Wykończenie tarasu schodów Kamienne dywany posadzki żywiczne poliuretanowe, Czarny Bór - Oferta nr157703 - Oferteo.pl
 

Wykończenie tarasu schodów Kamienne dywany posadzki żywiczne poliuretanowe, Czarny Bór


Cena brutto: 480.00 PLN
do uzgodnienia

NOWOŚĆ Wykończenie tarasu,balkonu,schodów,garażu...ZAPOMNIJ O PAPIE-ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE
Jeśli jest ktoś na etapie wykończenia wejścia do domu, schodów, tarasów ,garaży czy balkonu zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Kamienny dywan z powodzeniem pozwala zastąpić płytki ceramiczne,drewno oraz inne materiały. Jego zaletą jest całkowita odporność na warunki atmosferyczne-robi się raz na lata.

System kamiennego dywanu zapewnia hydroizolację i działa na zasadzie drenażu.Dzięki temu nie pęka, i jest odporny na warunki atmosferyczne.W zależności od wybranego kruszywa system dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych.
Pomału kończy się sezon Kamiennych dywanów na zewnątrz (temperatury poniżej 15 C) dlatego wchodzimy do wnętrz (garaże,korytarze,schody). Różnica to zamkniecie struktury kamyczków(nie przelatuje pomiędzy nimi woda) , przez co powierzchnie stają się szczelne bardzo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Wszystkie wyceny odbywają się indywidualnie, nie ma stałej ceny za metr. Wiele czynników ma wpływ na cenę. Można również przysłać zdjęcia z dokładnymi wymiarami . Prześlemy wówczas orientacyjną poglądową wycenę. Realizacje Dolnośląskie i okolice Grzegorz tel. 723931751

Dolnośląskie, Czarny Bór
 
 


Liczba wyświetleń strony: 178