Pisma, wnioski, podania Bielsko-Biała - Najlepsi w 2021

Firmy zajmujące się Pisaniem Wniosków, Pism i Podań w Bielsku-Białej, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Pisma, wnioski, podania

Paulina P.

Pełen profesjonalizm, wstępna rozmowa, ustalenie planu działania. Wszystko zrobione na czas i perfekcyjnie. Polecam gorąco.

Joanna W.

Indywidualne podejście do każdej sprawy, pełen profesjonalizm oraz obycie w każdym temacie. Zdecydowanie polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ MATEUSZ SZYMKOWIAK.

Dorota Z.

Pełen profesjonalizm, a przy tym ciepły, przyjazny i skuteczny, co najważniejsze. Polecam jak najbardziej!

Arkadiusz L.

Podejmujemy wyzwania. Osiągamy cele. Zespół Kancelarii składa się z wyspecjalizowanych w poszczególnych dziedzinach prawa adwokatów i doradców podatkowych. Zespół Kancelarii świadczy usługi doradztwa prawnego negując utarte zasady i rozwiązania, szukając tych nowatorskich i nieszablonowych. To, co dla innych stanowi nieprzekraczalną przeszkodę, dla nas jest wyzwaniem. http://www.szczepanikplonka.pl/

First Step Consulting

 • Bielsko-Biała
Kamil S.

Nasza firma pisze wnioski o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej oraz z funduszy krajowych, biegłe doradztwo prawne , analizujemy rynek pod kątem możliwości inwestycyjnych , obniżamy ryzyko inwestycyjne i strategiczne, szukamy projektów odpowiednich do realizowanej tematyki stworzenia lub rozwinięcia TWOJEGO biznesu. Dodatkowo oferujemy usługi prawne oraz usługi mobilnej administracji biurowej , porządkowanie dokumentów, prowadzenie kadr . Usługi prawne także w języku angielskim .

Dołącz do naszych Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań w Bielsku-Białej

Działasz na rynku jako Specjalista od Pism, Wniosków i Podań i szukasz nowych Klientów z Bielska-Białej lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Iwona D.

Pani Dominika jest rewelacyjnym prawnikiem-adwokatem, który specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym. Współpracę z Panią Adwokat oceniam na najwyższym poziomie merytorycznym! Polecam na 100%.

Pragniemy wspomagać przedsiębiorców w ochronie ich własności i praw, jak również służyć polskim firmom jako merytoryczne wsparcie prawne. Nasze usługi obejmują konstrukcję umów, sporządzanie pism, wypełnianie formularzy urzędowych, prowadzenie mediacji i doradztwo w zakresie prawa cywilnego oraz finansowego. Współpracujemy również z innymi kancelariami na rynku, by zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę prawną. Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z innymi kancelariami.

Przygotowywanie pism w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, itp, umów, pism procesowych, doradztwo prawne, przygotowywanie dokumentacji RODO, social marketing- prowadzenie FB Instagram, prowadzenie kampanii reklamowych FB i Instagram, marketing on-line oraz off-line, Copywriting.

Kancelaria adwokacka adwokat Aleksandry Idzik-Holi oferuje kompleksowe usługi prawne klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom - doraźnie oraz na zasadzie stałej współpracy. Siedziba kancelarii znajduje się w Bielsku-Białej, a usługi świadczy na terenie śląska i małopolski. Adwokat Aleksandra Idzik-Hola specjalizuje się w sprawach cywilnych (umowy, sprawy o zapłatę, sprawy konsumenckie, sprawy związane z własnością i inne), rodzinnych (sprawy o rozwód, opiekę nad dziećmi, alimenty i inne), spadkowych, pracowniczych oraz związanych z prawem własności intelektualnej. Jest również obrońcą w sprawach karnych. Reprezentuje swoich klientów przed sądami biorąc udział w procesach sądowych, jak również przed organami, urzędami, komornikami oraz

BIELLEX

 • Bielsko-Biała

Firma obsługuje Klientów w zakresie obsługi firm, spraw cywilnych, rodzinnych, ZUS. Wykonujemy zlecenia od 2007. Nasz obszar działania to teren całego kraju. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARCELINA GRUCA

 • Bielsko-Biala

Oferowana pomoc prawna w oparciu o dotychczas zdobyte wieloletnie doświadczenie obejmuje pomoc w sprawach rodzinnych - o rozwód, separację, alimenty, kontakty, władzę rodzicielską, a także prowadzenie szeroko rozumianych spraw cywilnych i pracowniczych na terenie Śląska.

P.U.H RÓŻA SP zoo

 • Bielsko-Biała

Agnieszka Kot

 • Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka adwokat Marta Hotek-Nida

 • Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kózka

 • Bielsko-Biała

BIEL-Biuro

 • Bielsko-Biała

Biuro Pomocy

 • Jaworze
 • 7 km od Bielsko-Biała
Ryszard Z.

Kancelaria godna polecenia - Prezes Zarządu - profesjonalnie podchodzi do problemu każdego Klienta, wyspecjalizowana Kadra Adwokatów i Radców Prawnych, Asystentka Gabriela cierpliwa i pomocna! Polecam Ryszard

First Step

 • Jaworze
 • 7 km od Bielsko-Biała

Działamy na rynku od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to prowadzenie księgowości, doradztwo prawne, doradztwo biznesowe. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Katowice. Zapraszamy do zadawania pytań.

Przedsiębiorstwo Finansowo-Prawne Doradztwo Kredytowe Łukasz Greń

 • Brenna
 • 14 km od Bielsko-Biała
Aleksandra T.

Bardzo profesjonalna firma. Doradcy niezwykle kompetentni i rzetelni. Dodatkowym atutem współpracy jest przemiła atmosfera, którą tworzą Prowadzący! Bardzo polecam tych Doradców, bo są połączeniem wiedzy, profesjonalizmu i życiowego podejścia.

Kancelaria Adwokacka Jarosław Płonka

 • Żywiec
 • 18 km od Bielsko-Biała

Zajmujemy się branżą od 2014. Obsługujemy Klientów na terenie Żywca, Bielsko-Białej. W ramach działalności wykonujemy rozwody, sprawy karne, sprawy rodzinne, odszkodowania, alimenty, dozór elektroniczny. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycja Duraj Piecuch

 • Żywiec
 • 18 km od Bielsko-Biała
Dawid F.

Pełny profesjonalizm, rzetelność, odpowiednie podejście do klienta i zaangażowanie w sprawę. Jestem bardzo zadowolony z pani Mecenas Patrycji, polecam ją każdemu, świetny kontakt z klientem i terminowość co dało mi psychiczny luz w sprawie. Ciężko w tych czasach o dobrego adwokata godnego poleceń lecz panią Mecenas polecam w 100 procentach.

Aleksandra Antosz

 • Pszczyna
 • 20 km od Bielsko-Biała

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE "ELBUD" BOGUSŁAW LURANC

 • Brzeszcze
 • 21 km od Bielsko-Biała
Joanna R.

Kontakt z Panem Grzegorzem był szybki i konkretny, bez zwłoki umówiliśmy się na spotkanie i obejrzenie weryfikowanego domu. Pan Grzegorz na spokojnie i bez pośpiechu ocenił dom - bardzo doceniam to spokojne podejście jak również cenne spostrzeżenie i otrzymane sugestie. Czekam jeszcze tylko na papierową wersję opinii, ale już teraz mogę powiedzieć, że spotkanie i współpraca z Panem Grzegorzem było dla mnie pozytywnym doświadczeniem! Polecam przedsiębiorstwo ELBUD.

Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz

 • Andrychów
 • 21 km od Bielsko-Biała
Mariusz W.

Polecam. Pan Babiarz przygotowywał dla naszej firmy dotację na rozwój działalności. Wszystko przebiegło pomyślnie. Kompetentna i rzeczowa osoba.

Adwokat Joanna Pieczka

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka adw. Szymon Janiga

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała

Kancelaria zlokalizowana jest w samym centrum Oświęcimia przy ul. Rynek Główny 12/32. Zasięg terytorialny jej działania obejmuje cały Kraj ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak: Andrychów, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Chełmek, Chrzanów, Cieszyn, Jaworzno, Katowice, Kraków, Kęty, Libiąż, Pszczyna, Sucha Beskidzka, Tychy, Wadowice, Wilamowice, Zator i Żywiec. Kancelaria dostosowana jest do potrzeb Klientów indywidualnych oraz Podmiotów gospodarczych. Zakres pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię obejmuje ochronę interesów Klientów w sprawach z dziedziny: prawa karnego i prawa karnego skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego i rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego, prawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Kała

 • Oświęcim
 • 27 km od Bielsko-Biała
Marzena P.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyny Kały świadczy pomoc prawną, dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta. Dąży do wypracowania efektywnych rozwiązań prawnych, łącząc kreatywność, zapał, upór i rzetelną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. Angażuje się w sprawy Klientów, ceniących sobie nie tylko zaangażowanie, skrupulatność i uczciwość, ale również empatię i życzliwość. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego, w tym prawa umów i innych stosunków zobowiązaniowych, prawa spadkowego, a także prawa ubezpieczeń społecznych. Zapewnia pomoc prawną na etapie postępowania przedsądowego, mediacyjnego oraz postępowania sądowego w zakresie spraw rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących uprawnień rodzicielskich oraz stosunków spadkowych w rodzinie. Prowadzi też sprawy karne, reprezentując Klientów na każdym etapie postępowania, jak również angażuje się w stałą i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz jednostek organizacyjnych pomocy społecznej. Prowadzi sprawy na terenie woj. śląskiego oraz małopolskiego. Kontakt telefoniczny - 509692732 albo bezpośredni w siedzibie Kancelarii w Oświęcimiu, przy ul. Rynek Główny 12/35 (II piętro).

PMP PARTNER sp. z o.o.

 • Sucha Beskidzka
 • 40 km od Bielsko-Biała

PMP PARTNER sp. z o.o. oferuje profesjonalne wsparcie podmiotów gospodarczych oraz organizacji pozarządowych poprzez: - pomoc w rejestracji fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, - pomoc w rejestracji spółki z o.o., - wsparcie konsultingowe w zakresie finansowania inwestycji, - poradnictwo prawne, - sporządzanie pism, opinii, umów, - tłumaczenia, - wsparcie w zakresie inwestycji na rynku nieruchomości (rynek krajowy i zagraniczny), - wsparcie w zakresie importu i eksportu towarów i usług, - usługi wirtualnego biura – w tym: - adres do korespondencji - odbieranie korespondencji - skanowanie korespondencji - kserokopię dokumentacji - wysyłkę korespondencji - adres rejestracji firmy PMP PARTNER sp. z o.o. jest

Natalia Bryła

 • Wadowice
 • 33 km od Bielsko-Biała

Usługi zielarsko medyczne Qintesencja

 • Wadowice
 • 33 km od Bielsko-Biała

szabo.pl GERGÖ SZABÓ

 • Wadowice
 • 33 km od Bielsko-Biała
Bartłomiej K.

Serdecznie polecam tę firmę i jej właściciela. Pomimo węgierskiego akcentu, bardzo konkretna osoba z niekonwencjonalnym podejściem i ciekawymi rozwiązaniami, a przede wszystkim z wszechstronną wiedzą. Nie był najtańszy na rynku, ale za tę wiedzę warto było zapłacić kilka złotych więcej. Reasumując dostałem więcej niż zapłaciłem. Specjalista!

Dr Mieszko Nowicki Kancelaria Adwokacka

 • Wadowice
 • 33 km od Bielsko-Biała
Konrad B.

Mecenas Nowicki reprezentował mnie w sprawie spadkowej. Wszystko odbyło się sprawnie i bezproblemowo. Adwokat Mieszko Nowicki oferuje fachową pomoc, jest rzeczowym, konkretnym i przy okazji naprawdę sympatycznym człowiekiem. Dziękuję raz jeszcze Panie Mecenasie.

Karolina Obara

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała

Zajmujemy się przede wszystkim opracowywaniem dokumentacji środowiskowych, takich jak m.in. Raporty ooś oraz Karty Informacyjne Przedsięwzięć (KIP). Chętnie podejmiemy współpracę również z innymi firmami na zasadzie podwykonawstwa.

Biuro Rachunkowe Efekt Edyta Kwaśny

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała

- kompleksowa obsługa, - księgowość, - ZUS, - kadry, - BHP, - pomoc w założeniu firmy - GRATIS - rozliczenia roczne PIT- 10 zł!! - VZM- zwrot VAT za materiały budowlane od 30zł Możliwość pracy zdalnej Zapraszamy na BEZPŁATNE konsultacje! Rozliczenia roczne PIT za 10zł!! - bez względu na ilość ulg do odliczenia. Możliwość wysyłki elektronicznej PIT do Urzędu Skarbowego- bez potrzeby stania w kolejkach, szybszy zwrot podatku. Klient otrzymuje kopie deklaracji wraz z potwierdzeniem złożenia. Rozliczenia VZM- zwrot VATu za materiały budowlane już od 30zł. Klient otrzymuje teczkę z kompletnym wnioskiem do złożenia w urzędzie (łącznie ze sporządzoną kopią faktur). Cena jest zależna od ilości faktur. Możliwość rozliczenia mailowo! Wystarczy

Adwokat Patrycja Piechaczek-Sokołowska Kancelaria Adwokacka

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała
Dariusz P.

Pani Mecenas, to adwokat z najwyższej półki. Dzięki niej bezduszna machina wymiaru sprawiedliwości i sądownictwo zyskują ludzką twarz. Obsługa rzetelna, fachowa i na wskroś merytoryczna. Nie wprowadza niepotrzebnej paplaniny, a jej obecność i postawa sprawiają, że wizyty w sądzie nie są traumatycznym przeżyciem. Gorąco wszystkim polecam. Sam miałem przyjemność skorzystać z usług Pani Patrycji i jestem z nich w pełni zadowolony.

Kancelaria Adwokacka Czesław Błażyca

 • Żory
 • 35 km od Bielsko-Biała
Danuta M.

Od pewnego czasu korzystam z usług kancelarii, naprawdę warto, profesjonalnie podchodzą do sprawy.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Szajdak

 • Lędziny
 • 35 km od Bielsko-Biała
Jerzy F.

Bardzo konkretny i solidny prawnik, podczas godzinnej porady zadał sobie sporo trudu do wyszukiwania stosownych aktów prawnych. Byłem w tej samej sprawie u innego prawnika dlatego mam porównanie. Polecam Kancelarię Pawła Szajdaka

WISTAX

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kopala-Rosół

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Anna M.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Kopala-Rosół Tel: 697 395 124 e-mail: kancelaria@adwokatkopala.pl Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, obejmującą m.in. - udzielanie porad prawnych - reprezentację klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych - udział w negocjacjach - sporządzanie pism procesowych - sporządzanie projektów umów i opinii prawnych Specjalizacje kancelarii: - prawo cywilne - odszkodowania - prawo rodzinne - prawo spadkowe Działalność Kancelarii koncentruje się w głównej mierze na obszarze Śląska (Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Cieszyn, i okolice), niemniej jednak istnieje możliwość prowadzenia spraw również na terenie całej Polski przy współpracy z adwokatami i radcami prawnymi z danego rejonu. Kancelaria funkcjonuje na rynku usług prawniczych od 2015r. Nasze priorytety to rzetelna i terminowa realizacja zleceń, wysoki poziom świadczonych usług oraz dostosowanie do potrzeb klienta.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominik Jarawka

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała

Działamy na rynku od 2011. Dla Klientów obsługujemy sprawy rodzinne w szczególności rozwody, wszelkie sprawy cywilne, gospodarcze oraz obrona w sprawach karnych. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Jastrzębia-Zdrój, Rybnika, Żor, Wodzisławia Śl., Cieszyna. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Kancelaria Adwokacka Janeta & Wawryk-Bizoń s.c

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 35 km od Bielsko-Biała
Katarzyna P.

Profesjonalna, kompleksowa obsługa prawna. Kancelaria godna polecenia. Pełne zapału i bardzo kompetentne Panie Adwokat. Nietypowe rozwiązania, nawet w najtrudniejszych sprawach. Panie Adwokat bardzo skuteczne w swej pracy. Polecam!

Centrum Ochrony Prawnej

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała

Centrum Ochrony Prawnej oferuje kompleksową, profesjonalną pomoc prawną oraz obsługę prawną. Nasze dokumentacje i porady prawne przygotowują wykształceni specjaliści. Oferujemy : • specjalistyczne porady prawne ze wszystkich dziedzin prawa • pisma procesowe (na każdym etapie procesu) • pozwy, apelacje, • odpowiedzi na pozew, odpowiedzi na apelację • sprzeciwy, • odwołania, • wnioski, upomnienia, zażalenia • skargi • zastępstwo procesowe przed sądami, urzędami, • opracowywanie wszelkich umów • odwołania od decyzji ubezpieczyciela; Zadzwoń oferujemy bezpłatną analizę sprawy!

Kancelaria Adwokacka Mikołaj Jarosiński

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała
Marcel N.

Zdecydowanie polecam Kancelarię. Mecenas Jarosiński szybko opracował "pomysł" na moją sprawę i co najważniejsze przekonał do tego sąd.

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Czarnecka

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała

Anna Honc

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała

Olga Kondzielnik

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała
Jarosław J.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie prowadzenia księgowości, kadry, płace, bhp. Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to Tychy, Mysłowice, Katowice, Bielsko- Biała, Buczkowice (małopolskie i śląskie). Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

JOANNA REICHEL

 • Tychy
 • 37 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Biegłego Księgowego Sp. z o.o.

 • Lędziny
 • 35 km od Bielsko-Biała
Agnieszka F.

Polecam Kancelarię, rzetelnie prowadzą księgowość, udzielają porad, dodatkowo można zawrzeć u nich ubezpieczenia.

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Gargas-Zielińska

 • Katowice
 • 46 km od Bielsko-Biała
Bartosz N.

Zwróciłem się z tematem analizy umowy, której zapisy nie do końca rozumiałem i jestem pozytywnie zaskoczony jak szczegółowo zostały omówione wszystkie wątpliwe kwestie. Na koniec dostałem podsumowanie w mailu i wszystkie uwagi w komentarzach w dokumencie. Pani Agnieszka ma bardzo dobre podejście do klienta i widać, że zależy jej aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Polecam!

Biuro Rachunkowe TB INWEST S.C.

 • Katowice
 • 46 km od Bielsko-Biała

Przez kilkanaście lat pracowałyśmy w firmach prywatnych poznając pracę na poszczególnych szczeblach działu księgowo-kadrowego aż do Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego. Doskonale znane są nam potrzeby zarządzających firmą lub jej działami. Miałyśmy też okazję pracować w firmach, które korzystały z usług biur rachunkowych lub bezpośrednio w takim biurze i wielokrotnie doświadczyłyśmy ograniczeń w przekazywanych informacjach czy dostępnych danych, które z naszego punktu widzenia (punktu widzenia decydenta) były bardzo istotne. Postanowiłyśmy wyjść na przeciw takiemu schematowi i stworzyć biuro rachunkowe łączące korzyści outsourcing księgowo -kadrowego i własnego działu księgowego. W 2013 roku zaczęłyśmy działalność zatrudniając

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Wygnał

 • Rybnik
 • 48 km od Bielsko-Biała
Karolina Z.

Wspaniały fachowiec. Bardzo dobre porady prawne. Polecam z całego serca.

Usługi Księgowe Optima Małgorzata Osior

 • Mikołów
 • 43 km od Bielsko-Biała
PGK VKART Marcin Bałtrukiewicz

Usługi na najwyższym poziomie. Wykonywane rzetelnie, terminowo, w pełniej dyspozycyjność. Fachowa wiedza branżowe. Dobre doradztwo. Nasza współpraca trwa już 3 lata. Polecam

Kancelaria Radców Prawnych APK s.c

 • Mikołów
 • 43 km od Bielsko-Biała

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2006. Nasza firma świadczy usługi typu pozwy i wnioski. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. śląskie, małopolskie. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Kancelaria adwokacka adwokat Jagoda Zamirska

 • Katowice
 • 46 km od Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Wiśniewski

 • Katowice
 • 46 km od Bielsko-Biała

Nazywam się Karol Wiśniewski. Jestem adwokatem, członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Z powodzeniem reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej zapraszam do kontaktu.

Ranking Specjalistów od Pism, Wniosków i Podań obejmuje również takie miejscowości jak: Bielsko-Biała, Szyndzielnia, Klimczok. więcej...
Jakiego pisma potrzebujesz?