Pisma, wnioski, podania Janów Lubelski - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Janowie Lubelskim, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Janów Lubelski

Kancelaria Radcy Prawnego Jolanta Jasińska

 • Kraśnik
 • 51 km od Janów Lubelski
Michał S.

Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to gorąco polecam kancelarię Pani Jolanty. Warto powierzyć swoje sprawy, spotkałem się z profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani mecenas. Miłe i uprzejme traktowanie swoich klientów. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej kancelarii. Kancelaria godna polecenia.

ELconsulting

 • Biłgoraj

Maximum - assistance prawny reprezentuje: inwestorów indywidualnych budujących domy w zakresie asysty prawnej przy zakupie nieruchomości, w postępowaniu administracyjnym o uzyskanie pozwolenia budowlanego oraz przy podpisywaniu umów z wykonawcami robót budowlanych, montażowo-instalacyjnych i wykończeniowych. Nasi współpracownicy to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, tworzeniu umów zapewniających bezpieczne prowadzenie inwestycji budowlanych oraz dysponujące rozległą wiedzą z zakresu aktualnego orzecznictwa sądowego i obowiązujących przepisów budowlanych. Nasza wiedza, doświadczenie oraz znajomość prawa pozwala na skuteczne reprezentowanie inwestorów.

Adwokat Tomasz Gargaś - Pisma, wnioski, podania Stalowa Wola

Adwokat Tomasz Gargaś

 • Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Gargasia świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego. Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych zgodnie z zasadami sztuki i etyki adwokackiej, w której główną rolę odgrywa najwyższa staranność i troska o interes prawny naszych Klientów. Każda sprawa traktowana jest w sposób wszechstronny poprzez pogłębioną analizę prawną wykorzystując dotychczasowe rozwiązania prawne oraz tworząc nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań Klienta przed podjęciem

Zapraszamy do współpracy, jeżeli usługi, których szukasz to usługi prawne, usługi księgowe, rozliczanie dochodów z tytułu pracy wykonywanej za granicą. Wykonujemy prace od 2019. Terenem działalności naszej firmy jest woj. podkarpackie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Janowie Lubelskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Janowa Lubelskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Adwokacka Małgorzata Brezdeń - Pisma, wnioski, podania Sandomierz
Krzysztof K.

Bardzo polecam współpracę z panią Mecenas. Ogromna wiedza i doświadczenie w sprawach rozwodowych. Udało mi się wyjść ze sprawy rozwodowej bez szwanku, mimo starań byłej już małżonki.

Radca Prawny Monika Orłowska - Pisma, wnioski, podania Sandomierz

Wiedza i doświadczenie. Rzetelność i precyzja. Powierzając swoją sprawę naszej kancelarii masz pewność, że zajmiemy się nią z najwyższą pieczołowitością. Dbamy o Twoje sprawy rodzinne i biznesowe. Przed założeniem indywidualnej kancelarii radcowskiej r.pr. Monika Orłowska pełniła obowiązki prokuratora. Od 2011 roku jest także wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. SPADKI – pomoc w przygotowaniu testamentu, umowy dotyczące spadku, stwierdzenie nabycia spadku, uznanie spadkobiercy za niegodnego, sprawy o dział spadku, roszczenie o zachowek, stwierdzenie nieważności testamentu i in. MAJĄTKOWE I NIEMAJĄTKOWE SPRAWY CYWILNE – pozwy o zapłatę, odszkodowanie, zadośćuczynienie, a także o realizację bądź

Adwokat Grzegorz Sarzyński Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Tarnobrzeg
Piotr N.

Witam wszystkich. Muszę to napisać. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pana adwokata. Nie spodziewałem się tego po przykrych doświadczeniach z poprzednikiem. Jestem naprawdę zadowolony z pracy tego Pana. Serdecznie polecam Jego usługi.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Perłowska - Pisma, wnioski, podania Tarnobrzeg

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paulina Perłowska świadczy usługi prawne na rynku od kilku lat. Zapewniamy obsługę prawną dla klientów indywidualnych, instytucji i przedsiębiorców. Profesjonalne usługi prawne z zakresu : § Prawo rodzinne i opiekuńcze:  separacja i rozwód (sprawa rozwodowa),  ustalenie ojcostwa lub zaprzeczenie ojcostwa,  alimenty,  ograniczenie, zawieszenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej,  uregulowanie kontaktów z małoletnim dzieckiem,  ustalenie miejsca pobytu dziecka,  ubezwłasnowolnienie,  zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej,  podział majątku wspólnego. § Prawo cywilne:  regulacja stanu prawnego nieruchomości (zasiedzenie, uwłaszczenie, służebności gruntowe, służebności przesyłu),  rozstrzyganie

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Oferujemy poradnictwo prawne, sporządzanie pism (m. in. wezwania do zapłaty, pozwy, wnioski, środki odwoławcze), sporządzanie umów oraz reprezentację przed Sądami, a także innymi organami (prokuratura, policja). Umożliwiamy spotkania z klientem również poza siedzibą Kancelarii.

Kancelaria Prawno-Mediacyjna Karolina Mucha - Pisma, wnioski, podania Tarnobrzeg

Kancelaria Prawno-Mediacyjna Karolina Mucha

 • Tarnobrzeg

USŁUGI PRAWNE Bez względu na rodzaj wsparcia prawnego, którego Państwo potrzebują, dysponujemy odpowiednimi zasobami i wiedzą, aby zapewnić pomoc.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska - Pisma, wnioski, podania Opole Lubelskie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Tuziemska

 • Opole Lubelskie
 • 38 km od Janów Lubelski
Michał S.

Profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy. Rzetelne i precyzyjne zdiagnozowanie problemu i jego rozwiązanie. Koszty tańsze aniżeli w innych Kancelariach Adwokackich. Jestem zadowolony. Gorąco polecam Michał S.

Biuro Rachunkowe Finanse od A do Z Marcin Łakomy

 • Opole Lubelskie
 • 38 km od Janów Lubelski

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Zajmujemy się usługami finansowymi, doradztwem, kadrami, księgowością, usługami podatkowymi, doradztwem finansowym, gospodarczym, księgowym. Obszar działania to województwo lubelskie, mazowieckie oraz świętokrzyskie. Zapraszamy do kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego dr hab. Andrzej Gorgol

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria Radcy Prawnego dr Andrzej Gorgol łączy specjalistyczną wiedzę prawniczą i umiejętnością jej stosowania. Atutem jest osoba dr hab. Andrzeja Gorgola, który jest pracownikiem naukowym - kierownikiem Katedry Prawa Administracyjnego i Finansowego UZ , autorem licznych publikacji naukowych z zakresu przede wszystkim prawa finansowego, podatkowego, celnego, dewizowego. Jest członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Lublinie. Poza wykonywaniem zawodu radcy prawnego ma on także doświadczenia w przekształceniach przedsiębiorstw publicznych, syndyka i nadzorcy sądowego, członka rad nadzorczych, eksperta w procesach legislacyjnych. Kancelaria świadczy usługi prawnicze zarówno w formie stałej obsługi, jak i w zakresie prowadzenia spraw

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska - Pisma, wnioski, podania Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kaja Borkowska

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Marcin B.

Młoda adwokat, pełna pasji. Kilkakrotnie korzystałem z Jej pomocy, zawsze z pozytywnym rezultatem. Charakteryzuje ją indywidualne podejście do klienta i wysoki poziom profesjonalizmu. Polecam!

Kancelaria Adwokacka Anna Luiza Smyk adwokat

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Joanna G.

Bardzo kompetentna, zaangażowana pani mecenas. Otrzymałam fachową poradę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Biuro Rachunkowe Magdalena Dudek - Pisma, wnioski, podania Lublin

Biuro Rachunkowe Magdalena Dudek

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Główna księgowa na co dzień pracująca w dużym produkcyjnym przedsiębiorstwie, poprowadzi kompleksową obsługę spółek i działalności gospodarczych. Gwarantuje dyskrecję, terminowość i indywidualne podejście do klienta. W ramach obsługi księgowej oferuje: -usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych (spółki z o.o, fundacje, stowarzyszenia), -prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów, -prowadzenie ewidencji ryczałtowej, -sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, -rozliczanie rolników zarejestrowanych do podatku VAT, -nadzór całoroczny nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych, -sporządzanie sprawozdań finansowych, -doradztwo w dziedzinie rachunkowości, -sporządzanie dodatkowych zestawień finansowych na potrzeby

Adwokat Paweł Rogala Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Karolina A.

Bardzo dziękuje za fachową pomoc w sprawie dla mnie istotnej. Profesjonalne podejście do sprawy jak i wsparcie mentalne było dla mnie ogromną pomocą. Kompleksowe zajęcie się tematem dało mi spokojna głowę i pozytywne myśli. Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję. Serdecznie polecam, bardzo.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent - Pisma, wnioski, podania Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabela Laurent

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi polegające na kompleksowej obsłudze prawnej Klientów biznesowych oraz pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych. Wszechstronność doświadczeń zawodowych pozwala na kompleksowe podejście do problemów naszych Klientów. W ramach świadczonej pomocy prawnej udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie prawne, opracowujemy projekty aktów prawnych oraz reprezentujemy Klienta przed sądami i organami administracji państwowej i samorządowej w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych, odszkodowawczych, medycznych, gospodarczych. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta – bezpośrednio w siedzibie Kancelarii w Lublinie albo filii w Opocznie, a nadto w miejscu wskazanym przez

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski - Pisma, wnioski, podania Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Artur Żarnowski

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Grzegorz C.

Uprzejmie wysłuchał i wyjaśnił sprawę w sposób prosty i zrozumiały.

Biuro Rachunkowe OPTIMUM

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk - Pisma, wnioski, podania Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Jasiuk

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Olena K.

Дякую велике,пану Даміану, за хорошу працю і допомогу в справі!Дуже чесний,професійний,справедливий та порядний адвокат. Раджу звертатися! Bardzo dziękuję Panie Damianie za dobrą pracę i pomoc w tej sprawie! Bardzo uczciwy, profesjonalny, uczciwy i porządny prawnik. Radzę się skontaktować!

Adwokat Lublin - Pisma, wnioski, podania Lublin

Adwokat Lublin

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Piotr W.

Dziękuję za pomoc zakończoną sukcesem! Profesjonalny Pan Mecenas zarówno na sali rozpraw jak i poza nią. Klasa.

AntyKredyt.pl - Pisma, wnioski, podania Lublin

AntyKredyt.pl

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Oferujemy bezpłatną pomoc prawną dla: - kredytobiorców - pożyczkobiorców - osób zadłuzonych W czym pomagamy: - bezpłatnie weryfikujemy umowy kredytowe i pożyczkowe - odzyskujemy nienależnie pobrane opłaty od instytucji finansowych - reprezentujemy klientów przed instytucjami finansowymi i przed sądami - oddłużamy kredytobiorców - anulujemy lub redukujemy zobowiązania kredytowe i pożyczkowe

LICZYMY PODATKI Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Turka

LICZYMY PODATKI Sp. z o.o.

 • Turka
 • 24 km od Janów Lubelski
Marlena F.

Bardzo fachowa pomoc w sprawie wypełnienia i złożenia zeznania podatkowego. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny, zawsze uzyskamy konkretną odpowiedź w nurtujących nas kwestiach. Pani Małgorzata jest bardzo pracowitą i wyrozumiałą osobą. Rzetelna firma dbająca o dobro klientów, jak najbardziej polecam!

Kancelaria Adwokacka Katarzyna Policha - Szysz

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria świadczy pomoc prawną 2017 r. na terenie woj. Lubelskiego i Mazowieckiego z zakresu prawa cywilnego (w szczególności odszkodowań), rodzinnego, karnego, administracyjnego i prawa pracy. W przypadku wyboru oferty proszę o kontakt telefoniczny 501263786

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Lublin

Adwokat Łukasz Lecyk Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Izabela Z.

Współpraca z Panem Adwokatem Łukaszem w sprawie o podwyższenie alimentów przebiegła bardzo rzetelnie. Pan Adwokat jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę. Wszystkie kwestie prawne zostały przez Pana szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione, gdy pojawiały się dalsze wątpliwości, były na bieżąco mi wyjaśniane. Zaangażowanie Pana Adwokata było ogromne, kontakt zarówno osobisty, mailowy jak i telefoniczny był niezawodny. Jako klient czułam się wysłuchana, zrozumiana i pouczona we wszystkich kwestiach prawnych dotyczących sprawy. Pan Adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecamy kancelarię Pana Adwokata Łukasza i jestem

KW Biuro Rachunkowe

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

adw. Aleksandra Skalska Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Lublin

adw. Aleksandra Skalska Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandry Skalskiej w Lublinie jest rozwijającą się kancelarią, oferującą szeroki wachlarz usług. Oferujemy pomoc prawną klientom indywidualnym, jak również obsługę prawną podmiotom gospodarczym na terenie całego kraju, przede wszystkim jednak, z racji położenia, na terenie województwa lubelskiego. Naszym celem jest zapewnienie skutecznej i fachowej pomocy prawnej, której bazą jest wiedza i doświadczenie. Do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o interes Klienta.

Emilia Maniara

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Anna - Pisma, wnioski, podania Łódź

Anna

 • Łódź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jakuszewska

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Teresa K.

Jestem bardzo zadowolona z pomocy, jaką otrzymałam od Pani Mecenas. Wyciągnęła mojego syna z niezłej opresji, w którą wpakował się przez totalną pomyłkę. To bardzo sumienna i przesympatyczna osoba. Bardzo dziękuję Pani Mecenas.

ADEZET PPHU Agnieszka Dziekanowska

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Natalia K.

Terminowa i rzetelna obsługa. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i poradę.

blblba

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH ALL IN SP. Z O.O. - Pisma, wnioski, podania Lublin

BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH ALL IN SP. Z O.O.

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Katarzyna F.

Współpracuję z Biurem Rachunkowym od momentu rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Od tego czasu Biuro świadczy dla mnie kompleksową obsługę z zakresu księgowości i rachunkowości. Wszelkie prace wykonywane są z dużym zaangażowaniem i terminowo. Biuro cechuje profesjonalizm i dbałość o szczegóły.

Usługi BHP i Prawno Organizacyjne

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Obsługa firm w zakresie: BHP, Ochrony Środowiska, Spraw Pracowniczych, Organizacji i Zarządzania. Prowadzimy min. szkolenia BHP wstępne i okresowe, analizy i ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, sporządzamy instrukcje i regulaminy. Świadczymy usługi związane z naliczaniem opłat i sprawozdawczością związaną z korzystaniem ze środowiska. Sporządzamy dokumentację kadrową i wynikającą z prowadzenia spółki prawa handlowego.

Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego - Pisma, wnioski, podania Lublin

Kancelaria Ekspertów Prawa Karnego

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Anna S.

Szybki i dobry kontakt, miła obsługa Sprawa w toku.

PW Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Lublin

PW Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Anna S.

Pan mecenas jest bardzo profesjonalny w swojej dziedzinie. Poza tym jest bardzo uprzejmy i kulturalny. Polecam.

Tax Alliance

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Adwokat Anna Dudek

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Adw. Anna Dudek prowadzi Kancelarię Adwokacką w Lublinie, gdzie obsługuje klientów indywidualnych, jaki i przedsiębiorców, osoby prawne. Adw. współpracuje również z innymi kancelariami prawnymi, w zakresie reprezentacji sądowej rozmaitych podmiotów. Do zakresu prowadzonych spraw należą między innymi postępowanie cywilne (prawo rzeczowe, spadkowe, rodzinne, umowy i zobowiązania), postępowanie karne (reprezentacja stron w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym, prowadzenie obrony), postępowanie administracyjne, i inne

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Lublin

Adwokat Ewa Joanna Nowacka Kancelaria Adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Janusz K.

Rzeczowa i konkretna, wydaje się być idealnym adwokatem.

Adwokat Anna Kamińska Kancelaria adwokacka - Pisma, wnioski, podania Lublin

Adwokat Anna Kamińska Kancelaria adwokacka

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Działamy na rynku od 2017. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Lublin i Warszawa. Dziedzina, w której się specjalizujemy to sprawy sądowe, rozwody, sprawy karne, podziały majątku, dział spadku, zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, o zapłatę odszkodowania, emerytury. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Barbara Niećko Grymulska

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Markiewicz

 • Lublin
 • 20 km od Janów Lubelski
Karolina W.

Polecam, korzystałam z pomocy Mecenasa kilka razy w sprawach rodzinnych i zawsze dobrze doradzał i prowadził sprawę, widać że jest obeznany z sądami, czuje się swobodnie. Oby więcej takich prawników w naszym mieście.

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS - Pisma, wnioski, podania Świdnik

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA GRANDUS

 • Świdnik
 • 27 km od Janów Lubelski
Agnieszka L.

Błyskawiczny kontakt i konkret ze strony pani mecenas a przede wszystkim działania podjęte natychmiast.

Monika Spoczyńska - Pisma, wnioski, podania Świdnik

Monika Spoczyńska

 • Świdnik
 • 27 km od Janów Lubelski
Marcin W.

Polecam Panią Monikę, teksty napisane na naszą stronę zostały wykonane szybko i solidnie.

BIURO PISANIA PODAŃ - Pisma, wnioski, podania Krasnystaw

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz - Pisma, wnioski, podania Zamość

Kancelaria Prawnicza Lesław Sitarz

 • Zamość
Katarzyna W.

Świetny kontakt, wnikliwa analiza sprawy i całej dokumentacji. Pismo do ZUS napisane merytorycznie, składnie, sensownie, uzasadnione. Serdecznie dziękuję Panu Mecenasowi za zaangażowanie i pracę. Z całą odpowiedzialnością polecam usługi P. adwokata Lesława.

Weronika Czerniak

 • Wincentów

SILVER Biuro Rachunkowe Rafał Marcinek - Pisma, wnioski, podania Niemce

SILVER Biuro Rachunkowe Rafał Marcinek

 • Niemce
 • 18 km od Janów Lubelski
Anna Z.

Polecam, bardzo dobry księgowy. Doradza przy prowadzenie firmy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Faryniarz

 • Kolbuszowa

Działamy na rynku od 2014. Nasze pole działania to sprawy karne, cywilne, rodzinne, odszkodowania. Firma obsługuje Kolbuszową. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak - Pisma, wnioski, podania Głogów Małopolski

Kancelaria Adwokacka Justyna Żurawicka-Czaplak

 • Głogów Małopolski
Marta F.

Jestem bardzo wdzięczna Pani Mecenas za fachową pomoc z zakresu prawa rodzinnego. Dzięki jej zaangażowaniu, wygrałam sprawę, która wydawała się z góry przegrana. Gorąco polecam Panią Adwokat - jej życzliwość, zrozumienie i spokój były nieocenione w trudnym dla mnie czasie.

EURO-VAT Łukasz Sarna - Pisma, wnioski, podania Ostrowiec Świętokrzyski

EURO-VAT Łukasz Sarna

 • Ostrowiec Świętokrzyski
Marlena P.

Pan Łukasz zajął się moją sprawą niemalże od ręki. Doinformował i zaproponował rozwiązania, o których nie pomyślałam. Naprawdę polecam!

Radca Prawny Magdalena Wrotny - Pisma, wnioski, podania Rzeszów

Radca Prawny Magdalena Wrotny

 • Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Wrotny oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych. W ramach świadczonej pomocy prawnej Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami administracji oraz innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych, opracowuje opinie prawne, sporządza wnioski, pozwy i pisma procesowe, umowy handlowe, regulaminy wewnętrzne, wytyczne i polityki, przeprowadza windykację należności oraz wspiera w negocjacjach z kontrahentami oraz w mediacjach. Kancelaria działa zgodne z zasadami etyki zawodowej, zawartymi w Kodeksie Etyki Radców Prawnych. We wszystkich prowadzonych sprawach zachowuje tajemnicę

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska - Pisma, wnioski, podania Łańcut

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Garncarska

 • Łańcut
Karolina K.

Z całego serca polecam Panią Katarzynę. To nie tylko profesjonalny i rzetelny radca prawny, ale również osoba, której warto zaufać. Podchodzi do klienta osobiście, szczegółowo wgłębia się w sprawę. Na pewno nie czuć, że jest się tylko "kolejnym przypadkiem". Podczas całej sprawy czułam się zaopiekowana, poinformowana i wiedziałam, że Pani Katarzyna daje z siebie wszystko.

Stany nowe Ruda Nowe moczydła Pasieka Świnki Potok-Stany Stawce-Kolonia Wola studzieńska Szewce Osinki Branew Osówek Wola potocka Rataj poduchowny Stawki Dąbie Stawce Zofianka dolna Wierzchowiska pierwsze Wolica pierwsza Łada Zarajec potocki Zdzisławice Godziszów Węglinek Branewka-Kolonia Wólka batorska Ujście Chrzanów Kocudza pierwsza Dąbrowica Kolonia potok wielki Słupie Biała druga Potoczek Momoty górne Stojeszyn pierwszy Samary Michałówka Stojeszyn drugi Dąbrówka Rataj ordynacki Majdan Andrzejów Maliniec Kiszki Konstantów Pikule Stojeszyn-Kolonia Gierlachy Wierzchowiska drugie Chrzanów-Kolonia Bilsko Gwizdów Potok-Stany kolonia Piłatka Potok Wielki Kopce Szklarnia Otrocz Jonaki Wola studzieńska-Kolonia Nowa osada Węgliska Kawęczyn Kocudza druga Kolonia zamek Wolica-Kolonia Wólka batorska-Kolonia Krzemień pierwszy Felinów Kocudza górna Antolin Ciechocin Kalenne Wolica druga Zdziłowice Batorz Malinie Borownica Janów Lubelski Brzeziny Kocudza trzecia Zofianka górna Flisy Władysławów Modliborzyce Błażek Aleksandrówka Krzemień drugi Łążek garncarski Branewka Wólka ratajska Momoty dolne Zarajec Łążek ordynacki Radwanówka Dzwola Kapronie Lute Biała pierwsza więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.