usługi prawne Pani Magdaleny,innym osobom .

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Kazimierz K.

Bardzo rzeczowy człowiek. Poprowadził mi sprawę rozwodowa gdzie była też trudna kwestia opieki i kontaktów. Otrzymałem to co chciałem. W 100% polecam i dziękuję.

DEXTRA CENTRO

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Masz problemy z komornikiem, firmą windykacyjną lub Urzędem Skarbowym ? Masz długi, które nie dają Ci spokoju ? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci skutecznej oraz profesjonalnej pomocy i ochrony ! Gwarancją naszej skuteczności są lata doświadczenia w branży egzekucyjnej. Firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego oraz współpracującą Kancelarię Prawną. Zakres naszych działań obejmuje m.in.: - porady prawne; - wnioski, skargi, zażalenia i inne czynności podejmowane w postępowaniach egzekucyjnych; - negocjacje z wierzycielami; - upadłości konsumenckie; - skuteczną ochronę majątku; - ochronę przed eksmisją lub licytacją; - restrukturyzację i optymalizację podatkową. Najgorsze co możesz zrobić to pozostać bezczynnym. Zadzwoń

Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Karolina Matyśkiewicz

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Działamy na rynku od 2016. Usługi, które oferujemy to prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak powiat częstochowski, radomszczański, kłobucki, myszkowski, włoszczowski itp. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdalena Opoczyńska - Zadorska

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Moja Kancelaria powstała w celu świadczenia pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na kompleksową i sprawną obsługę prawniczą niemal z każdej dziedziny prawa. Specjalizuję się jednak w sprawach rozwodowych oraz karnych. Od wielu lat świadczę także pomoc w sprawach odszkodowawczych. Kancelaria zapewnia wszystkim klientom najwyższy standard jakości i rzetelności świadczonych usług. Problem przedstawiony do rozwiązania wnikliwie analizuję przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia zamierzonego celu i przedstawienia ewentualnego ryzyka prawnego, na które Klient może być narażony. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w

Anatol Boski

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Wykonuję oględziny pojazdów po szkodach komunikacyjnych, warsztatowych lub innych. Nowością w ramach świadczonych usług są oględziny pojazdów po naprawie. Wynikiem ogledzin jest szczegółowy raport. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym mogę Państwu pomóc.”

Kancelaria Podatkowa Fidelis Doradca Podatkowy Katarzyna Lis

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Twoje Prawa

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Twoje Prawa świadczy pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym szeroko pojętym prawie zobowiązań m.in odzyskiwaniem należności od dłużników. Pomagamy również pozwanym przez Niestandaryzowane Sekurytyzacyjne Fundusze Inwestycyjne Zamknięte. Zajmujemy się ponadto odzyskiwaniem odszkodowań za szkody powstałe podczas: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, wypadków w wyników poślizgnięcia lub potknięcia. Możemy również uzyskać odszkodowanie za nieudane wakacje lub opóźniony lub odwołany lot. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym rozwody oraz podziały majątku. Możemy pomóc również w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Wojtkowiak

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Iwona M.

Współpracuję z Panem Mecenasem od kilku lat. Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i skuteczny, a przy tym uprzejmy i miły. Polecam jego kancelarię.

Look Pożyczka sp. z o.o.

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Tomasz

Zadzwonili w piątek 10 minut po wystawieniu ogłoszenia. Nie skorzystam z usług tej firmy, ale teraz wiem co mogę zrobić i jakie następne kroki zrobić aby odzyskać dług. Dziękuję. Polecam.

BIURO KSIĘGOWE %%%

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Oferujemy pomoc przy zakładaniu swojego biznesu oraz pełną jego obsługę. Księgi Handlowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, ZUS, Płace i Kadry, Roczne Zeznania Podatkowe. Współpracujemy bezpośrednio oraz online. Zapraszamy.

Krzysztof Leśniak

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Jerzy B.

Rozmow z Panem Mrożkiem była bardzo rzeczowa i klarowna. Bardzo dobrze orientuje się w sprawach rodzinnych, wprosty sposób potrafi wytłumaczyć co należy zrobić i w jaki sposób przeprowadzi dana sprawę.

Ewelina Dub

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Pomagam zdobyć pomoc finansową. Moja oferta jest skierowana głównie do przedsiębiorców oraz osób indywidualnych chcących uzyskać finansowanie bankowe, lub pozabankowe. Wiele lat pracowałam w bankach i zdaję sobie sprawę jaka jest mentalność doradców- liczy się dla nich sprzedany wysokomarżowy produkt a co za tym idzie prowizja. Z racji tego przeciętny klient nie wie o możliwościach obniżenia swoich rat i ponoszonych kosztach. Jako urodzony doradca- nie sprzedawca, kieruje się zasadą, że klient to osoba której należy pomóc. Dlatego też w tym co robię kieruję się głównie dobrem osób, które się do mnie zgłaszają. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście...

"Rusek i Partnerzy Kancelaria radców prawnych" Rafał Rusek

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Chcemy być dla Was czymś więcej niż tylko kolejną kancelarią prawną! Chcemy być cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Filozofia naszego działania opiera się na kompleksowej i stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz pomocy osobom fizycznym. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym - obsługą przedsiębiorców, w prawie rodzinnym. Reprezentujemy klientów w tzw sprawach frankowych. Uzyskujemy odszkodowania od biur podróży za zmarnowane wakacje. Zajmujemy się prawem pracy oraz reprezentujemy klientów w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne. https://rusekipartnerzy.pl/zakres-uslug/

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i osób prawnych zarówno w zakresie bieżącej obsługi prawnej polegającej m.in. na sporządzaniu pism procesowych, przygotowaniu projektów umów i opiniowaniu umów oraz sporządzaniu opinii prawnych, jak również w zakresie reprezentacji klientów przed organami administracji publicznej i sądami. Podstawowym zakresem działalności, w którym specjalizuje się Kancelaria jest kompleksowa pomoc prawna w kontaktach z organami administracji podatkowej i administracji skarbowej polegająca w szczególności na reprezentowaniu podatnika w toku kontroli i postępowania podatkowego, sporządzaniu zażaleń i odwołań w postępowaniu podatkowym, sporządzaniu skarg do wojewódzkich sądów administracyjnych i

Biuro Finansowo- Księgowe AP Finanse

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

And-Pol

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Milka-Bugajna

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Adwokacka świadczy w szerokim zakresie usługi prawne, obejmujące kompleksową obsługę w zakresie prawna cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego oraz karnego.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Berg

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria Prawno - Windykacyjna MaxiLex Anna Szreter

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Kancelaria MaxiLex to nowoczesna Kancelaria Prawna, która swoim klientom oferuje najwyższej jakości usługi prawne. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych, swoje usługi proponujemy podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Specjalizujemy się w windykacji należności oraz kompleksowej obsłudze prawnej z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa handlowego - prawa transportowego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa pracy - prawa upadłościowego - prawa zamówień publicznych Naszym atutem jest: - indywidualne podejście do każdej sprawy - brak opłat abonamentowych - bezpłatne wpisy dłużników do BIG KRD i Infomonitor - wsparcie biura detektywistycznego - wsparcie biura podatkowego Przykładowe usługi jakie świadczymy na rzecz

AP Odszkodowania Paweł Gaj

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Marta W.

Kancelaria AP Odszkodowania została mi polecona przez mojego pracodawcę. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Ja osobiście otrzymałam wysokie odszkodowanie a firma załatwiła za mnie prawie wszystkie formalności. Musiałam jedynie stawić się w sądzie i u biegłego. Niewiele zachodu z mojej strony a wynik sprawy bardzo dobry.

EGIDA Sp. z o.o.

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck
Iwona C.

Bardzo Polecam! Z pomocą tego biura utworzyłam własną działalność gospodarczą oraz otrzymałam dotacje . Dziś radzę sobie dobrze i to również z pomocą Pani Małgorzaty, która chętnie odpowiada na wszelkie nurtujące mnie pytania, która chętnie udziela fachowych porad i jest po prostu profesjonalistką, która rozumie potrzeby swoich klientów.

Biuro Rachunkowe SYSTEM

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

DUDEK BIURO RACHUNKOWE

 • Częstochowa
 • 16 km od Kłobuck

Joanna Jan

 • Lubliniec
 • 34 km od Kłobuck

WIM&WIM Consulting

 • Lubliniec
 • 34 km od Kłobuck
Dagmara S.

WIM&WIM Consulting świadczy usługi dla osób prywatnych i firm: -ubezpieczenia/indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta/, -grupowe, kontynuacja ubezpieczeń grupowych, -PPK dla firm -wdrażanie,wsparcie,realizacja-wyjątkowa oferta; -Prowadzimy kancelarię ubezpieczeniową-zabezpieczamy Życie,zdrowie,majątek-pełny zakres dla Ciebie i Twoich bliskich; -finanse/kredyty,leasing,biznes/ -rozliczanie podatków w kraju i zagranicy, -porady prawno-administracyjne, -biznes plany, -usługi administracyjno-biurowe: *pisanie i redagowanie pism urzędowych, *wypełnianie wniosków i formularzy, *prowadzenie sekretariatu firm na zlecenie, *umawianie spotkań biznesowych, -usługi informacyjno-doradcze/concierge/ *rozwiązywanie trudnych spraw, -doradztwo i monitoring przetargów, -organizacja i obsługa stoisk firmowych od producentów, Zapraszamy do współpracy i do składania wszelkich zapytań.

SAFETY CONSULTING Wioleta Olejnik

 • Gorzów Śląski
 • 40 km od Kłobuck
Publiczny Żłobek 'Iskierka" w Gorzowie Śląskim

Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą SAFETY CONSULTING Wioleta Olejnik Dziękujemy za pomoc i bardzo fachową, dostosowaną do naszych potrzeb obsługę w zakresie BHP. Nie dość, że profesjonalnie, w miłej atmosferze, to jeszcze w dobrej cenie. Pozdrawiamy i do następnego szkolenia.

Biuro Rozliczeniowe TARCZA Joanna Stępień

 • Wieluń
 • 44 km od Kłobuck

Dzień dobry. Mam na imię Joanna. Moje biuro powstało z pasji do księgowości. Oferuję usługi na najwyższym poziomie, a moją pracę cechuje rzetelność, dokładność i terminowość. Z wielkim zaangażowaniem podejmę się wszelkich prac w zakresie: - prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów ( KPiR ); - rozliczania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych; - prowadzenia ewidencji dla celów podatku VAT ( tworzenie i wysyłka JPK ); - prowadzenia ewidencji środków trwałych; - obsługi kadrowo-płacowej; - sporządzania meldunków i informacji GUS; - kompleksowych rozliczeń czasu pracy kierowców; - pełnej obsługi księgowej wspólnot mieszkaniowych. Zapewniam atrakcyjne ceny ustalane indywidualnie dla każdego klienta na podstawie ilości

AG Biuro Rachunkowe Anna Górski

 • Wieluń
 • 44 km od Kłobuck

Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to księgowość, na terenie Łódzkie.

PW Biuro Rachunkowe Marlena Garbowska

 • Kluczbork
 • 52 km od Kłobuck
Anna B.

Firma godna polecenia, wszystkie dokumenty prowadzone są rzetelnie, realizowane są terminowo a współpraca przebiega bardzo pozytywnie. Sprawna obsługa przez zaangażowane osoby pracujące w biurze.

Jarosław Strzelecki

 • Kluczbork
 • 52 km od Kłobuck

Anna Jasak

 • Kluczbork
 • 52 km od Kłobuck

Adwokat Agnieszka Cisowska - Chruścicka

 • Kluczbork
 • 52 km od Kłobuck
Monika S.

Bardzo wysoka skuteczność prawna. Nawet w sprawach wydawałoby się beznadziejnych. Dobry kontakt i bardzo miła obsługa. Fachowość ponad wszystko. Polecam!

Biuro Obsługi Administracyjnej i Zamówień Publicznych Agata Musik

 • Psary
 • 31 km od Kłobuck

Zapraszam wszystkich Wykonawców do współpracy przy zamówieniach publicznych - przetargach. Obsługa zamówień publicznych, elektronizacja zamówień publ., wyszukiwanie ofert, przygotowywanie pism do Zamawiających, odpowiedzi na wezwanie dot. rażąco niskiej ceny. Zapraszam do współpracy.

Agata Musik

 • Psary
 • 31 km od Kłobuck

Mateusz Tomalski Kancelaria Radcy Prawnego

 • Radomsko
 • 38 km od Kłobuck

Oferuję świadczenie usług prawnych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów korporacyjnych na najwyższym poziomie. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz handlowym ze szczególnym uwzględnieniem kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych (w szczególności opracowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów oraz przygotowywanie i opiniowanie stosownej dokumentacji). Brałem udział w przygotowywaniu planów przekształceń, fuzji i podziałów spółek, wnoszenia aportów oraz likwidacji przedsiębiorstw. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się prowadzeniem postępowań sądowych, o dużym stopniu skomplikowania, przed sądami wszystkich instancji. Gwarantuje indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz rzetelne prowadzenie powierzanych mi

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Więcek

 • Radomsko
 • 38 km od Kłobuck

Szanowni Państwo, jesteśmy duetem prawniczym prowadzącym współpracujące ze sobą indywidualne kancelarię prawnicze tj. Kancelarią Radcy Prawnego prowadzoną przez radcę prawnego Agnieszkę Kaurzel oraz Kancelarią Adwokacką prowadzoną przez adwokata Tomasza Więcka. Nasza siedziba mieści się w Radomsku przy ul. Fabianiego 12/10. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług prawnych dostępną na stronie www.kaurzel-wiecekkancelarie.pl i zachęcamy do współpracy !

FHU GRAHAL Ewa Skulska

 • Kluczbork
 • 52 km od Kłobuck

Zajmujemy się naszą działalnością od 2019. Sfera działań firmy to pisanie artykułów na zlecenie, sprzedaż ręczników fryzjerskich. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to cała Polska, praca online i wysyłka. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Biuro Rachunkowe "TESORO"

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck

Podatkowa księga przychodów i rozchodów ryczałt ewidencjonowany kadry i płace kompleksowa obsługa ZUS ewidencja VAT ewidencja środków trwałych sporządzanie deklaracji podatkowych pomoc przy rejestracji nowych firm

SM Consulting Sp.z o.o.

 • Myszków
 • 46 km od Kłobuck

Biuro Rachunkowe GRAF Danuta Ostrowska

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck
Bogumiła L.

Kompetencja na pierwszym miejscu. Wyjaśnienie sprawy w sposób zrozumiały , bez zniecierpliwienia i pośpiechu. Godny polecenia.

LUBOS LEX Kamil Klementowski

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck
Marcin K.

W imieniu firmy LUBOS LEX pragnę przedstawić Państwu ofertę usług prawnych specjalizujących się w najważniejszym etapie odzyskiwania Państwa należności, jakim jest egzekucja komornicza. Wspieramy cały etap postępowania egzekucyjnego od momentu wszczęcia egzekucji aż po wydanie postanowienia kończącego. Jeżeli posiadają Państwo prawomocny wyrok sądowy, i zamierzacie skierować sprawę do komornika, nasza oferta jest właśnie dla Was. Współpracujemy na co dzień z komornikami wykazującymi największy odsetek skuteczności w regionie. Zapewniamy: Bezzwłoczne czynności komornicze w tym terenowe Pośrednictwo w wymianie informacji odnośnie toczących się czynności egzekucyjnych tj. zajęcia, licytacje oraz wszystkie inne czynności będące przedmiotem postępowania egzekucyjnego Bieżące raportowanie i przewidywanie dotyczące skuteczności w wyegzekwowaniu środków od dłużnika Wnikliwe poszukiwanie majątku przez naszych pracowników jako wsparcie działań komornika W przypadku braku możliwości wyegzekwowania należności, pośredniczymy przy wystawieniu przez Komornika dokumentu stwierdzającego bezskuteczność egzekucji komorniczej pozwalającego na „wpisanie” wierzytelności w koszty działalności Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w pracy w kancelariach komorniczych pozwoli na sprawne przeprowadzenie postępowania egzekucyjnego. Wiemy jak aktywnie poszukiwać majątku dłużnika, z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w kancelariach komorniczych z którymi współpracujemy. W naszych zleceniach mieliśmy do czynienia z egzekucją z udziałów dłużników w spółkach prawa handlowego, z wierzytelności wynikających z zamówień publicznych oraz wielu innych. W ramach naszej działalności wsparcia egzekucyjnego oferujemy pełne wsparcie egzekucji komorniczej za wynagrodzeniem w maksymalnej wysokości do 3 % w zależności od skomplikowania sprawy i wysokości roszczenia. Pobieramy prowizję jedynie od spraw gdzie organ egzekucyjny wyegzekwuje pieniądze, dlatego skorzystanie z naszej oferty nic Państwa nie kosztuje jeżeli egzekucja okaże się bezskuteczna. Proszę pamiętać, iż dobór niewłaściwego organu egzekucyjnego może spowodować to, że dłużnik stanie się niewypłacalny poprzez ukrycie bądź zbycie majątku, a Państwo nie będą w stanie odzyskać swoich należności. Gwarantujemy współpracę tylko z komornikami z wieloletnim doświadczeniem i wykazującymi się ponadprzeciętną skutecznością ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ OBSŁUGĘ PRZED SĄDOWĄ W PEŁNYM ZAKRESIE JAK RÓWNIEŻ WYWIAD GOSPODARCZY ZE SZCZEGÓŁOWYM USTALENIEM MAJĄTKOWYM, STANDING FINANSOWY PRZED ZAWARCIEM UMÓW Z NIEZNANYMI WCZEŚNIEJ KONTRAHENTAMI https://www.oferteo.pl/obsluga-prawna-firm-uslugi-prawne-firmy/bytom#Najlepsi.

Adwokat Patryk Kozłowski Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck
Iwona c.

Super.Polecam P Mecenasa w 100 %.P Mecenas naprawdę świetnie potrafi wszystko wyjasnic,doradzić,świetne podejście do ludzi.Pozdrawiam serdecznie.Iwona C.

Kancelaria Adwokacka Dr Aneta Majowska LL.M

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck

Wielokierunkowe usługi z zakresu prawa w Tarnowskich Górach Wielokierunkowe usługi z zakresu prawa w Tarnowskich Górach proponuje adwokat Aneta Majowska. Kancelaria Adwokacka Dr Aneta Majowska LL.M to punkt, w którym z pomocy prawnej korzystają klienci prywatni, podmioty gospodarcze oraz spółki różnego rodzaju. Specjalizacje absolwentki studiów doktoranckich obejmują: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne oraz prawo odszkodowań. Przyjazna relacja z interesantami oraz przejrzyste działania powodują, że klienci zawsze mogą czuć się bezpiecznie.

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Zielony

 • Tarnowskie Góry
 • 50 km od Kłobuck

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Zielony z siedzibą w Tarnowskich Górach oferuje pomoc prawną dla osób fizycznych oraz firm. Główne obszary praktyki kancelarii to sprawy rodzinne (zwłaszcza o rozwód, separację, pozbawienie/ograniczenie praw rodzicielskich, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie ojcostwa), sprawy cywilne (w tym spadkowe, o zapłatę należności, roszczenia wynikające z wykonania bądź niewykonania umów), sprawy gospodarcze, dochodzenie roszczeń wynikających z prawa budowlanego, odszkodowania oraz sprawy pracownicze. Dla radcy prawnego Moniki Zielony zadowolenie Klienta stanowi najwyższą wartość, stąd też dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

PHU Piomar-II Lidia Sętkowska

 • Myszków
 • 46 km od Kłobuck

Usługi księgowo - kadrowe (KPR, zasady ogólne, ryczałt, pełna księgowość, deklaracje podatkowe, deklaracje VAT, JPK VAT, inne)

Usługi księgowe Angelika Salamon-Glińska

 • Świerklaniec
 • 50 km od Kłobuck

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Kłobuck, Krzepice, Przystajń, Miedźno, Panki, Lipie, Popów, Kamyk, Kalej, Truskolasy, Parzymiechy, Węglowice, Opatów, Wręczyca, Waleńczów, Ostrowy nad Okszą, Grodzisko, Zawady, Szarlejka, Biała. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?