Pierwsza pomoc Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Pierwsza Pomoc w Bydgoszczy, 2021

25 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 25 firm
w kategorii Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc Bydgoszcz

OFERUJEMY - Kursy i szkolenia z pierwszej pomocy - Zabezpieczenia medyczne NASZ SPRZĘT Korzystamy z zestawu fantomów firmy LAERDAL Little Family QCPR. Technologia QCPR pozwala kontrolować instruktorom efektywność prawidłowo wykonanej RKO przez uczestników szkolenia. Uczestnik szkolenia dzięki aplikacji QCPR otrzymuje także informacje zwrotną o jakości RKO. Dodatkowo posiadamy wysokiej jakości defibrylator AED. Nasze apteczki i torby medyczne są w pełni wyposażone, dzięki czemu zabezpieczenia medyczne są na najwyższym poziomie! METODY SZKOLENIOWE Wykorzystujemy najnowsze technologie szkoleniowe. Naszą ulubioną techniką jest wykład interaktywny, a także "case study", dzięki którym uczestnicy szkoleń mogą ćwiczyć w rzeczywistych warunkach

Przemysław Repczyński RM

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

www.kursy-pierwszapomoc.pl Ratownictwo Medyczne Marceli Tarniowy - Pierwsza pomoc Grudziądz
Daria K.

Fachowość, profesjonalizm, świetne podejście do klienta. Polecam.

Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia edukacyjno - medyczne dla dzieci i młodzieży, na terenie całej Polski.

Agata S.

Tata zadowolony z zajęć jak i podejścia Pana Kamila. Z każdą wizytą jest coraz lepiej. Serdecznie polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od Pierwszej Pomocy w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Pierwszej Pomocy i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
FANTOMAN Łukasz Bińkowski - Pierwsza pomoc Wichrowice
Jacek G.

Polecam, bardzo profesjonalnie i rzetelnie przeprowadzony kurs.

Interios

 • Kościerzyna

NETKONF - Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza pomoc - Pierwsza pomoc Dopiewo
Agnieszka C.

Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla naszych pracowników, prowadzone było metodami aktywnymi przy użyciu nowoczesnych form nauczania takich jak: prezentacje multimedialne, ćwiczenia technik udzielania pomocy, pokazy, scenariusze sytuacyjne szkolenie. Było nie tylko profesjonalne i merytoryczne, ale i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!

PrzedKaretką.pl - Pierwsza pomoc Słupsk

PrzedKaretką.pl

 • Słupsk

Zaraź się pasją Kiedy w życiu spotykają się serce i rozum, wiedza i pasja, chęci i determinacja, z tego musi powstać coś pięknego. Tym właśnie jest PrzedKaretką.pl – połączeniem wiedzy, teorii, praktyki, pasji i wiary, że zarażanie miłością do niesienia pomocy, także tej pierwszej, przedmedycznej, ma sens i jest potrzebne. Zostań bohaterem Kiedy życie stawia Cię przed sytuacją losową w domu, w pracy, na ulicy – Twoi najbliżsi potrzebują pomocy, ktoś nieprzytomny leży na ulicy, widziałeś wypadek, podejmujesz decyzję i w tej jednej chwili możesz stać się bohaterem – pomóc, nim przyjedzie zespół ratownictwa medycznego, pomóc PrzedKaretką.pl Jesteśmy po to, by każda sekunda na miejscu zdarzenia została wykorzystana na podjęcie dobrej

Ratownictwo i usługi medyczne

 • Rydzyna

MIG szkolenia i doradztwo BHP Małgorzata Paprocka - Pierwsza pomoc Ustka

MIG szkolenia i doradztwo BHP Małgorzata Paprocka

 • Ustka

Mam ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w branży usługowej, handlowej, gastronomicznej itp. Działam na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego zarówno dla mikro- i markroprzesiębiorstw. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania szkoleń wstępnych i okresowych. Posiadam również doświadczenie w celu przygotowania zakładu pod kątem kontroli PIP. Opracowuję również ocenę ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy a co z tym związane, jaka powinna być używana odzież ochronna wynikająca z zagrożeń. Przeprowadzam także postępowania powypadkowe, któremu uległ pracownik na stanowisku pracy jak również w drodze do/z pracy do domu.

CSMed - Pierwsza pomoc Łódź

CSMed

 • Łódź

Nasza specjalność to szkolenia pierwsza pomoc, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, symulacja medyczna. Realizujemy prace od 2007. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Łódź, woj. łódzkie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Grupa firemed Wojciech Trzopek - Pierwsza pomoc Łajski

Grupa firemed Wojciech Trzopek

 • Łajski

Nasza firma realizuje pierwszą pomoc, kwalifikowaną pierwszą pomoc, obstawy medyczne, zabezpieczenia medyczne, transport sanitarny, ambulans, karetka. Realizujemy zlecenia od 2010. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak cała Polska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Ratmed112 Radosław Blicharczyk - Pierwsza pomoc Zielona Góra

Ratmed112 Radosław Blicharczyk

 • Zielona Góra
Silcare Sp.z O.o. Sp.k.

Firma podchodzi profesjonalnie do rozmów, wykonana usługa pokrywa się z przedstawioną ofertą, bardzo profesjonalnie przeprowadzone szkolenie oraz szybkie dostarczenie dokumentów po szkoleniu. Polecam firmę za jej profesjonalizm i jakość wykonanej usługi szkoleniowej za przystępną cenę.

Centrum Szkoleń Medycznych AQUAMED - Pierwsza pomoc Warszawa

Centrum Szkoleń Medycznych AQUAMED

 • Warszawa

Istnieje wiedza i umiejętności, które trudno przecenić. To czynności ratujące życie. Ty też możesz je opanować. Gdy zajdzie potrzeba, też możesz skutecznie pomagać bez paraliżującego strachu – swoim najbliższym, współpracownikom, podopiecznym i każdemu napotkanemu. Naszą kadrę tworzą osoby pracujące w ratownictwie medycznym. Są to: ratownicy medyczni, lekarze medycyny ratunkowej, kierownicy zespołów ratownictwa medycznego, specjaliści z zakresu ratownictwa wodnego oraz strażacy. Ci ludzie wykonują swój zawód od lat. Niejedno życie już uratowali, niejedną osobę przeszkolili. Podczas swoich akcji zetknęli się ze zdarzeniami, o których nie piszą podręczniki. Ich kompetencje potwierdzają stosowne certyfikaty. To

Natalia Saletra

 • Warszawa

ASYSMED Krzysztof Samoliński

 • Warszawa

Protex PPOZ i BHP.pl - Pierwsza pomoc Oleśnica

Protex PPOZ i BHP.pl

 • Oleśnica
Salon Fryzjerski, Kosmetyczny

Dobra cena, szybko i konkretnie, tak jak chciałem.

Centrum Szkoleń DAMED

 • Kępno

W każdym miejscu pracy może dojść do zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu ludzi. Pamiętajmy, że na każdym pracodawcy leży obowiązek zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa. Jako pracodawcy musimy zapewnić pracownikom swobodny dostęp do apteczek pierwszej pomocy oraz musimy wyznaczyć osoby odpowiedzialne do udzielania pierwszej pomocy. Pracownicy powinni być odpowiednio przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Oferujemy szeroką gamę kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Dzięki bogatej bazie profesjonalnego sprzętu i doświadczonym instruktorom zapewniamy, że wyjdą Państwo ze szkolenia zadowoleni i z porcją aktualnej, rzetelnej wiedzy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę ratowników kwalifikowanej pierwszej

MEDALEC Krzysztof Dalecki Szkolenia z Pierwszej Pomocy Wrocław - Pierwsza pomoc Żerniki wrocławskie

MEDALEC Krzysztof Dalecki Szkolenia z Pierwszej Pomocy Wrocław

 • Żerniki wrocławskie
Magdalena szypura

Polecam każdemu kto chce mieć dobrze wyszkolone osoby. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, wszystko opowiedziane rzeczowo i zrozumiale. Pan bardzo miły i konkretny, jeżeli szukacie kogoś z wiedzą to polecam Pana Krzysztofa.

Maciej Marcinkiewicz - Good Swimm - Pierwsza pomoc Legnica

Maciej Marcinkiewicz - Good Swimm

 • Legnica
Anna L.

Bardzo jestem zadowolona. Dzieciaki pływają, nie boją się wody. Wymagający nauczyciel.

Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM - Pierwsza pomoc Częstochowa

Sztab Ratownictwa i Łączności w Częstochowie RESCUE TEAM

 • Częstochowa

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Piotr Fehler - Pierwsza pomoc Wałbrzych

Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Piotr Fehler

 • Wałbrzych

INDYWIDUALNA PRAKTYKA PIELĘGNIARSKA MGR PIOTR FEHLER Świadczę profesjonalne usługi medyczne w domu pacjenta Ukończyłem studia licencjackie, a następnie magisterskie na kierunku pielęgniarstwo. Posiadam doświadczenie, które zdobywałem i nadal zdobywam na ciężkich oddziałach szpitalnych. Ukończyłem wiele kursów specjalistycznych, kwalifikacyjny, dodatkowo jestem w trakcie specjalizacji z pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz pielegniarstwa opieki paliatywnej. Swoje usługi świadcze na terenie miasta i gminy Wałbrzych oraz Wrocławia i okolicznych miejscowości. Zakres usług: - Monitorowanie parametrów życiowych (ciśnienie tętnicze krwi, tętno, sytuacja, temperatura) - Zastrzyki domieśniowe, podskórne, dożylne, w tym

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.