Pisma, wnioski, podania Częstochowa - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Częstochowie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Kazimierz K.

Bardzo rzeczowy człowiek. Poprowadził mi sprawę rozwodowa gdzie była też trudna kwestia opieki i kontaktów. Otrzymałem to co chciałem. W 100% polecam i dziękuję.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Zygmunt Mrożek - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Jerzy B.

Rozmow z Panem Mrożkiem była bardzo rzeczowa i klarowna. Bardzo dobrze orientuje się w sprawach rodzinnych, wprosty sposób potrafi wytłumaczyć co należy zrobić i w jaki sposób przeprowadzi dana sprawę.

EGIDA Sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

EGIDA Sp. z o.o.

 • Częstochowa
Anna D.

Polecam w szczególności za zaangażowanie, dyspozycyjność dla klienta, życzliwość, wyrozumiałość oraz cierpliwość w udzielaniu obszernych informacji nawet na blachę pytania. Pani Małgosia jest bardzo ciepła osoba i wraz z Panem Michałem tworzą bardzo zgrany profesjonalny duet w pracy. Gorąco polecam wszystkim, którzy wahają się z podjęciem decyzji, która firmę wybrac.

Look Pożyczka sp. z o.o. - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Tomasz

Zadzwonili w piątek 10 minut po wystawieniu ogłoszenia. Nie skorzystam z usług tej firmy, ale teraz wiem co mogę zrobić i jakie następne kroki zrobić aby odzyskać dług. Dziękuję. Polecam.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Żurawiecka - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Barbara P.

Profesjonalna pomoc prawna, bardzo dobry kontakt z klientem. Wysoka kultura osobista oraz miły i ciepły stosunek do osób, które potrzebują wsparcia nie tylko związanych z procesem. Pani mecenas Anna Żurawiecka to bardzo sympatyczna i serdeczna osoba. Czułam się przy Pani Mecenas pewna siebie oraz pewna oczekiwanej sprawiedliwości.

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Częstochowie

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Częstochowy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Kołodziejczyk - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Krzysztof M.

Współpraca podczas prowadzenia mojej sprawy cywilnej z Panią mecenas układała się bardzo pozytywnie. Do mojej sprawy podeszła bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Informując mnie cały czas na bieżąco jak postępowała sprawa, zawsze służyła radą i pomocą. Sprawa zakończona pozytywnie, gorąco polecam Panią mecenas.

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Joanna Kowalik - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Mariusz D.

Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Zawsze mogłem liczyć na pomoc Pani Adwokat, choćby telefonicznie – świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam z całego serca.

AP Odszkodowania Paweł Gaj - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Marta W.

Kancelaria AP Odszkodowania została mi polecona przez mojego pracodawcę. Jestem bardzo zadowolona z usług tej kancelarii. Ja osobiście otrzymałam wysokie odszkodowanie a firma załatwiła za mnie prawie wszystkie formalności. Musiałam jedynie stawić się w sądzie i u biegłego. Niewiele zachodu z mojej strony a wynik sprawy bardzo dobry.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Król - Pisma, wnioski, podania Częstochowa
Bartosz W.

Komunikacja na wysokim poziomie, wsłuchiwanie się w całokształt sytuacji klienta. Uważność i cierpliwość w razie pytań i wątpliwości. Profesjonalizm, dbałość o doprowadzenie sprawy do końca nawet w drobnych detalach. Szczerość, autentyczna chęć pomocy. Pani Joanna to radca prawny z powołaniem: przybliża i wyjaśnia zawiłości prawa z troską przede wszystkim o człowieka. Kancelaria godna polecenia!

DEXTRA CENTRO - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

DEXTRA CENTRO

 • Częstochowa
Michał G.

Firma DEXTRA CENTRO świadczy kompleksowe usługi z zakresu odszkodowań i antywindykacji. Dla wybranych klientów świadczymy również usługi windykacyjne. Działamy szybko, skutecznie i sprawnie. Z uwagi, iż firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego mamy ogromne doświadczenie w swojej branży ! Odszkodowania: Miałeś wypadek ? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu ? Straciłeś bliską Ci osobę ? Antywindykacje: Masz problem z komornikiem, bankiem,kredytem lub firmą windykacyjną ? Masz dług, który nie daje Ci spokoju ? Windykacje należności: Wyegzekwujemy każdy dług ! Wiemy jak to się robi ! Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnego wsparcia! Gwarancją naszej skuteczności są lata doświadczenia w branży odszkodowawczej oraz egzekucyjnej. Firma obsługiwana jest przez prawnika mającego wieloletnie doświadczenie z procesach likwidacji szkód oraz byłego komornika sądowego (sprawy windykacyjne i antywindykacyjne). Nasza firma ściśle współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych, zapewniająca obsługę procesową Państwa spraw ! Zakres naszych działań obejmuje: 1. Dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień za wszelkiego rodzaju uszczerbki na zdrowiu, wypadki śmiertelne, wypadki komunikacyjne, szkody rzeczowe. 2. Czynności antywindykacyjne: - porady jak ochronić swój majątek; - pisma i czynności podejmowane w postępowaniach egzekucyjnych; - negocjacje i mediacje z wierzycielami; - upadłości konsumenckie; - skuteczną ochronę majątku; - restrukturyzację i optymalizację podatkową; - ochronę przed eksmisją lub licytacją. 3. Czynności windykacyjne podejmowane szybko i sprawnie. Najgorsze co możesz zrobić to pozostać bezczynnym. Zadzwoń do nas, a my pomożemy Ci w każdej sprawie i rozwiążemy Twój problem !

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Wojtkowiak - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Wojtkowiak

 • Częstochowa
Iwona M.

Współpracuję z Panem Mecenasem od kilku lat. Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i skuteczny, a przy tym uprzejmy i miły. Polecam jego kancelarię.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Plebanek-Ptak - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Plebanek-Ptak

 • Częstochowa
Aneta J.

Działamy w branży od 2001 roku. Nasza specjalność to sprawy karne,karne-wykonawcze,rodzinne, rozwodowe, podziały majątku, spadkowe oraz cywilne zwłaszcza odszkodowawcze z wypadków komunikacyjnych. Prowadzimy sprawy na terenie Częstochowy i powiatu częstochowskiego, Lubliniec, Myszków, Zawiercie, Olesno,Radomsko,Wieluń, aglomeracja śląska. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, jak i firmy. Świadczy też stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Prawno - Windykacyjna MaxiLex Anna Szreter - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Prawno - Windykacyjna MaxiLex Anna Szreter

 • Częstochowa

Kancelaria MaxiLex to nowoczesna Kancelaria Prawna, która swoim klientom oferuje najwyższej jakości usługi prawne. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych, swoje usługi proponujemy podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Specjalizujemy się w windykacji należności oraz kompleksowej obsłudze prawnej z zakresu: - prawa rodzinnego - prawa handlowego - prawa transportowego - prawa cywilnego - prawa karnego - prawa pracy - prawa upadłościowego - prawa zamówień publicznych Naszym atutem jest: - indywidualne podejście do każdej sprawy - brak opłat abonamentowych - bezpłatne wpisy dłużników do BIG KRD i Infomonitor - wsparcie biura detektywistycznego - wsparcie biura podatkowego Przykładowe usługi jakie świadczymy na rzecz

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera

 • Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Rosik-Bera działa od 2017 roku. Zapewnia usługi doradcze, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej, wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w sprawach z zakresu prawa administracyjnego, w szczególności prawa budowlanego, zagospodarowania przestrzennego, ochrony środowiska, ochrony przyrody i własności przemysłowej. Ponadto Kancelaria świadczy usługi doradcze z zakresu cywilnego prawa małżeńskiego oraz stosunków między rodzicami a dziećmi. Zakres usług Kancelarii obejmuje sporządzanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych, a także doradztwo w sprawach spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zapraszam do

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Golachowski

 • Częstochowa

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych i osób prawnych zarówno w zakresie bieżącej obsługi prawnej polegającej m.in. na sporządzaniu pism procesowych, przygotowaniu projektów umów i opiniowaniu umów oraz sporządzaniu opinii prawnych, jak również w zakresie reprezentacji klientów przed organami administracji publicznej i sądami. Podstawowym zakresem działalności, w którym specjalizuje się Kancelaria jest kompleksowa pomoc prawna w kontaktach z organami administracji podatkowej i administracji skarbowej polegająca w szczególności na reprezentowaniu podatnika w toku kontroli i postępowania podatkowego, sporządzaniu zażaleń i odwołań w postępowaniu podatkowym, sporządzaniu skarg do wojewódzkich sądów administracyjnych i

Kancelaria Twoje Prawa - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Twoje Prawa

 • Częstochowa

Kancelaria Twoje Prawa świadczy pomoc prawną w zakresie wielu dziedzin prawnych. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, w tym szeroko pojętym prawie zobowiązań m.in odzyskiwaniem należności od dłużników. Pomagamy również pozwanym przez Niestandaryzowane Sekurytyzacyjne Fundusze Inwestycyjne Zamknięte. Zajmujemy się ponadto odzyskiwaniem odszkodowań za szkody powstałe podczas: wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, wypadków w wyników poślizgnięcia lub potknięcia. Możemy również uzyskać odszkodowanie za nieudane wakacje lub opóźniony lub odwołany lot. Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w tym rozwody oraz podziały majątku. Możemy pomóc również w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń

"Rusek i Partnerzy Kancelaria radców prawnych" Rafał Rusek - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

"Rusek i Partnerzy Kancelaria radców prawnych" Rafał Rusek

 • Częstochowa

Chcemy być dla Was czymś więcej niż tylko kolejną kancelarią prawną! Chcemy być cenionym i ważnym doradcą w codziennych zawodowych wyborach, troskach i szansach. Filozofia naszego działania opiera się na kompleksowej i stałej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz pomocy osobom fizycznym. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym - obsługą przedsiębiorców, w prawie rodzinnym. Reprezentujemy klientów w tzw sprawach frankowych. Uzyskujemy odszkodowania od biur podróży za zmarnowane wakacje. Zajmujemy się prawem pracy oraz reprezentujemy klientów w sprawach o odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki komunikacyjne. https://rusekipartnerzy.pl/zakres-uslug/

Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Karolina Matyśkiewicz

 • Częstochowa

Działamy na rynku od 2016. Usługi, które oferujemy to prawo cywilne, handlowe, gospodarcze, prawo pracy, prawo zamówień publicznych, prawo budowlane. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak powiat częstochowski, radomszczański, kłobucki, myszkowski, włoszczowski itp. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Ewelina Dub

 • Częstochowa

Pomagam zdobyć pomoc finansową. Moja oferta jest skierowana głównie do przedsiębiorców oraz osób indywidualnych chcących uzyskać finansowanie bankowe, lub pozabankowe. Wiele lat pracowałam w bankach i zdaję sobie sprawę jaka jest mentalność doradców- liczy się dla nich sprzedany wysokomarżowy produkt a co za tym idzie prowizja. Z racji tego przeciętny klient nie wie o możliwościach obniżenia swoich rat i ponoszonych kosztach. Jako urodzony doradca- nie sprzedawca, kieruje się zasadą, że klient to osoba której należy pomóc. Dlatego też w tym co robię kieruję się głównie dobrem osób, które się do mnie zgłaszają. Z każdej sytuacji można znaleźć wyjście...

BIURO KSIĘGOWE %%% - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

BIURO KSIĘGOWE %%%

 • Częstochowa

Oferujemy pomoc przy zakładaniu swojego biznesu oraz pełną jego obsługę. Księgi Handlowe, Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, ZUS, Płace i Kadry, Roczne Zeznania Podatkowe. Współpracujemy bezpośrednio oraz online. Zapraszamy.

DEXTRA CENTRO - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

DEXTRA CENTRO

 • Częstochowa

Masz problemy z komornikiem, firmą windykacyjną lub Urzędem Skarbowym ? Masz długi, które nie dają Ci spokoju ? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci skutecznej oraz profesjonalnej pomocy i ochrony ! Gwarancją naszej skuteczności są lata doświadczenia w branży egzekucyjnej. Firma obsługiwana jest przez byłego Komornika Sądowego oraz współpracującą Kancelarię Prawną. Zakres naszych działań obejmuje m.in.: - porady prawne; - wnioski, skargi, zażalenia i inne czynności podejmowane w postępowaniach egzekucyjnych; - negocjacje z wierzycielami; - upadłości konsumenckie; - skuteczną ochronę majątku; - ochronę przed eksmisją lub licytacją; - restrukturyzację i optymalizację podatkową. Najgorsze co możesz zrobić to pozostać bezczynnym. Zadzwoń

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdalena Opoczyńska - Zadorska - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Adwokacka adwokat Magdalena Opoczyńska - Zadorska

 • Częstochowa

Moja Kancelaria powstała w celu świadczenia pomocy prawnej zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na kompleksową i sprawną obsługę prawniczą niemal z każdej dziedziny prawa. Specjalizuję się jednak w sprawach rozwodowych oraz karnych. Od wielu lat świadczę także pomoc w sprawach odszkodowawczych. Kancelaria zapewnia wszystkim klientom najwyższy standard jakości i rzetelności świadczonych usług. Problem przedstawiony do rozwiązania wnikliwie analizuję przed przyjęciem sprawy do prowadzenia, oceniając szanse osiągnięcia zamierzonego celu i przedstawienia ewentualnego ryzyka prawnego, na które Klient może być narażony. Zapraszam do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Milka-Bugajna - Pisma, wnioski, podania Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karolina Milka-Bugajna

 • Częstochowa

Kancelaria Adwokacka świadczy w szerokim zakresie usługi prawne, obejmujące kompleksową obsługę w zakresie prawna cywilnego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, gospodarczego oraz karnego.

Anatol Boski

 • Częstochowa

Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Wykonuję oględziny pojazdów po szkodach komunikacyjnych, warsztatowych lub innych. Nowością w ramach świadczonych usług są oględziny pojazdów po naprawie. Wynikiem ogledzin jest szczegółowy raport. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy zakres, w którym mogę Państwu pomóc.”

Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

 • Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego świadczy usługi prawne z każdej dziedziny prawa. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, karnym oraz rodzinnym. Reprezentujemy także Klientów w dochodzeniu wierzytelności, zapewniamy kompleksowe przeprowadzenie sprawy. Każdy Klient ma bezpośredni kontakt z adwokatem.

Krzysztof Leśniak

 • Częstochowa

DUDEK BIURO RACHUNKOWE

 • Częstochowa

Biuro Rachunkowe SYSTEM

 • Częstochowa

Biuro Rachunkowe "Karol" mgr Dorota Krzywicka

 • Częstochowa

And-Pol

 • Częstochowa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń - Pisma, wnioski, podania Warszawa

IUSNOVUM Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Boroń

 • Warszawa
Marcin J.

Pełen profesjonalizm i wysoka kultura obsługi, słowność co do terminów. Sprawa z którą się zwróciłam nie była prosta ale Pan Mecenas wraz z zespołem pomogli, zakończyło się po mojej myśli. Polecam bardzo!

Biuro Obsługi Administracyjnej i Zamówień Publicznych Agata Musik - Pisma, wnioski, podania Psary

Biuro Obsługi Administracyjnej i Zamówień Publicznych Agata Musik

 • Psary
 • 24 km od Częstochowa

Zapraszam wszystkich Wykonawców do współpracy przy zamówieniach publicznych - przetargach. Obsługa zamówień publicznych, elektronizacja zamówień publ., wyszukiwanie ofert, przygotowywanie pism do Zamawiających, odpowiedzi na wezwanie dot. rażąco niskiej ceny. Zapraszam do współpracy.

Agata Musik

 • Psary
 • 24 km od Częstochowa

SM Consulting Sp.z o.o.

 • Myszków
 • 31 km od Częstochowa

Adwokat Iwona Stojek Kancelaria Adwokacka w Myszkowie

 • Myszków
 • 31 km od Częstochowa
Regina D.

Dziedzina, w której się specjalizujemy to prawo cywilne, prawo rodzinę, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo karne. Wykonujemy zlecenia od 2013. Firma obsługuje Myszków, Częstochowę, Zawiercie. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Kancelaria Doradztwa Prawnego LEX-ART Robert Żurawski

 • Przystajń
 • 32 km od Częstochowa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa prawna, doradztwo w zarządzaniu, na terenie Śląskie, Małopolskie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Więcek - Pisma, wnioski, podania Radomsko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Więcek

 • Radomsko
 • 35 km od Częstochowa

Szanowni Państwo, jesteśmy duetem prawniczym prowadzącym współpracujące ze sobą indywidualne kancelarię prawnicze tj. Kancelarią Radcy Prawnego prowadzoną przez radcę prawnego Agnieszkę Kaurzel oraz Kancelarią Adwokacką prowadzoną przez adwokata Tomasza Więcka. Nasza siedziba mieści się w Radomsku przy ul. Fabianiego 12/10. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług prawnych dostępną na stronie www.kaurzel-wiecekkancelarie.pl i zachęcamy do współpracy !

Joanna Jan

 • Lubliniec
 • 35 km od Częstochowa

WIM&WIM Consulting

 • Lubliniec
 • 35 km od Częstochowa
Dagmara S.

WIM&WIM Consulting świadczy usługi dla osób prywatnych i firm: -ubezpieczenia/indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta/, -grupowe, kontynuacja ubezpieczeń grupowych, -PPK dla firm -wdrażanie,wsparcie,realizacja-wyjątkowa oferta; -Prowadzimy kancelarię ubezpieczeniową-zabezpieczamy Życie,zdrowie,majątek-pełny zakres dla Ciebie i Twoich bliskich; -finanse/kredyty,leasing,biznes/ -rozliczanie podatków w kraju i zagranicy, -porady prawno-administracyjne, -biznes plany, -usługi administracyjno-biurowe: *pisanie i redagowanie pism urzędowych, *wypełnianie wniosków i formularzy, *prowadzenie sekretariatu firm na zlecenie, *umawianie spotkań biznesowych, -usługi informacyjno-doradcze/concierge/ *rozwiązywanie trudnych spraw, -doradztwo i monitoring przetargów, -organizacja i obsługa stoisk firmowych od producentów, Zapraszamy do współpracy i do składania wszelkich zapytań.

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki - Pisma, wnioski, podania Kraków

Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Siedlecki

 • Kraków
Leszek S.

Kompetencje. Spokojne, rzeczowe, pełne przedstawienie wariantów rozstrzygnięcia. Wyważone doradztwo i zaangażowanie. Bardzo dobra komunikacja i zainteresowanie.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA - Pisma, wnioski, podania Zawiercie

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAWEŁ DRATWA

 • Zawiercie
 • 41 km od Częstochowa
Ola K.

Dzięki Panu Pawłowi udało się uzyskać dość wysokie alimenty, profesjonalne podejście do przeprowadzenia sprawy, absolutnie żadnych zarzutów.

Kancelaria Adwokacka - adw. Bożena Wołek - Pisma, wnioski, podania Zawiercie

Kancelaria Adwokacka - adw. Bożena Wołek

 • Zawiercie
 • 41 km od Częstochowa

Kancelaria adwokacka Bożena Wołek oferuje profesjonalne doradztwo w sprawach związanych z prawem pracy, cywilnym, karnym, gospodarczym i handlowym oraz ubezpieczeń społecznych. Pomaga również uzyskać należne odszkodowania. Kancelaria pomaga zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Wsparcie obejmuje porady prawne, ale i również reprezentowanie strony podczas postępowania sądowego. Możliwy kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Jakubowski - Pisma, wnioski, podania Zawiercie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Jakubowski

 • Zawiercie
 • 41 km od Częstochowa
Michał Ł.

Profesjonalne podejście do klienta i autentyczne zainteresowanie problemem. Kilkakrotnie miałem okazję korzystać z usług Pana Mecenasa i za każdym razem pomagał, nawet jeśli nie osobiście, to wiedział gdzie i jak pokierować. Serdecznie polecam!

Biuro Rachunkowe GRAF Danuta Ostrowska

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Zielony - Pisma, wnioski, podania Tarnowskie Góry

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Zielony

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Zielony z siedzibą w Tarnowskich Górach oferuje pomoc prawną dla osób fizycznych oraz firm. Główne obszary praktyki kancelarii to sprawy rodzinne (zwłaszcza o rozwód, separację, pozbawienie/ograniczenie praw rodzicielskich, ustalenie kontaktów z dzieckiem, ustalenie ojcostwa), sprawy cywilne (w tym spadkowe, o zapłatę należności, roszczenia wynikające z wykonania bądź niewykonania umów), sprawy gospodarcze, dochodzenie roszczeń wynikających z prawa budowlanego, odszkodowania oraz sprawy pracownicze. Dla radcy prawnego Moniki Zielony zadowolenie Klienta stanowi najwyższą wartość, stąd też dopasowujemy się indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka - Pisma, wnioski, podania Tarnowskie Góry

Adwokat Marek Langosz Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa
Bogumiła L.

Kompetencja na pierwszym miejscu. Wyjaśnienie sprawy w sposób zrozumiały , bez zniecierpliwienia i pośpiechu. Godny polecenia.

Biuro Rachunkowe "TESORO" - Pisma, wnioski, podania Tarnowskie Góry

Biuro Rachunkowe "TESORO"

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa

Podatkowa księga przychodów i rozchodów ryczałt ewidencjonowany kadry i płace kompleksowa obsługa ZUS ewidencja VAT ewidencja środków trwałych sporządzanie deklaracji podatkowych pomoc przy rejestracji nowych firm

Adwokat Patryk Kozłowski Kancelaria Adwokacka

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa
Iwona c.

Super.Polecam P Mecenasa w 100 %.P Mecenas naprawdę świetnie potrafi wszystko wyjasnic,doradzić,świetne podejście do ludzi.Pozdrawiam serdecznie.Iwona C.

Kancelaria Adwokacka Dr Aneta Majowska LL.M - Pisma, wnioski, podania Tarnowskie Góry

Kancelaria Adwokacka Dr Aneta Majowska LL.M

 • Tarnowskie Góry
 • 44 km od Częstochowa

Wielokierunkowe usługi z zakresu prawa w Tarnowskich Górach Wielokierunkowe usługi z zakresu prawa w Tarnowskich Górach proponuje adwokat Aneta Majowska. Kancelaria Adwokacka Dr Aneta Majowska LL.M to punkt, w którym z pomocy prawnej korzystają klienci prywatni, podmioty gospodarcze oraz spółki różnego rodzaju. Specjalizacje absolwentki studiów doktoranckich obejmują: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne oraz prawo odszkodowań. Przyjazna relacja z interesantami oraz przejrzyste działania powodują, że klienci zawsze mogą czuć się bezpiecznie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Henryk Baron

 • Piekary Śląskie
 • 48 km od Częstochowa

Ewa Hajewska - Pisma, wnioski, podania Dąbrowa Górnicza

Ewa Hajewska

 • Dąbrowa Górnicza
 • 51 km od Częstochowa
Sara D.

Pani Ewa jest niezwykle kompetentna i rzeczowa, a przy tym wszystkim serdeczna! Już od początku współpracy wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dziękuję! Wszystkim Państwu polecam serdecznie kontakt z Panią Ewą w przypadku kłopotów (choć ich akurat Państwu nie życzę).

Omnivore

 • 41-300 Dąbrowa Górnicza

Wierzchowisko Częstochowa Wola kiedrzyńska Lubojenka Nowa wieś Walaszczyki więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.